نیسان بار

همتا بار > مقالات > مقالات > نیسان بار
نیسان بار

آیا با وسایل نقلیه باربری تهران آشنا هستید ؟ آیا می دانید ؛ وانت ، نیسان و تاکسی بار اتوبار تهران خدمات انتقال کالا را چگونه و با چه کیفیتی ارائه می دهند؟

به تازگی باربری های مجهز و مجلل در سطح تهران و سایر شهرستان ها گسترش یافته و خدمات با کیفیت انتقال و جا به جایی کالا را از سراسر کشور به سایر نقاط ایران با کیفیت عالی در کمترین زمان ممکن ارائه می دهند. اما نکته قابل توجه در زمینه جا به جایی اثاثیه مناسب بودن وسیله نقلیه است. هر وسیله نقلیه مناسب برای منتقل نمودن کالایی ویژه با وزن ، حجم و نوع خاص است. مناسب بودن وسیله نقلیه با بار مناسب از جمله تمهیداتی است که در مناسب بودن میزان هزینه حمل و نقل و چگونه کیفیت خدمات ارائه شده در این زمینه دخالت دارد. در اکثر مواقع بار مشتری کوچک و کم و درون شهری است. در این گونه موارد وانت ، نیسان و تاکسی بار اتوبار تهران بهترین وسایل برای انتقال کالا است. با ما همراه باشید و از چگونگی کیفیت خدمات انجام شده با وانت باربری تهران آشنا شوید.

وانت بار

خودرو و وسایل نقلیه اتوبار تهران

در باربری های تهران وسایل نقلیه گوناگون در اندازه و نوع و مدل های متفاوت وجود دارد که هر کدام مناسب برای جا به جایی نوعی بار مخصوص است. جنس ، نوع ، حجم ، اندازه ، تعداد دفعات بارگیری ، درون شهری یا برون شهری بودن ، زمان انتقال ، نوع مسیر انتقال از نظر غبار و آلودگی هوایی ، برف و بوران و کولاک ، کوهستانی یا … عواملی هستند که در انتخاب وسیله نقلیه مناسب دخالت دارند و هر وسیله با توجه به ویژگی های فوق انتخاب و به محل مورد نظر اعزام می شود.

مناسب بودن وسیله نقلیه در شرکت اسباب کشی تهران

بارهای بزرگ در مسیرهای طولانی خودرو بزرگ می طلبد ، بارهای اندک و درون شهری وسیله کوچک نیاز دارد. کالاهای فاسد شدنی را با خاور یا وانت های یخچالدار حمل می کنند. مرغ و طیور زنده را با وانت یا خاور های مسقف مشبک انتقال می دهند. کالاهایی هستند که تریلی بزرگ بدون اتاق و برخی هم با وسایل نقلیه مسقف و موکت کاری شده انتقال می یابد.

نیسان بار

وانت باربری تهران

 در موارد زیادی بار مشتری اندک و کم است. برای نمونه برای جا به جایی یک عدد ؛ گاوصندوق ، یخچال و فریزر ، کمد پوشاک و تخت و خواب  ، بوفه ، مبلمان ، میز و صندلی ناهار خوری و میز و صندلی کتابخانه و سایر وسایل به صورت تکی نه این که کل اثاث را بخواهند با هم جا به جا کنند به وسیله ای نیازمندند که بار را در زمان کم و با هزینه کم منتقل کند. در چنین مواردی ایسوس ، پیکان ، مزدا ، سایپا ، وانت ، نیسان و تاکسی بار اتوبار تهران گزینه های مناسبی برای انجام کار می باشند.

ایسوزو ، پیکان ، مزدا ، سایپا ، وانت ، نیسان و تاکسی بار اتوبار تهران

در اتوبار تهران تعدادی خودرو مناسب کوچک (ایسوس ، پیکان ، مزدا ، سایپا ، وانت ، نیسان و تاکسی بار) همیشه آماده و در دسترس برای انتقال اثاث کم و کوچک ملت شریف ایران است. در موارد زیادی مردم به خرید ، تعمیر و جا به جایی یک نوع کالا و به تعداد اندک (یک یا چند عدد) نیازمند هستند. در چنین مواردی استفاده از کامیون و خاور برای جا به جایی بار کم از نظر هزینه ، زمان و مسیر انتقال به چند دلیل عمده مناسب و مقرون به صرفه نیست.

۱-    کرایه حمل کامیون و خاور بالا است و انتقال کالا به وسیله آنها هزینه انتقال را بالا می برد.

۲-    ماشین بزرگ تر در برخی جاده های درون شهری محدودیت تردد دارد. پس نمی توان با وسایل سنگین هر وسیله را از مسیرهای میانبر و نزدیک منتقل نمود.

۳-      از نظر زمان هم وسیله نقلیه به علت عدم استفاده از جاده ای میان بر و نزدیک زمان انجام کار را بالا می برد.

به دلایل ذکر شده ؛ در اتوبار تهران یکی از آیتم هایی که برای انتقال اثاثیه اهمیت فراوان دارد ، مناسب بودن نوع خودرو با اندازه ، نوع و جنس بار مورد نظر است.

نیسان بار

هزینه وانت باربری تهران

هزینه حمل کالا را اتحادیه های باربری بر اساس ؛ طول مسیر ، تعداد کارگر مورد نیاز  ( برای نمونه برای حمل گاوصندوق هتلی ۲ کارگر ، گاوصندوق خانگی ۳ کارگر و برای حمل گاوصندوق شرکتی بسیار بزرگ ۷ کارگر نیاز است) ، تعداد طبقات ساختمان که کالا را بالا و پایین ببرند ، متر طول مسیر پیاده روی ، تعداد دفعات حمل و نقل ، وزن بار و نوع وسیله نقلیه تعین می کنند. برای همین برای اطلاع از هزینه  انتقال هر نوع کالا باید به سایت باربری وارد شد و هزینه ها را جستجو کرد. یا این که با باربری مربوطه تماس بگیرید و از هزینه ها و سایر موارد در رابطه با اسباب کشی به سراسر ایران اطلاع حاصل کنید. در کل هزینه وانت باربری تهران نسبت به هزینه سایر وسایل نقلیه کمتر است.

مزایای وسایل نقلیه کوچک  در شرکت اسباب کشی تهران

وسایل نقلیه کوچک همچون ؛ ایسوس ، پیکان ، مزدا ، سایپا ، وانت ، نیسان و تاکسی بار اتوبار تهران می توانند در هر مسیر در داخل شهر و بیرون شهر تردد نمایند و ترافیک ایجاد نکنند. در مدت زمان اندک به علت کوچک و سریع بودن هر نوع کالایی را جا به جا می کنند و اثاثیه مشتری را با هزینه کم ، در بهترین زمان ممکن به بهترین شیوه منتقل می کنند ، در کنار این خدمات ما کار بسته بندی اثاثیه منزل را نیز برای شما انجام می دهیم

وانت بار در تهران

تماس با باربری تهران

اگر کار جا به جایی هر نوع وسیله بزرگ یا کوچک به مسیر نزدیک یا طولانی در داخل شهر و یا خارج از آن را دارید ، با شرکت اسباب کشی تهران تماس بگیرید و سفارس خود را صادر نمایید.

دریافت مشاوره از طرف شرکت اسباب کشی تهران

پس از برقراری تماس مشاوران کاربلد و حرفه ای شرکت اسباب کشی تهران به شما در رابطه با جزئیات و ریزه کاری های اسباب کشی حرفه ای و آسان ، بهترین زمان و بهترین مسیر برای جا به جایی کالا و هزینه انتقال هر گونه کالا مشاوره کاملاً تخصصی و رایگان ارائه خواهند داد.

نیسان بار
نیسان بار

ارائه سرویس نیسان و وانت برای حمل بارهایی که برای آن نیاز به یک خاور ندارید ما سرویس نیسان بار را برای شما در نظر گرفته ایم لطفا با ما در تماس باشید.

گاهی اوقات وقتی میخواهیم باری را به جایی ببریم نیاز به یک خاور نداریم می توانیم بار های خود را با یک نیسان حمل کنیم ، ما آماده ایم خدمات خود را در عرصه باربری به شما ارائه دهیم

شرکت باربری تهران با بیش از ۳۰ نیسان و وانت آماده است بارهای شما را به هر مقصدی که مد نظر دارید انتقال دهد. اگر قصد مبلمان و یا هر چیزی را دارید که برای جابجاییش نیاز به نیسان دارید تیم باربری ما در خدمت شما می باشد ، به صورت شبانه روزی در خدمتتان خواهیم بود.

نیسان بار تهران آماده است برای بارهای شما نیسان و وانت را با قیمتی مناسب به شما ارائه می دهد. برای این کار از نیسان هایی استفاده می کنیم که همگی آنها مدل بالا و برای حمل بهتر و سالمتر بارها از پتو هایی استفاده می کنیم که در کنار لا به لای وسایل می گزاریم که در حین حمل وسایل منزل دچار مشکلی نشوند.

سرویس دهی و خدمات ما به صورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی خواهد بود  تماس از شما ارائه خدمات از ما.

ما در خدمتتان خواهیم بود.

شماره تلفن های تماس باربری نیسان بار :

۰۲۱۲۲۸۹۵۳۶۴

۰۲۱۴۴۴۴۰۴۲۶

۰۲۱۸۸۱۰۴۴۷۹

One thought on “نیسان بار

نظرات بسته شدند.