اتوبار و باربری شرق تهران

همتا بار > مقالات > مقالات > اتوبار و باربری شرق تهران
باربری شرق تهران

آیا با خدمات ارائه شده و فعالیت های باربری شرق تهران آشنا هستید؟ آیا می دانید در این اتوبار حمل و نقل کالا و اثاثیه با چه کیفیتی جا به جا می شود؟

امروزه پیشرفت فن آوری و ارائه خدمات با کیفیت ، نیاز به تخصص و دانش را در بنگاه های خدماتی به شدت افزایش داده است. در باربری ها اهمیت این موضوع دو چندان شده و بر سر ارائه خدمات با کیفیت تر و کسب رضایت مشتری رقابت فشرده برقرار است. اتوبار شرق تهران یکی از معتبرترین باربری های موجود در تهران است که برای پایداری خود در میدان رقابت خدمات بسیار باکیفیت را در زمینه جابجایی اثاثیه منزل و محل کار ارائه می دهد. محدوده فعالیت های این مرکز محدود به تهران نیست و خدمات آنها کل کشور را پوشش می دهد. مدیریت باربری شرق تهران از امکانات مالی و انسانی خود استفاده میکند تا بار مشتری را به صورت ایمن و مطمئن انتقال دهد و رضایت مشتری را حاصل نماید وی برای دست یابی به این هدف ارزنده و مهم خود سیاست ها و استراتژی های ویژه ای را به کار می برد که در ادامه با آن استراتژی ها بیشتر آشنا می شوید.

باربری شرق

چه موقع و چگونه می توان از خدمات ارزنده اتوبار شرق تهران برخوردار بود؟

قبل از آن که به معرفی خدمات ارزنده جابجایی اثاثیه در مرکز حمل و نقل کالای شرق تهران بپردازیم ، می خواهم پاسخ پرسشی متداول در این زمینه را داده باشم. خیلی ها از  کیفیت خدمات باربری بی اطلاعند. این افراد تا اسم باربری را می شنوند ، ذهن شان ناخودآگاه به سمت هزینه های دریافتی این خدمات که سرسام آور است ، متمایل می شود. آنها گمان می کنند که خودشان از عهده اسباب کشی به خوبی بر می آیند. چرا که هیچ ذهنیتی از کیفیت خدمات ارائه شده از طرف پرسنل باربری ندارند. در صورتی که اگر برای آنها معلوم شود که به کمک پرسنل متخصص ، اسباب کشی نه تنها سخت و طاقت فرسا نیست بلکه لذت بخش نیز هست ، آنگاه آنها برای همیشه از اسباب کشی خودسرانه پرهیز می کنند و طرفدار ارائه خدمات با کیفیت اتوبار می شوند.

تخصصی شدن جابه­جایی اثاثیه

امروزه در تهران و همه شهرستان های بزرگ کشور اسباب کشی تخصصی شده و چون هر حرفه ای دیگر نیروی متخصص و کاردان به انجام آن می پردازند. نیروهای کاردان چم و خم کار را به خوبی می دانند و بدون این که تقی به توقی بخورد ، در اسرع وقت بدون سرو صدا کار اسباب کشی را به انجام خواهند رساند. در ضمن کار این افراد تا پایان چیدمان دوباره منزل نو ادامه خواهد یافت. پرسنل موجود با روش های نوین دکوراسیون منزل و محل کار به خوبی آشنا هستند و با تبحر کامل این کار را انجام می دهند. راه کار های این افراد در حین ارائه خدمت شما را شگفت زده خواهد کرد.

استراتژی های موجود در باربری شرق تهران

مدیریت باربری شرق تهران برای این که به هدف نهایی خود که همانا سالم رساندن اثاثیه مشتری به مقصد و به طبع آن کسب رضایت مشتری است ، سیاست های زیر را در دستور کار خود قرار داده است.

۱-    استفاده از نیروی ماهر و متخصص برای جا به جایی کالا

۲-    استفاده از ماشین و خودروهای متنوع و فراوان مناسب با نیاز مشتری

۳-    آموزش روش های اصولی بسته بندی اثاثیه منزل به پرسنل

۴-    آموزش روش های چیدمان اصولی هر نوع کالا

۵-    پشتیبانی و حمایت از کالای مشتری و بیمه لوازم

۶-    ارائه خدمات مشاوره ای رایگان و کاملاً تخصصی به مشتری

۷-    مدیریت باربری به روش نوین مدیریت سازمانی

۸-    آموزش چگونگی حمل و نقل ملزومات سنگین و سبک و شکستنی

۹-    استفاده از مواد بسته بندی و حمل بار دستی صنعتی

۱۰-  تعین هزینه های مناسب با خدمات ارائه داده

پرسنل ماهر و آموزش دیده در اتوبار شرق تهران

پرسنل اتوبار شرق تهران همه افرادی هستند که دانش و تخصص مورد نیاز در رابطه با حرفه خود را به خوبی دریافت کرده و آزمون تخصص خود را پس داده اند. کارگران ، راننده ها ، مشاوران و مدیر این اتوبار نیروهایی با تجربه و آموزش دیده هستند و در رشته کاری خود متخصص هستند. این افراد با قواعد بسته بندی و چیدمان اصولی و جا به جایی کالا به شیوه صحیح آشنا هستند و از وسایل حمل بار صنعتی به عنوان اهرم استفاده می کنند.

اخلاق نیکو و رعایت احترام مشتری از ویژگی های بارز پرسنل اتوبار شرق تهران است. شعار این باربری همیشه حق با مشتری است و بر حسب نیاز و تقاضای مشتری خدمات گوناگون را با کیفیت عالی را ارائه می دهند.

استفاده از ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته و مدرن در اتوبار شرق تهران

در اتوبار شرق تهران ماشین های مجهز و مدرن در نوع و اندازه های گوناگون موجود است. از وانت و نیسان برای جا به جایی کالای کم و کوچک و کامیون های متوسط و بزرگ مسقف و بدون سقف و ترانزیت های مجهز برای انتقال کالا با اندازه ، حجم ، وزن بیشتر و مسیر های گوناگون استفاده میشود. مشتری می تواند برای حمل و نقل کالای خود ماشین مناسب را سفارش دهد و نگران کمبود ماشین مناسب نباشد.

در اتوبار شرق تهران هر خودرو مناسب انتقال نوع خاص از کالا

ماشین با امکانات رفاهی فراوان همچون ترانزیت های بسیار مجهز و بزرگ برای کالاهای خاص استفاده می شود. بارهای سنگین و کم حجم همچون سنگ معدل و ماشین آلات صنعتی و کشاورزی را با تریلی های رو باز بسیار بزرگ حمل می کنند. از خاورهای مسقف و موکت کاری شده  برای حمل کالاهای شکستنی و از خاورهای مسقف مشبک برای انتقال مرغ زنده و سایر طیور استفاده می شود. یخچال ساید بای ساید ، گاوصندوق منزل و گاوصندوق شرکتی را با وانت و نیسان بار منتقل می کنند. اسباب کشی داخل شهر را با کامیون های سبک و متوسط و انتقال کالاهای تجاری بین شهری را با کامیون های بسیار بزرگ منتقل می کنند.

حمل و نقل بار بین شهری و درون شهری در اتوبار شرق تهران

اتوبار شرق تهران کار اسباب کشی را در سراسر تهران انجام می دهند علاوه بر فعالیت های درون شهری ، دامنه فعالیت های این اتوبار به سراسر کشور و انجام فعالیت های بین شهری است. بسیاری از افرادی که با این اتوبار تماس می گیرند دغدغه جابه جایی اثاثیه به شهرستان های اطراف را دارند و در مورد آن سوال هایی را مطرح می کنند. خوشبختانه مرکز حمل و نقل کالای شرق تهران ، با ارائه ماشین های متنوع زمینه ارائه خدمات گوناگون جا به جایی کالا به سایر شهرستان ها را فراهم کرده است. هموطنان عزیز برای انتقال اثاثیه منزل و محل کار و یا هر نوع کالای دیگر به هر نقطه ای از کشور عزیزمان می توانند از پرسنل اتوبار شرق تهران کمک بگیرند.

اثاث کشی شرق تهران

محدوده  کاری باربری شرق تهران

از شرق تهران به سراسر کشور و از سراسر کشور به منطقه شرق تهران می توانید برای اسباب کشی و انتقال لوازم تجاری و مسکونی خود از خدمات اتوبار شرق تهران بهره مند شوید. پرسنل خبره در اسرع وقت به محل کالای شما عزیمت کرده و خدمات با کیفیت را با دقت و سرعت ارائه خواهند داد.

 منطقه شرق تهران شامل: مناطق ۴ ، ۸ ، ۱۳ ، ۱۴ و ۱۵ تهران است. مناطق ۳ ، ۷ و ۱۲ نیز متمایل به شرق تهران است. ساکنان این مناطق می توانند از خدمات باربری  شرق تهران بهره مند شوند.

از نواحی و محله های تحت پوشش مرکز حمل و نقل کالای شرق تهران می توان موارد زیر را نام برد.

رسالت ، حکمت ، استخر ، امام حسین ، افسریه ، تهرانپارس ، پاسداران ، هروی ، ساقدوش ، صادقیه ، تهران نو ، حشمتیه ، شمیران نو ، دلاوران ، نارمک ، سراج ، تسلیحات ، وحدتیه ، پدرثانی ، اصفهانک ، حشمتیه ، مسعودیه ، پیروزی ، دماوند ، چهارراه تلفنخانه ، هفت حوض ، لویزان ، قاسم آباد ، سرخه حصار ، مجیدیه ، سرخه حصار ، شمس آباد ، قنات کوثر ، نظام آباد و خاک سفید

 اعتبار باربری شرق تهران

در شرکت اسباب کشی شرق تهران برای این که مشتری راضی باشد ، نیروهای خبره ، ماشین های مدرن ، امکانات بسته بندی و حمل و نقل صنعتی به خدمت گرفته شده است. در طی چندین سال که از کار و تجربه این موسسه میگذرد ، اعضای مجموعه با پشتکار و صداقت خود در کار و انتقال ایمن وسایل مشتری به همه ثابت کرده اند که برای جلب رضایت مشتری از جان و دل مایه میگذارند و تمام توان خویش را به کار می برند.

 تجربه چندین ساله عوامل این اتوبار این گفته را تایید و تضمین می کند. مشتریان از کیفیت خدمات ارائه شده در این مرکز حمل و نقل رضایت کامل دارند و روز به روز بر تعداد آنها اضافه می شود. افزایش روز افزون مشتریان باربری شرق تهران اعتبار چندین ساله آن را نشان می دهد.

بسته بندی اثاثیه در مرکز حمل و نقل کالای شرق تهران

در شرکت اسباب کشی شرق تهران از لوازم محکم و به روز بسته بندی و روش های نوین برای بسته بندی اثاثیه استفاده میشود. قبل از بسته بندی ، اجناس از نظر نوع و جنس و اندازه از هم تفکیک می شود و پس از مرتب کردن و دسته بندی ، هر کالایی در محلی مشخص ، قرار می گیرد. همچنین بسته بندی لوازم آشپزخانه و اثاثیه شکستنی به صورت جداگانه قبل از انتقال توسط نیروهای باربری به شیوه اصولی و منظم انجام میشود. نیروهای موجود در مرکز حمل و نقل کالای شرق تهران روی هر بسته مشخص می کنند که داخل  آن بسته چه نوع وسیله ای قرار دارد و آن شیء مربوط به چه شخص یا مکانی از خانه است.

لوازم بسته بندی شرکت اسباب کشی شرق تهران

لوازمی که برای بسته بندی به کار گرفته می شود ، بطور مستقیم در کیفیت بسته بندی کالا تاثیر می گذارد. به همین دلیل در اتوبار شرق تهران از بهترین لوازم بسته بندی با توجه به نوع لوازم استفاده شود. از مهمترین لوازمی که در باربری  شرق تهران برای بسته بندی استفاده می شود می توان موارد زیر را نام برد.

۱-    انواع متنوع فوم ضد ضربه بزرگ و کوچک یک لایه و چند لایه که کاربرد ضربه گیر دارد و از شکستن لوازم جلوگیری می نمایند و چون عایق و ضد ضربه عمل می کنند.

۲-    سلفون ها مخصوص بسته بندی برای بسته بندی لوازم خانگی و اشیا عتیقه و قیمتی کاربرد دارند. سلفون های نازک و ضخیم کاربرد متفاوت دارند.

۳-    نایلون های حبابدار کوچک و بزرگ که اغلب با نام ضربه گیرهای نخودی در بازار معامله می شود  از لوازم دیگر هستند که برای بسته بندی اشیا شکستنی ، قیمتی و عتیقه به کار برده می شود. این نایلون ها متنوع هستند و اغلب با توجه به ابعاد بسته و اشیا که قصد بسته بندی آن را دارند استفاده می شوند.

۴-    برای بسته بندی لوازم خاص از بابل رپ یا همان فوم های ضربه گیر و اترج رپ استفاده می شود.

۵-    کارتن های رگال دار و چند لایه برای منتقل کردن پوشاک و لباس های آویزان شده از جمله دیگر لوازم بسته بندی هستند که در این شرکت بکار گرفته می شود

۶-    از ساک های های رختخواب سه لایه برای بسته بندی رختخواب ها و انواع پتو استفاده می شود که حاوی پشم شیشه بوده و مانع از کثیف شدن یا پاره شدن وسایل خواب در زمان انتقال می شود.

۷-    کارتون و جعبه های محکم و با دوام برای بسته بندی لوازم حساس و شکستنی از دیگر لوازم موجود است.

۸-    بقچه های زیپ دار نیز برای بسته بندی انواع لوازم بکار گرفته می شود.

۹-    انواع چسب ، نوارهای بسته بندی برای بستن بسته ها بکار می رود.

چیدمان بار شرق تهران

نکات بسته بندی اصولی در مرکز حمل و نقل کالای شرق تهران

 برای این که پروسه بسته بندی به درستی به پایان برسد. لازم است که نکاتی در زمان  بسته بندی رعایت شود.  پرسنل اتوبار شرق تهران نکات زیر را در بسته بندی کالا رعایت می کنند.

انتخاب کارتون و جعبه های مناسب

انتخاب کارتون مناسب با نوع و اندازه کالای مورد بسته بندی اهمیت ویژه دارد. اگر لوازم خیلی سنگین در جعبه خیلی بزرگ و با استحکام کم بسته بندی شود ، دو مشکل پیش می آید. اول این که کارگر نمی تواند به راحتی آن را منتقل کند و ممکن است هم کالا و هم سلامتی کارگر به خطر بیافتد. دوم این که جعبه شکسته یا پاره شده و اجناس فرو می ریزد و خواهد شکست.

پرسنل اتوبار شرق با دقت فراوان کارتون را انتخاب کرده و به شیوه اصولی کالا را داخل آن می چینند. پس از بسته بدنی با ماژیک مشخصات محتوای بسته را درشت و واضح روی آن مینویسند.

دقت در بسته بندی ظروف و اشیاء حساس و شکستنی

علاوه بر انتخاب جعبه مناسب و محکم باید در بسته بندی لوازم حساس دقت شود که لوازم سنگین تر در ته جعبه و سبکترها روی آن قرار گیرد. بین تک تک اشیاء باید با کاغذ باطله ، نایلون و یا دستمال نرم مسدود شود. تا در اثر تکان های بین راه اشیاء به هم برخورد نکند و شکسته نشود.

لوازم مشابه با هم بسته بندی می شود

در زمان بسته بندی لازم است که اشیاء هم جنس با هم بسته بندی شود. مواد ریز چون دارو و یا وسایل اتاق خواب با لوازم آشپزخانه بسته بندی نمیشود. این کار برای این است که در زمان چیدمان در منزل جدید با مشکل درهم ریختگی مواجه نشوند.

لباس ها را در کارتون رگال دار می چینند

کارتون های رگال دار در باربری شرق تهران موجود است. در زمان بسته بندی پرسنل پوشاک را به همان فرمی که داخل کمد آویزان است با جا رختی بر می دارند و درون کارتون رگال دار آویزان می کنند. به این شیوه در مقصد نیز پوشاک مرتب و منظم در کمد آویزان می شود. کارتون رگال دار کار چیدمان مجدد را خیلی سهل و آسان می کند.

دقت میشود که وسایل زیر جداگانه بسته بندی شود

پایه مبل ، دستگیره در یا هر جزء قابل جدا شدنی از وسایل بزرگ و سنگین را از آن جدا میکنند و در بسته های مخصوص قرار می دهند. وسایل مربوط به هر شیء را با دقت در داخل نایلون های جداگانه می گذارند و روی آن می نویسند که این تکه مربوط به چه وسیله ای است. سپس همه نایلون های حاوی تکه های ملزومات را داخل جعبه ای قرار می دهند و محکم درب آن را می بندند.

دقت در بسته بندی ظروف مسطح شکستنی

ظروف شکستی مثل آینه و شمعدان و لوازم شکستنی آشپزخانه دقت فراوان می طلبد باید دقت کرد که اشیا مسطح به صورت افقی در جعبه قرار داده شود. شیء سنگین تر در ته جعبه و شیء سبکتر روی آن قرار می گیرد.

چیدمان اصولی کالا در مرکز اسباب کشی شرق تهران

یکی از مهمترین مراحلی که در حین اسباب کشی نادیده گرفته می شود ، چیدمان اصولی لوازم است. اتوبار شرق تهران پس از بسته بندی اصولی لوازم به مرحله چیدمان اصولی و با قاعده  در مراحل چیدمان کالا قبل و بعد از اسباب کشی توجه ویژه دارد. تمام افراد که مسئولیت چیدمان را برعهده دارند ، قبل از شروع به کار در دوره های آموزش تخصصی شرکت کرده و به خوبی با قواعد و اصول چیدمان کالا داخل خودرو و همچنین چیدمان مجدد آن در مقصد نهایی به خوبی آشنا شده اند و دانش و تخصص خود را در تجربه های کاری خود به اجرا درمی آورند.

چیدمان بار قبل از اسباب کشی

مرحله چیدمان اثاثیه در باربری شرق تهران در دو مرحله در داخل خودرو و در منزل تازه به انجام می رسد. در مرحله اول چیدمان لوازم در داخل خودرو است.  پس از این که بسته بندی به درستی انجام شد ، پرسنل مرکز حمل و نقل اثاثیه شرق تهران بسته های موجود را به صورت تفکیک شده به داخل خودرو منتقل می کنند و به صورت اصولی به شیوه  ارائه شده در ادامه متن می چینند.

اتوبار شرق

مراحل چیدمان بار داخل خودرو

ابتدا وسایل سنگین ، جاگیر و بزرگ مانند: مبلمان ، قفسه و کمد کفش و یا لباس کودک ، میز و صندلی کتابخانه و صندلی و ناهارخوری آشپزخانه ، بوفه و هر وسیله بزرگ دیگر در بخش بالایی اتاق بار خودرو چیده می شود. سپس وسایل دراز و باریک مثل تخته فرش و قالی و قالیچه و موکت و هر وسیله دیگر در وسط ماشین به صورت افقی بار زده می شود. سپس نوبت به بسته های وسایل حساس و ظروف شکستنی می رسد. با نظم و دقت به گونه ای که وسایل سنگین در ته و بسته های سبکتر روی آنها قرار گیرد ، بارگیری به درستی انجام می شود. در حین بارگیری پرسنل دقت می کنند که تعادل وزن را در همه طرف های اتاق بار حفظ کنند تا در مسیرهای پرتردد در سرعت گیرها و در پیچ و خم جاده بر اثر تکان های ماشین لوازم تکان نخورد و ماشین به یک سمت منحرف نشود و صحیح و سالم اثاثیه مشتری به مقصد منتقل شود.

چیدمان بار بعد از اسباب کشی

خیلی ها گمان می کنند که پرسنل باربری لوازم را تا مقصد منتقل میکنند و فرایند اسباب کشی به پایان می رسد. در شرکت اسباب کشی شرق تهران فرایند اسباب کشی پس از قرار دادن بسته ها در مقصد هنور ادامه دارد. در این مرحله پرسنل به مشتری در چیدمان مجدد کالا و چیدن دکوراسیون منزل تا اتمام کار کمک می کنند. این افراد با روش های نوین دکوراسیون و آرایش منزل به سبک کلاسیک و مدرن آشنا هستند و بر طبق خواسته و سلیقه مشتری کار دکوراسیون را تا آخر انجام می دهند.

مراحل مختلف چیدمان مجدد اثاثیه در مقصد نهایی

پس از آن که به سلامتی و با امنیت تمام اثاثیه به مقصد منتقل شد. پرسنل شرکت اسباب کشی شرق تهران با احتیاط لوازم را از ماشین به داخل منزل جدید منتقل می کنند. سپس در ادامه برای چیدمان مجدد سه مرحله زیر را به دقت رعایت می کنند.

چیدمان بسته ها در محل اصلی

در مرحله اول کارتون های اثاثیه را به صورت مرتب با توجه به نوشته روی آن ، در محل  اصلی قرار می دهند. جعبه و وسایل آشپزخانه به آشپزخانه برده می شود. بسته های مربوط به اتاق خواب به محل خود و لوازم نشیمن در نشیمن گذاشته می شود. تا در زمان مناسب با دقت بسته ها را باز کنند و در محل اصلی مستقر کنند.

کنترل تاسیسات الکتریکی و مکانیکی

در مرحله دوم تجهیزات الکتریکی و مکانیکی  (برق، آب و گاز ) منزل تازه به خوبی بررسی می شود تا از صحت و سقم آن اطمینان کنند. پس از اطمینان از سیستم گرمایشی و سرمایشی و آب و برق خانه ، اتصال ملزومات برقی مثل یخچال و تلویزیون به برق ، وصل کردن شیر اجاق گاز و استقرار وسایل برقی توسط پرسنل اتوبار شرق تهران انجام می شود.

کل ها را در جای مخصوص مستقر کنید

در مرحله بعدی لوازم سنگین ، جاگیر و بزرگ را در جای مناسب خود قرار می دهند و اشیاء ریز و جزئی را برای فرصت مناسب نگه می دارند. اتاق خواب ها که به زمان کمتری برای مرتب کردن نیاز دارند را مرتب می کنند. سپس به سراغ نشیمن و آشپزخانه می روند. مبلمان را در جای مناسب قرار داده و  سپس به سراغ آشپزخانه می روید.  آشپزخانه ، هم به دقت زیاد و هم زمان زیاد نیاز دارد. پس با صبر و حوصله تمام لوازم را با آرامش از بسته ها خارج کرده و آن ها را در داخل کابینت ها به صورت اصولی می چینید.

هزینه های دریافتی در باربری شرق تهران

در مرکز حمل و نقل کالای شرق تهران هزینه اضافی از هیچکس دریافت نمی شود. مدیریت باربری نوع هزینه های موجود را به گونه ای تنظیم کرده است که همه اقشار متوسط و کم درآمد جامعه نیز بتواند از عهده آن برآیند و از خدمات حرفه ای و تخصصی اسباب کشی برخوردار شوند. برای همین هزینه های دریافتی نسبتاً پایین است. تناسب بین ماشین و جنس و اندازه کالای مورد نظر و همچنین تناسب بین هزینه های دریافتی و خدمت ارائه شده در مرکز حمل و نقل کالای شرق تهران از منصفانه بودن قیمت ها حکایت دارد. مدیریت قصد دارید درآمد بیشتر و سود بالاتر را با افزایش تعداد مشتری افزایش دهد.

هزینه جابجایی اثاثیه در باربری شرق تهران

لازم نیست که کالای مورد انتقال زیاد باشد. پرسنل باربری شرق تهران برای جابه جایی یک نوع کالای بزرگ و سنگین چون یخچال و فریزر ساید بای ساید ، گاوصندوق منزل یا شرکت ، کمد و تخت و خواب یا هر وسیله ای دیگر به مشتری خدمات با کیفیت ارائه می دهند. بارهای کم و کوچت را با نیسان و وانت منتقل می کنند.

 بنابراین هزینه هر کاری بر اساس اندازه ، وزن و جنس کالا ، طول مسیر ، ترافیک و پرتردد بودن مسیر ، تعداد کارگر مورد نیاز ، تعداد دفعات بارگیری ، متر پیاده روی ، طبقه های ساختمان مشخص می شود. اما در کل مدیریت باربری شرق تهران درصدد است که هزینه ها را منصفانه در نظر بگیرد تا همه اقشار جامعه بتوانند خدمات تخصصی و با کیفیت در زمینه اسباب کشی دریافت نمایند.

اعتقاد مدیریت باربری شرق تهران در رابطه با هزینه های دریافتی

 به گفته مدیریت این مرکز هرچه کیفیت خدمات ارائه شده از طرف پرسنل باربری بیشتر باشد ، مشتری از خدمات دریافت کرده راضی تر خواهد بود. مشتری که رضایت دارد ، ناخواسته برای مرکز حمل و نقل تبلیغ خواهد کرد. مشتری در نزد فامیل ، دوستان و آشنایان خود از کیفیت عالی مرکز حمل و نقل کالای شرق تهران سخن خواهد گفت. در این صورت چنان چه آنها نیز کار اسباب کشی داشته باشند ، کار خود را به این مرکز خواهند سپارد. با این سیاست (پایین بودن دستمزد پرسنل در ازای دریافت خدمات با کیفیت) اعتبار مرکز بالا رفته و بر تعداد مشتری های آن افزوده خواهد شد. مشتری بیشتر برابر خواهد بود با درآمد بیشتر. به این وسیله چندین هدف همزمان محقق خواهد بود.

فواید سیاست دستمزدی اتوبار شرق تهران

  • کالا به سلامت و در بهترین زمان به مقصد خواهد رسید.
  • مشتری راضی خواهد بود.
  • اعتبار موسسه بالا خواهد رفت.
  • به صورت غیر مستقیم و بدون صرف هیچ هزینه ای برای موسسه تبلیغ خواهد شد.
  • مشتری افزایش خواهد یافت.
  • درآمد پرسنل بالا می رود.
  • پرسنل رضایت از کار خواهد داشت.
  • رضایت از کار پرسنل به ارائه خدمات با کیفیت تر در آینده منجر خواهد شد.
  • به این گونه چرخه فعالیت های مرکز حمل و نقل شرق تهران گردشی فعال خواهد داشت.
  • همه این فعالیت ها به پایداری و ماندگاری موسسه در بازار رقابتی خواهد انجامید.

دریافت خدمات بیمه ای در شرکت اسباب کشی شرق تهران

اثاثیه مشتری هر نوع و اندازه ای داشته باشد ، ضرورت دارد قبل از شروع انتقال تحت حمایت و پشتیبانی یک شرکت بیمه معتبر قرار بگیرد. در شرکت اسباب کشی شرق تهران قبل از جا به جایی هر گونه کالا بیمه می شود. شرکت بیمه گر متعهد می شود که خسارت ناشی از حوادث ناگهانی فرایند اسباب کشی را به صورت کامل از نظر مالی جبران نماید.

راه برقراری تماس با اتوبار شرق تهران

برای این که بتوانید با دفتر شرکت اسباب کشی شرق تهران در ارتباط باشید ، از طریق شماره های زیر با این دفتر تماس حاصل نمایید و از خدمات ارائه شده در این مرکز ، چگونگی انتقال صحیح کالا و بهترین زمان انتقال کالا آگاه شوید. پس از دریافت مشاوره تخصصی و کاملاً رایگان و مطلع شدن از اطلاعات مذکور می توانید به این موسسه اعتماد کنید و کار اسباب کشی خود را با اطمینان کامل به این مرکز بسپارید

مشاوره و برنامه ریزی رایگان شرکت اسباب کشی شرق تهران

یکی از مهم ترین نکاتی که در حین انجام هر گونه اسباب کشی نیاز به توجه دارد ، دریافت اطلاعات مناسب و مفید  در رابطه با بهترین زمان برای انجام کار ، انتخاب ماشین مناسب و به صرفه ، انتخاب بهترین مسیر برای انجام کار و آگاهی از اصول و روش هایی که در بسته بندی و چیدمان اثاثیه باید رعایت کرد ، می باشد. این اطلاعات را فردی عادی نمی تواند در اختیار مشتری قرار دهد. مشاوران کاردان شرکت اسباب کشی شرق تهران به صورت کاملا تخصصی به صورت رایگان در این زمینه ها شما را آگاه خواهند کرد.

پس از برقرای تماس مشاوران کاردان به صورت تخصصی شما را از ریزه کاری ها و جزئیات چگونگی اسباب کشی سالم و ایمن مطلع خواهند کرد و بر اساس گفته های آنها شما حتی اگر نخواهید از نیروهای متخصص برای کار خود بهره مند شوید ، با استفاده از اطلاعاتی که در آن جلسه مشاوره رایگان دریافتی خواهید کرد ، می توانید به صورت ایمن و مطمئن فرایند کار خود را به مقصد برسانید. .

شرکت باربری تهران که ارائه دهنده خدمات حمل اثاثیه منزل و جابجایی وسایل منزل ، شرکت ها ، ادارات و … می باشد دارای چندیدن سال سابقه در عرصه باربری و اتوبار می باشد و برای بهبود سرویس دهی هر چه بهتر خود تصمیم به ایجاد سرویس دهی در منطقه شرق تهران نموده است تا مشتریانی که ساکن شرق تهران هستند با اتوبار و باربری شرق تهران تماس گرفته و از خدمات این شرکت بهره مند شوند.

باربری شرق تهران از وقتی که شما با این شرکت تماس می گیرید تا زمانی که اسباب کشی شما تمام شود شما را همراهی خواهد نمود ، مشاورینی که در باربری شرق تهران مشغول به کار هستند افرادی هستند که تخصص لازمه را داشته که بتوانند شما را در عرصه حمل و نقل و اسباب کشی یاری کنند ، شرکت باربری تهران تمامی کارگرانی را که استخدام می کند افرادی قابل اعتماد هستند که تخصص و نیروی لازمه را برای حمل بار های شما را دارا می باشند برای اینکه تمامی وسایل شما در یک خاور جا بشود از خاور هایی استفاده کرده ایم که همگی آنها ایسوزو و هیوندای هستند که می توانید با این ماشین ها بارهای خودتان را حمل کنید.

اگر ساکن محدوده شرق تهران هستید می توانید با باربری شرق تهران تماس بگیرید و از خدمات بارز این شرکت بهره مند شوید. استفاده از نیروی خبره و کارگرانی خوش اخلاق از بارزترین خدمات شرکت باربری شرق تهران می باشد.

ما به گونه ای اسباب کشی شما را انجام می دهیم که شما نیاز نیست حتی یک وسیله را بسته بندی کنید ما بسته بندی وسایل شما را انجام خواهیم داد و آماده حمل می کنیم ، بنا به نیاز شما بسته بندی وسایلتان را برایتان انجام خواهیم داد که اگر بسته بندی به سبک و روشی درست انجام بگیرد در حین حمل بارها دچار هیچگونه مشکلی نخواهید شد ، ما بسته بندی را توسط افراد مخصوص بسته بندی با کارتن ، فوم ، وکیوم و … را برایتان انجام می دهیم و آماده حمل می کنیم ، بعد از انجام امور بسته بندی افرادی که قرار است حمل بارها را انجام بدهند وارد کار شده و بارهای شما را آماده حمل می کنند ، تیم باربری شرق تهران خود را موظق می داند برای تمامی بارهای شما بارنامه به صورت رایگان صادر کند.

اگر می خواهید یک اسباب کشی راحت و بدونه مشکل را تجربه کنید با تیم باربری شرق تهران تماس بگیرید. روش صحیح اسباب کشی با تمامی ملزومات را از ما بخواهید.

تلفن های شرکت باربری تهران :

۰۲۱۴۴۴۴۰۴۲۶

۰۲۱۲۲۸۹۵۳۶۴

۰۲۱۸۸۱۰۴۴۷۹

به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته حتی در ایام تعطیلات آماده ایم خدمات خود را به شما ارائه دهیم.

مشاوره و بازدید رایگان از وسایل شما برای حمل بر عهده شرکت باربری تهران می باشد.

One thought on “اتوبار و باربری شرق تهران

نظرات بسته شدند.