نکاتی برای یک اسباب کشی آسان

همتا بار > مقالات > مقالات > نکاتی برای یک اسباب کشی آسان
نکات اسباب کشی

آیا قصد اسباب کشی آسان را دارید؟ آیا با روش اسباب کشی آسان و مراحل انجام آن آشنا هستید؟ آیا می دانید بسته نبدی  آسان و چیدمان آسان لوازم به چه صورتی است؟

همیشه انتقال از یک منزل به منزل تازه و مهاجرت با عشق و شور و شعف همراه است. این که منزل تازه در کجا واقع شده و چه کیفیتی دارد تاثیری در این شور و شعف ندارد. عزیمت از یک منزل به منزل تازه خود به خود هیجان و شور در بر دارد و همراه با انتقال از یک مکان به مکان نو ، چون بهار طبیعت ، بهاری  دوباره در روح و جان ساکنان منزل تازه برپا می شود. برای این که شور و هیجان جا به جایی منزل را بیشتر و بهتر تجربه کنید ، با روش های اسباب کشی آسان توسط پرسنل اتوبارهای معروف آشنا شوید.

برای این که جا به جایی اثاثیه منزل به آسانی انجام شود و همچنین در مقصد چیدمان مجدد به آسانی انجام پذیرد ، در اتوبارهای معتبر مراحل زیر دنبال میشود.

اثاث کشی آسان

جا به جایی اثاثیه منزل به آسانی

حساس ترین و وقت گیرترین کار اسباب کشی مربوط به مرحله بسته بندی اثاثیه منزل است. اثاثیه منزل هم گران قیمت و با ارزش اند و هم حساس و شکننده با قابلیت خراشیده گی می باشند. لذا چگونگی بسته بندی صحیح هنر و مهارتی است که اگر با آن آشنا باشید ، قادر خواهید بود با سلامت و امنیت ، کار اسباب کشی را با موفقیت به پایان برسانید. پرسنل موجود در باربری ها با اصول صحیح بسته بندی آشنا هستند و  توسط آنها جا به جایی اثاثیه منزل به آسانی صورت می گیرد.

بسته بندی وسایل را هر چه زودتر شروع کنید

از قبل که فرصت کافی در اختیار دارید ، ریزه کاری های بسته بندی را با دقت و حوصله شروع نمایید و منتظر هفته آخر برای بسته بندی نمانید. با این کار در زمان بیشتر ، بهتر و اصولی تر و با دقت تر کار بسته بندی را انجام خواهید داد. و بسته بندی آسان را تجربه خواهید کرد.

لوازم  را تفکیک و مشابه را با هم بسته بندی کنید

برای این که جا به جایی اثاثیه منزل به آسانی انجام شود ، لوازم را قره قاطی در جعبه های مشترک قرار ندهید. هر نوع وسیله ای را در کارتون جداگانه بگذارید. برای نمونه داروها را با ملزومات ریز آشپزخانه درون جعبه مشترک به صورت قاطی قرار ندهید. در صورتی که کارتون ظروف آشپزهانه برای دارو ها یا لوازم ریز جا داشت ، می توانید مواد ریز و داروها را در نایلون جداگانه بسته بندی و سپس داخل کارتون ظروف که بخشی از آن خالی است قرار دهید. تفکیک وسایل موجب می شود چیدمان مجدد به آسانی انجام پذیرد.

اسباب کشی راحت

کارتون ها را درست بسته بندی کنید

کارتون و جعبه های مناسب و محکم انتخاب کنید. دقت کنید ؛ اشیاء خیلی سنگین  را در کارتون مناسب بسته بندی نمایید ، کارتون مورد نظر اگر خیلی بزرگ باشد و اشیاء سنگین داخل آن بگذارید ، در زمان انتقال با مشکل برخورد خواهی کرد. پس بهتر است در جعبه های بزرگ لوازم سبکتر و در جعبه های محکم و با اندازه متوسط وسایل سنگین و شکستنی قرار دهید.  با بسته بندی صحیح لوازم ، جا به جایی اثاثیه منزل به آسانی ممکن خواهد بود.

پس از بسته بندی روی هر کارتون بسته بنویسید که چه چیزی داخل آن کارتون بسته بندی شده است. همچنین بنویسید آن کارتون مربوط به چه کسی یا چه وسیله و محلی است. با این کار چیدمان مجدد به آسانی خواهد بود.

استفاده از کارتون های رگال دار برای چیدمان مجدد به آسانی

استفاده از کارتون های رگال دارموجب می شود ، چیدمان مجدد به آسانی انجام شود. کارتون های رگال دار دارای رخت آویز بوده و مانع از چروکیده شدن و نامرتب شدن لوازم می شود. می توانید بر اساس همان فرمی که می خواهید در منزل جدید لباس ها را در کمد لباس آویزان کنید ، داخل کارتون رگال دار با رخت آویز لباس ها را مرتب قرار دهید. تنها کاری که در منزل جدید لازم است انجام میدهید ، این است که با رخت آویز لباس ها را از کارتون در آورده و در کمد وصل نمایید. با این کار زمان بیشتری برای سایر کارها خواهید داشت و اسباب کشی آسان را تجربه خواهید کرد.

حمل بار آسان

در بسته بندی بشقاب ها و ظروف شکستنی دقت کنید

لوسترها ، پیانو ، بشقاب های پهن و نازک و سایر ظروف حساس بسته بندی ویژه ای می طلبد سعی کنید وسایل حساس را با پارچه های نرم و فوم و سایر ضربه گیرها بپوشانید تا در فرایند انتقال شکسته نشود و خط و خش بر ندارد. وسایل پهن و نازک را نیز به صورت افقی در جعبه قرار دهید تا اسباب کشی بدون مشکل صورت گیرد.

ظروف شکستنی و سنگین را به دقت بسته بندی کنید

ورقه های کاغذ باطله ، دستمال نرم و یا حوله ، نایلون های حباب دار و غیره را در بین ظروف شکستنی قرار دهید. دقت کنید بین فضاهای خالی کارتون و بین ملزومات با پارچه یا وسایل نرم کامل مسدود شود. تا در زمان حرکت ماشین در سرعت گیرها و مسیر های پر پیچ و خم بسته ها باز نشود و ملزومات فرو نریزد. عدم آسیب دیدگی در اسباب کشی ایمن بسیار موثر است.

باربری آسان

پایه مبل و سایر لوازم برقی را جداگانه بسته بندی کنید

اگر پایه مبل شما قابل جداسازی است ، آن را جدا کنید ، در نایلون جداگانه قرار دهید و روی نایلون  بنویسید که آن پایه مربوط به کدام مبل است. برای هر قطعه این کار را تکرار کنید و همه نایلون ها را در یک جعبه بگذارید.  تا در صورت چیدن در منزل تازه به سهولت پایه ها و سایر اجزاء جانبی لوازم را بیابید.

همین تکنیک را می توانید برای تابلو ، آینه و قاب عکس و لوازم شبیه به این ها تکرار کنید. اجزاء جانبی هر وسیله را در نایلونی بگذارید و روی آن بنویسد که آن بسته مربوط به کدام وسیله است. سپس همه نایلون ها را در یک کارتون ویژه قرار دهید تا در منزل جدید سریع به سراغ آن بروید. این تکنیک از گم شدن بخش های کوچک و جانبی وسایل پیشگیری کرده و کمک زیادی به چیدمان مجدد  آسان منزل و اسباب کشی آسان می کند.

آرایش و چیدمان آسان اثاثیه در هنگام  بارگیری در خودرو

در زمان انتقال لوازم به داخل ماشین دقت کنید که به صورت مناسب و محکم آنها را بچینید. چیدمان اثاثیه اهمیت ویژه ای دارد و با صبر و متانت این کار را انجام دهید.

چیدمان آسان اثاثیه منزل پس از اسباب کشی

پس از آن که به سلامتی و امنیت اثاثیه به مقصد رسید و با احتیاط وسایل خالی شد ، گام های زیر را به دقت رعایت کنید.

کارتون های اثاثیه را به صورت مرتب با توجه به نوشته روی آن ، به محل مخصوص ببرید تا در فرصت مناسب آن ها را مرتب بچینید.

در مرحله بعد تجهیزات الکتریکی و مکانیکی  (برق، آب و گاز ) منزل تازه را بررسی کنید و از صحت و سقم آن ها مطمئن شوید. پس از اطمینان از لوله کشی و سیم کشی ، آب و برق و گاز خانه ، اتصال اثاثیه برقی مثل یخچال و تلویزیون به برق ، وصل کردن شیر اجاق گاز و چیدن وسایل در محل خود را انجام دهید.

کل ها را در جای مخصوص مستقر کنید

در مرحله آخر مبلمان و سایر وسایل بزرگ را در جای خود قرار دهید و اشیاء ریز و جزئی را برای بعداً نگه دارید.

کار اسباب کشی لذت بخش و آسان است اگر به کمک نیروهای متبحر و زورمند اتوبارها انجام پذیرد. کار اسباب کشی خود را به کادان آن بسپارید و با خیالی آسوده و به آرامی اسباب کشی کنید.

اسباب کشی آسان توسط پرسنل اتوبار

افراد موجود در اتوبارها با چم و خم اسباب کشی آسان آشنا هستند. آنها با استفاده از مواد بسته بندی صنعتی و با استفاده از امکانات حمل و جا به جایی لوازم سنگین این کار را به سهولت هر چه بسشتر انجام می دهند. وسایل سنگین مانند ساید بای ساید ، گاو صندوق و کمدهای سنگین اصول حمل ونقل و بسته بندی خاصل خود را دارند ، عوامل باربری با آن اصول آشنا هستند و با مهارت تمام وسایل سنگین و جاگیر را جا به جا می کنند.

شاید در همین روز ها بخواهید که اسباب کشی کنید مطمن باشید که کار سختی را در پیش رو دارید ولی اگر یک برنامه ریزی خوب و دقیق داشته باشید مطمنا باشید در حین اسباب کشی دچار مشکل نخواهید شد باید قبل از هر چیزی ملزومات اسباب کشی را فراهم کنید ، کارتن هایی که مخصوص اسباب کشی هستند تا ساک های رختخواب را می توانید از شرکت باربری تهران تهیه نمایید.

اول از هر چیزی که می خواهید اسباب کشی را شروع کنید خانه ای می خواهید به داخل آن بروید تمیز کنید ، کف اتاق ها ، و اتاق نشیمن را با وسایل شستشو تمیز نمایید. و اگر موکت های داخل اتاق نیاز به شستشو دارند را حتما قبل از اسباب کشی به قالی شویی بدهید. که آنها را تمیز کنند.

اگر رنگ خانه ای که میخواهید به آنجا بروید نیاز به رنگ کاری دوباره دارد حتما آنرا بدست یک شرکت نقاشی ساختمان داده که دیوار ها را رنگ کنند.

بعد از اینکه وسایل بسته بندی را از شرکت باربری تهران تهیه کردید ، می توانید بسته بندی را خودتان شروع کنید و یا اینکه بسته بندی وسایل منزلتان را بدست ما بسپارید. ( در ادامه بالفرض اینکه خودتان بسته بندی می کنید را ادامه خواهیم داد و در مورد آن نکاتی را برایتان خواهیم نوشت )

موقه بسته بندی سعی کنید کالا های ضروری و غیر ضروری را در داخل یک کارتن قرار ندهید تا وقتی که آنها را باز کردید دچار سر در گمی نشوید.

از اتاق ها شروع کرده و این کار را با تمام کردن وسایل آشپرخانه به اتمام برسانید.

در داخل کارتن ها وسایل خیلی سنگین قرار ندهید مثلا در داخل یک کارتن وسایل سنگین را نگزارید در بین کارتن ها توازن برقرار نموده و از وسایل سنگین و سبک برای پر کردن یک کارتن استفاده کنید

با ماژیک بر روی کارتن ها نام وسایل و اتاق مربوطه را بر روی آن بنویسید تا در حین باز کردن آن دچار مشکل نشوید

مبلمان را با فوم و وکیوم ها بسته بندی نموده و دور آنها را با سلفون بپیجانید.

وقتی که پرسنل باربری از راه رسیدند بهتر است که از وسایل بزرگ شروع نموده و بعدا وسایل کوچک را در داخل خاور بپچینند.

وقتی خاور بارگیری شد و پرسنل کاری باربری وسایل را در خاور ها قرار داند بهتر است هر چه زودتر به سمت خانه جدید بروید تا برای شما ساعت اضافی محسوب نگردد.

بعد از اینکه ماشین ها به مقصد رسید و کارگران وسایل را تخلیه نمودند بهتر است که هر چیزی را در اتاق مربوطه خود قرار دهند تا در حین حمل آن برای شما مشکلی به وجود نیایید.

بعد از اینکه پرسنل اتوبار و باربری کار خودشان را به اتمام رساندند بهتر ای اول از اتاق ها شروع کرده وسایل داخل اتاق ها را بچینید و این کار را با وسایل آشپز خانه به اتمام برسانید.

هم اکنون تیم باربری تهران با تجربه ی چنیدن ساله ای که در عرصه اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل دارد آماده است کلیه خدمات اعم از خدمات مشاوره ای ، بسته بندی وسایل ، حمل بار  و حتی چیدمان را برای شما انجام دهد.

هم اکنون به صورت ۲۴ ساعته با کارشناسانی فنی و مجرب و دوره دیده خود آماده خدمت گزاری به شما را خواهیم داشت ، با ما تماس بگیرید ، مشاوره + بازدید توسط شرکت باربری تهران رایگان می باشد.

اگر قصد اسباب کشی را دارید و می خواهید این کار را بدونه دغدغه انجام دهید ما در خدمت شما خواهیم بود.

تلفن های تماس جهت رزرو سرویس :

۰۲۱۴۴۴۴۰۴۲۶ مناطق غرب تهران

۰۲۱۸۸۱۰۴۴۷۹ مناطق مرکز تهران

۰۲۱۲۲۸۹۵۳۶۴ مناطق شمال تهران

صمیمانه پذیرای نظرات گرم شما خواهیم بود.

One thought on “نکاتی برای یک اسباب کشی آسان

  1. با سلام واقعا نکات حائز اهمیتی بودند ، خیلی ممنون از سایت خوب و پر محتوای شما

نظرات بسته شدند.