تخلیه بار

همتا بار > مقالات > مقالات > تخلیه بار
تخلیه بار

آیا با روش های بارگیری و تخلیه بار اتوبار تهران آشنا هستید؟ آیا می دانید ، تخلیه بار در باربری تهران چگونه و به چه روشی و با چه کیفیتی انجام می شود؟

امروزه تعداد زیاد اسباب کشی های انجام شده در تهران و مهاجرت خانواده های بسیار از سایر نقاط کشور به مرکز و پایتخت ایران سبب گسترش دامنه فعالیت های تخصصی در زمینه اسباب کشی شده است. در باربری تهران تمامی مراحل اسباب کشی به صورت تخصصی انجام می شود. یکی از مراحل بسیار مهم در فرایند جا به جایی صحیح اثاثیه بارگیری و تخلیه بار در مرکز اثاث کشی تهران است. با ما همراه باشید و از ریزه کاری و جزئیات بارگیری و تخلیه بار اتوبار تهران اصلاح حاصل کنید.

تخلیه بار

پرسنل بار اتوبار تهران

در اتوبار تهران پرسنل خبره و ماشین های بسیار مجهز و وسایل مکانیکی و صنعتی فراوان به خدمت گرفته شده تا اثاثیه مردم شریف ایران را صحیح و سالم انتقال دهند. افراد موجود در باربری تهران همگی افرادی خبره و کارآزموده هستند و تخصص و دانش مورد نیاز حرفه خویش را به خوبی آموخته اند. این افراد  با روش های نوین بسته بندی ، بارگیری ، تخلیه و انتقال کالا به خوبی آشنا هستند و از روش و تکنیک های بسیار ساده و کاربردی برای انجام اسباب کشی صحیح و سالم استفاده می کنند. روشهایی که در عین سادگی ، تاثیر فراوانی در مدت زمان ، هزینه و انتقال صحیح لوازم دارد.

مراحل انجام کار در اتوبار تهران

در شرکت اسباب کشی تهران خدمات ارائه شده در زمینه اثاث کشی در چندین مرحله انجام می شود.

  •         ابتدا پرسنل موجود همه اثاثیه را به صورت اصولی و مجزا از هم بسته بندی اثاثیه منزل می کنند.
  •         در ادامه نوبت به بارگیری می رسد. در این مرحله همه لوازم به داخل خودرو منتقل شده و به صورت اصولی چیده می شود.
  •         پس از پایان چیدمان ، وسیله نقلیه به سمت مقصد حرکت کرده و با امنیت کامل لوازم را به مقصد می رساند.
  •         در مقصد پرسنل با حساسیت ویژه کالاها را تخلیه و به محل اصلی منتقل می کنند.
  •         پس از آن نیروهای موجود تا آخر چیدمان وسایل در محل مورد نظر باقی می مانند و در چیدن وسایل در منزل و مقصد به مشتری کمک می کنند.

به علت اهمیت ویژه ای که بارگیری و تخلیه بار دارد در این متن به جزئیات بارگیری و تخلیه بار اتوبار تهران می پردازیم.

تخلیه بار تهران

بارگیری و تخلیه بار اتوبار تهران

در این مرحله که پس از اتمام بسته بندی انجام می شود ، پرسنل مرکز حمل و نقل اثاثیه تهران بارگیری را در سه مرحله کلی انجام می دهند

. ۱-  ابتدا لوازم سنگین را با رعایت اصول ایمنی و به کمک وسایل دستی چرخدار و یا با حمل توسط چندین کارگر متخصص و با تجربه به داخل وسیله نقلیه منتقل کرده و به صورت محکم و ثابت آن را می چینند.

۲- سپس وسایل باریک و طویل همچون تخته های قالی و موکت و هر وسیله ای از این قبیل  را همراه با وسایل خواب و بسته های حاوی پوشاک را به داخل خودرو منتقل و در وسط و کف آن را می چینند.

۳- در مرحله آخر نوبت به بارگیری وسایل شکستنی ، حساس و بسته های حاوی ظروف آشپزخانه و عتیقه جات می رسد. پرسنل با دقت کافی همه لوازم حساس و شکستنی در در ته خودرو به صورت منظم می چینند. پس از اطمینان از محکم بودن لوازم خودرو مرکز حمل و نقل اثاثیه تهران با رعایت اصول ایمنی به سمت مقصد به راه می افتد. پس از آن تخلیه بار در مقصد آغاز می شود.

تخلیه بار در باربری تهران

با رسیدن وسیله نقلیه به مقصد پرسنل خبره باربری تهران با تبحر و تخصص کامل اثاثیه را تخلیه و به محل اصلی منتقل می کنند. تخلیه بار در باربری تهران در چندین مرحله انجام می شود. در ادامه با مراحل تخلیه بار آشنا شوید.

۱-    برعکس بارگیری ، تخلیه لوازم از کارتون و بسته های لوازم حساس شروع می شود. کارگران آموزش باربری تهران با روش های حمل صحیح وسایل بزرگ و سنگین وزن و لوازم حساس و شکستنی آشنا هستند. این افراد روش هایی را برای حمل صحیح لوازم می دانند که فرد عادی از آن روش ها بی اطلاع است.پرسنل متخصص در کمترین زمان ممکن همه بسته های اثاثیه حساس را با توجه به مشخصات روی بسته ها به محلی که قرار است در آنجا جاساسزی شوند منتقل می کنند و به ردیف همه کارتون ها را ردیف هم می چینند. تا در فرصت مناسب تخلیه و در منزل جدید جیده شوند.

۲-    در این مرحله قالی ، موکت و وسایل خواب و پوشاک از ماشین خالی شده و هر وسیله ای به اتاق مورد نظر انتقال می یابد.

۳-      در پایان همه وسایل بزرگ مانند ؛ مبلمان ، کمد و تخت کودک ، وسایل الکتریکی و مکانیکی . .. به محلی که قرار است باشند منتقل می شوند.

با تخلیه بار در باربری تهران ، کار پرسنل هنوز ادامه دارد. کادر مجرب مرکز حمل و نقل اثاثیه تهران تا پایان چیدمان مجدد کالا و تنظیم دکوراسیون منزل نو به مشتری کمک می کنند. در ادامه با مراحل چیدمان مجدد لوازم توسط کادر مجرب شرکت اسباب کشی تهران آشنا شوید.

تخلیه بار در تهران

دکوراسیون و چیدمان اثاثیه در شرکت اسباب کشی تهران

پس از این که تخلیه بار در باربری تهران به درستی انجام شد و هر وسیله به محل مورد نظر منتقل شد ، نوبت به چیدن وسایل در مقصد میرسم. در این مرحله پرسنل شرکت اسباب کشی تهران طی سه مرحله چیدمان لوازم را انجام می دهند.

۱-    در مرحله اول مبلمان و سایر وسایل بزرگ در محل اصلی به صورت منظم چیده می شود. کارگران با تجربه شرکت اسباب کشی تهران با روشهای خانه آرایی و دکوراسیون منزل آشنا هستند و در کمترین زمان ممکن به بهترین شیوه کار چیدمان را انجام می دهند.

۲-    در این مرحله پرسنل سیستم گرمایشی و سرمایشی و کل تجهیزات الکتریکی و مکانیکی را کنترل کرده و پس از اطمینان از صحت آنها اتصال وسایل الکتریکی و مکانیکی مانند ؛ وصل کردن لوله آب دستگاه تصفیه آب ف لوله آب آب سرد کن یخچال ، شیلنگ اجاق گاز و سماور ، اتصال های لوازم الکتریکی و … را انجام می دهند.

۳-      در مرحله آخر پس از چیدن همه لوازم بزرگ و جاگیر نوبت به چیدن لوازم حساس می رسد. در این مرحله پرسنل ابتدا همه وسایل بزرگ حساس مانند ؛ آینه و شمعدان ، آلات موسیقی ، بوفه شیشه ای ، لوازم بزرگ آشپزخانه همه را در محل اصلی منظم می چینند. موارد ریز و جزئی که نیاز به دقت و حوصله دارد را می گذارند برای مرحله آخر.

تخلیه بار

پایان کار پرسنل مرکز حمل و نقل اثاثیه تهران

به این شیوه اسباب کشی ، بارگیری و تخلیه بار اتوبار تهران به صورت ایمن و بدون هیچ گونه آسیب دیدگی به پایان می رسد. اسباب کشی شیرین و لذت بخش است. اگر و فقط اگر توسط نیروهای متخصص و آموزش دیده مرکز حمل و نقل اثاثیه تهران انجام شود.

همیشه کسانی که از شهر های مختلف کشور عزیزمان به تهران سفر می کنند و اسباب کشی می کنند از خاور هایی از شهر خودشان برای حمل بار استفاده می کنند که وقتی که به تهران می آیند باید تخلیه بار صورت بگیرد. این باربری با پرسنل مجرب خود آماده تخلیه بارهای شما را دارد.

برای بارهایی که از شهرستان می آید ما کاگرانی را برای شما در نظر گرفته ایم که افرادی با تجربه و خوش اخلاق هستند که برای تخلیه کردن بارهای شما اعزام می شوند برای تخلیه بارها بستگی به تعداد طبقات شما خواهد داشت یعنی شما اگر بارتان را  طبقه هشتم تخلیه کنید ما برای این کار چهار نفر کاگر را برایتان اعزام می کنیم.

هزینه تخلیه بار زیر نظر اتحادیه صورت خواهد گرفت و تمامی قیمت های زیر نظر اتحادیه باربری تهران صورت خواهد گرفت. ما برای این کار از افرادی با تجربه و دارای ده سال سابقه کار که تمامی آنها تابعیت ایرانی را دارند استفاده خواهیم نمود پس نگران هیچ چیز نباشید فرقی نمی کند که بارهایتان سنگین باشد یا سبک ما تمامی بارهای شما را تخلیه می کنیم.

سرویس دهی ما به صورت ۲۴ ساعته و هفت روز هفته خواهد بود ، پس اگر قصد اسباب کشی را دارید تیم باربری تهران در خدمت شما عزیزان ساکن استان تهران می باشد. لطفا با ما تماس بگیرید و از خدمات باربری تهران بهره مند شوید.

تلفن باربری برای تخلیه بار :

۰۲۱۴۴۴۴۰۴۲۶    مناطق غرب تهران

۰۲۱۸۸۱۰۴۴۷۹    مناطق مرکز تهران

۰۲۱۲۲۸۹۵۳۶۴    مناطق شمال تهران

با نیروی کار آمد خود در خدمتتان خواهیم بود.