باربری بین المللی

همتا بار > مقالات > مقالات > باربری بین المللی
باربری بین المللی

با باربری بین المللی و خدمات ارائه شده در آن آشنا شوید و وسایل خود را به پرسنل  متبحر این اتوبارمعتبر  جهانی بسپارید و مهاجرت لذت بخشی را تجربه نمایید.

امروزه گسترش ارائه خدمات در بنگاه های خدماتی و باربری ها به شدت شایع شده و ارائه خدمات باربری  مرز کشورها را در هم نوردیده و به سایر کشورهای جهان گسترش یافته است. باربری بین المللی در شهر تهران خدمات جا به جایی کالا را علاوه بر سطح کشور در سایر کشورها نیز ارائه می دهد. مشتریان می توانند ، هر نوع وسایل و کالای قابل حمل  خود را توسط پرسنل متبحر و کارآزموده این اتوبار معروف و معتبر به سراسر نقاط جهان منتقل نمایند. در ادامه با فعالیت های باربری بین المللی بیشتر آشنا شوید.

اسباب کشی بین المللی

ارائه خدمات باربری در باربری بین المللی

در باربری بین المللی هر گونه جنس و وسیله مشتری از تهران و ایران به سایر کشورها و از سایر کشورهای جهان به ایران عزیز منتقل می شود. مشتریان می توانند کالاهای قابل حمل و نقل خود را به عوامل این اتوبار بسپارند و از انتقال ایمن و صحیح آن مطمئن باشند. کالای مشتری از سه طریق زمینی ، هوایی و دریایی توسط عوامل این اتوبار جا به جا می شود.

انتقال ملزوات از طریق  راه های هوایی در اتوبار بین المللی

هر نوع اثاثیه برای حمل و نقل داشته باشید ، پرسنل مرکز حمل و نقل اثاثیه بین المللی آن را به بهترین شیوه به هر نقطه ای در این جهان پهناور بخواهید ، منتقل خواهند کرد. در اتوبار بین المللی همه انواع لوازم مشتری به همه نقاط جهان در بهترین زمان ممکن از طریق زمین و هوا جا به جا می شود. گاهی مشتری می خواهد از ایران کالایی را به سایر کشورها در کمترین زمان ممکن منتقل نماید. مسیر هوایی و انتقال کالا از طریق هواپیما بهترین انتخاب برای انتقال کالا برای زمان اندک است.. این شیوه انتقال برای کالاهایی که نیاز به انتقال سریع و ضروری دارند خیلی مناسب است.

باربری بین المللی

انتقال لوازم از طریق راه های دریایی با استفاده از کشتی در اتوبار بین المللی

برخی از کالاها از راه دریا و توسط کشتی جا به جا می شود. در شرکت اسباب کشی بین المللی هر نوع اثاثیه ای که برای انتقال در مسیرهای آبی به کشورهای مختلف جهان داشته باشید ، با کمترین هزینه و در کمترین زمان ممکن جا به جا می شود. پرسنل این اتوبار با قانون انتقال کالای بین المللی آشنا هستند و با استفاده از راه کارهای قانونی که کمترین هزینه را برای مشتری در بر داشته باشد ، در کمترین زمان ممکن اثاثیه را جا به جا می کنند.

انتقال اثاثیه از طریق جاده های آسفالته زمینی در اتوبار بین المللی

برخی ازملزومات را به برخی کشورهای نزدیک از طریق گلوگاه های زمینی و جاده های آسفالته جا به جا می کنند. در اتوبار بین المللی هر گونه لوازمی که مشتری بخواهد به کشورهای همسایه منتقل کند را عوامل این  اتوبار به بهترین شیوه منتقل خواهند کرد.

حمل بار بین المللی

هزینه ارائه خدمات در باربری بین المللی

در شرکت اسباب کشی بین المللی هزینه های دریافتی برای روش های مختلف انتقال لوازم متفاوت است. روش انتقال ، مسیر حمل و نقل ، نوع ، جنس و اندازه و وزن کالا میزان هزینه حمل و نقل را تعین می کند. در شرکت اسباب کشی بین المللی هدف این است که هزینه های دریافتی منصفانه در نظر گرفته شود تا امکان استفاده از خدمات با کیفیت برای همه اقشار جامعه مقدور باشد و همه بتوانند انتقال لوازم خود را به این مرکز بسپارند.

نیروهای انسانی و سرمایه های مادی موجود در شرکت اسباب کشی بین المللی

در شرکت اسباب کشی بین المللی ماشین های مختلف برای انتقال ملزومات و ارائه خدمات باربری موجود است و به بهترین شیوه اجناس مشتری جا به جا می شود. در این اتوبار معتبر هر کالایی که برای انتقال به خارج از کشور داشته باشید از طریق مسیر هوایی و زمینی و دریایی جا به جا می شود.

 پرسنل این مرکز با قوانین حمل و نقل بین المللی به خوبی آشنا هستند و به بهترین شیوه ملزومات مشتری را به هر نقطه ای از جهان که بخواهید منتقل می کنند. پرسنل شرکت اسباب کشی بین المللی همه افراد خبره و ماهر هستند و دانش و قوانین انتقال بین المللی را به خوبی می دانند و در تجربه های کاری خود آن را رعایت و اجرا می کنند.

استفاده از خدمات بیمه ای در شرکت اسباب کشی بین المللی

در مرکز حمل و نقل اثاثیه بین المللی هر نوع وسیله ای قبل از منتقل کردن تحت حمایت بیمه قرار می گیرد. در صورت مواجه شدن با خطرهای احتمالی و آسیب دیدن ملزومات شرکت های بیمه طرف قرارداد خسارت وارده را از نظر مالی جبران می کنند تا مشتری اتوبار از نظر مالی آسبی نبیند.

بسته بندی لوازم در مرکز حمل و نقل اثاثیه بین المللی

در مرکز حمل و نقل اثاثیه بین المللی عوامل موجود با شیوه های اصولی بسته بندی اثاثیه منزل آشنا هستند و وسایل مردم را به بهترین شیوه بسته بندی می کنند. استفاده از مواد بسته بندی صنعتی امروزه موجب شده که بسته های لوازم به هیچ وجه باز نشود و وسایل از داخل جعبه بیرون نریزد. عوامل این مرکز حمل و نقل ملزومات را به بهترین شیوه محکم و بادوام در داخل جعبه های مناسب و محکم بسته بندی می کنند.

بسته بندی بار بین المللی

چیدمان لوازم درون ماشین در مرکز حمل و نقل اثاثیه بین المللی

عوامل باربری به خوبی با روش چیدمان اثاثیه درون خودرو آشنا هستند و با رعایت نکات ایمنی و قواعد چیدمان همه لوازم را به صورت طبقه بندی شده در خودرو می چینند و با رعایت نکات ایمنی به مقصد منتقل می کنند. چیدن لوازم به گونه که تعادل وزن خودرو حفظ شود و در مسیرهای پر پیچ و خم و در شرایط فوق العاده  در اثر تکان های احتمالی لوازم جا به جا نشود ، اصولی دارد که پرسنل موجود به خوبی آن را رعایت می کنند و وسایل را به بهترین شیوه محکم و با دوام در داخل ماشین اسقرار می دهند.

تماس با مرکز حمل و نقل اثاثیه بین المللی

اگر کار اسباب کشی داشتید از طریق شماره های زیر با دفتر مرکز حمل و نقل اثاثیه بین المللی تماس بگیرید و درخواست کمک  بدهید. عوامل مرکز در کمترین زمان ممکن با بالاترین کیفیت اجناس شما را به هر نقطه ای که بخواهید انتقال خواهند داد.

شاید تا به حال خواسته باشید که بارهای خودتان را از سایر نقاط تهران به کشور دیگری بفرستید و برای آن دچار مشکلاتی شده باشید که از این مشکلات می توان به دلهره هایی که در حال اسباب کشی است اشاره نمود از این رو باربری تهران برای بهبود سرویس دهی خود سرویس حمل بار بین المللی را فراهم نموده است که با این سرویس باربری و اتوبار تهران می توانید بارهای خودتان را به کشور مورد نظر خود انتقال دهید.

باربری بین المللی تهران آماده است خدمات خود را به شما ارائه داده و سرویس دهی خود را به شما ارائه دهد ، ارائه ماشین های تک ، تلیر ، ماشین های تک محور ، خاور ، نیسان ، تک ، وانت به تمامی نقاط ایران و کشورهای همسایه.

این باربری با داشتن ده سال سابقه در روزمه کاری خود آماده حمل بارهای شما را داشته و آماده است تمامی نیاز های شما را برای اسباب کشی برطرف سازد.

ما یک تیم سازمان یافته هستیم و کلیه خدمات قبل و بعد از اسباب کشی را به شما ارائه دهیم خدمات ما به صورت ۲۴ ساعته و هفت روز هفته خواهد بود. پس نگران هیچ چیزی نباشید و کار را به دست کاردان خود بسپارید.

تخصص ما اسباب کشی می باشد و برای این کار از افرادی با تجربه برای باربری بین المللی استفاده می کنیم. پس کار را بدست کاردان خود سپرده و نگران هیچ چیزی نباشید ، روش صحیح اسباب کشی با دقت فراوان یکی از خدمات بارز شرکت ماست.

ما برای بهبود سرویس دهی خود سرویس رزرواسیون آنلاین را برای شما ایجاد کرده ایم که شما می توانید سرویس خود را به صورت اینترنتی رزرو نموده و منتظر تماس کارشناسان باربری تهران بمانید برای سرویس بار به صورت اینترنتی اینجا را کلیک کنید.

هم اکنون با تخصص خود در کنارتان خواهیم بود.

تلفن باربری بین المللی :

۰۲۱۲۲۸۹۵۳۶۴ شمال تهران

۰۲۱۸۸۱۰۴۴۷۹ مرکز تهران

۰۲۱۴۴۴۴۰۴۲۶  غرب تهران