حمل ساید بای ساید

همتا بار > مقالات > مقالات > حمل ساید بای ساید
حمل ساید بای ساید

اگر قصد اسباب کشی و حمل و نقل اسباب و اثاثیه منزل را دارید ، چگونگی حمل و نقل ساید بای ساید را یاد بگیرید و از اسباب کشی صحیح خود لذت ببرید ، باربری تهران در خدمت شماست

شاید تاکنون شما هم خانه خود را حداقل برای یک بار هم که شده عوض کرده باشید و با مشکلات ناشی از حمل وسایل سنگین و گران بها چون یخچال و فریزر ساید بای ساید آشنا باشید. حمل وسایل سنگین خانگی علاوه بر حساس بودن ، بسیار مشکل و طاقت فرسا است. انجام این کار نیاز به دقت، ذکاوت و فراست بسیار دارد. البته که داشتن زور بازو برای حمل بار نیاز است. اما به هیچ وجه کافی نمی باشد. برای حمل وسایل بزرگ و سنگین در راه پله های طولانی و راهروهای تنگ و باریک  به دانش ، تخصص و مهارت و رعایت اصول صحیح حمل بار نیازمند هستید. رعایت اصولی که از آسیب دیدن زیبایی ظاهری و وسایل فنی لوازم پیشگیری نماید. برای آشنایی با چگونگی جا به جایی ساید بای ساید با ما همراه باشید.

حمل ساید بای ساید

حفظ امنیت اسباب و اثاثیه ضمن جا به جایی

حفظ امنیت و سلامت وسایل با ارزش خانواده ها در زمان حمل و نقل از ارزش زیادی برخوردار است. چرا که این وسایل ، دارایی و اموال با ارزش خانواده هستند که برای تهیه آنها هزینه گزافی پرداخت کرده اند. همچنین صاحبان آن وسایل از چگونگی تهیه وسایل خود خاطرات شیرین و به یادماندنی دارند. این عوامل ارزش حفظ امنیت وسایل را به خوبی نمایان می کند. هر نوع آسیب وارد شده به وسایل منزل هزینه گران بر دوش صاحب آن از نظر روحی و مالی وارد می کند.

چگونگی حمل و نقل یخچال و فریزر ساید بای ساید

چگونگی حمل ایمن و سالم وسایل  و لوازم قواعد و روش های مخصوص دارد. تکنیک و روش هایی وجود دارد که از آسیب دیدگی وسایل منزل ضمن حمل بار پیشگیری می کند. یادگیری این تکنیک و روش ها ، خسارت و زیان وسایل در موقع حمل و نقل را به شدت کاهش می دهد. حمل سالم وسایل سنگین همچون یخچال ساید بای ساید که هم سنگین است هم گرانبها در زمان اسباب کشی اهمیت فراوانی دارد.

جابه جایی ساید بای ساید

این موارد را قبل از جا به جایی ساید بای ساید رعایت کنید

محتویات داخل وسیله را خارج کنید. برفک  و مواد کثیف آن را پاک کنید. ۶ ساعت قبل از جا به جا کردن، آن را از برق بکشید. با همکاری یک استاد کار سیستم یخساز و آب سرد کن را از لوله کشی ساختمان جدا کنید. از تمیز و خشک بودن آن مطمئن شوید. در زمان انتقال ممکن است آسیب هایی به اسباب و اثاثیه وارد شود. چند نمونه از آسیب ها موجود و  چند راه مقابله با آن در ادامه آمده است.

آسیب هایی که در زمان جا به جایی ساید بای ساید به آن وارد می آید

افتادن خش ، خط و قر شدگی بدنه و به ویژه درب آن، یکی از شایعترین صدماتی که در هنگام جا به جایی یخچال ساید بای ساید ممکن است با آن برخورد نمایید. عوارض مذبور در آپارتمان هایی که راهرویی تنگ و باریک دارند، بیشتر اتفاق می افتد. برای مبارزه و جلوگیری از این آسیب ها راه کارهای زیر را به کار ببرید.

راه حل های مناسب برای جا به جایی ساید بای ساید به صورت ایمن

اولین راه حل خوب، این است که درب یخچال را از بدنه آن جدا نمایید.  البته این کار توسط کارشناس فنی انجام پذیر است. جدا کردن درب یخچال وزن آن را کاهش می دهد. درب را جداگانه بسته بندی نمایید. با رسیدن به مقصد و منزل تازه از کارشناس فنی بخواهید که درب را برای تان متصل کند. جدا کردن درب علاوه بر کاهش وزن آن از خش ، خط و قر شدگی آن پیشگیری می کند.

به حالت ایستاده  حمل و نقل ساید بای ساید را انجام دهید.

دقت کنید که آن را با حالت ایستاده منتقل کنید. خواباندن وسیله موجب ریختن روغن کمپرسور به داخل لوله های خنک کننده گاز می شود. مواظب باشید آن را کج و خوابیده حمل نکنید و کاملا صاف و ایستاده این کار را انجام دهید.

حمل ساید بای ساید

جدا کردن قطعه های اضافی و جانبی

اگر وسایل جانبی و اضافی را جدا نکرده اید، آن کار را انجام دهید و همه وسایل و ملحقات جدا شدنی را از آن جدا کنید. قفسه ها و کشوهای و هر وسیله جانبی را خارج کنید. حمل و نقل به این شیوه آسان تر انجام می شود. اگر دوست نداشتید ، درب را جدا کنید، با چسب های مخصوص آن را چسب کاری کنید. چسب زدن درب از باز و بسته شدن ناگهانی آن در هنگام جابه جایی  جلوگیری می کند.

استفاده از چرخ های حمل بار برای حمل و نقل ساید بای ساید

برای جا به جایی یخچال ساید بای ساید از چرخ حمل بار استفاده کنید. چرخ حمل بار موجب روان تر شدن حرکت می شود و امکان جابه جایی عمودی آن را ممکن می کند.

زمانی که وسیله خود را درون وسایل نقلیه قرار دادید، از استحکام و استوار بودن آن مطمئن شوید. دور وبر یخچال را با وسایل نرم مثل، پتو یا فوم های نرم و با نایلون های حبابدار به خوبی بپوشانید تا از خراشیدگی و افتادن آن جلوگیری شود.

حمل و نقل ساید بای ساید توسط شرکت های حمل بار

 جا به جایی ساید بای ساید را به کارگران ماهر و کاردان مراکز باربری بسپارید. در این روش هزینه ای که به مرکز باربری پرداخت می کنید، بسیار کمتر از هزینه ای است که در صورت مواجه شدن با مشکل باید برای تعمیر به تعمیر کار بپردازید.

نکات پایانی برای انتقال ایمن و صحیح حمل و نقل ساید بای ساید

بعد از رسیدن یخچال به مقصد و متصل کردن سیستم آبی آن ، به مدت ۵ ساعت برق آن را وصل نکنید. چنانچه در مدت ۷۲ ساعت وسیله شما به دمای خنک کننده مورد نظر نرسید از تکنسین برای برطرف کردن مشکل استفاده کنید. چنان چه در زمان جا به جایی مجبور شدید، آن را به حالت افقی قرار دهید، پس از قرار دادن آن در مکان تازه تا ۲۴ ساعت آن را روشن نکنید.

با سلام خدمت شما مشتری گرامی و بازدید کننده محترم از سایت باربری تهران ، به وب سایت باربری تهران خوش آمدید.

اتوبار و باربری تهران یک شرکت معتبر در عرصه حمل بار و حمل اثاثیه منزل می باشد که خدمات خود را زیر نظر اتحادیه باربری های تهران انجام می دهد و به دلیل درخواست مکرر مشتریان عزیز شرکت باربری تهران تصمیم به ایجاد سرویس دهی حمل ساید بای ساید کرده است ، این باربری با داشتن کارگر های ورزیده و خوش اخلاق آماده است بارهای شما را حمل کند ، حمل ساید بای ساید به صورت کاملا تخصصی صورت می گیرد که توسط شرکت باربری تهران ماشین و کارگر برای شما ارسال خواهد شد.

جابجایی یخچال ساید بای ساید

باربری تهران از افرادی نیرومند برای حمل ساید بای ساید شما استفاده می کند ، ساید بای ساید یک وسیله خیلی حساس می باشد که باید طبق اصول و ضوابط خود حمل و جابجا شود که ما برای حمل ساید بای ساید شما از افرادی نیرومند و خوش اخلاق استفاده می کنیم برای حمل یخچال ساید بای ساید شما را با وانت و نیسان و … جابجا خواهد شد.

حمل ساید بای ساید یکی از سخت ترین کارهایی است که می توان در اسباب کشی نام برد که باید توسط اصول و ضوابط خاص خود انجام داده شود این شرکت با نیرویی مضاعف و ورزیده آماده است حمل و جابجایی ساید باید ساید را به صورت تخصصی برایتان به عمل آورد ، در مرحله اول شما می توانید با شرکت ما تماس بگیرید و خدمات رزرو را انجام دهید این شرکت یک تیم سه نفره یا دو نفره را برای حمل ساید بای ساید شما اعزام می کند که به همراه خود آچار و پیچ گوشتی مخصوص را برای باز و بسته کردن درب ساید بای ساید با خود همراه دارند که اگر نیاز به باز و بسته کردن در ساید بود این تیم کار باز و بسته کردن را نیز انجام می دهند ، پیشنهاد شرکت باربری تهران این است که قبل از اینکه ساید بای ساید را جابجا کنید آنرا با اصول و ضوابط خاص خود بسته بندی کنید ، باربری و اتوبار تهران خدمات بسته بندی را به صورت تخصصی و به سبک کشورهای اروپایی به روش استرچ رپ و بابل رپ انجام خواهند داد ، این باربری مفتخر است که در کنار شما باشد تا حمل بار های شما را به نحو احسنت انجام دهدب

بهتر است هر ساله ساید باید ساید شما سرویس شود یعنی در هر سال احتیاج است که فیلتر اب ساید بای ساید جدا شده و تعویض گردد ، این شرکت فیلتر اب ساید بای ساید را نیز به شما ارائه می دهد ، قبل از هر کاری باید ساید بای ساید را از برق کشیده و بعد از آن فیلتر آب را عوض کرد ، برای این کار نیاز به تخصص خاص دارد و برای هر کاری نیاز به یک کاردان می باشد

کار را به دست تیم باربری ما سپرده و نگران هیچ چیزی نباشید.

جابحایی ساید بای ساید

قیمت حمل ساید بای ساید زیر نظر اتحادیه باربری های تهران می باشد و کلیه قیمت های حمل ساید را زیر نظر اتحادیه به شما ارائه خواهیم داد.

برای دریافت مشاوره رایگان از شرکت حمل و نقل و باربری تهران با شماره های ذیل تماس بگیرید.

تلفن باربری برای حمل ساید بای ساید :

۰۲۱-۴۴۴۴۰۴۲۶

۰۲۱-۸۸۱۰۴۴۷۹

۰۲۱-۲۲۸۹۵۳۶۴

در خدمت شما هستیم