قیمت و نرخ باربری در استان تهران

همتا بار > مقالات > مقالات > قیمت و نرخ باربری در استان تهران
قیمت و نرخ باربری

آیا تاکنون از خدمات تخصصی اسباب کشی بهره مند بوده اید؟ آیا با قیمت و نرخ باربری در استان تهران آشنا هستید؟ آیا می دانید که هزینه های اسباب کشی چگونه است؟

امروزه کار اسباب کشی تخصصی شده و هر کسی در هر نقطه ای از ایران می تواند خدمات تخصصی در زمینه انتقال کالا دریافت نماید. هزینه های اسباب کشی نسبت به کیفیت خدمات دریافتی در اتوبار تهران بسیار منصفانه است و هزینه اضافه از کسی دریافت نمی شود هزینه حمل کالاهای گوناگون متفاوت است. با ما همراه باشید و از عوامل موثر در تعین قیمت و نرخ باربری در استان تهران و هزینه هر نوع کالا مطلع شوید.

قیمت باربری

 هزینه های دریافتی در اتوبار تهران

در مرکز حمل و نقل کالای تهران هزینه اضافی از هیچکس گرفته نمیشود. هزینه باربری را اتحادیه باربری تعین می کند. عوامل زیادی در تعین نرخ قیمت باربری در استان تهران دخالت دارد. تا جایی که در اختیار مدیریت باربری تهران است ، قیمت ها را به گونه ای تنظیم می کنند که همه افراد متوسط و کم درآمد جامعه نیز بتواند از عهده پرداخت آن برآیند و خدمات حرفه ای و تخصصی در زمینه اسباب کشی دریافت نمایند. برای تحقق این هدف هزینه ها منصفانه در نظر می گیرند.

سیاست کاربردی اتوبار تهران در رابطه با هزینه اسباب کشی

 به اعتقاد مدیران اتوبارهای استان تهران هر اندازه کیفیت خدمات ارائه شده از طرف کادر شرکت اسباب کشی تهران بهتر باشد ، مشتری از خدمات دریافت کرده رضایت بیشتر خواهد داشت. مشتری که رضایت باشد ، ناخواسته برای مرکز حمل و نقل تهران تبلیغ خواهد کرد. صاحب کالا در نزد فامیل ، دوستان و آشنایان خود از کیفیت عالی خدمات دریافتی از طرف پرسنل اتوبار تهران سخن خواهد گفت.

در این صورت دیگران نیز با کیفیت خدمات ارائه شده از طرف شرکت اسباب کشی تهران آشنا شده و تمایل پیدا خواهند کرد که کار اسباب کشی خود را به عوامل متخصص بسپارند . با این راهکار تخصصی (پایین بودن قیمت و نرخ باربری در استان تهران در ازای دریافت خدمات با کیفیت) اعتبار  شرکت اسباب کشی بالا رفته و بر تعداد مشتری های آن اضافه میشود. تعداد بیشتر مشتری به افزایش درآمد باربری منجر خواهد شد. این سیاست چندین منفعت را برای اتوبار در بر خواهد داشت و به پایداری و ماندگاری آن در بازار رقابتی خواهد انجامید

قیمت اتوبار تهران

هزینه اسباب کشی دراتوبار تهران

حتماً لازم نیست که کالای مورد انتقال زیاد باشد. پرسنل باربری تهران برای کالای خاص چون ؛ یخچال و فریزر ساید بای ساید ، گاوصندوق منزل یا شرکتی ، کمد و تخت و خواب یا هر وسیله ای دیگر به صورت درون شهری و بین شهری به مردم عزیز ایران خدمات با کیفیت ارائه می دهند. بارهای کم و کوچت را با وانت یا نیسان منتقل می کنند.

در کل قیمت و نرخ باربری در استان تهران بر اساس اندازه ، جنس و  وزن کالا ، طول مسیر ، ترافیک و پرتردد بودن مسیر ، تعداد دفعات بارگیری ، تعداد کارگر مورد نیاز ، طبقه های ساختمان ،  متر پیاده روی و … مشخص می شود.

قیمت باربری در تهران

قیمت و نرخ باربری تهران به شهرستان

قیمت و نرخ باربری در استان تهران با توجه به ناپایداری بازار اقتصادی کشور در حال فراز و نشیب است و همچون هر کالا یا خدمتی دیگر برای آگاهی از قیمت و نرخ اتوبار باید از قیمت های روز از طریق سایت های اینترنتی و یا تماس تلفنی اطلاع یافت. اما به عنوان نمونه چند تعرفه باربری بین شهری در ادامه آمده است.

قیمت حمل کالا در باربری سعادت تهران در تاریخ ۱۵/ ۹ /۷۹ در سایت این باربری به این شیوه آمده است.

هزینه حمل کالا از تهران با خاور بهکرج۴۰۲۵۰۰ تومان
قزوین۴۶۰۰۰۰
اصفهان۵۱۷۵۰۰
همدان۴۶۰۰۰۰
سنندج۵۷۵۰۰۰
هزینه حمل کالا از تهران با تک بهکرج۵۱۷۵۰۰
قزوین۶۳۲۵۰۰
اصفهان۷۴۷۵۰۰
همدان۶۳۲۵۰۰
سنندج۹۷۷۵۰۰
هزینه حمل کالا از تهران با ترانزیت  بهکرج۸۶۲۵۰۰
قزوین۱۰۹۲۵۰۰
اصفهان۱۲۰۷۵۰۰
همدان۱۲۶۵۰۰۰
سنندج۱۶۱۰۰۰۰

همان طور که از لیست بالا مشاهده می کنید مسافت و نوع وسیله در هزینه حمل اثاثیه دخالت دارد. قیمت حمل یک نوع کالا نیز با توجه به اندازه آن و تعداد کارگر مورد نیاز و دور و نزدیک مسافت و .. متفاوت است . برای نمونه قیمت حمل انواع گاوصندوق در باربری تهران را مشاهده نمایید.

هزینه و نرخ تعرفه انتقال گاوصندوق

در شرکت اسباب کشی تهران با توجه به وزن گاوصندوق  تعداد کراگر را مشخص می کنند.

 1. گاوصندوق هتلی دو کارگر.
 2. گاوصندوق خانگی حداقل به سه کارگر
 3. گاوصندوق بانکی حداقل به شش الی هفت کارگر متبحر نیاز دارد

قیمت اتوبار

نرخ انتقال گاوصندوق با توجه به وزن آن

 •        گاوصندوق در اندازه کوچک هر طبقه ۱۰ تا ۱۲ هزار تومان هزینه دارد.
 •         گاوصندوق مدل ۹۰ تا ۱۲۴ کیلوگرم هر طبقه ۱۰ هزار تومان نیاز دارد.
 •         مدل ۱۸۸ تا ۲۸۰ کیلوگرم هر طبقه ۲۵ هزار تومان هزینه در بر دارد.
 •         مدل ۳۰۰ تا ۳۳۰ کیلوگرم هر طبقه ۳۰ هزار تومان است.
 •         مدل ۴۲۰ کیلوگرم هر طبقه ۳۵ هزار تومان می باشد.
 •          مدل ۴۲۰ تا ۴۸۰ کیلوگرم هر طبقه ۴۵ هزار تومان است.
 •         مدل  ۶۷۵ تا ۷۸۰ کیلوگرم هر طبقه ۱۳۰ هزار تومان است.
 •         اگر حمل و نقل از طبقات با آسانسور صورت گیرد ،هزینه یک طبقه محاسبه می گردد.

تماس با شرکت اسباب کشی تهران

برای جا به جایی هر گونه کالا با هر اندازه ای می توانید با دفتر باربری تهران تماس بگیرید و از نرخ و قیمت انتقال هر نوع کالا و خدمات دریافتی از طرف باربری و بهترین زمان و بهترین مسیر اسباب کشی اطلاع کسب کنید. ضمن تماس شما مشاوران خبره شرکت اسباب کشی تهران به شما در رابطه با تعرفه و نرخ هر گونه بار بین شهری و درون شهری و موارد ریز و جزئی اما تخصصی در رابطه با اثاث کشی اصولی مشاوره تخصصی و رایگان ارائه خواهند داد.

حتی اگر قصد ندارید که به کمک باربری تهران کار اسباب کشی را انجام دهید ، با دفتر این مرکز تماس بگیرید و در رابطه با چگونگی اسباب کشی آسان و راحت مشاوره تخصصی و رایگان دریافت نمایید. اسباب کشی لذت بخش و آسان خواهد بود اگر به کمک پرسنل ماهر و متخصص انجام پذیرد.

عرض ادب و کمال احترام خدمت شما مشتری گرامی شرکت باربری تهران . شاید نکته ی مهمی که برای هر کسی می خواهد اسباب کشی کند قیمت حمل اثاثیه منزل برایش مهم باشید ، شرکت های زیادی در استان تهران وجود دارند که کار حمل اثاثیه منزل را انجام می دهند و قیمت های متفاوتی نسبت به همدیگر دارند در این خصوص ما تصمیم به ایجاد مشاوره رایگان برای قیمت گزاری را برای شما فراهم نموده ایم.

قیمت و نرخ باربری اکثرا بر اساس تعداد طبقات و مسیر شما بستگی دارد یعنی قیمت باربری که برای حمل بار از تهران به شهر قم دارد با قیمت باربری تهران به تبریز کاملا فرق دارد.

و برای حمل بار های داخل شهری که توسط شرکت باربری تهران ارائه می گردد قیمت باربری خاور بستگی به طول مسیر می باشد که معمولا از ۶۰ تومان شروع خواهد شد و قیمت کارگر نیز بستگی به تعداد طبقات می باشد که کلیه این قیمت ها هنگامی که شما با باربری و اتوبار تهران تماس می گیرید ارائه داده می شود.

در استان تهران بیش از ۳۰۰ باربری وجود دارد که کار باربری را انجام می دهند که کم و بیش اکثر ماشین های باربری را اکثرا در شهر می بینید که بعضی از آنها دارای مجوز از اتحادیه هستند و بعضی از آنها به صورت آزاد کار می کنند ، در این خصوص استفاده از شرکتی که مطمن باشد و به اصطلاح از آخر دبه بازی در نیاورد بسیار مهم است. ما قیمت هایی که به شما ارائه می دهیم تمامی آنها زیر نظر اتحادیه باربری داران استان تهران می باشد که شرکت باربری تهران با نرخ و قیمتی مصوب برای حمل بار های شما از آن بهره می گیرد.

قیمت باربری

اگر در همین روز ها اسباب کشی دارید و می خواهید اسباب کشی کنید ما به صورت ۲۴ ساعته و در هفت روز هفته حتی در ایام تعطیل در خدمتتان خواهیم بود ، سرویس دهی ما با ماشین های مسقف فلزی صورت می گیرد که با این سرویس دهی شما عزیزان می توانید بارهای خودتان را به مقصد مورد نظرتان برسانید.

برای دریافت مشاوره رایگان و دریافت قیمت باربری و حمل اثاث لطفا با شماره های شرکت تماس بگیرید و از خدمات مشاوره ای کارشناسان باربری تهران بهره مند شوید. تمامی پرسنلی که در شرکت اتوبار و باربری تهران مشغول به کار هستند ، تمامی آنها تابعیت کاملا ایرانی دارند و افرادی ورزیده ، خوش اخلاق  و نیرو مند هستند.

ما با روزمه کاری چندیدن ساله ی خود آماده ایم تا یک اسباب کشی بدونه دردسر و بدونه دغدغه را برایتان به وجود آوریم ، پس نگران هیچ چیزی نباشید روش صخیح اسباب کشی همراه با مشاوره و بازدید رایگان را از شرکت باربری تهران بخواهید.

ساکن هر جایی از تهران هستید می توانید به نزدیک ترین شعبه خود تماس گرفته و قیمت و نرخ باربری را از شرکت ما دریافت کنید.

تلفن های تماس جهت استعلام قیمت باربری :

۰۲۱۲۲۸۹۵۳۶۴ شمال تهران

۰۲۱۸۸۱۰۴۴۷۹  مرکز تهران

۰۲۱۴۴۴۴۰۴۲۶  غرب تهران

در کنارتان خواهیم بود ، لطفا با ما تماس بگیرید.

One thought on “قیمت و نرخ باربری در استان تهران

 1. عرض ادب واقعا قیمت های باربری که ارائه می دید خیلی خوبه ممنونم

نظرات بسته شدند.