خاور های مسقف ۷ متری

همتا بار > مقالات > مقالات > خاور های مسقف ۷ متری
خاور مسقف 7 متری

اگر قصد اسباب کشی دارید و می خواهید با یک وسیله معتبر و مطمئن اثاثیه خود را جا به جا کنید ، با شیوه های حمل اثاثیه و لوازم با خاورهای مسقف آشنا شوید.

امروزه در بنگاه های خدماتی ، ارائه خدمات با کیفیت اولین و مهمترین هدفی است که در هر بنگاه بر روی آن سرمایه گذاری می کند. برای ارائه خدمات با کیفیت ضرورت دارد که نیروهای باربری ، افرادی کارآزموده و ماهر باشند. این افراد برای این که کار خود را به درستی انجام دهند ، علاوه بر مهارت و تخصص به تجهیزات و ماشین های مجهز و با امکانات مرفه نیاز دارند. امروزه خاورهای مسقف و ماشین هایی مجلل با امکانات رفاهی فراوان برای حمل اسباب و اثاثیه  به بازار آمده است شرکت های باربری در تهران  برای ارائه خدمات با کیفیت از آن استفاده می کنند. حمل اثاثیه و لوازم با خاورهای مسقف در ادامه آمده است.

خاور مسقف

ماشین آلات و تجهیزات حمل بار در باربری ها

برای این که اثاثیه و لوازم منزل یا اداری جا به جا شود ، باربری های معتبر از سرمایه های مالی و مادی خود بهره می برند و خودروهای متنوع در اندازه ، مدل و انواع مختلف را در مرکز حمل بار خود به خدمت می گیرند. ماشین های بزرگ و خیلی بزرگ و متوسط و کوچک در اتوبارهای معروف وجود دارد. در انتخاب ماشین مناسب آیتم های مختلفی دخالت دارند. در ادامه با عوامل موثر در انتخاب خودرو مناسب آشنا میشوید.

عوامل موثر در انتخاب خودرو مناسب

انتخاب خودرو مناسب یکی از مهمترین عواملی است که در اسباب کشی باید به آن توجه کرد. انتخاب خودرو مناسب به کارشناس خبره نیاز دارد و مشاوران موجود در باربری ها به مشتری یان خود در این رابطه مشاوره تخصصی ارائه می دهند.

در انتخاب خودرو مناسب عوامل زیر دخیل هستند.

وزن بار، حجم آن ، نوع بار ، مسیر حمل و نقل و شرایط آب و هوایی

وزن بار در انتخاب خودرو مناسب برای جا به جایی اثاثیه و ملزومات یکی از مهمترین عواملی است که نوع خودرو حمل بار را بر اساس آن تعیین می کنند.

خاورهای مسقف

 انواع مختلف خودروهای حمل بار

  •         خاور با ظرفیت  ۳- ۴ تن وزن برای حمل بار  با ۴ متر طول و ۲ متر عرض
  •         خاور مسقف با ظرفیت  ۳ تن وزن برای حمل و جا به جایی با  ۵/۴ متر طول و ۲ متر عرض
  •         ۶ چرخ (تک چرخ) با ظرفیت  ۱۰ تن وزن برای حمل بار  با طول  ۸۰/۵ متر و ۲/۲ متر عرض
  •         ۱۰ چرخ جفت ۱۵ تن بار ۸۰/۶ طول و ۲۵/۲ عرض
  •         تریلی با ظرفیت  ۲۲ تن بار قابل حمل و  ۲۰/۱۲ طول و عرض ۴۵/۲ متر
  •         ترانزیت  با ظرفیت ۲۲ تن بار قابل حمل با  ۲۰/۱۲ متر طول و عرض ۴۵/۲ متر
  •         کمر شکن با ظرفیت  ۱۶ تا ۳۶ تن حمل بار ، طول ۱۸ متر و عرض ۶/۲ تا ۳ متر

هر بار با ابعاد خاص و وزن ویژه نیازمند خودرو مخصوص به خود میباشد و برای همین است که میگویند که در باربری ها متناسب با نوع ، جنس و اندازه بار ، خودرو انتخاب می شود.

کامیون باربری

نقش مسیر حمل بار در انتخاب خودرو مناسب حمل و نقل بار

یکی دیگر از آیتمهایی که در تعیین خودرو مناسب دخالت دارد ، مسیر حمل بار است. برخی از خودروها در هر مسیری قادر به حرکت نیستند. برخی مسیرها هم برای عبور و مرور برخی خودروها ممنوع است. انتخاب مسیر درست در حمل ایمن و مطمئن بار نقش ارزشمندی دارد. همچنین لغزنده بودن ، پر تردد بودن و درون شهر بودن و خارج شهر بودن مسیر و کوتاه و طولانی بودن مسیر نیز در انتخاب خودرو مناسب تاثیر گذار است.

وضعیت آب و هوایی

یکی دیگر از عواملی که در انتخاب ماشین مناسب تاثیر گذار است و چگونگی وضعیت آب و هوایی است. در روزهای بارانی ، برفی و روزهایی که هوا غبار آلود و یا مه آلود است ، هر خودرویی نمی تواند در برخی مسیرها تردد کند. در اتوبارهای معتبر به صورت کارشناسی این موضوع بررسی می شود و خودرو مناسب انتخاب می شود.

نقش نوع  و جنس بار در انتخاب خودرو مناسب

اندازه وزن قابل حمل را اتاق حمل بار تعیین می کند. بارهای با وزن کم هستند که به علت حجم زیاد نمی توان با هر خودروی آن را جا به جا کرد.  جنس بار نیز در انتخاب خودرو مناسب دخالت دارد. برخی بارها حساس هستند و نیاز دارند برای حمل از خودرو مسقف استفاده کنید. برخی بارهای خیلی سنگین با وزن زیاد و حجم کم هستند که با خاور و ماشین های سبک تر جا به جا نمی شوند و برای حمل و نقل آنها به ترانزیت ها و کامیون های بسیار بزرگ نیاز است. مانند سنگ معدن و غیره.

انواع مختلف خاورها

خاورها در دو نوع مسقف و بدون سقف در مراکز حمل بار موجود هستند. خاورهای مسقف مشبک و خاورهایی با پوشش چادری یا ضد آب در مراکز حمل بار موجود است. خاور ها را موکت کاری نیز می کنند.

خاورهای مسقف

خاورهای مسقف در مراکز حمل بار

بارهای حساس ، فاسد شدنی و شکستنی لازم است که با خاورهای مسقف جا به جا شوند.  امروزه در باربری های معتبر و قابل اعتماد انواع مختلف خاورهای مسقف با پوشش مشبک و غیر مشبک موجود است. بارهای زنده همچون مرغ را با خاورهای مسقف جا به جا میکنند. لوازم منزل ، اثاثیه شرکت ها و بارهای دیگر را با استفاده از خاورهای مسقف ضد آب جا به جا می کنند. کامیونهای مسقف موکت کاری شده نیز در باربری ها موجود است.

اندازه خاور مسقف

حداکثر وزن قابل حمل توسط خاور ۳ تا ۵ تن و بستگی به نوع و حجم بار نیز دارد. خاورهای مسقف ۴متر طول و ۲ متر عرض دارند.

 خودروهای  بدون سقف

در اتوبارها خودروهای بدون سقف برای حمل لوازم و اثاثیه بزرگ و سنگین و جاگیر وجود دارد. علاوه بر اثاثیه و لوازم بارهای گوناگون دیگر نیز با کامیون های بدون سقف جا به جا می شود.

حمل بار با خاور های مسقف و موکت کاری شده

امروزه خاورهای مسقف و موکت کاری شده در اتوبارهای تهران برای جا به جایی اثاثیه و لوازم مشتری استفاده می شود. کف خاور را به دو دلیل موکت می کنند  اولاً موکت موجب می شود تا کف خاور نرم باشد و اثاثیه و ملزومات در حین بارچین شدن آسیب نبیند و همچنین موکت موجب افزایش نیروی اصطکاک در کف خودرو می شود و از فرو ریختن و لغزیدن ملزومات و بسته ها پیشگیری می کند. موکت نیروی ضربه و تکان های احتمالی را کاهش می دهد.

در باربری ها بار را قبل از حمل و نقل تحت حمایت بیمه قرار می دهند. بیمه بار به تضمین امنیت بار کمک شایانی می کند.

شاید تا به الان بارها اسباب کشی کرده باشید و یکی از ملاک هایتان یک ماشین بزرگ باشید که تمامی وسایل شما در درون این خاور جا شود و مشکل این را نداشته باشید که از یک خاور دیگر برای اسباب کشی تان استتفاده کنید ، تیم باربری تهران با بهره از خاور های ۷ متری و بزرگ آماده است خدمات خود را به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته به شما ارائه دهد. ما یک تیم سازمان یافته در این عرصه هستیم پس اگر قصد دارید جابجا شوید ما خاور های بزرگ را برای شما در نظر گرفته ایم که می توانید اسباب کشی کنید.

ما یک شرکت اسباب کشی سازمان یافته هستیم