شرکت اسباب کشی در تهران

همتا بار > مقالات > مقالات > شرکت اسباب کشی در تهران
شرکت اسباب کشی در تهران

آیا با شرکت اسباب کشی تهران و خدمات انجام شده در آن آشنا هستید؟ آیا می دانید در این باربری مجهز و معتبر حمل و نقل اثاثیه با چه کیفیتی ارائه می شود؟

امروزه بنگاه های خدماتی در سراسر کشور گسترش یافته و انتقال لوازم منزل با بهترین کیفیت انجام می شود. مدیریت باربری تهران برای ارائه خدمات با کیفیت تر نیروی انسانی خبره و ماشین های مجهز گوناگون را به خدمت گرفته است تا اسباب کشی مردم عزیز را به صورت سالم به مقصد برساند و مشتری را راضی و خشنود نگه دارد. از جمله راهکاهایی که این باربری برای ارائه خدمات با کیفیت به کار می برد به قرار زیر است.

بسته بندی بار تهران

ارائه خدمات با کیفیت در باربری تهران

اثاثیه منزل ، لوازم شرکت های تجاری و به طور کلی هر گونه ملزومات که مردم عزیز برای جا به جا کردن داشته باشند ، پرسنل باربری تهران با استفاده از مواد بسته بندی اثاثیه منزل صنعتی موجود در باربری آن را محکم بسته بندی کرده و با استفاده از ماشین آلات مجهز و مجلل در کمترین زمان ممکن آن را انتقال می دهند.

مراحل انجام کار در شرکت اسباب کشی تهران

  •         پس از این که با مشاوران مرکز اسباب کشی تهران صحبت کردید و مشاوره کامل دریافت نمودید ، بار نامه تنظیم شده و طرفین آن را مضاء می کنند.
  •          اثاثیه شما تحت پوشش بیمه قرار می گیرد و بیمه کالا انجام می شود.
  •         پرسنل شرکت اسباب کشی تهران به محل لوازم شما عزیمت می کنند.
  •         پس از مستقر شدن نیروها در مکان مورد نظر ، پرسنل موجود با استفاده از مواد بسته بندی صنعتی به شما در بسته بندی اصولی بار و لوازم کمک خواهند کرد.
  •         پس از آن با احتیاط تمام لوازم به داخل ماشین منتقل شد. کادر مجرب و متبحر با استفاده از اصول صحیح چیدمان به صورت منظم و مرتب اثاثیه را با استحکام می چینند.
  •         در این مرحله با احتیاط تمام ملزومات به مقصد انتقال می یابد.
  •         در مقصد اثاثیه توسط نیروهای متخصص به محل ثانوی منتقل شده و نیروهای موجود در چیدمان مجدد آن شما را کمک خواهند کرد.

اسباب کشی تهران

ماشین و خودرو موجود در شرکت اسباب کشی تهران

در اتوبار تهران ماشین و خودرو در سایز و مدل کوچک ، بزرگ ، مجهز و با امکانات رفاهی فراوان وجود دارد. مناسب با نوع و اندازه جنس مشتری ماشین مناسب به وفور  در شرکت اسباب کشی تهران ، از وانت و نیسان و کامیون های کوچک  گرفته تا کامیون های متوسط و بزرگ و بسیار بزرگ وجود دارد. مناسب با حجم ، اندازه ، وزن و مسیر انتقال ماسین مناسب در این مرکز انتخاب و برای کمک به مردم عزیز راهی می شود.

هزینه های انتقال در باربری تهران

هزینه حمل و نقل لوازم در مرکز حمل و نقل کالا تهران بسیار منصفانه است. مدیریت باربری در صدد است از طریق هزینه پایین دریافتی در ازای ارائه خدمات با کیفیت ، رضایت مشتری را کسب نماید و از این طریق اعتبار اتوبار خود را ارتقاء دهد. اعتبار بیشتر به جذب مشتری بیشتر و افزایش درآمد بیشتر منجر می شود. پس بسیار منطقی است که مدیریت این باربری در جهت تحقق آن تلاش کند.

حمل بار تهران

بیمه لوازم و حمایت از جنس مشتری در مرکز حمل و نقل کالا تهران

کالا مشتری هر نوع و اندازه ای باشد ، لازم است که در شروع فرایند جا به جایی بیمه شود و تحت حمایت یک شرکت بیمه معتبر قرار بگیرد. شرکت بیمه گر در مواقع مواجه شدن با حوادث ناگهانی ، خسارت وارده به ملزومات را از نظر مالی جبران می کند.

کادر خبره در باربری تهران

در اتوبار تهران همه پرسنل متخصص هستند و دانش و مهارت کار خود را به خوبی آموخته اند. نیروی موجود با استفاده از دانش و تخصص خود ، ملزومات مشتری را به صورت اصولی بسته بندی می کنند و در جا به جایی ایمن ملزومات اصول ایمنی را به طور کلی رعایت می کنند.

بسته بندی ملزومات در اتوبار تهران

اثاثیه مورد انتقال مشتری هر چه که باشد ، درشت و ریز توسط پرسنل اتوبار تهران از هم تفکیک می شود. برای بسته بندی هر کدام از مواد بسته بندی ویژه استفاده می شود وملزومات به  شیوه اختصاصی بسته بندی می شود. مرحله بسته بندی از تاثیرگذارترین مراحل جا به جایی اثاثیه است. اگردر این مرحله اصول صحیح بسته بندی به خوبی رعایت نشود ، در فرایند انتقال و موقع حرکت ماشین از روی سرعت گیرهای خیابان و یا معابر پر پیچ و خم لوازم تکان می خورد و بسته بندی باز می شود. باز شدن بسته بندی خسارت و ضرر را به لوازم خواهند رساند. شرکت بیمه نیز خسارت ناشی از سهل انگاری و کم توجهی پرسنل را جبران نخواهد کرد.

اثاث کشی تهران

چیدمان اثاثیه در اتوبار تهران

بعد از بسته بندی نحوه چیدمان کالا اهمیت خاصی در فرایند جا به جایی  دارد. با چیدمان منظم و محکم اثاثیه از آسیب رساندن و خسارت ناشی از بی احتیاطی به شدت کاسته می شود و تا حدود زیادی امنیت  انتقال صحیح لوازم تضمین می شود. پرسنل موجود در اتوبار تهران با اصول چیدمان منظم اثاثیه آشنا هستند و در تجربه های کاری خود آن اصول را رعایت می کنند.

تماس با مرکز مرکز حمل و نقل کالا تهران

اگر کار اسباب کشی دارید. برای برقراری تماس با دفتر مرکز حمل و نقل کالا تهران می توانید از طریق شماره های زیر با دفتر این اتوبار تماس بگیرید. پس از برقراری تماس مشاوران این مرکز شما را در زمینه چگونگی ارائه خدمات مطلع می کنند. این جلسه مشاوره رایگان است و هزینه های دریافتی و بهترین مسیر انتقال و بهترین زمان انجام کار به شما گفته خواهد شد.

مردم گمان می کنند که کادر باربری ها فقط کار جا به جایی را انجام می دهند. این تصور اشتباه است. پرسنل موجود به صورت کاملاً حرفه ای در بسته بندی و چیدمان منظم لوازم به مشتری کمک می کنند. چیدمان منزل و دکوراسیون ملزومات اصولی دارد که پرسنل مرکز حمل و نقل کالا تهران با آن آشنا هستند و در کمترین زمان ممکن دکوراسیون منزل شما را انجام خواهند داد.

هر ساله مستاجرانی زیادی در سطح شهر تهران وجود دارند که به هر دلیلی قصد اسباب کشی را دارند در این رابطه با مشکلی به نام اسباب کشی مواجه می شوند که ذهن آنها را در این رابطه درگیر می کند و برای آنها مشکلاتی به وجود می آورد ، شرکت های اسباب کشی زیادی در سطح استان تهران وجود دارند که هر یک از آنها به نحوه ای کار می کند بعضی از آنها دارای مجوز از اتحادیه بوده و بعضی از آنها بدونه مجوز کار می کنند.

شاید شمایی که الان دارید این مطلب را دنبال می کنید یکی از مستاجرانی باشید که قصد اسباب کشی را دارید ما به شما روش صحیح اسباب کشی را خواهیم گفت و در تمام مراحل شما را یاری می کنیم ، شرکت باربری تهران دارای یک دهه سابقه درخشان در عرصه حمل اثاثیه منزل و جابجایی وسایل منزل و اسباب کشی می باشد این شرکت از نیرویی بلقوه و قوی برای کارهای خود استفاده می کند از مشاورین ما گرفته تا کارگرانی که در شرکت باربری و اتوبار تهران مشغول به کار هستند همگی آنها دارای تجربه و سابقه چندیدن ساله در عرصه باربری هستند.

شرکت اسباب کشی

وقتی که شما گوشی تلفن را بر می دارید و با شماره تلفن باربری تهران تماس می گیرید تیم مشاوره ما به تمامی سوالات قبل از اسباب کشی جوابگو خواهند بود و به تمامی سوالات شما جواب خواهد داد بعد از هماهنگی های لازمه یک روز را برای اسباب کشی شما در نظر می گیریم که در آن روز یک تیم سه الی چهار نفره برای اسباب کشی شما اعزام خواهند شد برای حمل بار بین شهری از خاور های مسقف و موکت کاری شده ای استفاده می کنیم که مخصوص حمل بار بین شهری هستند. تیم حمل اثاث وارد کار شده و بارهای شما در درون خاور ها چیده و آماده حمل می کنند و به مقصد شما همراه با صدور بارنامه به مقصدتان ارسال خواهند نمود.

بعد از انجام امور بالا تیم باربری تهران بنا به نیاز شما تخلیه بارها را برایتان انجام خواهند داد.

اگر قصد اسباب کشی دارید شرکت اسباب کشی باربری تهران در خدمت شماست.!

تلفن های تماس جهت رزرو سرویس:

۰۲۱۴۴۴۴۰۴۲۶

۰۲۱۲۲۸۹۵۳۶۴

۰۲۱۸۸۱۰۴۴۷۹

در خدمتتان خواهیم بود ، سرویس دهی ما به صورت ۲۴ ساعته می باشد.