باربری نیاوران

همتا بار > مقالات > دسته‌بندی نشده > باربری نیاوران
باربری نیاوران

آیا با باربری نیاوران در تهران بزرگ و خدمات صورت گرفته در آن آشنا هستید؟ آیا می دانید چه خدماتی با چه کیفیتی در این اتوبار بسیار معتبر ارائه می شود؟

امروزه گسترش خدمات و مبادلات جاده ای ، حمل و نقل کالا و خدمات را به سرعت روز افزون گسترش داده است. در عصر توسعه ارتباطات و تبادلات ، مبادله کالا و خدمات به صورت چشم گیر درکل کشور در حال تحول است.  اتوبارهای بسیار مجهز و پیشرفته با استفاده از امکانات و دانش و تخصص زور دنیا ، در صدد افزایش کیفیت خدمات ارائه شده خود و افزایش رضایت مشتری می باشند. مدیریت باربری نیاوران در این رقابت تنگاتنگ به دنبال دست یابی به اهداف اتوبار  خود است. در باربری نیاوران پرسنل و اعضای باربری تمام توان خود را به کار می گیرند که فاتح میدان رقابت باشند.

حمل بار نیاوران

پرسنل و ماشین های موجود در شرکت اسباب کشی نیاوران

در شرکت اسباب کشی نیاوران همه نیروها افرادی آگاه ، خبره و ماهر هستند و دانش و تخصص حرفه خود را به خوبی آموخته اند. در این مرکز حمل و نقل همچنین ماشین های متفاوت از همه رنگ و مدل در اندازه های مختلف موجود است. مناسب با جنس و کالای مشتری در اندازه و نوع مختلف ماشین در این اتوبار موجود است و هیچ گاه مشتری با کمبود خودرو مواجه نخواهد شد.

خدمات انجام شده در باربری نیاوران

هم میهنان گرامی هر نوع کالا یا وسایلی برای انتقال داشته باشند ، باربری نیاوران در ۲۴ ساعت شبانه روز در تمام طول هفته آماده خدمت رسانی و انتقال آن می باشد. انواع اثاثیه ( منازل، شرکت های تجاری و خدماتی و سازمان های بزرگ) در باربری نیاوران به صورت صحیح منتقل می شود. کالاهای تجاری و بازرگانی نیز از تهران به سراسر کشور و از سراسر کشور به تهران و یا هر نقطه ای از این کشور پهناور به نقطه دیگر توسط پرسنل موجود انتقال می یابد.

اثاث کشی نیاوران

استراتژی ها و سیاست های کاری در اتوبار نیاوران

در اتوبار نیاوران برای بهتر انجام شدن کارها ، برنامه ریزی سازمان یافته و منظم انجام شده است. در برنامه چیده شده قوانین و استانداردهای موجود در حمل و نقل صحیح لوازم و انتقال ایمن وسایل به خوبی آمده است. افزایش درآمد اتوبار اولین و مهم ترین هدفی است که به آن توجه شده است. اما در این اتوبار به هر قیمتی دست یابی به این هدف مهم را نمی پسندند و کسب رضایت مشتری را در اولویت اهداف برای حصول درآمد بالاتر قرار داده اند.

چگونگی رضایت مشتری در اتوبار نیاوران

برای این که مشتری رضایت داشته باشد، مدیریت اتوبار نیاوران اقدامات گوناگونی را در مرکز خود عملی کرده است تا مشتری را راضی و خشنود نگه دارد. از جمله این کارها می توان به موارد زیر اشاره کرد ؛

 • استفاده از افراد خبره و ماهر در شرکت اسباب کشی نیاوران
 • به کارگیری تجهیزات پیشرفته بسته بندی اثاثیه منزل
 • چیدمان اصولی ملزومات
 • استفاده از ماشین های مجهز برای جا به جایی اثاثیه
 • مدیریت به سبک نوین
 • استفاده از روش های حمایتی و پشتیانی و بیمه لوازم
 • دادن مشاوره رایگان در رابطه با چگونگی جا به جایی صحیح ملزومات

باربری نیاوران

بسته بندی اثاثیه در اتوبار نیاوران

در شرکت اسباب کشی نیاوران بسته بندی و چیدمان اثاثیه به صورت اصولی انجام می شود. در بسته بندی از مواد بسته بندی صنعتی و مدرن مانند موارد زیر استفاده می شود.

نایلون های ضخیم و  نازک ، نایلون های حبابدار ، ساک هایی برای حمل وسایل خواب ، سلفون ، جعبه های چوبی و پلاستیکی ، نایلکس ، فوم  ، کارتون های مقوایی ، روزنامه ، کاغذ باطله ، چسب پهن ، وسایل انتقال دستی چرخدار ، جعبه های رگال دار برای منتقل کردن پوشاک  و ماژیک برای نوشتن مشخصات بسته ها روی  آنها در بسته بندی اثاثیه مصرف میشود.

نکات ضروری در هنگام بسته بندی صحیح در اتوبار نیاوران

 1. در قدم اول بسته بندی وسایلی که کمتر نیاز است انجام می شود.
 2. کارکنان محتوای هر بسته را با ماژیک روی آن می نویسند.
 3. کارکنان شرکت اسباب کشی نیاوران دقت می کنند ، وسایل خیلی سنگین را داخل کارتونی که تحمل وزن آنها را ندارند ، قرار ندهند. تناسب بین نوع جنس و کارتون بسته بندی یکی از نکات اصلی است که عوامل به آن توجه ویژه دارند.
 4. فضای خالی کارتون ها را با مواد انعطاف پذیر و نرم مانند ، دستمال پارچه ای ، حوله ، فوم و نایلون پر می کنند.
 5. تلاش می شود ، سطوح مسطح و تخت را به صورت افقی در کارتون قرارگیرد. بشقاب و قاب عکس و وسایل شبیه آن ها را به صورت افقی ته جعبه یا کارتون چیده می شود. عمودی قرار دادن این وسایل به شکسته شدن آنها منجر می شود.
 6. کارگران نکات امنیتی را در حمل لوسترها و لوازم حساس شکستنی رعایت می کنند.
 7. در بسته بندی و منتقل کردن وسایل حساس شکستنی دقت تمام انجام می پذیرد.
 8. عوامل تلاش می کنند ، تعادل وزن را در درون جعبه ها و در درون خودرو به خوبی رعایت کنند.
 9. همه بسته ها محکم با چسب یا طناب سفت و محکم بسته می شوند.

اتوبار نیاوران

نحویه چیدمان وسایل در شرکت اسباب کشی نیاوران

کارگران و عوامل شرکت اسباب کشی نیاوران چیدمان کالارا در چند مرحله انجام می دهند.

 1. قبل از هر کاری اثاثیه و بسته های موجود را از هم تفکیک می کنند.
 2. اجاق گاز ، کمد لباس ، بخاری، مبلمان ، کمد بچه ، میز نهار خوری و همه  لوازم سنگین و جاگیر در بخش بالایی خودرو مرتب چیده می شود و و محکم با طناب ثابت می کنند.
 3. در مرحله بعد قالی ، قالیچه و لوازم باریک و طویل ، بسته های پوشاک و وسایل خواب در وسط خودرو مترتب می شود.
 4. سپس کارتون ها و بسته های حاوی وسایل ظریف و حساس ، وسایل شکستنی آشپزخانه و لوازم زینتی در درون خودرو با ملاطفت چیده می شود.

سپس خودرو به سمت مقصد به راه می افتد. در مقصد پس از خالی کردن لوازم عوامل موجود در چیدمان مجدد آنها و تذئین و دکوراسیون منزل تازه به مشتری کمک می کنند.

استفاده از خدمات حمایتی و بیمه در مرکز حمل و نقل اثاثیه نیاوران

در مرکز حمل و نقل اثاثیه نیاوران بار مشتری هر نوع و جنس و اندازه ای که باشد ، قبل انتقال توسط شرکت های بیمه گر حمایت شده و تحت پوشش بیمه قرار می گیرد. بیمه بار موجب میشود ، در صورت مواجه شدن با حوادث ناگهانی مشتری از نظر مالی خسارت نبیند. حمایت مالی از بار مشتری و بیمه کردن آن به آسودگی خاطر و آرامش صاحب لوازم منجر می شود.

برقراری ارتباط با مرکز حمل و نقل اثاثیه نیاوران

برای این که با مرکز حمل و نقل اثاثیه نیاوران تماس برقرار کنید ، می توانید از طریق شماره های زیر اقدام کنید. مشاوران خبره این مرکز به شما در مورد خدمات ارائه شده و کیفیت خدمات ارائه شده راهنمایی و مشاوره می دهند . در صورت توافق لوازم بیمه شده و بارنامه تنظیم می شود.

مدیریت مرکز حمل و نقل اثاثیه نیاوران برای همه هم وطن نان حمل باری ایمن و مطمئن، مفرح و سالم را خواستار است.

باربری نیاوران ارائه خدمات حمل انواع بار در محدوده نیاوران تهران ما در باربری نیاوران تمام سعی خودمان را بر این گذاشته ایم که حمل اثاثیه منزل شما را با تخصصی که در امر باربری داریم انجام داده و دغدغه های شما برای اسباب کشی از بین ببریم.

باربری در نیاوران

نیاوران یکی از مناطق شمال تهران می باشد که در دامنه های جنوبی رشته کوه البرز واقع شده است این منطقه از شرق  خود با دار آباد از غرب با دربند و از جنوب با فرمانیه قرار دارد.

باربری نیاوران

ما در باربری نیاوران به صورت ۲۴ ساعته آماده ایم خدمات حمل اثاثیه منزل را برای شما انجام دهیم از مراحل اولیه اسباب کشی تا آخرین مرحله اسباب کشی در کنارتان خواهیم بود.

وقتی که شما با باربری نیاوران تماس می گیرید خدمت گزاران شما در باربری نیاوران مشاوره اولیه را به شما ارائه داده و به تمامی سوالاتی که ذهن شما را درگیر کرده اند پاسخ می دهند ، کارشناسانی که در اتوبار و باربری نیاوران مشغول به کار هستند دارای ۱۰ سال سابقه در انجام امور مشاوره ای هستند.

باربری در محدوده نیاوران

بعد از انجام امور مشاوره ای کارشناسان باربری نیاوران یک روز را برای حمل اثاثیه منزل شما در نظر خواهند گرفت که این تاریخ و ساعت را با هماهنگی شما انجام خواهند داد.

در روز اسباب کشی بسته بندی وسایل منزل را بنا به نیاز شما انجام خواهیم داد که بسته بندی با فوم و وکیوم و کارتن و سلفون و کارتن های رگال دار به سبک برترین کشور های اروپایی به سبک استرچ رپ صورت خواهد گرفت. برای اینکه با روش بسته بندی وسایل منزل بیشتر آشنا شوید باربری نیاوران این مطلب را به شما پیشنهاد می دهد که مطالعه فرمایید.

پس از انجام امور بسته بندی تیم باربری نیاوران وارد کار خواهند شد این افرادی که برای حمل بار برای شما اعزام می شوند تمامی آنها افرادی خوش اخلاق ، ورزیده و کار آزموده ای هستند پس هیچ نگرانی را نسبت به نحوه انجام کار پرسنل باربری نیاوران نداشته باشید ، به ترتیب  وسایل شما از بزرگتر ها مثل مبلمان و وسایل داخل اتاق ها را به داخل خاور خواهیم چید. لازم به ذکر است که بگویمم خاور هایی که برای حمل بارهای شما ارسال می کنیم تمامی آنها ۶ متری هستند و تمامی آنها دارای مجوز طرح ترافیک هستند و در داخل خاور ها و کامیون ها پتوهایی را قرار داده ایم که پتو ها را در لابه لای وسایل شما قرار خواهیم داد تا در حین حمل دچار خط و خش و زدگی نشوند.

حمل اثاثیه منزل در نیاوران

افرادی که در شرکت باربری نیاوران خدمات حمل اثاثیه منزل را انجام می دهند کاملا تابعیت ایرانی را داشته و دارای حداقل ۵ سال سابقه کاری در شرکت باربری نیاوران را دارند ، شرکت اتوبار نیاوران خود را مدیون نیروی زبده و کار آزموده خود می داند که به صورت شبانه روزی کار اثاث کشی را انجام می دهند و حمل بار و حمل اثاثیه را در محدوده نیاوران تهران انجام می دهند ، این افراد کاملا ورزیده و خوش اخلاق هستند.

شرکت باربری نیاوران خدمتی تازه را برای شما به وجود آورده است که می توانید از این خدمت بزرگ این شرکت که نظافت منازل نیز می باشد استفاده کنید و خانه و منزل و یا شرکت خود را به دست این شرکت سپرده و نگران هیچ چیزی نباشید.

تلفن باربری نیاوران

اتوبار نیاوران بعد قابلیت ایجاد سرویس رزرو اینترنتی را برای شما فراهم آورده است که می توانید سرویس خود را به صورت کاملا اینترنتی رزرو کنید و تمامی مواردی که برای اسباب کشی می خواهید با این شرکت در میان گذاشته تا شرکت باربری نیاوران تمامی موارد بسته بندی را برایتان تهیه کند.

تهیه کلیه موارد اسباب کشی از بسته بندی تا حمل بار توسط شرکت باربری و اتوبار نیاوران تهیه می گردد ، موارد بسته بندی که شامل کارتن و فوم و کیوم می باشد را به قیمتی کاملا منصفانه برای شما فراهم می کنیم.

ما برای تمامی بارهای شما بارنامه را به صورت رایگان برای شما صادر خواهیم نمود.

باربری نیاوران

بعد از این بارهای شما را به مقصد مورد نظرتان ارسال خواهیم نمود که در آنجا با در نظر گرفتن تمامی امورات ایمنی بارهای شما را تخلیه خواهیم نمود.

بعد از اینکه تخلیه بار را برایتان انجام دادیم بنا به نیاز شما سرویس چیدمان وسایل منزل را انجام خواهیم داد که بنا به نیاز شما و بار طرحی که شما در ذهنتان دارید را برای شما پیاده سازی خواهیم کرد.

تلفن باربری در منطقه نیاوران

همواره باربری نیاوران شما را تا آخرین مرحله اسباب کشی یاری خواهد کرد پس از صفر تا صد اسباب کشی را بدست ما بسپارید.

ما یک تیم سازمان یافته در امر اسباب کشی هستیم پس نگران هیچ چیزی نباشید و کار را به دست شرکت اتوبار و باربری نیاوران پسپارید.

به صورت ۲۴ ساعته و هفت روز هفته در خدمتتان خواهیم بود.

شماره تلفن های باربری نیاوران و شعبات آن :

۰۲۱۲۲۸۹۵۳۶۴

۰۲۱۸۸۱۰۴۴۷۹

۰۲۱۴۴۴۴۰۴۲۶

۰۲۱۷۷۷۲۸۴۸۶

با ما تماس بگیرید مشاوره و بازدید از بارهای شما به صورت رایگان انجام می پذیرد.