حمل اثاثیه منزل - خدمات تخصصی حمل اثاثیه در تهران - 22895364

حمل اثاثیه منزل در استان تهران

همتا بار > مقالات > مقالات > حمل اثاثیه منزل در استان تهران
حمل اثاثیه منزل

آیا با حمل و نقل اثاثیه منزل در استان  تهران آشنا هستید؟ آیا می دانید در تهران حمل و نقل اثاثیه به آسانی و سهولت انجام می گیرد؟ برای آشنایی بیشتر با ما همراه باشید.

ارائه خدمات با کیفیت و انتقال ایمن ، مطمئن و صحیح کالا استراتژی است که باربری های معتبر و مطمئن برای دست یابی به آن تلاش می کنند. جا به جایی کالا ، بدون آسیب دیدیگی ، هنری است که عوامل باربری های مختلف با آن آشنا هستند و از مهمات و امکانات صنعتی و به روز برای دستیابی به آن کمک میگیرند. برای این که با هنر اسباب کشی سالم و مطمئن آشنا شوید و نکات ضروری بسته بندی و چیدمان اثاثیه در فرایند حمل و نقل اثاثیه منزل در استان  تهران را یاد بگیرید با ما همراه باشید.

استفاده از پرسنل حرفه ای و کارآزموده در باربری های معتبر استان تهران

در اتوبارهای با اعتبار نیروی ماهر و متخصص و پر توان برای خدمت رسانی در زمینه جا به جایی کالا استفاده می شود. افرد موجود دراتوبار ها دانش مخصوص حرفه خود را به خوبی و مهارت تمام یاد گرفته اند.

استفاده از ماشین آلات و تجهیزات مدرن در باربری های استان تهران

استفاده از ماشین و خودروهای پیشرفته و مجهز متناسب با جنس مشتری از دیگر سیاست هایی است که مدیریت باربری برای تحقق اهداف خود از آن استفاده می کند. کسب رضایت مشتری مهمترین هدفی است که اتوبارها برای آن تلاش می کنند.

در مراکز اسباب کشی برای این که به هدف اساسی خود دست یابد و حمل و نقل اثاثیه منزل در استان  تهران به درستی انجام شود و رضایت مشتری حاصل شود ، در رابطه با چگونگی جا به جایی  اسباب حساس ، شیوه صحیح بسته بندی کالا ، نحویه چیدمان اصولی ملزومات در داخل خودرو آموزش های لازم به افراد داده میشود.

باربری تهران

چگونگی انتقال لوازم حساس منازل

در هر خانه ای یک سری وسایل حساس وجود دارد. حساس بودن وسایل به خاطر ارزش بالای آن ، ظریف ، حساس و قابلیت شکنندگی وسایل است. گاهی هم وزن زیاد باعث حساس بودن اجناس می شود. انتقال صحیح به گونه که در فرایند انتقال وسایل ضربه نبیند و به سلامتی افراد که آنها را منتقل می کنند ، ضربه وارد نشود ، دانش و تخصص می خواهد. پرسنل اتوبارها با این دانش و مهارت به خوبی آشنا هستند.

نکات ضروری در رابطه با حمل لوازم حساس

 •         بهتر است ۲۴ ساعت قبل از حرکت یخچال را از برق بکشید.
 •         لوازم مانند لباس شویی ، لوله های آب دستگاه تصفیه آب ، آب سردکن یخچال و غیره را از لوله های آب ، گاز و سیم های برق ساختمان به طور کامل جدا کنید تا همه اتصال ها قطع شود.
 •          همه اثاثیه را پاک و تمییز نماید و آن را خشک کنید.
 •         دستگیره و اجزاء جدا شدنی لوازم بزرگ را به صورت جداگانه بسته بندی کنید و روی آن بنویسید آن شیء مربوط به کدام وسیله است تا در چیدمان مجدد در منزل جدید کارتان به آسانی پیش برود.
 •         تلویزیون ، پیانو، ماکروفر، لوستر و همه لوازم حساس دیگر را در کارتون های ویژه خود بسته بندی کنید و با احتیاط جا به جا کنید.
 •         کمد لباس ، اجاق گاز ، لباسشویی ، بوفه ، مبلمان ، سرویس خواب ، صندلی ها ، میز نهار خوری ، کمد بچه ، کمد کتاب و به طور کلی همه وسایل بزرگ و سنگین را با نایلون های محکم یا فوم  یا پتو و پارچه های ضخیم بپوشانید و با طناب های محکم سفت کنید. از وسایل چرخدار دستی برای حمل لوازم سنگین و جا دار استفاده کنید. در باربری ها این وسایل موجود است.

اسباب کشی تهران

بسته بندی صحیح و اصولی اثاثیه منزل

بسته بندی صحیح لوازم منازل مهمترین مرحله اسباب کسی است. اگر بسته بندی به درستی انجام نشود ، در هنگام حمل و نقل اثاثیه گران مایه آسیب می بیند. برای پرهیز از آسیب دیدگی لازم است در مرحله بسته بندی نکات ایمنی رعایت شود  و بسته بندی به درستی انجام پذیرد.

هر نوع کالایی شیوه بسته بندی مخصوص به خود را دارد و هر وسیله ای نوعی پوشش و عایق برای بسته بندی می طلبد. برخی از مواد بسته بندی در ادمه آمده است.

در باربری های معتبر برای بسته بندی اثاثیه و لوازم از موادی چون: فوم ، نایلون های حبابدار و ساده ، نایلکس ، سلفون ، کارتون های مقوایی ، جعبه های چوبی و پلاستیکی ، چسب پهن ، کاغذ باطله ، روزنامه ، ساک های حمل وسایل خواب ، جعبه های رگال دار حمل پوشاک ، وسایل انتقال کالای چرخ دار و ماژیک برای نوشتن مشخصات بسته ها روی  آنها استفاده می شود.

حمل بار تهران

نکات ضروری در هنگام بسته بندی صحیح

 •         قبل از هر کاری لوازم که کمتر نیاز دارید را بسته بندی کنید.
 •         مشخصات هر بسته را با ماژیک روی کارتون مربوطه به دقت بنویسد.
 •         دقت کنید کالای خیلی سنگین را داخل کارتون های که تحمل وزن آنها را ندارند ، قرار ندهید. تناسب بین نوع جنس و کارتون بسته بندی را رعایت کنید.
 •         فضای خالی کارتون ها را با مواد نرم و انعطاف پذیر مثل ، دستمال ، حوله ، فوم و نایلون اشغال کنید.
 •         سطوح مسطح و تخت را به صورت افقی در کارتون قرار دهید. بشقاب و قاب عکس و وسایل شبیه آن ها را به صورت افقی ته کارتون قرار دهید.
 •         در جا یه جایی لوسترها و اجناس حساس و شکستنی نکات ایمنی را رعایت کنید.
 •         وسایل حساس شکستنی را در نایلون های حبابدار یا مواد نرم بپیچید.
 •         سعی کنید ترکیبی از اشیاء سنگین و سبک را در یک بسته قرار دهید تا تعادل وزن برقرار شود.
 •         در آخر کار بسته بندی درب بسته ها را با چسب یا طناب محکم کنید.

اتوبار تهران

بهترین نحویه چیدمان وسایل

مرحله چیدمان بار درون خودرو از اهمیت ویژه ای در فرایند انتقال اثاثیه منزل برخوردار است. در چیدمان اصولی و منظم ۵ مرحله زیر رعایت می شود.

 •         مرحله اول: اعضای باربری کالاهای بزرگ و کوچک را از هم جدا می کنند.
 •         لوازم سنگین مثل ، اجاق گاز ، کمد لباس ، بخاری ، مبلمان و غیره در ابتدا درون خودرو مرتب چیده می شود.
 •         فضاهای خالی بین اجناس بزرگ و سنگین با نایلون های محکم یا پتو و غیره مسدود میشود.
 •         مرحله دوم: لوازم بلند و باریک مانند ، لوله های قالی و موکت ، تخته ها ، وسایل خواب و بسته های پوشاک و هر جنس دیگر از این قبل در مرحله بعد بارگیری می شود.
 •         مرحله سوم: سپس نوبت به کارتون ها و بسته های شکستنی و حساس می رسد. سنگین ترین کارتون ها در ابتدا بار گیری می شود.
 •         مرحله چهارم:  کارتون های سبک تر روی بسته های سنگین تر قرار می گیرد.
 •         مرحله پنجم: در آخر لوازم شکستنی و حساس چیده می شود.

بیمه اثاثیه قبل حمل و نقل اثاثیه منزل در استان  تهران

قبل از حمل و نقل اثاثیه منزل در استان  تهران اسباب و اثاثیه را بیمه می کنند. شرکت های بیمه گر مسئولیت حوادث ناگهانی فرایند حمل و نقل را به عهده می گیرند. در صورت بروز حوادث غیر مترقبه هرگونه ضرر و آسیب وارد آمده به بار مشتری جبران می شود. بنابراین مشتری با خیالی آسوده و بدون دلواپسی و نگرانی اسباب کشی خود را به اتوبارهای معتبر می سپارند و از امنیت اسباب خود اطمینان دارند.

حمل اثاثیه منزل یکی دیگر از خدمات باربری تهران می باشد که این خدمات را توسط افرادی نیرومند و کارشناسان خبره و کار آزموده خود زیر نظر اتحادیه باربری داران استان تهران برای شما به عمل می آورد ، ما حمل اثاثیه را با تجربه ای که در این عرصه داریم برای شما حمل اثاثیه منزل را انجام می دهیم.

برای حمل بارها از افرادی خبره ، دوره دیده و کارآزموده استفاده می کنیم که این افراد دارای حداقل ۱۰ سال تجربه در عرصه باربری را دارند ، این افراد کاملا تابعیت ایرانی را دارند.

اتوبار و باربری تهران برای حمل اثاثیه منزل از ماشین هایی استفاده می کند که مخصوص اسباب کشی هستند خاور های مسقف و موکت کاری شده و ۶ متری که تمامی آنها دارای مجوز طرح ترافیک را دارند استفاده خواهیم کرد و از نیسان ها برای حمل خرده ریز بارهای شما استفاده می کنیم که در هزینه ها و در وقت شما برای حمل اثاثیه به صورت جدی تاثیر بسزایی دارد.

حمل اثاثیه از قدیم الیام کار سختی بوده است و برای حمل بار ها احتیاج به نیرو انسانی بوده است که مردم از قدیم برای اثاث کشی منزل خود از اقوام یا دوستان و … استفاده می کردند ، امروزه به دلیل مشکلات زیاد مردم و جنگ اعصاب های فراوان نمیتوان از فامیل یا دوستان برای حمل بار کمک گرفت بنا به همین دلیل باربری هایی در اکثر شهرها دایر گردیده است که کار افراد را واقعا آسان نموده است.

باربری تهران با ۲۰ سال سابقه درخشان و روزمه کاری موفق خود برای حمل اثاثیه منزل شما در استان تهران در خدمتتان خواهد بود ، ارائه سرویس دهی به صورت ۲۴ ساعته و در هفت روز هفته از خصوصیات بارز این شرکت می باشد.

در هر کجا از تهران بزرگ هستید تیم ما آماده خدمت گزاری به به شما خواهد داشت ، نگران هیچ چیزی نباشید وسایل شما را با جدیدترین سبک روز دنیا جابجا خواهیم نمود.

نگرانی شما با یک تماس با شرکت اتوبار و باربری تهران رفع خواهد شد.

تلفن های باربری تهران برای حمل اثاثیه منزل در بالا قید شده اند که می توانید با آنها تماس گرفته و سرویس خود را رزرو نمایید در خدمتتان هستیم.

شرکت باربری تهران در راستای بهبود خدمات خود خدمات بسته بندی وسایل منزل را نیز ارائه می دهد ، این باربری با تجربه ای که در امر بسته بندی دارد بسته بندی وسایل منزل را به صورت کاملا حرفه ای برای شما انجام می دهد ، که بسته بندی به سبک کشور های اروپایی به روش بابل و استرچ صورت خواهد گرفت ، این باربری برای بسته بندی اثاثیه منزل شما ۴ نفر را اعزام می کند تا کار بسته بندی را برایتان انجام دهند که بسته بندی با فوم ، وکیوم ، کارتن های رگال دار  ، سلفون ، چسپ و کارتن های ۵ لایه مخصوص اسباب کشی صورت خواهد گرفت.

بسته بندی و حمل اثاثیه منزل

این افراد بسته بندی خانه شما را انجام خواهند داد و بعد از انجام این امور یک خاور مسقف و موکت کاری شده که مخصوص اسباب کشی می باشد نیز برای حمل اثاثیه منزل شما نیز اعزام خواهد شد ، این شرکت معتبر افرادی را که برای حمل اثاث منزل شما اعزام می کند کاملا تابعیت ایرانی را داشته و دارای پنج سال سابقه کاری در باربری تهران هستند ، این شرکت با مجوز از اتحادیه قیمت باربری زیر نظر اتحادیه را برای شما انجام می دهند و لازم به ذکر است که بگوییم کلیه خدمات و قیمت های این شرکت زیر نظر اتحادیه است.

حمل اثاثیه منزل

باربری تهران برای حمل اثاثیه منزل خاور های قدیمی را با خاور های جدید و مدل بالا عوض کرده است و سرویس دهی خود را به تمامی نقاط تهران ارائه می دهد ، حمل بار با ماشین هایی صورت می گیرد که کاملا مسقف و موکت کاری هستند .

همواره تیم باربری تهران جهت اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل شما آماده است به صورت شبانه روز در خدمت شما عزیزان ساکن استان تهران باشد.

تلفن باربری تهران برای حمل اثاثیه منزل

۰۲۱-۲۲۸۹۵۳۶۴

۰۲۱-۸۸۱۰۴۴۷۹

۰۲۱-۴۴۴۴۰۴۲۶

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonدریافت مشاوره و رزرو سرویس