باربری غرب تهران

همتا بار > مقالات > مقالات > باربری غرب تهران
باربری غرب تهران

آیا با باربری غرب تهران و خدمات ارائه شده در آن آشنا هستید؟ آیا می دانید  این اتوبار با سابقه چند سال تلاش خود اعتماد و اعتبار بالایی بین مشتریان دارد؟

اگر کار اسباب کشی دارید و انتقال صحیح و به موقع آن برای شما اهمیت دارد ، اسباب کشی خود را به یک باربری مطمئن و قابل اعتماد بسپارید. باربری های معتبر برای بالا بردن درصد اعتبار خود و حفظ آن پرسنل ماهر و امکانات مجهز را به کار میبرند تا با مطمئن ترین حالت ممکن و با امنیت بسیار کالای مشتری را در بهترین زمان  ممکن به منتقل نمایند و رضایت مشتری را به دست آورند. باربری غرب تهران با چند سال سابقه پرتلاش خود ، اعتماد مشتریان را به خود جلب کرده و اعتبار خود را خیلی زیاد بالا برده است.

محدوده تحت پوشش باربری غرب تهران

باربری غرب تهران جا به جایی کالا را در سراسر کشور تحت پوشش خود قرار داده است. مردم گرامی ایران برای کار اسباب کشی در سراسر کشور و انتقال آن به سراسر کشور می توانند از پرسنل خبره و ماشین های مجهز و مواد بسته بندی صنعتی با کیفیت اتوبار غرب تهران استفاده کنند و اسباب کشی تخصصی ، آسان و لذت بخش را تجربه نمایند.

اتوبار غرب تهران

منطقه غرب تهران

پونک ، ستارخان ، آزادی ، فردوس ، جنت آباد ، صادقیه ، شهران ، شهر زیبا ، ترشت ، تهرانسر ، چیتگر ، گیشا ، شهرک اکباتان ، حصارک ، کن و وردآورد همه در غرب تهران قرار گرفته اند. بخش عمده فعالیت باربری غرب تهران به اسباب کشی در این محدوده اختصاص دارد. اما دامنه فعالیت های این باربری بسیار معتبر و با تجربه به غرب تهران محدود نبوده و جابه جایی هر گونه کالا توسط پرسنل این مرکز از کل ایران به تهران و سایر شهرستان ها و از تهران به کل کشور انجام می شود.

 هر نوع اسباب کشی به هر نقطه ای از کشور عزیزمان دارید ، برای انتقال آن از تهران به سراسر کشور و از سراسر کشور هر جای دیگر ایران ، می توانید از مرکز حمل و نقل اثاثیه غرب تهران کمک بگیرید و نسبت به اسباب کشی اقدام کنید.

باربری درون شهری

پرسنل اتوبار غرب تهران هرگونه اثاثیه در درون شهر تهران و حومه آن را در کمترین زمان ممکن به بهترین شیوه جا به جا می کند. تهرانی های عزیز ، می توانید با باربری غرب تهران تماس بگیرید و سفارش خود را صادر نمایید.

باربری درون شهری و بین المللی

مردم عزیز ایران هر نوع وسیله برای جابه جایی در بین شهرستان های کشور یا انتقال آن تا سر مرزهای کشور و یا از سر مرز به داخل کشور دارند را می توانند به باربری غرب تهران بسپارند. دامنه فعالیت اتوبار غرب تهران محدود به غرب تهران یا خود تهران نیست. بلکه بارهای بین شهری ، درون شهری و بین المللی تا لبه مرزها را عوامل این اتوبار به انجام میرساند.

چگونه می توان از خدمات ارزنده مرکز حمل و نقل کالای غرب تهران برخوردار بود؟

قبل از آن که به معرفی خدمات ارزنده جابجایی اثاثیه در مرکز حمل و نقل کالای غرب تهران بپردازیم ، شما را با خدمات ارزنده باربری و کیفیت آن آشنا می کنم. خیلی ها از چگونگی و کیفیت خدمات اتوبار بی اطلاعند. این افراد تا اسم اتوبار را می شنوند ، هزینه های سرسام آور اسباب کشی تخصصی در ذهنشان تداعی می شود. چرا که آنها هیچ ذهنیتی از کیفیت خدمات ارائه شده از طرف پرسنل اتوبار ندارند. این در صورتی است که اگر برای آنها معلوم شود که به کمک پرسنل متخصص و ماهر ، اسباب کشی نه تنها سخت و طاقت فرسا نیست بلکه لذت بخش و مفرح است ، آنگاه  آنها نیز برای همیشه از اسباب کشی خودسرانه پرهیز می کنند و طرفدار پر و پا قرص اتوبار می شوند.

اسباب کشی حرفه ای در مرکز حمل و نقل کالای غرب تهران

امروزه در تهران و همه شهرستان های بزرگ کشور اسباب کشی نیز چون هر حرفه ای دیگر تخصصی شده و  نیروی متخصص و کاردان به انجام آن می پردازند. نیروهای کاردان قاعده و قانون کار را به خوبی می دانند و بدون واردآامدن هیچ گونه آسیبی به لوازم ، در اسرع وقت بدون سروصدا اسباب کشی را به انجام میرساند. در ضمن کار این افراد تا پایان چیدمان دکوراسیون مجدد لوازم در منزل نو ادامه خواهد یافت. پرسنل موجود با روش های نوین دکوراسیون منزل و محل کار به خوبی آشنایی دارند و با روش های روانشناسانه دکوراسیون منزل را انجام می دهند.

اثاث کشی غرب تهران

مدیریت مرکز حمل و نقل کالای غرب تهران

موثرترین بخش در موفقیت یا عدم موفقیت یک سازمان یا شرکت چگونگی مدیریت آن است. اگر مدیر لایق ، شایسته و با درایت باشد ، تکنیک و سیاست هایی را برای رسیدن به اهداف سازمانی خود تعیین می کند و در برنامه کاری خود آن تکنیک ها را به مرحله عمل در خواهد آورد. علاوه بر سیاست های کاری نحوی مدیریت و چگونگی انجام آن نیز از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است.  مدیریت مرکز حمل و نقل کالای غرب تهران به سبک نوین مدیریت سازمانی که روشی بسیار موفق و نو در مدیریت است ، انجام می شود. در این باربری مدیری لایق و دلسوز مشغول ارائه خدمات با کیفیت  به پرسنل خود و مشتریان باربری است.

استراتژی و سیاست های موجود در مرکز حمل و نقل کالای غرب تهران

مدیریت مرکز حمل و نقل کالای غرب تهران استراتژی و سیاست های بسیار موثر همچون استفاده از کادر مجرب و آموزش دیده ، تهیه ماشین آلات و ملزومات صنعتی پیشرفته برای انجام کار و سیاست های حمایتی مانند ارتقاء و تشویق کارکنان و دادن پاداش و مزایای نیکو به پرسنل و توجه به ایمن انجام دادن کار و کسب رضایت مشتری و ترویج دانش و تخصص به روز در بین پرسنل بهره می گیرد.

پرسنل ماهر و متخصص در شرکت اسباب کشی غرب تهران

در شرکت اسباب کشی غرب تهران همه نیروها از مدیر و مشاور گرفته تا راننده ها و کارگران همه افرادی زبردست با مهارت هستند که در حیطه مسئولیت خویش مهارت و دانش مورد نیاز را به خوبی آموخته و با مهارت تمام خدمات اسباب کشی را ارائه میدهند. شیوه های اصولی بسته بندی لوازم ، چگونگی آرایش و چیدمان اثاثیه درون خودرو و دکوراسیون وسایل در منزل تازه و انتقال ایمن و صحیح لوازم اصول و قواعدی دارد که پرسنل اتوبار غرب تهران به خوبی با آن آشنا هستند و به استفاده از دانش روز خدمات با کیفیت ارائه می دهند.

مدیریت مرکز حمل و نقل اثاثیه غرب در زمینه دانش روز و پیشرفته درباره روش های نوین بسته بندی و اسباب کشی سالم و راه های مراقبتی کلاس های تخصصی برای پرسنل برگزار می کند.

بسته بندی و چیدمان اصولی لوازم در اتوبار غرب تهران

کادر مجرب شرکت اسباب کشی غرب تهران کالای مشتری را به صورت منظم و اصولی بسته بندی می کنند. آنها کالاها را از هم تفکیک کرده و هر کدام را به شیوه مخصوص و ویژه بسته بندی می کنند. برای هر کالا از مواد بسته بندی ویژه استفاده می کنند و منظم و مرتب بسته بندی را انجام می دهند. سپس بسته های دسته بندی شده را درون خودرو به صورت محکم و بادوام می چینند. با رسیدن به مقصد ، کارگران با احتیاط  لوازم را خالی کرده و در چیدن مجدد لوازم و دکوراسیون منزل و محل کار به مشتریان یاری می رسانند. در ادامه با ریزه کاری های بسته بندی و چیدمان کالا بیشتر آشنا شوید.

مراحل بسته بندی در شرکت اسباب کشی غرب تهران

پرسنل اتوبار غرب تهران برای این که به بهترین شیوه بسته بندی انجام شود ، به مشتری توصیه می کنند که قبل از اسباب کشی همه لوازم را تمیز کنند. لکه و مواد زاید و کثیفی روی وسایل باید قبل از اسباب کشی به صورت کامل برطرف گردد. پرسنل مراحل زیر را برای بسته بندی لوازم می پیمایند.

تفکیک وسایل در شرکت اسباب کشی غرب تهران

در این مرحله لوازم بزرگ ، سنگین و جاگیر چون مبلمان ، کمد ، ، بوفه میز و صندلی اتاق کار و کتابخانه ، میز نهارخوری و غیره را به صورت محکم با فوم و نایلون های حبابدار به صورت کامل می پوشند و با طناب محکم دور آنها را می بندند. قالی ها را به صورت لوله ای می پیچند و بسته بندی ظروف آشپزخانه و لوازم حساس را شروع میکنند.

چگونگی بسته بندی ظروف حساس و شکننده در شرکت اسباب کشی غرب تهران

بر اساس نوع  ، اندازه و وزن اجناس همه اشیا از هم تفکیک می شوند. از کارتون های محکم و جادار برای بسته بندی اشیاء استفاده می شود. اشیاء حساس چون آینه ، لوازم نوازندگی ، بوفه های شیشه ای ،  عتیقه جات و اشیای با ارزش قیمتی ، ظروف آشپزخانه را به صورت مجزا در کارتون های محکم به روش اصولی و دقیق و با دوام بسته بندی می کنند. لوازمی که برای بسته بندی استفاده میشود ، در ادامه لیست شده است.

لوازم بسته بندی اتوبار غرب تهران

لوازمی که برای بسته بندی مصرف می شوند ، بطور مستقیم در کیفیت بسته بندی بسیار موثر هستند. . به همین دلیل در شرکت اسباب کشی غرب تهران از بهترین لوازم بسته بندی مدرن صنعتی استفاده می شود. برخی از لوازم بسته بندی عبارنتد از:

 •         استفاده از ساک های های رختخواب سه لایه برای بسته بندی رختخواب ها و انواع پتو که حاوی پشم شیشه بوده و مانع از کثیف شدن یا پاره شدن وسایل خواب می شود.
 •         جعبه و کارتون های محکم و با دوام برای بسته بندی لوازم حساس و شکستنی
 •         بقچه های زیپ دار
 •         انواع چسب ، نوارهای بسته بندی
 •         انواع متنوع فوم ضد ضربه بزرگ و کوچک یک لایه و چند لایه با کاربرد عایق و ضد ضربه
 •         از بابل رپ یا همان فوم های ضربه گیر و اترج رپ برای بسته بندی لوازم خاص
 •         کارتن های رگال دار چند لایه برای حمل پوشاک
 •         سلفون های نازک و ضخیم مخصوص بسته بندی برای بسته بندی لوازم خانگی و اشیا عتیقه و قیمتی
 •         نایلون های حبابدار کوچک و بزرگ که اغلب با نام ضربه گیرهای نخودی در بازار عرضه می شود.
 •         جرثقیل ، قرقره ، بالابر و انواع مختلف بیل های مکانیکی برای جابجایی کالا از ساختمان های چند طبقه

 نکاتی که در بسته بندی اصولی باید رعایت شود

 در زمان بسته بندی لازم است که نکاتی رعایت شود.  پرسنل شرکت اسباب کشی غرب تهران نکات زیر را در بسته بندی کالا رعایت می کنند.

انتخاب جعبه و کارتون های مناسب

انتخاب جعبه های مناسب با نوع و اندازه کالای مورد بسته بندی در مرحله بسته بندی خیلی مهم است. تناسب وزن وسایل با اندازه و استحکام کارتون بسته بندی از مهمترین مواردی است که باید به آن توجه کرد. کارتون های با استحکام عالی و اندازه متوسط مناسب وسایل شکستنی در اندازه های ریز و درشت است. وسایل سبک تر همچون ظروف پلاستیک که هم سبک وزن اند و هم مقاوم را می توان در کارتون های بزرگ جاسازی کرد.

پرسنل مرکز حمل و نقل کالای تهران در انتخاب جعبه مناسب ، نهایت دقت و توجه را دارند. آنها به شیوه اصولی اجناس را بسته بندی می کنند. پس از بسته بدنی با ماژیک مشخصات محتوای بسته را درشت و واضح روی آن نوشته می شود. نوشتن مشخصات اجناس و این که محتوای این بسته مربوط به چه مکان یا شخصی است ، کاری کوچک اما موثر است و در چیدمان مجدد لوازم به افراد کمک زیادی میکند.

بسته بندی ظروف و اشیاء حساس و شکستنی

در بسته بندی لوازم حساس لازم است که دقت شود ، لوازم سنگین تر در ته جعبه و اشیاء سبکتر در بخش بالایی کارتون قرار گیرد. بین تک تک ظروف باید ، کاغذ باطله ، نایلون یا دستمال نرم و حوله کهنه قرار گیرد. تا در اثر تکان های بین راه اجناس به هم برخورد کند و نشکند.

وسایل زیر جداگانه بسته بندی می شود

پایه مبل ، دستگیره در یا هر جزء قابل جدا شدنی وسایل بزرگ و سنگین را از وسیله اصلی جدا کرده  و در بسته های جداگانه بسته بندی می نمایند. اجزای هر وسیله را با دقت در داخل نایلون های جداگانه قرار داده و روی آن می نویسند که این تکه مربوط به چه وسیله ای می باشد. سپس همه نایلون های حاوی موجود را داخل جعبه ای قرار می دهند و محکم درب آن را می بندند. این تکنیک تا حدود زیادی مانع از گم شدن بخش های جدا شدنی وسایل می شود.

بسته بندی ظروف مسطح شکستنی

در بسته بندی ظروف شکستنی مثل آینه ، شمعدان ،  لوازم شکستنی آشپزخانه و وسایل تزئینی ظریف و قیمتی ، باید دقت کرد که اشیا مسطح به صورت افقی در جعبه گذاشته شود. شیء سنگین تر در ته جعبه و شیء سبکتر روی آن قرار می دهند.

چیدمان بار غرب تهران

لوازم مشابه با هم بسته بندی می شود

مواد ریز چون دارو و یا وسایل اتاق خواب با لوازم آشپزخانه بسته بندی نمیشود. اشیاء هم جنس باهم بسته بندی میشود. این کار برای این است که در زمان چیدمان در منزل جدید با مشکل درهم ریختگی و سردرگمی مواجه نشوند.

لباس ها را در کارتون رگال دار می چینند

کارتون های رگال دار وسیله ای بسیار راحت برای حمل پوشاک است. این کارتون ها در اتوبار غرب تهران موجود است. در زمان بسته بندی پرسنل پوشاک را به همان فرمی که داخل کمد آویزان شده است را برمی دارند و در کارتون رگال دار به رگال مخصوص آویزان می کنند. به این شیوه در مقصد ، پوشاک مرتب و منظم از کارتون درآمده و به رگال کمد آویخته می شود. کارتون رگال دار کار چیدمان مجدد پوشاک را چندین برابر سهل و راحت می کند.

نکات ضروری در رابطه با حمل لوازم حساس در باربری غرب تهران

برای این که کار جا به جایی اثاثیه به درستی صورت پذیرد و هیچ گونه سیبی به لوازم وارد نیاید توصیه های زیر در رابطه با اسباب کشی سالم در مرکز حمل و نقل کالای تهران برای افرادی که خود کار بسته بندی را انجام می دهند ، پیشنهاد شده است.

 • ۲۴ ساعت قبل از اسباب کشی یخچال را از برق بکشید. آن را تمیز کنید و به خوبی خشک کنید.
 • اسبابی مانند : ماشین لباسشویی ، ماشین ظرفشویی ، لوله های آب:  آبسردکن یخچال ، دستگاه تصفیه آب و شیلنگ اجاق گاز و سماور و اتصال های الکتریکی را جدا کنید.
 • همه لوازم خانه را به خوبی شستشو ، تمیز و خشک نمایید.
 • هر قطعه ای از وسایل  که قابل جدا شدن است را جدا کنید و در بسته های ویژه بگذارید و روی بسته با ماژیک بنویسید که چه چیزی داخل آن بسته قرار داده اید. دستگیره ها ، پایه های مبل و میز  و لوازم جانبی وسایل را از قطعه اصلی جدا کنید و در بسته های مشخص قرار دهید و روی هر بسته بنویسد که فلان جزء مربوط به کدام وسیله است که در این بسته قرار گرفته است.
 • تلویزیون ، پیانو با سایر آلات موسیقی ، ماکروفر ، لوستر ، آینه و شمع دادن و همه لوازم حساس دیگر را در کارتون های ویژه بسته بندی و درب آن را با چسب پهن یا طناب و نوارهای محکم ببندید.
 • کمد لباس ، اجاق گاز ، ماشین ظرفشویی ، ماشین لباسشویی، بوفه ، مبلمان ، میز و صندلی نهار خوری ، میز و صندلی کتابخانه ، کمد و تخت بچه، سرویس خواب و به طور کلی همه وسایل بزرگ ، جاگیر و  سنگین را با نایلون های محکم یا فوم یا پتو و پارچه های ضخیم  بپوشانید و با طناب های محکم سفت نمایید.

چیدمان اصولی کالا در شرکت اسباب کشی غرب تهران

یکی از مهمترین مراحلی که در حین اسباب کشی انجام می شود ، چیدمان اصولی لوازم است. در باربری غرب تهران پس از بسته بندی اصولی و با دوام اثاثیه به مرحله چیدمان منطقی و با قاعده  در مراحل چیدمان کالا قبل و بعد از اسباب کشی توجه فراوان می شود. پرسنل اتوبار غرب تهران قبل از شروع به کار در دوره های آموزش تخصصی حرفه خود شرکت کرده و قواعد و اصول چیدمان صحیح و محکم را به خوبی آموخته اند. این افراد می داند وسایل سنگین وزن و جاگیر و لوازم حساس و شکستنی را در درون خودرو چگونه بچینند که در فرایند انتقال آب از آب تکان نخورد و وسایل روی هم نیفتد و ضربه ای به هیچ شیء وارد نیاید.

چگونگی چیدمان لوازم  قبل و بعد از اسباب کشی در باربری غرب تهران

چیدمان اثاثیه در باربری غرب تهران در دو مرحله به انجام می رسد. در مرحله اول ؛ چیدمان لوازم در داخل خودرو است.  پس از این که بسته بندی به درستی انجام شد ، پرسنل مرکز حمل و نقل کالای غرب تهران بسته های موجود را به صورت تفکیک شده به داخل خودرو منتقل می کنند و به صورت اصولی به شیوه  ارائه شده در ادامه متن می چینند و در مرحله دوم در مقصد و در منزل تازه دکوراسیون و چیدمان مجدد لوازم توسط پرسنل خبره باربری در کمترین زمان ممکن به بهترین شیوه انجام می شود.

مراحل چیدمان بار داخل خودرو

در شرکت اسباب کشی غرب تهران در شروع کار؛ وسایل سنگین ، جاگیر و بزرگ همچون : مبلمان ، کمد کفش ، کمد لباس کودک ، میز و صندلی کتابخانه و نهارخوری آشپزخانه ، بوفه و هر وسیله بزرگ دیگر در بخش بالایی اتاق بار خودرو چیده می شود. سپس وسایل طویل و باریک مانند : تخته فرش ، قالی ، قالیچه ، موکت و هر وسیله دیگر در وسط ماشین در کف آن به صورت افقی بار زده می شود.

 سپس نوبت به بسته های وسایل حساس و ظروف شکستنی می رسد. با نظم و دقت به گونه ای که وسایل سنگین در ته و بسته های سبکتر در روی آنها ، بارگیری به درستی انجام می شود. در حین بارگیری پرسنل دقت می کنند که تعادل وزن را در داخل اتاق بار حفظ کنند تا در مسیرهای پرتردد در سرعت گیرها و در پیچ و خم جاده بر اثر تکان های موجود لوازم تکان نخورد و ماشین به یک سمت منحرف نشود و صحیح و سالم اثاثیه مشتری به مقصد انتقال یابد.

چیدمان بار بعد از اسباب کشی در باربری غرب تهران

برخلاف باور عموم با تخلیه بار در مقصد کار پرسنل به اتمام نمی رسد. بلکه تا پایان چیدمان مجدد اثاثیه در منزل تازه ادامه می یابد. در این مرحله کادر مجرب در چیدمان مجدد کالا و تنظیم دکوراسیون منزل کمک می کنند. پرسنل موجود با روش های نوین دکوراسیون و آرایش منزل به سبک کلاسیک و مدرن و یا تلفیقی از آن دو به خوبی آشنا هستند و بر طبق خواسته و سلیقه مشتری کار دکوراسیون را انجام خواهند داد. چیدمان و دکوراسیون اثاثیه اصول و مراحلی دارد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

مراحل مختلف چیدمان مجدد اثاثیه در مرکز حمل و نقل کالای غرب تهران

پس از آن که با امنیت لوازم در مقصد تخلیه شد ، پرسنل مرکز حمل و نقل کالای غرب تهران با احتیاط لوازم را به داخل منزل یا محل کار جدید منتقل می کنند. سپس برای چیدمان مجدد سه مرحله زیر را طی می کنند.

چیدمان بسته ها در محل اصلی

در مرحله اول همه لوازم به داخل منزل منتقل شده و هر وسیله در محل اصلی خود جا داده می شود. جعبه و وسایل آشپزخانه به آشپزخانه برده می شود. بسته های مربوط به اتاق خواب به اتاق خواب و لوازم نشیمن در بخش پذیرایی گذاشته می شود. در زمان مناسب با دقت بسته ها را باز می کنند و در محل اصلی چیده خواهد شد.

کنترل تاسیسات الکتریکی و مکانیکی

در مرحله دوم تجهیزات الکتریکی و مکانیکی  (برق، آب و گاز ) منزل تازه از نظر صحت و سلامتی کنترل و خرابی و نواقص رفع می شود. پس از اطمینان از سیستم گرمایشی و سرمایشی و آب و برق خانه ، اتصا های لوازم الکتریکی ( یخچال ، تلویزیون . ..) ، وصل کردن شیر اجاق گاز و و وصل کردن آب سرد کن یخچال و دستگاه تصفیه آب به لوله کشی ساختمان توسط پرسنل مرکز حمل و نقل مالای غرب تهران انجام می شود. پس از آن به سراغ مرحله آخر و پایانی کار می روند.

کل ها را در جای مخصوص قرار می دهند

در مرحله بعدی لوازم سنگین ، جاگیر و بزرگ را در جای مناسب خود به خوبی می چینند و اشیاء ریز و جزئی را سر فرصت مناسب مشتری مرتب می چیند. در قدم اول قالی و مبلمان تنظیم می شود. سپس به آشپزخانه می روند. آشپزخانه ، به دقت زیاد و زمان زیاد نیاز دارد. پس با صبر و حوصله همه لوازم را با آرامش از بسته ها خارج کرده و آن ها را در داخل کابینت ها قرار می دهند.

هزینه های دریافتی در شرکت اسباب کشی غرب تهران

بحث هزینه های انتقال یکی از نکاتی مهمی است که برای مشتری خیلی با ارزش است. در شرکت اسباب کشی غرب تهران نسبت خدمات صورت گرفته از طرف اتوبار با هزینه دریافتی از مشتری مناسب است. برای انتقال بارهای نزدیک و کوچک هزینه کمتر و بارهای بزرگ تر و مقصد دورتر هزینه بیشتری خواهد داشت. مدیریت اتوبار بر این عقیده است که همه اقشار جامعه حق دارند از خدمات تخصصی در زمینه اسباب کشی برخوردار باشند ، برای همین هزینه ها را به گونه ای در نظر گرفته است که پایین ترین قشر جامعه نیز از عهده پرداخت آن برآید.

باربری غرب تهران

امکانات و تجهیزات موجود در مرکز حمل و نقل کالای غرب تهران

در مرکز حمل و نقل کالای غرب تهران همه نوع ماشین در اندازه های کوچک مثل : نیسان ، وانت ، متوسط  مانند : کامیون های ۵ تن و ۱۰ تونی و کامیون های ۱۵ تونی و ترانزیت های سنگین برای بار های بزرگ و مسافت طولانی تا ۳۶ تن وزن قابل انتقال موجود است. متناسب با اندازه ، حجم ، وزن و نوع کالا خودرو مناسب در این مرکز انتخاب میشود.

بیمه اثاثیه و خدمات حمایتی در اتوبار غرب تهران

با تمام پیش بینی های صورت گرفته وجود حوادث غیر مترقبه در فرایند حمل و نقل اثاثیه امکان پذیر است. برای این که در اینگونه موارد مشتری از نظر مالی ضرر نکند ، در اتوبار غرب تهران هر نوع بار قبل از انتقال بیمه می شود. تا در صورت مواجه شدن با حوادث غیر مترقبه و آسیب دیدن کالا ضرر مالی مشتری جبران شود.

مراحل اسباب کشی در اتوبار غرب تهران

 •         مشتری تصمیم می گیرد ، اسباب کشی کند.
 •         با مرکز حمل و نقل کالای غرب تهران تماس برقرار می کند.
 •         پس از برقراری تماس ، مشاوره و راهنمایی تخصصی دریافت میکند.
 •         برنامه تنظیم و طرفین آن را امضا می نمایند.
 •         پرسنل خبره به محل اعزام شده  و در محل اولیه ملزومات استقرار می یابند.
 •         بسته بندی لوازم به صورت اصولی با استفاده از مواد بسته بندی صنعتی موجود در اتوبار بسته بندی می شود.
 •         با رعایت تمام نکات ایمنی اثاثیه به داخل خودرو منتقل می شود.
 •         چیدمان منظم و محکم اثاثیه درون خودرو به خوبی انجام می شود.
 •         پس از اطمینان از محکم بودن لوازم خودرو به سمت مقصد به راه می افتند.
 •         در مقصد کارگران متبحر با رعایت نکات امنیتی لوازم را به محل اصلی انتقال میدهند.
 •         کارگران در چیدن مجدد لوازم و دکوراسیون منزل و محل کار به مشتری یاری می رسانند.

دریافت مشاوره رایگان در مرکز حمل و نقل کالای غرب تهران

پس از این که با دفتر مرکز حمل و نقل کالای غرب تهران تماس گرفتید ، مشاوران ماهر و دلسوز این اتوبار شما را از چگونگی انتقال صحیح کالا ، انتخاب خودرو مناسب ،  انتخاب مسیرهای مناسب و تعیین زمان مناسب اسباب کشی از نظر شرایط آب و هوایی و همچنین هزینه های دریافتی مطلع می کنند. این مشاوره رایگان بوده و بابت آن هزینه ای نخواهید پرداخت.

راه های برقراری ارتباط با اتوبار غرب تهران

شما هم اگر اسباب کشی داشتید با مشاوران اتوبار غرب تهران تماس برقرار کنید و درخواست دریافت خدمت نمایید. مشاوران متبحر این مرکز در تمام روزهای هفته آماده پاسخگویی به شما عزیزان و ارائه مشاوره هستند. همچنین پرسنل موجود با استادی تمام در کمترین زمان ممکن اثاثیه شما را منتقل خواهند کرد و اسباب کشی را برایتان لذت بخش خواهند کرد.

 به کمک پرسنل باربری غرب تهران تعویض مکان و منزل  راحت تر از همیشه و به سهولت انجام پذیر خواهد بود. پس درنگ نکنید و کار اسباب کشی خود را به این باربری بسیار معتبر با کارنامه درخشان کاری بسپارید و از انتخاب خود مسرور باشید.

باربری تهران با نیم قرن تجربه خود که در عرصه باربری و اتوبار را دارد سرویس دهی خود را به تمامی مناطق تهران ارائه می دهد ، این باربری با داشتن ۳۰ سال تحربه با خاور های مسقف و روباز با کارگرانی حرفه ای و کار آزموده که در اختیار دارد شما را در تمامی مراحل یاری می کند.

در این خصوص باربری تهران تصمیم به ایجاد سرویس دهی به منطقه غرب تهران نموده است که این لطف رو مدیون ایزد منان و شما مشتریان عزیز و پرسنل کاری شبانه روزی خود می داند که سرویس دهی خود را در منطقه غرب تهران افتتاح کرده است و خدمات خود را زیر نظر باربری غرب تهران ارائه می دهد.

شما مشتریان گرامی که ساکن منطقه غرب تهران هستید و قصد اسباب کشی را دارید شرکت باربری غرب تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شما عزیزان خواهد بود. این شرکت دارای سالها سابقه درخشان در عرصه باربری می باشد که شما عزیزان می توانید با تکیه بر روزمه اجرایی کارشناسان و مدیران شرکت باربری غرب تهران این اطمینان را به خودتان بدهید که باربری غرب تهران اسباب کشی منازل شما را با نهایت دقت انجام می دهد.

باربری غرب تهران برای تمامی بار های درون شهری بارنامه رایگان صادر خواهد نمود که به شما

مشتری گرامی تحویل داده خواهد شد ، باربری غرب تهران امکان سرویس دهی نیسان را برای شما به عمل آورده است که می توانید بارهای خرده ریز خود را که برای حمل آن نیاز به یک خاور ندارید با سرویس نیسان بار حمل بار و اثاثیه خود را انجام دهید.

شرکت باربری غرب تهران به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته آماده است خدمات خود را به صورت ۲۴ ساعته و هفت روز هفته به شما ارائه دهد ، ما در باربری غرب تهران کلیه ماشین های قدیمی را با ماشین های جدید عوض کردیم که این ماشین های موکت کاری شده و مسقف هستند و مخصوص اسباب کشی هستند ، این شرکت با تجربه ی چندیدن ساله ی خود در امر حمل اثاثیه و بسته بندی اثاثیه منزل آماده ارائه خدمات باربری در محدوده غرب تهران می باشد.

صفر تا صد اسباب کشی را به شیوه ای نوین برای شما انجام خواهیم داد که امور بسته بندی را در مرحله اولیه و حمل اثاثیه و در نهایت چیدمان وسایل منزل را نیز برایتان انجام خواهیم داد ، این شرکت با تجربه ی چندیدن ساله ی خود در امر اثاث کشی در کنار شماست نگران هیچ چیزی نباشید ما روش صحیح اسباب کشی را می دانیم.

باربری غرب تهران

خدمت گزاران شما در باربری غرب تهران آماده اند شما را در تمامی مراحل اسباب کشی یاری کنند ، پس نگران هیچ چیز نباشید اولین مراحله اسباب کشی که مشاوره می باشد تا آخرین قدم آن که به چیدمان ختم می گردد شما را یاری خواهیم نمود.

اگر سلامت وسایلتان برایتان مهم است لطفا با شرکت باربری غرب تهران تماس گرفته و سرویس خود را رزرو کنید.

ما در باربری غرب تهران آماده دریافت هر گونه نظر  ، انتقاد ، پیشنهاد و …. از شما مشتریان عزیز هستیم ، صمیمنانه پذیرای نظرات گرم شما خواهیم بود.!