بسته بندی وسایل منزل - بسته بندی اثاثیه و لوازم منزل

تلفن تماس 22895364

ایمیل [email protected]

ساعت کاری 24 ساعته حتی تعطیلات

بسته بندی اثاثیه منزل

همتا بار > مقالات > مقالات > بسته بندی اثاثیه منزل
بسته بندی حرفه ای بار

آیا قصد اسباب کشی دارید؟ آیا با روش صحیح بسته بندی اثاثیه منزل در اسباب کشی آشنا هستید؟ آیا می دانید بسته نبدی صحیح یک هنر است؟ با هنر بسته بندی صحیح آشنا شوید.

همیشه انتقال از یک منزل به منزل تازه و مهاجرت با عشق و شور و شعف همراه است. این که منزل تازه در کجا واقع شده و چه کیفیتی دارد تاثیری در این شعف ندارد. عزیمت به مکان و منزل تازه خود به خود هیجان انگیز است. همیشه همراه با انتقال از یک مکان به مکانی نو ، رستاخیزی دوباره در روح و جان ساکنان آن خانه برپا می شود. برای این که شور و هیجان جا به جایی منزل را با آسیب رساندن به لوازم با ارزشتان خراب نکنید و با شور و عشق اسباب کشی کنید ، با روش صحیح بسته بندی اثاثیه منزل در اسباب کشی آشنا شوید و مهاجرتی فرح بخش را تجربه نمایید.

تلفن شرکت همتا بار تهران برای بسته بندی وسایل منزل
با یک تماس خدمات صفر تا صد اسباب کشی از بسته بندی تا چیدمان را انجام می دهد
بسته بندی اثاثیه منزل

روش صحیح بسته بندی اثاثیه منزل

اسباب کشی هر چند سخت و طاقت فرسا است و به دقت ، توجه و مهارت فراوان نیاز دارد ، کاری پر هیجان و با نشاط نیز می باشد. اگر با اصول بسته بندی و چیدمان صحیح اثاثیه آشنا باشید ، اسباب کشی آسان و دلپذیر میشود.

حساس ترین و وقت گیرترین کار اسباب کشی مربوط به مرحله بسته بندی اثاثیه منزل است. ملزومات منزل هم گران قیمت و با ارزش اند و هم حساس و شکننده با قابلیت خراشیده گی می باشند. لذا چگونگی بسته بندی صحیح هنر و مهارتی است که اگر با آن آشنا باشید ، قادر خواهید بود با سلامت و امنیت ، کار اسباب کشی را با موفقیت به پایان برسانید. در ادامه با مراحل مختلف بسته بندی صحیح وسایل آشنا شوید.

مراحل مختلف بسته بندی صحیح وسایل منزل

برای بسته بندی اصولی و صحیح در هنگام بسته بندی لوازم منزل مراحل زیر را رعایت کنید.  رعایت این نکات ریز و جزئی ، تاثیر بسزایی در کار شما خواهند داشت.

بسته بندی وسایل منزل با شرکت همتا بار

کارتون ها را درست بسته بندی کنید

از کارتون و جعبه های مناسب و محکم استفاده کنید. دقت کنید برای وسایل خیلی سنگین کارتون مناسب تهیه نمایید ، اگر کارتون مورد نظر خیلی بزرگ باشد در زمان انتقال با مشکل برخورد خواهی کرد. بهتر است در جعبه های بزرگ لوازم سبکتر و در جعبه های محکم و با اندازه متوسط وسایل سنگین و شکستنی را به دقت بسته بندی کنید.

در موقع بسته بندی وسایل پس از گذاشتن آنها در کارتون ها روی هر بسته بنویسید که چه چیزی داخل آن جعبه بسته بندی شده است. همچنین بنویسید آن کارتون مربوط به چه کسی یا کجای خانه است. بهتر است قبل از بسته بندی اثاثیه را قشنگ تمیز کنید.

بسته بندی لوازم منزل با شرکت همتا بار

ظروف شکستنی و سنگین را به دقت بسته بندی کنید

ورقه های کاغذ باطله ، دستمال نرم و یا حوله های مناسب یا اگر در دسترس بود نایلون های حباب دار در بین ظروف شکستنی قرار دهید. دقت کنید بین فضاهای خالی کارتون و بین وسایل با پارچه یا وسایل نرم مسدود کنید  تا در حرکت خودرو اثر حرکت دادن و تکان خوردن  ماشین در سرعت گیرها و مسیر های پر پیچ و خم بسته ها باز نشود و وسایل فرو نریزد.

لوازم مشابه را با هم بسته بندی کنید

وسایل را قاطی پاتی در جعبه های مشترک قرار ندهید. برای نمونه داروها را با وسایل ریز آشپزخانه درون یک کارتون نچینید. در موقع چیدمان مجدد در منزل نو به مشکل بر خواهید خورد.

لباس ها را در کارتون های رگال دار بچینید

کارتون های رگال دار دارای رخت آویز بوده و از چروکیده شدن و نامرتب بودن پوشاک پیشگیری می کند. بهتر است در هنگام بسته بندی پوشاک های خود را درون کارتون های رگال دار بچینید. با این کار در موقع تخلیه و جاسازی در منزل تازه کار شما بسیار آسان و راحت ترخواهد بود. می توانید بر اساس همان فرمی که می خواهید در منزل جدید لباس ها را در کمد لباس آویزان کنید ، درون کارتون رگال دار با رخت آویز لباس ها را بچینید. با این زمان بیشتری برای سایر کارها خواهید داشت.

بسته بندی تخصصی اثاثیه منزل

در بسته بندی بشقاب ها و ظروف شکستنی دقت کنید

در بسته بندی دقت کنید ملزومت شکستنی و سنگین را در بخش پایین کارتون قرار دهید و لوازم سبک تر و کوچکتر را در قسمت بالا قرار دهید. وسایل ترم و منعطف مانند پارچه و دستمال های نرم بین اشیاء قرار دهید. روی  بسته محموله شکستنی بنویسید : شکستنی است با احتیاط بر دارید.

پایه مبل و سایر لوازم برقی را جداگانه بسته بندی کنید

اگر پایه مبل شما قابل جداسازی است ، آن را جدا کنید ، در نایلون جداگانه در کارتون قرار دهید و روی نایلون  بنویسید که آن پایه مربوط به کدام مبل است. تا در صورت چیدن در منزل نو با مشکل برخورد نکنید.

همین تکنیک را می توانید برای تابلوها ، آینه ها و قاب عکس ها تکرار کنید. وسایل جانبی هر وسیله را در نایلونی بگذارید و روی آن بنویسد که آن بسته مربوط به کدام وسیله است. سپس نایلون را اگر امکانش بود درون کارتون همان وسیله بگذارید. امکانش نبود ، همه نایلون ها را در یک کارتون ویژه قرار دهید تا در منزل جدید سریع به سراغ آن بروید. این تکنیک از گم شدن بخش های کوچک و جانبی وسایل جلوگیری می کند و کمک زسادی به چیدمان مجدد منزل شما می کند.

بسته بندی لوازم و اثاثیه منزل

بسته بندی وسایل را هر چه زودتر شروع کنید

منتظر هفته آخر برای بسته بندی نمانید. از قبل که فرصت کافی در اختیار دارید ، ریزه کاری های بسته بندی را با دقت و حوصله شروع نمایید. با این کار در زمان بیشتر ، بهتر و اصولی تر کار بسته بندی را انجام خواهید داد.

آرایش و چیدمان اثاثیه در هنگام  بارگیری در خودرو

در زمان انتقال ملزومات به داخل ماشین دقت کنید که به صورت مناسب و محکم ملزومات چیده شود. از لوازم مناسب برای محکم کردن وسایل استفاده کنید. با این کار از شکسته شدن و یا خر و خراش یا قر شدگی  لوازم پیشگیری می شود. کار حمل و نقل را با دقت و حوصله انجام دهید و از شتاب زدگی و دست پاچگی بپرهیزید.

بسته لوازم و اثاث منزل

چیدمان صحیح اثاثیه منزل پس از اسباب کشی

پس از آن که به سلامتی و امنیت اثاثیه به مقصد رسید و با احتیاط از ماشین خالی شد ، گام های زیر را به دقت رعایت کنید.

گام اول : کارتون های اثاثیه را به صورت مرتب با توجه به نوشته روی آن ، در محل  مناسب خود قرار دهید تا سر فرصت آن ها را مرتب بچینید.

گام دوم : در مرحله بعد تجهیزات الکتریکی و مکانیکی  (برق، آب و گاز ) منزل تازه را بررسی کنید. تا از صحت و سلامتی آن ها مطمئن شوید. پس از اطمینان از سیستم گرمایشی و سرمایشی و آب و برق خانه ، اتصال ملزومات برقی مثل یخچال و تلویزیون به برق ، وصل کردن شیر اجاق گاز و استقرار وسایل برقی را انجام دهید.

کل ها را در جای مخصوص مستقر کنید

در گام بعدی اثاثیه بزرگ را در جای مناسب خود قرار دهید و اشیاء ریز و جزئی را برای فرصت مناسب نگه دارید. پس بهتر است اتاق خواب ها که به زمان کمتری برای مرتب کردن نیاز دارند را مرتب کنید. سپس به سراغ نشیمن و آشپزخانه بروید. مبلمان را در جای مناسب مرتب کنید و پس از آن به سراغ آشپزخانه بروید.  آشپزخانه ، هم به دقت زیاد نیاز دارد و هم زمان زیاد می خواهد. پس با صبر و حوصله تمام لوازم را با آرامش از بسته ها خارج کرده و آن ها را در داخل کابینت ها بچینید.

اسباب کشی لذت بخش خواهد بود اگر توسط پرسنل فعال و ماهر انجام شود. بهتر است برای این کار از افراد خبره موجود در اتوبارها کمک بگیرید.

بسته بندی وسایل منزل شاید یکی از قدم های اولیه و مهمترین بخش اسباب کشی باشد ، اگر بسته بندی را با روشی درست و بهینه انجام دهید مطمن باشید وقتی که استارت اسباب کشی را می زنید دچار مشکل نخواهید شد ، بسته بندی وسایل باید با برنامه ریزی صورت بگیرد ، قبل از هر چیزی باید ملزومات بسته بندی وسایل را آماده کرد که این ملزومات شامل کارتن ، کارتن های رگال دار ، فوم ، وکیوم ، سلفون ، چسپ و … را شامل می شود این وسایل را می توانید از شرکت باربری و اتوبار تهران تهیه نمایید. هم اکنون این مژده را به شما می دهیم شرکت باربری تهران با یک دهه سابقه درخشان در عرصه حمل اثاثیه منزل و باربری آماده است بسته بندی وسایل منزل شما را انجام داده و آماده بسته بندی کند.

بسته بندی اثاثیه منزل

تلفن های شرکت بسته بندی

۰۲۱-۴۴۴۴۰۴۲۶ شعبه غرب تهران

۰۲۱-۲۲۸۹۵۳۶۴ شعبه شمال تهران

۰۲۱-۸۸۱۰۴۴۷۹ شعبه مرکزی تهران

۰۲۱-۷۷۷۲۸۴۸۶ شعبه شرق تهران

بسته بندی اثاثیه منزل جز مراحل اول اسباب کشی می باشد اگر شما کار بسته بندی را به صورت تخصصی انجام دهید در حین جابجایی وسایل منزل اثاثیه شما دچار ضربه و خط و خش نخواهد شد و وسایل منزل شما با سلامت به خانه شما خواهد رسید ، ما با تخصصی که در این زمینه داریم اثاثیه منزل شما را در مرحله اول بسته بندی کرده و بعد از انجام این کار وسایل منزل شما را به خانه جدیدتان خواهیم برد و برای این کار تجربه کافی را داریم و می دانیم که به چه صورت انجام وظیفه کنیم ، در هر مرحله از اسباب کشی ما شما را همراهی می کنیم و بسته بندی اثاثیه را به نحوی برایتان انجام می دهیم که در حین حمل و نقل وسایل شما هیچگونه ضربه ای به آنها وارد نشود و بارهای شما با نهایت دقت به منزلتان برسد ، این شرکت جز برترین شرکت بسته بندی اثاثیه منزل می باشد و بارهای شما را با نهایت دقت با پرسنلی متخصص و زبده برای شما بسته بندی خواهد کرد و در نهات رضایت صد در صد شما را به دست خواهد آورد

بسته بندی اثاثیه

برای کار بسته بندی وسایل منزل از افرادی استفاده می کنیم که فقط کار بسته بندی وسایل منزل را انجام می دهند و متخصص این کار هستند ، وقتی که شما با باربری تهران تماس می گیرید کارشناسان باربری تهران مشاوره اولیه را به شما ارائه داده و قیمت بسته بندی وسایل را به شما ارائه می دهند ، بعد از اینکه توافق میان شما و شرکت باربری تهران صورت گرفت یک روز را برای بسته بندی وسایل شما در نظر خواهیم گرفت در آن روز یک تیم بسته بندی وارد عمل شده و برای پک کردن وسایل منزل شما اعزام خواهند شد.

بسته بندی وسایل منزل

تمامی وسایل بسته بندی منزل را با خودشان آورده و وسایل منزلتان را بسته بندی خواهند کرد ، از اتاق ها گرفته تا وسایل آشپزخانه و … با بهترین روش و سبک برای شما انجام خواهند داد.

تمامی مبلمان منزل شما را با فوم وکیوم بسته بندی نموده و آماده حمل می کنند ، بعد از اینکه بسته بندی تمام شد تیم حمل بار وارد عمل شده و حمل اثاثیه منزل شما را انجام خواهند داد. بنا به نیاز شما وقتی که اسباب کشی را تمام کردیم سرویس چیدمان منزل را برایتان انجام خواهیم داد.

خدمت گزاران شما در باربری تهران آماده اند بسته بندی و اثاث کشی منزل شما را انجام دهند.

بسته بندی وسایل منزل

ما بجز بسته بندی اثاثیه منزل شما حمل اثاثیه را نیز انجام می دهیم.

بسته بندی اثاث منزل

در زیر می توانید نمونه بسته بندی را توسط باربری تهران مشاهده کنید.

نمونه بسته بندی وسایل

اگر می خواهید اسباب کشی کنید پیشنهاد  به شما استفاده ما از سرویس بسته بندی می باشد که هیچ محدودیتی در سطح انتخاب پکیج مورد نظر شما وجود ندارد هر وسیله ای را که نیاز داشته باشید تیم باربری تهران آنرا برای شما ارسال می کند و بسته بندی را برایتان انجام می دهد.

بسته بندی لوازم منزل

برای بسته بندی وسایل منزل شما از کارتن های ۵ لایه ای استفاده می کنیم که مقاومت آنها ۵ برابر کارتن هایی است که در بازار موجود می باشد.

استفاده از وکیوم های ۱۵۰ متری برای بسته بندی اثاث شما که روش بابل رپ نامیده می شود و برای بعضی از وسایل شما مانند تشک اتاق خواب از سلفون استفاده می کنیم که روش استرچ رپ نامیده می شود.

بسته بندی اثاثیه منزل

ساک هایی را برای حمل رختخواب شما ارسال می کنیم که ۴ لایه می باشند و داخل این ساک ها از پشم شیشه استفاده می شود و خصوصیت این ساک ها این است که زیپ دار می باشند.

کارتن های رگالی داری را برای جای دادن لباس هایتان ارسال می کنیم که همانند یک کمد کوچک عمل خواهند کرد.

بسته بندی برای اسباب کشی

تیم باربری و اتوبار تهران برای بسته بندی و اثاث کشی منزل شما در خدمت شما عزیزان می باشد با ما در تماس باشید مشاوره و بازدید به صورت رایگان صورت خواهد گرفت.

بسته بندی وسایل منزل

بسته بندی وسایل منزل یکی از مهم‌ترین عوامل برای اثاث کشی آسان و مطمئن است. این امر که به منظور راحت‌تر شدن اسباب کشی صورت می‌گیرد، باید به درستی و استاندارد انجام شود. با پیشرفت جامعه شهری و مشغله‌های امروزی در بسیاری از موارد شرکت‌های باربری به این امور می‌پردازند. بنابراین شرایط به نظر می‌رسد سپردن همه امور مربوط به اسباب کشی به یک شرکت معتبر باربری، عملی مقرون به صرفه محسوب می‌شود و به عبارتی کار را به کاردان سپردن است.

در این مقاله قصد داریم تا در مورد بسته بندی لوازم منزل و همینطور خدمات شرکت‌های باربری برای شما صحبت کنیم.

بسته بندی اثاثیه منزل

اصول اثاث کشی

اغلب مردم در اواخر بهار تا آخر فصل تابستان مبادرت به جابجایی منزل خویش می‌نمایند. به همین منظور درخواست حمل بار و اثاثیه منزل در این روزها به باربری‌ها زیاد می‌شود. اقدام به اسباب کشی و استقرار در منزل جدید علاوه بر خستگی و استرس، هزینه‌هایی را بر خانواده تحمیل می‌کند. هزینه‌ها و خسارات ناشی از آسیب‌های احتمالی اثاث کشی به اندازه‌ای است که به ضرب‌المثل تبدیل شده است. این ضرب المثل می‌گوید که سه اثاث کشی برابر یک آتش سوزی است.

عمل جابجایی لوازم منزل نیز مانند هر کار دیگری دارای اصول و ترتیبی است. اگر کاری بر طبق اصول خود انجام شود، آن عمل بهتر انجام می‌شود. پیشرفت جامعه شهری و مشغله‌های مربوط به آن، بسیاری از خانواده‌ها را وادار به سپردن همه امور حمل و نقل اثاثیه منزل به باربری‌ها کرده است. البته باید گفت بهتر است هر عملی را به روش اصولی انجام داد.

برای حمل اثاثیه منزل و مستقر شدن در خانه جدید، رعایت یک سری اصول کاملا لازم و ضروری است. بهترین بسته بندی اشیا خانه، شیوه صحیح حمل و نقل بار و چیدمان درست وسایل در منزل جدید جزو اصول اسباب کشی است. باید به این نکته توجه داشته باشید که اثاث کشی با وجود برخی سختی‌هایش، اما دور از دسترس نیست.

اطلاعات شما در مورد جابجایی لوازم منزل تا چه اندازه است؟ آیا با طریقه درست بسته بندی اشیا خانه آشنایی دارید؟ آیا در بسته بندی اشیا شکستنی مهارت دارید؟ آیا می‌دانید برای حمل و نقل لوازم شکستنی خانه از چه اتوباری استفاده نمایید؟ در زمینه باز کردن بسته بندی لوازم منزل در مقصد و چیدمان آن‌ها چقدر آشنایی دارید؟ جواب صحیح به تمام این سوالات اصول اثاث کشی را به شما می‌آموزد.

بسته بندی لوازم منزل

چه نکاتی را باید در هنگام اثاث کشی رعایت کنیم؟

در همه اسباب کشی‌ها باید به یک سری اصول پایبند بود و از آن‌ها تبعیت کرد. رعایت این موارد به آسان نمودن این امر استرس زا کمک می‌کند. ما در اینجا به برخی از نکات می‌پردازیم.

 • برای هر کاری بهتر است لیستی از مواردی که باید انجام شود را یادداشت نمایید.
  این لیست را به ترتیب زمانی که باید انجام شوند بنویسید تا در موقع انجام کار دچار مشکل نشوید. برای مثال بسته بندی وسایل شکستنی منزل را در اولویت قرار دهید.  
 • وسایل یا موادی که برای بسته بندی لازم است را تهیه نمایید.
  برخی از این وسایل عبارتند از: طناب، کارتن‌های ضخیم و استاندارد ( می‌توانید برای تهیه کارتن‌ به منظور کاهش هزینه‌ها، از فروشندگان سوپر مارکت‌ها با مبلغ اندک خریداری کنید)، جعبه‌های پلاستیکی، چسب نواری محکم و ضخیم، پلاستیک‌های حباب‌دار برای بسته بندی اجسام شکستنی خانه، روزنامه‌های باطله، ماژیک درشت برای نوشتن بر روی کارتن‌ها و بسته‌بندی‌ها
 • قبل از بسته ‌بندی وسایل منزل آن‌ها را تمیز و خشک نمایید.
 • قبل از قرار دادن لوازم در کارتن‌ها، قسمت اتصالات آن‌ها را چسب بزنید و یا از استحکام آن‌ها مطمئن شوید.
 • کارتن بسته بندی اجسام شکستنی خانه بسیار مهم است. هر چه در استحکام آن‌ها دقت شود، خسارات ناشی از شکستن لوازم در هنگام حمل و نقل کمتر می‌شود.
 • اشیا خرده‌ریز شکستنی را درون پارچه و یا روزنامه پیچیده و درون کارتن قرار دهید تا در هنگام جابجایی در اثر برخورد آسیب نبینند.
 • به هنگام چسب زدن وسایل، توجه داشته باشید که چسب مستقیما بر روی وسایل چوبی قرار نگیرد.

تفکیک اشیا قبل از بسته بندی وسایل منزل

یکی از موارد مهمی که در هر اسباب کشی به چشم می‌خورد، تفکیک لوازم بلااستفاده از وسایل مورد نیاز است. احتمالا در هنگام اثاث کشی در خیلی موارد وسایلی را که سال‌ها گم کرده بودید از زیر گرد و غبار بیرون می‌آورید. اسباب کشی بهترین فرصت برای تفکیک این گونه لوازم بدون استفاده است. هنگامی که با تعداد کمتری از لوازمی که باید بسته‌بندی کنید مواجه می‌شوید کارتان بسیار ساده‌تر پیش می‌رود.

تفکیک وسایل علاوه بر بسته‌بندی راحت‌تر آن‌ها، موجب در دسترس قرار گرفتن راحت‌تر نیز می‌شود. 

بهترین بسته بندی لوازم منزل چگونه است؟

اولین بخش از اسباب کشی منزل، بسته بندی لوازم خانه است. این قسمت از پروسه جابجایی یکی از مهمترین بخش‌هاست؛ زیرا بسیاری از آسیب‌ها در هنگام حمل و نقل، مربوط به همین مرحله است. برخی از موسسات معتبر باربری مانند همتا باربا بهره‌گیری از کارگران خانم و آقا بسته بندی اشیا خانه را به سبک کشورهای خارجی انجام می‌دهند. برای بسته بندی اشیا شکستنی منزل از کارتن‌های ۵ و ۶ لایه استفاده می‌کنند. بکار بردن فوم، وکیوم و سلفون برای جمع‌آوری وسایل جزو خدمات این شرکت معتبر است.

اگر خودتان می‎‌خواهید اقدام به بسته بندی لوازم خانه کنید باید چند نکته را در نظر بگیرید:

 • اشیا شکستنی خانه را به مقدار کم در کارتن مخصوص قرار دهید.
 • بر روی کارتن‌ها نام محتویات آن را بنویسید که در زمان بازکردن آن‌ها دچار مشکل نشوید.
 • بر روی کارتنی که حاوی لوازم شکستنی خانه است، حتما کلمه شکستنی را قید نمایید.
 • اسباب و لوازم خواب را با سلفون و پوشش‌های پلاستیکی بپوشانید تا از آلودگی در امان بمانند.
 • اشیا و لوازم قیمتی و ارزشمند را در جای جداگانه و امن قرار دهید و شخصا نسبت به حمل آن اقدام نمایید.
 • لوازم ضروری و مورد نیاز خود را در کارتنی جداگانه و در دسترس قرار دهید.
 • جهت حمل یخچال و یا فریزر از روز قبل مواد غذایی درون آن‌ها را بیرون بیاورید و به یخچال و فریزر دیگری منتقل کنید که فاسد نشوند. پریز یخچال و فریزر را از برق بکشید و درون آن‌ها را تمیز کرده و در صورت داشتن برفک آن‌ها را خشک نمایید.

بسته بندی برای اثاث کشی منزل

نکاتی که باید برای بسته بندی لوازم شکستنی خانه رعایت کنید.

در بسیاری از مواقع بیشترین خسارات ناشی از حمل و نقل وسایل خانه، متوجه وسایل شکستنی است. بنابراین در مورد بسته بندی آن‌ها باید دقت لازم را داشته باشید. ما در این بخش سعی می‌کنیم به برخی از این موارد اشاره کنیم.

 • کارتن‌های مناسب وسایل شکستنی را تهیه کنید. کارتن‌های ۵ و ۶ لایه مناسب این کار هستند.
 • قبل از قرار دادن لوازم درون کارتن‌ها، اتصالات آن‌ها را چسب بزنید و یا از استحکام آن‌ها اطمینان حاصل کنید.
 • از پارچه و یا روزنامه جهت بسته بندی اشیا شکستنی خانه استفاده کنید. این امر سبب می‌شود تا در هنگام جابجایی، به هم برخورد نکرده و آسیب نبینند.
 • حتما بر روی کارتن‌ اجسام شکستنی با ماژیک قرمز بنویسید که این بسته حاوی لوازم شکستنی است تا دقت بیشتری در حمل و نقل آنان صورت گیرد.

مراکز باربری معتبر مانند همتا بار برای بسته بندی اشیا شکستنی خانه نیز به شما کمک می‌کند. این شرکت از تجهیزاتی مانند فوم و وکیوم و سلفون برای جمع‌آوری و بسته بندی وسایل استفاده می‌کند تا در هنگام حمل آن‌ها در اثر برخورد آسیب نبینند.

نکات لازم برای حمل و نقل تخت‌خواب و ملزومات آن

وسایل بزرگی مانند تخت، میز توالت و بوفه روش بسته‌بندی خاص خود را دارند. این لوازم که اکثرا چوبی هستند ممکن است در هنگام جابجایی آسیب دیده و خسارت ببینند. به همین منظور باید به یک سری موارد دقت کنید. برخی از این نکات عبارتند از:

 • اگر در داخل کشوی تخت یا میز توالت لوازمی وجود دارد بهتر است آن‌ها را بیرون آورده و جداگانه بسته‌بندی نمایید. باید در بسته بندی اشیا کوچک خانه دقت بیشتری داشته باشید تا از مفقود شدن آن‌ها جلوگیری شود. در برخی موارد برای صرفه جویی در وقت می‌توانید با زدن چسب محکم بر روی کشو، از بیرون آمدن آن‌ها و ریختن لوازم درون آن‌ها به بیرون جلوگیری نمایید.
  البته باید این نکته را در نظر داشته باشید در برخی موارد زدن چسب به طور مستقیم بر روی چوب، ممکن است به چوب آسیب برساند.
 • گوشه‌های زاویه‌دار وسایل چوبی در زمان حمل و نقل در معرض آسیب بیشتری هستند. برای جلوگیری از آن می‌توانید گوشه‌های آنان را با پلاستیک حباب‌دار یا پلاستیک ساده بپوشانید. برای دقت بیشتر می‌توانید بر روی پلاستیک نیز مقوا و یا روزنامه بگذارید و با چسب نواری آن‌ها را محکم کنید.
 • آینه و شیشه‌های به‌ کار رفته در آن‌ها را با پتو و یا تجهیزاتی از این قبیل بپوشانید.
 • دستگیره‌های کشو را بهتر است جدا کرده و بسته‌بندی نمایید؛ زیرا در هنگام جابجایی ممکن است پیچ آن‌ها جدا شده و مفقود شوند. در برخی مواقع ممکن است دستگیره‌های تخت و بوفه در هنگام حمل، موجب اختلال در روند کار شوند.
 • اتصالات تخت و کمد را از هم جدا کنید. پیچ و لوازم مربوط به آن‌ها را در محل مخصوصی بسته‌بندی کرده تا در موقع چیدمان دچار مشکل نشوید.
 • برای بسته بندی لوازم چوبی منزل اطراف اسباب خواب را با پتو بپوشانید تا در هنگام تکان اتوبار در زمان حرکت آسیب نبینند.

خدمات مراکز معتبر باربری در زمینه وسایل چوبی

خدمات شرکت‌های معتبر مانند همتا بار به این صورت است که با قرار دادن ۳۰ عدد پتو در داخل خاور و موکت پوش بودن داخل وسیله نقلیه از صدمه دیدن همه وسایل شما به خصوص لوازم چوبی جلوگیری به عمل می‌آورد. این شرکت با بسته‌بندی مناسب برای لوازمی مانند تشک، بالش و دیگر اقلام، از کثیف شدن آن‌ها در هنگام جابجایی ممانعت می‌کند.

شرکت بسته بندی لوازم منزل

طریقه بسته بندی وسایل منزل از قبیل مبلمان و فرش

برای بسته بندی برخی از وسایل نیازی به کارتن و جعبه نیست. این وسایل یا بسیار بزرگ بوده و یا نیازی به کارتن ندارند. لوازمی مانند مبلمان، فرش، وسایل خواب و موکت از این نوع هستند. این وسایل را باید به طریقه خاصی بسته‌بندی نمود که تا جابجایی آ‌ن‌ها آسان باشد و همینطور دچار آسیب نشوند. به این موارد توجه کنید.

 • همانطور که در بخش بسته‌بندی لوازم چوبی متذکر شدیم، برای مراقبت از گوشه‌های زاویه‌دار وسایل چوبی آن‌ها را با مقوا و پلاستیک بپوشانید و با چسب محافظ‌ها را محکم کنید.
 • سعی کنید چسب به طور مستقیم بر روی وسایل چوبی قرار نگیرد.
 • قسمت‌های شیشه‌ای و آینه دار را جداگانه با پتو بپوشانید تا در هنگام حمل و نقل آسیب نبینند.
 • همه سطح مبلمان را با پوشش‌های پلاستیکی بپوشانید تا در هنگام جابجایی کثیف نشوند.
 • جهت جلوگیری از کثیف شدن فرش مخصوصا ریشه‌های آن، پارچه‌ای را در محل ریشه‌ها به صورت دولا قرار دهید.
 • بهترین روش برای جابجایی فرش و موکت، لوله کردن آن‌هاست. بعد از لوله کردن بهتر است با طناب آن‌ها را ببندید تا در زمان جابجایی باز نشده و باعث اختلال در حمل و نقل نگردند.
 • برای جلوگیری از کثیف شدن فرش و موکت بهتر است آن‌ها را بعد از لوله کردن در پوشش پلاستیکی قرار دهید.

نحوه بسته بندی مواد خوراکی

یکی از مشکلات اساسی اسباب کشی، نحوه نگهداری و بسته‌ بندی مواد خوراکی است. موادی که خشک هستند و فاسد نمی‌شوند مانند حبوبات، کنسروجات و موادی که نیاز به یخچال ندارند را می‌توان مانند وسایل دیگر خانه در داخل جعبه قرار دهیم. البته دقت داشته باشید که بر روی جعبه آن‌ها بنویسید که مربوط به آشپزخانه هستند که در هنگام چیدمان لوازم منزل دچار اشتباه نشوید.

موادی را که مانند گوشت و سبزیجات فریز شده هستند را حتی المقدور در روز قبل به فریزر بستگان انتقال دهید. در غیر این صورت سعی کنید که فریز شده آن‌ها را همراه با یخ در ظروف مخصوص این کار قرار داده و به منزل جدید منتقل کرده و سریعا در فریزر قرار دهید.

ولی پیشنهاد ما به شما این است که از چند روز قبل سعی کنید مواد خوراکی دیگری به خانه اضافه نکنید و از غذای آماده یا رستورانی استفاده کنید که کمتر دچار مشکل شوید. از طرف دیگر در روزهای نزدیک اسباب کشی آنقدر مشغله دارید که ممکن است فرصت غذا درست کردن را پیدا نکنید. در این صورت دیگر مجبور نمی‌شوید ظروفی را برای آشپزی کنار بگذارید و همه را در کارتن‌ها قرار می‌دهید.

باربری و بسته بندی اثاثیه

وسایل گران قیمت در اسباب کشی

شما ممکن است جواهرات گرانقیمت، ظروف با ارزش و یا اجناس یادگاری از عزیزی داشته باشید که می‌خواهید بیشتر از لوازم دیگر از آن‌ها مراقبت شود ولی در بسیاری از موارد دیده شده است که در حین اثاث کشی وسایلی مفقود و یا دزدیده شده‌اند.

برای جلوگیری از این خسارات بهتر است قبل از جابجایی وسایل، تمام اجناس گرانقیمت و با ارزش خود را در جای امنی نگه دارید. پیشنهاد می‌شود تمام لوازم با ارزش را در یک بسته‌ بندی ایمن قرار داده و از چند روز قبل به منزل یکی از اقوام منتقل کنید و پس از اتمام اسباب کشی به سراغ آن بروید و در جهت حمل آن شخصا اقدام نمایید.

خدمات مراکز باربری معتبر در بسته ‌بندی وسایل منزل

یکی از خدمات شرکت باربری همتا بار با ۱۰ سال سابقه کاری در مرحله بسته بندی لوازم خانه به شما یاری می‌رساند. اگر قبلا با این شرکت هماهنگی به عمل آورده باشید، این شرکت تیم خود را در روز مقرر به منزل شما می‌فرستد. بسته بندی وسایل منزل شما را به سبک اروپایی استرچ رپ و بابل رپ انجام می‌دهد. به این طریق لوازم خانه را بسته‌بندی و آماده حمل می‌کند.  

متمایز کردن بسته بندی وسایل منزل

در هر اسباب کشی سعی کنید وسایلی را که از نظر جنس و کاربرد شبیه هم هستند را با هم در یک کارتن قرار دهید. این کار سبب می‌شود که در هنگام باز کردن کارتن‌ها و چیدمان اشیا خانه، دچار سردرگمی نشوید.

یکی دیگر از نکاتی که باید در هنگام بسته بندی اشیا منزل رعایت کنید، نوشتن اسم لوازم بر روی کارتن‌هاست. شما به این وسیله می‌توانید در هنگام تخلیه بار از اتوبار، کارگران را راهنمایی کنید که هرکدام از آن‌ها مربوط به کدام قسمت خانه می‌شود. از طرف دیگر نوشتن نام وسایل بر روی کارتن‌ها در حین اسباب کشی نیز کمک کننده است؛ زیرا با توجه به لوازم داخل آن بسته، مراقبت از آن را در نظر می‌گیرید.

نکته دیگری که بهتر است در هنگام نوشتن بر روی کارتن‌ها رعایت کنید این است که، بر روی هر جعبه یک شماره هم بزنید که تعداد جعبه‌ها را بشمارید.

نکات مهمی که باید در روز انتقال وسایل خانه به مقصد رعایت کنید.

هر آنچه تا به حال گفتیم در مورد روزهای قبل از کرایه اتوبار و انتقال لوازم بود. نکاتی که در این بخش به آن می‌پردازیم مربوط به همان روز جابجایی و به اصطلاح اسباب کشی است. در این روز ممکن است به قدری کار و استرس داشته باشید که کنترل کار را نتوانید به دست بگیرید. برای جلوگیری از آن باید در روزهای قبل کارهایی را که باید انجام دهید را به ترتیب یادداشت کنید. به این نکات دقت کنید:

 • سعی کنید استرس را از خود دور کنید تا بتوانید بر روی کارها تمرکز داشته باشید.
 • در آن روز حتی المقدور از دوستان و یا اقوام ماهر خود کمک بگیرید.
 • در تمام مدت انتقال بسته‌ها به اتوبار، آن‌ها را چک کنید.
 • یکی از کارهای اساسی آن روز آماده کردن آب یا نوشیدنی خنک برای خود و کارگران است.
 • در عین راهنمایی کارگران، باعث اختلال در مسیر و یا کار آن‌ها نشوید.
 • انتخاب مسیر درست و بدون ترافیک برای اتوبار نیز یکی از اعمال مقرون به صرفه محسوب می‌شود.
 • وسایل سنگین و بسته‌ بندی بزرگ وسایل خانه را در جلوی دست قرار دهید تا اول آن‌ها را وارد وسیله نقلیه کنند و بعد وسایل کوچکتر، به این طریق می‌توانید در سرعت انتقال بسته‌ها کمک کنید.
 • مکان مناسب برای هر کدام از وسایل را مشخص کرده و به کارگران نشان دهید.
 • به علت بزرگ بودن اکثر اتوبارها موقعیت منزل جدید را به کارگر حمل اثاثیه و راننده اتوبار شرح دهید که هماهنگی‌های لازم را انجام دهند.
 • توجه کارگران حمل وسیله را به بسته بندی اشیا شکستنی منزل جلب کنید.

بسته بندی اثاثیه برای حمل بار

خدمات شرکت باربری معتبر در روز اسباب کشی

برخی از مراکز باربری معتبر دارای خاورهای بزرگ ایسوزو و هیوندای هستند که تمامی بسته بندی  وسایل منزل شما را در یک بار رفت و آمد جابجا می‌کنند. یکی از این مراکز تیم باربری همتا بار است. این شرکت با داشتن پرسنل کاری و حرفه‌ای در تمام مراحل اثاث کشی به خصوص در زمینه حمل بار به شما یاری می‌رساند.

خاورهای این باربری، مسقف و موکت کاری شده است. این مجموعه با مجوز از اتحادیه، قیمت باربری را به صورت توافقی به شما اعلام می‌کند. تعداد کارگرانی را که این شرکت برای شما اعزام می‌کند معمولا ۴ نفر است. ۳ نفر از آن‌ها برای حمل بار و یک نفر برای چینش اسباب خانه انتخاب شده‌اند. تعداد کارگران در برخی شرایط ممکن است تغییر کند. این تعداد بستگی به تعداد طبقات منزل شما دارد.

این شرکت تمامی بارهای شما را بارنامه کرده و اثاث کشی ایمنی برایتان مهیا می‌کند.

نکات ضروری پس از حمل وسایل به منزل جدید

بعد از بسته بندی لوازم خانه و انتقال آن‌ها به خانه جدید، نوبت به مرحله باز کردن جعبه و کارتن‌ها و چیدمان وسایل می‌رسد. در این هنگام هم لازم است که بعضی از نکات را در نظر داشته و رعایت کنید.

 • در اولین مرحله بهتر است در صورت عدم مشکل، یخچال و فریزر را تمیز کرده و روشن کنید.
 • اجاق گاز و وسایل پخت و پز را وصل کرده و راه بیندازید. در صورت لزوم از افراد متخصص کمک بگیرید.
 • به سراغ بسته بندی وسایل ضروری منزل رفته و آن‌ها را باز کنید.
 • اگر برای کارهای آن روز لیست تهیه کرده‌اید به سراغ آن رفته و به ترتیب آن عمل کنید.
 • به چیدمان وسایل ضروری خانه اقدام کنید. برای چیدمان لوازم اولویت بندی داشته باشید تا سردرگم نشوید.
 • دقت کنید که نیازی نیست تمام وسایل را در یک روز بچینید. اگر اولویت بندی داشته باشید، لوازم غیر ضروری خانه را با آرامش در روزهای دیگر می‌چینید.
 • سعی کنید تخت خواب و وسایل خواب را آماده کنید که برای خواب مشکل نداشته باشید تا بتوانید در روزهای آینده، کارهای باقیمانده را پرانرژی انجام دهید.

بسته بندی اثاثیه منزل در تهران

مشاوره در خصوص اسباب کشی لوازم منزل و خدمات حمایتی

برخی شرکت‌های باربری معتبر مانند همتا بار با خدمات ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته حتی در ایام تعطیل به تمامی سوالات شما پاسخگو است همتا بار با ارائه مشاوره رایگان در تمام مراحل اسباب کشی مانند بسته بندی اشیا خانه، بسته بندی لوازم شکستنی منزل و یا چیدمان لوازم منزل به شما یاری می‌رساند. شما عزیزان می‌توانید به صورت شبانه روزی با این شرکت تماس بگیرید و سرویس مورد نظر خود را رزرو نمایید. این مرکز برای معرفی خدمات خود از شبکه‌های مجازی و ارتباط جمعی هم بهره می‌برد.

بالا بردن کیفیت کار و رضایت مشتری در برنامه کاری باربری شهرک پرواز به عنوان بالاترین هدف همتا بار است. لوازم بسته‌بندی و اتومبیل‌های حمل و نقل کاملا به روز و استاندارد می‌باشند. این شرکت از خدمات حمایتی نیز مانند بیمه بار، بیمه سرنشینان و بیمه ماشین نیز استفاده می‌کند. البته باید متذکر شد که بیمه بار مخصوص بارهای شهرستان است و باربری داخل شهری را شامل نمی‌شود.

این مرکز معتبر با بالا بردن درآمد کارکنان خود، آنان را به خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز ترغیب می‌کند.

بارمشتری با هر اندازه و حجمی که باشد، در شرکت وسیله نقلیه متناسب با آن به وفور یافت می‌شود. کامیون‌های بزرگ و کوچک، نیسان و وانت بار و ترانزیت‌های پیشرفته و مجهز برای اتوبارهای تهران وجود دارد.

از سیاست کاری این شرکت بالا بردن کیفیت و کاهش قیمت باربری است که در بالا بردن تعداد سفارش موثر است.

سخن پایانی

در بخش سخن پایانی پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات گسترده و کارشناسانه باربری‌های معتبر است. این شرکت‌ها در تمام مراحل اسباب کشی مانند بسته بندی وسایل منزل، حمل و نقل و بازکردن بسته‌ها و چیدمان وسایل در منزل جدید به شما کمک می‌کنند. شما می‌توانید با سپردن کار به پرسنل ماهر شرکت‌های معتبر با اطمینان خاطر اثاث کشی کنید. با داشتن بیمه نامه باربری نیز می‌توانید بر ایمنی وسایل خود بیفزایید و خسارات ناشی از آسیب‌های احتمالی را به صفر برسانید.

شماره تلفن های تماس باربری تهران

۰۲۱-۲۲۸۹۵۳۶۴   شعبه شمال تهران

۰۲۱-۴۴۴۴۰۴۲۶   شعبه غرب تهران

۰۲۱-۸۸۱۰۴۴۷۹   شعبه مرکز تهران

در خدمت شما هستیم .

 

چند روز قبل از اسباب کشی باید سرویس بسته بندی اثاثیه را رزرو کنم؟

بهترین زمان برای رزرو سرویس بسته بندی وسایل منزل یک روز قبل از اسباب کشی با تماس با همتا بار می توانید سرویس بسته بندی وسایل منزل را رزرو کرده و یک زمان را برای بسته بندی اثاثیه منزلتان انتخاب کنید

هزینه های بسته بندی به چه صورتی است ؟

برای دریافت هزینه های بسته بندی اثاثیه منزل با شماره تلفن ۲۲۸۹۵۳۶۴ و یا ۴۴۴۴۰۴۲۶ و ۸۸۱۰۴۴۷۹ و ۷۷۷۲۸۴۸۶ تماس حاصل فرمایید کارشناسان باربری و اتوبار همتا بار سرویس بسته بندی اثاثیه منزل را به صورت تخصصی برای شما انجام خواهند داد

آیا همتا بار بسته بندی و اسباب کشی را انجام می دهد ؟

بسته بندی وسایل منزل همواره یکی از مشکلات در اسباب کشی است اگر قصد دارید اسباب کشی کنید بهترین گزینه برای حمل بار و جابجایی وسایل منزل همراه با بسته بندی تخصصی خدماتی نوین را انجام می دهد

 

 

23 thoughts on “بسته بندی اثاثیه منزل

 1. من از سرویس بسته بندیتون استفاده کردم واقعا عالی بود ، تشکر بابت همه چی ، همون چیزی که میخواستم شد

  1. سلام و عرض ادب خانم فتحی خواهش میکنم امیدوارم که راضی بوده باشین و از سرویس دهی بسته بندی اثاثیه ما بهترین بهره رو برده باشید ، باز هم امر بود شرکت ما در خدمت شما خواهد بود

 2. بازتاب: جباری
  1. خواهش میکنم خدمات باربری و اتوبار همتا بار سرویس دهی تخصصی بسته بندی اثاثیه منزل را برای شما انجام می دهد باربری و اتوبار همتا بار سرویس دهی حرفه ای بسته بندی وسایل منزل را برای شما به عمل خواهد آورد

 3. اثاث کشی منزل یک کار سخت و طاقت فرساست که هر ساله من با اون مواجه میشم برای بسته بندی وسایل منزل که نگو چقد بدبختی باید بکشی تا بخوای وسایل منزلتو بسته بندی کنی بعد حمل کنی و سراخر بخوای بچینی اما با وجود شرکت همتا بار این خدمات به درستی انجام شد و ممنونم از همتا بار عزیز برای ارائه سرویس دهی پک کردنشون

 4. من میخوام تو همین روزها اسباب کشی کنم آیا خدمات بسته بندی رو به صورت تخصصی انجام میدین به چه صورته لطفا راهنمایی کنید

 5. سلام اثاث کشی یعنی دردسر یعنی یه کار سخت که هرساله منو درگیر خودش میکنه سالهای قبل که با همتا بار آشنا نبودم چقد بدبختی می کشیدم تا وسایل منزلم رو پک میکردم پک کردن وسایل منزل واقعا دشوار و سخته اما با معرفی یکی از دوستام که شرکت همتا بار رو برای بسته بندی و اسباب کشی منزل معرفی کرد تونستم خدماتی خوبی رو از این شرکت دریافت کنم اومدن هم وسایل منزل رو پک کردن هم خدمات باربری رو انجام دادن و هم برام چیدن واقعا باید بگم مرسی از خدمات همتا بار و ارائه سرویس دهی خوب و قیمت مناسبشون

 6. یکی از مشکلاتی که هر ساله برای من توی اثاث کشی پیش میوند بسته بندی اثاثیه منزلم بود که هر سال درگیرش بودم اما با وجود همتا بار تونستم از این خدمات بهترین بهره رو بگیرم واقعا کارتون حرف نداشت مرسی از مدیریت عزیز همتا بار برای ارائه دادن سرویس پک کردن وسایل منزلشون

 7. جابجایی و بخصوص بسته بندی لوازم منزل کار سختی است اما با کمک همتا بار تونستم بسته بندی اثاثیه منزلم رو خیلی راحت انجام بدم واقعا عالی بود و متشکرم از همتا بار

 8. ممنون از شرکت همتا بار واقعا عالی بود دستتون درد نکنه سرویس بسته بندی واقعا عالی بود تشکر از همتا بار عزیز

 9. بسته بندی لوازم و وسایل منزل هر ساله یکی از دغدغه های من بود و واقعا یکی از مشکلات هم میتونه همین باشه که خودت بخوای بسته بندی وسایل منزلتو انجام بدی بسته بندی وسایل منزل باید طبق اصول خودش انجام بشه و من برای انجام کار جمع آوری وسایل منزل از شرکت همتا بار استفاده کردم از شرکت باربری همتا بار ممنونم

 10. من دیروز از باربری همتا بار سرویس بسته بندی اثاثیه منزل رو درخواست دادم واقعا ارائه خدمات این شرکت نسبت به سایر شرکت های باربری و بسته بندی متفاوت بود ، عالی بود ، خدماتشون بی نظیر بود از اول تا اخر خدمات بسته بندی وسایل رو برام انجام دادن من کمال رضایت را دارم و متشکرم از خدمات باربری همتا بار برای سرویس بسته بندی و جمع کردن وسایل منزل ، همه چی طبق اصول پیش رفت

  1. سلام و احترام خدمت شما از اینکه باربری همتا بار رو برای بسته بندی و اثاث کشی انتخاب کردید متشکریم ما خدمات تخصصی اسباب کشی را برای شما به عمل می آوریم و برای بسته بندی اثاثیه منزل هدفمان ارائه خدمات درست در زمینه اسباب کشی است

 11. تجربه اسباب کشی با همتا بار عالی بود همتا بار از صفر تا صد اسباب کشی وسایل منزل رو برام انجام داد بسته بندی وسایل منزل توسط باربری همتا بار انجام شد پرسنل متخصص بسته بندی برام فرستادن و واقعا هم باید گفت حرفه ای هستن من که راضی بودم و ممنونم

 12. هر ساله اثاث کشی روح و روان منو بازی می داد اما با وجود شرکت همتا بار خدمات بسته بندی سریع و تخصصی برای من انجام شد ممنون از سرویس دهی خوبتون دستتون درد نکنه من واقعا راضیم و از مدیریت شرکت همتا بار ممنونم

 13. بسته بندی اثاثیه و وسایلی که برای من انجام دادم بی نظیر بود تشکر از سرویس دهی خوبتون

 14. جابجایی اثاثیه منزل یک کار سخت و طاقت فرسا بود و بسته بندی اثاثیه منزل یکی از سخت ترین کارهایی بود که من هر ساله باهاش درگیر بودم امسال با شرکت باربری همتا بار آشنا شدم و بسته بندی اثاثیه و جابجایی بار رو برام انجام دادن واقعا خواستم تشکر کنم از سرویس دهی خوبتون

 15. خدمات بسته بندی اثاثیه منزلی که ارائه دادین واقعا عالی بود دستتون درد نکنه ممنون از خدمات بسته بندی اثاثیه منزل شرکت همتا بار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonدریافت مشاوره و رزرو سرویس