حمل و نقل و جابجایی گاو صندوق

همتا بار > مقالات > مقالات > حمل و نقل و جابجایی گاو صندوق

اگر می خواهید نقل مکان کنید و برای حمل و نقل وسایل سنگین مشکل دارید ، با ما همراه باشید و از شیوه اصولی و صحیح حمل گاوصندوق و هزینه های حمل آن مطلع شوید.

امروزه حمل و نقل و تغییر مکان و منزل به دلایل اقتصادی و رفاهی گسترش یافته است و هر روز بر تعداد کسانی که منزل و محل زندگی خود را تغییر می دهند افزوده می شود. در زمان حمل و نقل و اسباب کشی چگونگی بسته بندی و حمل صحیح وسایل از اهمیت ویژه ای برخوردار است. حال اگر آن وسیله گاوصندوق باشد ، مشکل حمل و نقل دو چندان می شود و هر کسی به راحتی از عهده آن بر نخواهد آمد. در ادامه شیوه صحیح حمل و نقل آن را با هم مرور می کنیم.

چگونگی بسته بندی گاوصندوق قبل از حمل و نقل

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که به منزل تازه نقل مکان کنید و با مشکل چگونگی حمل و جا به جایی گاوصندوق برخورد کرده باشید. یا در منزل خود خواسته باشید که این وسیله سنگین را از یک اتاق به اتاقی دیگر منتقل نمایید و به خوبی از عهده ان برنیامده باشید. اگر وزن آن کم باشد و اندازه آن کوچک باشد ، با جمع کردن چند نفر از همسایه های خواهید توانست این کار را انجام دهید. اما حمل گاوصندوق بزرگتر بویژه در زمان اسباب کشی اگر در چندمین طبقه ساختمان نیز باشد ، کار آسانی نیست و هر کسی به خوبی از عهده آن بر نمی آید.

حمل و نقل گاو صندوق

حمل و نقل گاوصندوق

چگونگی حمل و نقل گاوصندوق های بزرگ و سنگین براستی که تبحر و دانش نیاز دارد. افراد حرفه ای موجود در باربری تهران چگونگی حمل و نقل ایمن صحیح آن را می دانند و با مهارت تمام بدون آسیب رساندن به خود یا وسیله قابل حمل یا دیگران آن را به صورت ایمن و مطمئن انتقال خواهند داد.

جابه جایی گاو صندوق

جا به جایی گاوصندوق توسط پرسنل اتوبار

چنانچه گاوصندوقی برای منتقل کردن دارید ، خودسرانه عمل نکنید و از نیروهای متخصص موجود در باربری ها کمک بگیرید. این افراد با استفاده از وسایل دستی چرخدار و با رعایت اصول صحیح حمل بار آن را برای شما در بهترین زمان ممکن منتقل می کنند. هزینه ای که به باربری برای حمل آن می پردازید در رابطه با عوارضی که ممکن است در حمل خودسرانه گریبان گیر شما شود ،بسیار ناچیز است. در ادامه با مشکلات و هزینه حمل و نقل گاوصندوق و شرایط حمل آن آشنا شوید.

 مشکلات موجود در زمینه جا به جایی گاوصندوق

وزن زیاد گاوصندوق بزرگترین مشکلی است که ضمن جا به جایی گاوصندوق با آن روبرو خواهید شد. به علت وزن زیاد در زمان جابجایی آن ممکن است به کمر یا دست و پای خود آسیب بزنید. یا اینکه این وسیله سنگین از دستتان بیفتد و علاوه بر آسیب رساندن به جسم خودتان به سنگ و سرامیک کف اتاق یا دیوارها ضربه بزند و آنها را خش دار و زشت نماید.

حمل گاو صندوق

حمل  و نقل ایمن و مطمئن گاوصندوق در اتوبار

جا به جایی گاوصندوق در راه پله ها و طبقات بلند ساختمان مشکل را وخیم تر میکند. دراتوبار های معتبر پرسنل موجود اصول صحیح حمل و نقل وسایل سنگین چون یخچال و کمدهای بزرگ و جاگیر را به خوبی آموخته اند و با فوت و فن حمل وسایل سنگین آشنا هستند. این افراد بدون آسیب رساندن به خود، آسیب رساندن به در و دیوار خانه یا وسیله قابل حمل می دانند که چگونه و با چه روشی آن را بلند و جا به جا کنند.

هزینه حمل و نقل گاوصندوق توسط باربری

هزینه حمل و نقل گاوصندوق به شرایط خاص بستگی دارد و برای افراد مختلف متفاوت است. شرایط خاص شامل : تعداد کارگران، وسیله نقلیه، تعداد طبقه ساختمان، وزن آن و… می باشد. اتوبارهای معتبر تلاش می کند تا با مناسب ترین هزینه بهترین خدمات را برای شما عزیزان ارائه دهد. به عنوان مثال هزینه حمل و نقل آن در یک اتوبار معروف و معتبر به صورت زیر است:

در مراکز حمل و اسباب کشی بار با توجه به وزن گاوصندوق  تعداد کراگر مشخص می شود.

 1. نوع هتلی به دو کارگر آموزش دیده برای حمل و نقل نیاز دارد.
 2. نوع خانگی حداقل به سه کارگر ماهر نیاز دارد.
 3. نوع بانکی حداقل به شش الی هفت کارگر متبحر نیاز دارد

هزینه جا به جایی گاوصندوق با توجه به وزن آن

 •         اندازه کوچک هر طبقه ۱۰ تا ۱۲ هزار تومان
 •         مدل ۹۰ تا ۱۲۴ کیلوگرم هر طبقه ۲۰ هزار تومان
 •         مدل  ۱۸۸ تا ۲۸۰ کیلوگرم هر طبقه ۴۰ هزار تومان
 •         مدل  ۳۰۰ تا ۳۳۰ کیلوگرم هر طبقه  توافقی
 •         مدل  ۴۲۰ کیلوگرم هر طبقه توافقی
 •         مدل ۴۲۰ تا ۴۸۰ کیلوگرم هر طبقه توافقی
 •         مدل  ۶۷۵ تا ۷۸۰ کیلوگرم هر طبقه توافقی
 •         اگر حمل و نقل از طبقات با آسانسور انجام شود ،هزینه یک طبقه محاسبه می شود.

تهیه و تامین امنیت گاوصندوق توسط کادر باربری

تامین امنیت این وسیله سنگین اهمیت بسیار زیادی دارد. چون که در آن تمامی مدارک و سند های مهم و معتبر خانواده موجود است. هر آن چه که برای خانواده بسیار ارزشمند باشد ، درون آن نگهداری می شود. بنابراین حفظ امنیت و سلامت آن بسیار ارزنده و مهم است. پرسنل باربری تمام تلاش خود را به کار میبرند تا آن را به صورت صحیح و سالم حمل و منتقل نمایند.

انتقال گاو صندوق

تماس با مراکز حمل و اسباب کشی بار

امروزه در مراکز حمل و اسباب کشی بار معتبر علاوه بر افراد ماهر ، امکانات و تجهیزات مدرن برای بسته بندی و چیدمان اصولی بار وجود دارد. کادر متخصص موجود در این مراکز با استفاده از آن وسایل ، اسباب و لوازم هموطنان را به صورت ایمن و صحیح  انتقال می دهند. ارائه خدمات با کیفیت از طریق پرسنل مراکز حمل و اسباب کشی بار شما را شگفت زده خواهد کر و کار مشقت بار اسباب کشی را برای شما جذاب و لذت بخش خواهد کرد. برای اینکه از اسباب کشی خود اذت ببرید با مراکز حمل و اسباب کشی بار تماس بگیرید و درخواست کمک کنید. در همه ساعات روز و رد تمام طول هفته افراد ماهر برای کمک به شما عزیزان آماده هستند.

عرض ادب خدمت شما بازدید کننده گرامی از سایت باربری تهران ، اتوبار و باربری تهران ارائه دهنده خدمات حمل و نقل و جابجایی وسایل در استان تهران می باشد که خدمات خود را زیر نظر اتحادیه باربری های استان تهران ارائه می دهد.

به دلیل درخواست شما مشتریان عزیز برای حمل بار های سنگین تصمیم به ایجاد سرویس دهی حمل گاو صندوق کرده ایم که این خدمات باربری تهران توسط افرادی خبره و کارآزموده انجام می شود.

شاید تا الان خواسته باشید که گاو صندوق و یا پیانو و وسایل سنگین را جابجا کنید و برای این کار بدلیل نداشتن نیروی انسانی از این کار صرفه نظر کرده باشید ، شرکت اتوبار و باربری تهران حمل گاو صندوق های سنگین و سبک را برای شما با افرادی قوی و نیرومندی که در اختیار دارد جابجا خواهد کرد ، تیم باربری تهران یک شرکت معتبر می باشد که دارای مجوز از اتحادیه و کد شرکت از اداره ثبت شرکت های می باشد.

حمل گاو صندوق

در حمل گاو صندوق باید دقت زیادی داشته باشیم چون گاو صندوق سنگین بوده و برای این کار نیاز به متخصص این کار دارد و هر کسی نمی تواند کار حمل بار و جابجایی گاو صندوق را انجام دهد و در همین راستا باربری تهران با تخصصی چند ساله در امر اسباب کشی و جابجایی منزل در خدمت شماست تا بهترین ها را برای شما به عمل آورد ما در کنار شما بوده و در کنار شما خواهیم ماند نیاز به هیچ کاری نیست از صفر تا صد اسباب کشی را به صورت تخصصی برای شما به عمل خواهیم اورد و به تمامی سوالات شما پاسخ صحیح خواهیم داد ، این باربری  برای جابجایی وسایل منزل شما آماده است خدمات شبانه روزی و هفت روز هفته را به شما ارائه دهد و یک جابجایی رویایی را برایتان به عمل آورد ، تخصص ما به سابقه کاری ما بر میگردد ، ما در خدمت شما خواهیم بود

حمل گاو صندوق در غرب تهران

حمل گاو صندوق در مرکز تهران

حمل گاو صندوق در شرق تهران
حمل گاو صندوق در شمال تهران
حمل گاو صندوق در جنوب تهران

در هر ساعت از شبانه روز در خدمت شما هستیم تا بهترین و برترین خدمات را به شما ارائه دهیم و به تمامی سوالات شما برای اسباب کشی پاسخ دهیم

گاو صندوق های سنگین را به روشی درست و عاقلانه برای شما جابجا خواهیم کرد هر کاری نیاز به تخصص خود دارد پس کار را بدست تیم باربری تهران سپرده و نگران هیچ چیزی نباشید

تلفن های تماس برای حمل گاوصندوق :

۰۲۱-۴۴۴۴۰۴۲۶

۰۲۱-۸۸۱۰۴۴۷۹

۰۲۱-۲۲۸۹۵۳۶۴

به صورت شبانه روزی در خدمتتان خواهیم بود.