اتوبار و باربری کرج

همتا بار > مقالات > مقالات > اتوبار و باربری کرج
باربری کرج

آیا با باربری کرج و خدمات ارائه شده در آن آشنا هستید؟ آیا می دانید در اتوبار بسیار معتبر و قابل اعتماد کرج ارائه خدمات در زمینه انتقال کالا و اثاثیه چگونه انجام میشود؟

بر اثر پیشرفتهای چشمگیر علمی و صنعتیدر جهان ، ارائه خدمات با کیفیت در بنگاه های خدماتی در زمینه حمل و نقل جاده ای گسترده شده است. باربری کرج در تهاران بزرگ یکی از بنگاه های خدماتی بسیار معتبر است که در چندین سال سابقه کاری خود توانسته است ، اعتبار بالایی را به دست آورد و مشتریان زیادی را به سمت خود جلب نماید. مردم تهران به این مرکز حمل و نقل اعتماد کامل دارند و به آسانی کار اسباب کشی خود را به این مرکز می سپارند. در ادامه با خدمات ارائه شده در اتوبار کرج بیشتر آشنا شوید.

اتوبار کرج

سبک مدیریت  در مرکز حمل و نقل اثاثیه کرج

در باربری کرج از سبک مدیریت نوین استفاده می شود. در این شیوه مدیریت ، مدیر همه کاره و حاکم بر باربری نیست. مدیر فقط یک تسهیلگر است و مسیر کارها را آسان تر می کند و نیروها را به سمت ارائه خدمات با کیفیت تر هدایت و رهبری می کند. در مدیریت سازمانی به سبک نوین ، تسهیلگر کسی است که روند اتفاق ها و فرایند کارها را آسان و تسهیل می کند و به حرکت افراد سمت و سو داده و مسیر روند کارها نشان می دهد.

توجه به خواسته ها و نیاز کارکنان در اتوبار کرج

در سبک نوین مدیریت مدیر و کارکنان همه با هم و در کنار هم در یک راستا حرکت می کنند و در تصمیم گیری ها و پیشبرد اهداف سازمانی اظهار نظر می کنند. پرسنل در سطح های پایین تر سازمان اختیار تفویض می شود. یعنی این افراد نمایند مدیر و جانشین او هستند و در برخی موارد خودشان تصمیم میگیرند و تصمیم را عملی می کنند.

 در مرکز اسباب کشی کرج همه اعضا حق اظهار نظر دارند و در محیطی آرام و بدون تنش خواسته ها و نیازها و علایق خود را بازگو می کنند. مدیر نیز رای و نظر گروه و خواسته ها آن ها را در برنامه ریزی و تصمیم گیری ها سازمان تاثیر می دهد. در اتوبار کرج مدیر به رای و نظر کارکنان اهمیت می گذارد و محیط داخلی باربری صمیمی و بی تنش است. به همین دلیل افراد گروه به صورت مستمر و مداوم در ارائه خدمات باربری با شهامت و دلیری فراوان اقدام می کنند.

اثاث کشی کرج

چیدمان و بسته بندی لوازم در باربری کرج

افراد به دلایل مادی و معنوی اثاثیه منزل  خود را دوست دارند. برای همین تامین امنیت و سلامت اسباب و اثاثیه در موقع جا به جایی اهمیت فراوان دارد. بی توجهی در زمان بسته بندی اثاثیه منزل و چیدمان نامنظم ملزومات خسارت جبران ناپذیر به همراه دارد. در باربری کرج اصول صحیح بسته بندی و چیدمان منظم ملزومات به خوبی رعایت می شود.

اهمیت دانش و تخصص پرسنل در اتوبار کرج

یادگیری دانش روز و برخورداری از مهارت کافی برای انجام وظیفه و ارائه خدمات با کیفیت در اتوبار کرج از مهمترین اصول کار در این مرکز است. در این مرکز حمل و نقل همه اعضا دانش و تخصص مورد نیاز حرفه خود را به خوبی یاد گرفته و مهارت مورد نیاز را به دست آورده اند. دانش روز در رابطه با چگونگی انتقال ایمن و مطمئن کالا و یادگیری روشهای نوین بسته بندی و چیدمان منظم اصولی از ضروریات این اتوبار است.

نکات ضروری در رابطه با انتقال لوازم حساس در مرکز حمل و نقل اثاثیه کرج

  • چندین ساعت قبل از حمل و نقل یخچال را خاموش کرده و آن را تمیز می کنند.
  • برای این که وزن یخچال کم شود ، توسط استادکار درب یخچال را جدا کنید و در مقصد دوباره آن را نصب می کنند.
  • در بیشتر موارد درب یخچال را جدا نمی کنند و با چسب آن را محکم می بندند.
  • اتصالات لوازم مانند ؛ ماشین لباس شویی ، ماشین ظرف شویی ، لوله آب دستگاه تصفیه آب ، لوله های آب سرد کن یخچال ، شیلنگ گاز اجاق گاز ، سماور و وسایل گاز سوز را جدا می کنند. سپس همه وسایل را پس از تمیز کردن با فوم و سایر ضربه گیرها می پوشانند.
  • تلویزیون و مخلفات آن ، پیانو ، ماکروفر ، لوستر ، چرخ گوشت ، آرام پز و زودپز ، پلوپز ، و هر وسیله دیگر ، محکم و مناسب بسته بندی میشود.
  • همه وسایل سنگین و جاگیر را با فوم و یا سایر ضربه گیرها محکم می پوشانند.
  • دستگیره ها ، پایه ها و لوازم جانبی وسایل بزرگ را از آنها جدا کنید و در داخل جعبه های جداگانه بسته بندی کنید و روی بسته بنویسید که آن بسته محتوای چه چیزی یا مربوط به چه کسی است

حمل بار کرج

چیدمان لوازم در مرکز حمل و نقل اثاثیه کرج

در مرکز حمل و نقل اثاثیه کرج در چیدمان لوازم ، قبل از هر کاری وسایل سنگین ، جاگیر و بزرگ به داخل خودرو منتقل و منظم و استوار چیده میشود. سپس وسایل طویل و دراز چون قالی و موکت ، پس از آن بسته های پوشاک و رخت و خواب در وسط خودرو مرتب و با انضباط چیده می شود. در آخر بسته های حاوی وسایل حساس ، ظریف ، قیمتی و شکستنی در درون خودرو مستقر میشود. بسته های سنگین در ته خودرو و بسته های سبکتر در روی آنها قرار گیرد. پرسنل مرکز حمل و نقل اثاثیه کرج تلاش می کنند ، توازن وزن درون جعبه ها و توازن بار درون خودرو رعایت شود تا در پیچ و خم مسیر ماشین به یک سمت منحرف و واژگون نشود.

بیمه وسایل در مرکز اسباب کشی کرج

بار مشتری هر نوع و اندازه ای که داشته باشد در مرکز اسباب کشی کرج قبل از انتقال تحت حمایت بیمه قرار می گیرد و شرکت بیمه معتبر خسارت های احتمالی را تحت پوشش قرار می دهد.

باربری کرج

راه برقراری تماس با مرکز اسباب کشی کرج

اگر اسباب کشی دارید ، از طریق شماره های زیر با مرکز اسباب کشی کرج تماس بگیرید و در رابطه با حمل و نقل بار خود سفارش دهید. پس از برقراری تماس مشاوران مرکز اسباب کشی کرج در رابطه با چگونگی انتقال ایمن و صحیح لوازم به شما مشاوره خواهند داد و شما را از بهترین زمان برای اسباب کشی و انتخاب بهترین مسیر انتقال و هزینه های دریافتی مطلع خواهند کرد. پس از توافق شما با شرایط اتوبار بارنامه تنظیم شده و دو طرف قرارداد را امضاء می کنند.

اتوبار و باربری تهران برای بهبود سرویس دهی خود و ایجاد شعبه های بیشتر تصمیم به ایجاد سرویس دهی در شهر کرج نموده است که برای شروندان ساکن کرج اسباب کشی را انجام بدهد. اگر ساکن محدوده کرج هستید تیم باربری کرج در خدمت شما عزیزان ساکن استان کرج می باشد ، ما دارای مجوز از اتحادیه باربری تهران هستیم و این قول را به شما می دهیم که اسباب کشی منزل شما را بدونه هیچگونه مشکلی جابجا خواهیم نمود.

وقتی که شما با باربری کرج تماس می گیرید این باربری مشاوره رایگان را در خصوص حمل اثاثیه منزل شما داده و حمل بار های شما را به سبکی درست انجام خواهند داد ، استفاده از کاشناسان حرفه ای و مجرب و کارگران ورزیده برای اسباب کشی یکی از بارزترین خصوصیات شرکت باربری تهران می باشد ، نگران هیچ چیزی نباشید اگر در اسباب کشی های قبلی در استان کرج دچار مشکل شده اید کار را به دست ما سپرده و یکبار اسباب کشی را با تیم باربری تهران انجام دهید.

ما سرویس دهی بسته بندی وسایل منزل را برای شما به وجود آورده ایم که می توانید با این سرویس دهی بسته بندی وسایل منزل خودتان را انجام دهید تا در حین حمل بار دچار خط و خش و زدگی نشوید ، تخصص ما سرلوحه کار ماست.

شاید بارها خواسته باشید اسباب کشی را به شهرستان داشته باشید ما سرویس دهی حمل بار به شهرستان را برای شما در نظر گرفته ایم که این سرویس دهی ما توسط خاور های مسقف و موکت کاری شده صورت خواهد گرفت ، نگران نباشید روش درست اسباب کشی را با ما تجربه کنید ، همیشه در کنارتان خواهیم بود.

برای وسایل خرده ریز شما که برای حمل آنها دچار دلهره هستید سرویس نیسان بار را برای شما ساکنین استان کرج در نظر گرفته ایم که با این سرویس می توانید اسباب کشی خود را انجام دهید.

شما می توانید به صورت ۲۴ ساعته با کارشناسان باربری کرج در تماس باشید و مشاوره رایگان را دریافت نمایید.