تجربه یک اسباب کشی حرفه ای

همتا بار > مقالات > مقالات > تجربه یک اسباب کشی حرفه ای
اسباب کشی حرفه ای

آیا تاکنون اسباب کشی کرده اید؟ آیا شیرینی و لذت تجربه یک اسباب کشی حرفه ای را با جان و دل احساس کرده اید؟ با جاذبه های یک اسباب کشی حرفه ای آشنا شوید.

امروزه پیشرفتهای همه جانبه در علم ، صنعت و خدمات دگرگونی های اساسی در کار و حرفه افراد به وجود آورده است. در چگونگی انجام کار و حرفه انقلابی اساسی صورت گرفته است. هر کاری زمانی به طرز صحیح و درست انجام می شود که توسط افراد متخصص و با دستان توانمند تکنسین های حرفه ای آن حرفه انجام شده باشد حمل لوازم منزل و انتقال صحیح آن از حساسیت و ظرافت ویژه ای برخوردار است. برای این که حمل و نقل اسباب و اثاثیه به درستی انجام پذیرد و لوازم و ملزومات منزل صحیح و سالم به مقصد برسد ، ضرورت دارد که اسباب کشی به صورت حرفه ای انجام شود. در اسباب کشی حرفه ای قوانین و قواعد اصولی حمل بار رعایت می شود و با ایمن و مطمئن به مقصد انتقال می یابد.

چگونگی حمل اسباب و اثاثیه حرفه ای منزل

اسباب و اثاثیه منزل سرمایه و دارایی محبوب و دوست داشتنی خانوادها است. افراد برای تهیه و تدارک آن زحمت فراوانی کشیده اند و هزینه های بسیاری را پرداخت کرده اند. پس نگهداری و مراقبت از وسایل و ملزومات منزل وظیفه خطیر و گران مایه ای است که در موقع حمل و نقل باید به آن توجه وافر شود. اسباب کشی کار بسیار ارزشمند و با اهمیت است و داشتن تجربه حمل و نقل لوازم حرفه ای به تخصص و تبحر نیاز دارد. پرسنل موجود در باربری های با اعتبار به خوبی بر دانش مذبور احاطه دارند و آن را به خوبی فرا گرفته اند.

قوانین موجود در حمل اسباب و اثاثیه حرفه ای

در یک حمل و نقل لوازم حرفه ای نیروها و پرسنل موجود ، دانش و تخصص حرفه خود را به خوبی آموخته اند و در تجربه های کاری آزمون تخصص خود را پس داده اند. این افراد چم و خم ریز و درشت کار را می دانند و با اصول و قوانین ایمنی و اصولی حمل موفق و ایمن بار آشنا هستند. می دانند که چگونه بارهای سبک و حساس و یا بارهای خیلی بزرگ و سنگین وزن را در یک خودرو کنار هم طوری بسته بندی کنند و بچینند که آب از آب (اثاثیه و ملزومات)  ضمن حمل و نقل تکان نخورد و لوازم آسیب نبیند.

ماشین ها و تجهیزات مکانیکی لازم برای اسباب کشی حرفه ای

برای این که کار نقل و انتقال اسباب و اثاثیه منزل به درستی انجام شود ، امکانات و ماشین آلات مجهز و پیشرفته نیاز است که در اتوبارهای معتبر برای تهیه آن اقدامات لازم شکل گرفته است. وسایل حمل بار مکانیکی و مواد بسته بندی صنعتی و مدرن از دیگر ملزومات یک اسباب کشی حرفه ای می باشد که در باربری ها برای تهیه آن اقدام شده است..

تجربه اسباب کشی حرفه ای

نکاتی که در حمل لوازم حساس باید بدان توجه اساسی شود

اگر می خواهید تجربه حمل و نقل لوازم حرفه ای را داشته باشید در موقع بسته بندی لوازم و اثاثیه حساس به موارد زیر دقت کنید.

نکات ضروری در رابطه با حمل اسباب و اثاثیه حرفه ای

یخچال را ۲۴ ساعت قبل از حرکت از برق بکشید ، وسایل داخل آن را تخلیه و به خوبی آن را تمیز و خشک کنید. درایوها و وسایل جانبی را از یخچال جدا کنید تا ضمن حمل و نقل سبک وزن باشد. با توجه به سلیقه و نیاز موجود می توانید درب را توسط استادکار جدا کنید و در مقصد دوباره نصب نمایید. اگر نیاز نبود که درب را جدا کنید با چسب محکم درب یخچال را ببندید که در موقع حمل و نقل باز نشود و آشیب نبیند.

لوله های آب ، شلنگ گاز و غیره را از لوازم جدا کنید و پس از نظافت و خشک کردن به صورت حرفه ای در نایلون های حبابدار یا نایلون و یا پارچه های بزرگ یا درون جعبه های موجود  بچینید. وسایل برقی ، دستگاه تصفیه آب ، اجاق گار ، ماشین ظرفشویی ، ماشین لباسشویی و غیره را به دقت بسته بندی کنید.

در ضمن جدا کردن و تمیز کردن تجهیزات الکتریکی دستگیره ها ، پایه ها و سایر قطعات جانبی را در صورت جدا کردن درون بسته های مشخص که روی آن با ماژیک اسم وسایل داخل بسته نوشته شده است بگذارید. با نگاه کردن به نوشته روی بسته در مقصد اجزای وسایل به راحتی پیدا می شود.

فراموش نکنید که قبل از بسته بندی از خشک و تمیز بودن همه تجهیزات مطمئن شوید. رطوبت موجب هوازدگی و زنگ زدگی لوازم می شود.

تلویزیون  ، ماهواره ، دی وی دی  ، پیانو ، لوستر ، ماکروفر ، چرخ گوشت ، آبمیوه گیری ، کره گیر ، سبزی خردکن و هر وسیله دیگر را در کارتون فابریک خود قرار دهید. و محکم درب آن را با چسب پهن بچسبانید.

کمد لباس ، دراور ، بوفه ، مبلمان ، میز نهار خوری ، سرویس خواب ، کمد بچه و سایر لوازم سنگین وزن را با پارچه های ضخیم یا پتو نازک و یا نایلون و فوم بپوشانید و با طناب محکم ببندید.

اسباب کشی حرفه ای

نکات ضروری در هنگام بسته بندی در یک حمل اسباب و اثاثیه حرفه ای

وسایلی که کمتر ضروری هستند را در ابتدا بسته بندی کنید.

مشخصات محتوای هر بسته روی آن با ماژیک نوشته شود.

فضای خالی درون جعبه ها با فوم ، کاغذ باطله و غیره گرفته شود.

تناسب بین وزن اجسام و استحکام بسته رعایت شود.

تناسب وزن درون جعبه ها رعایت شود. یک بسته خیلی سنگین و یکی خیلی سبک نباشد.

وسایل مسطح را افقی در وسط کارتون قرار دهید.

در زمان حمل و نقل دقت لازم را در حمل لوازم حساس داشته باشید.

نحویه چیدمان وسایل در حمل و نقل لوازم حرفه ای

در فرایند حمل اسباب و اثاثیه حرفه ای  مرحله چیدمان بار درون خودروهای حمل بار اهمیت ویژه ای دارد. در چیدمان اصولی مراحل زیر را طی کنید.

قبل از حمل لوازم را از هم تفکیک کنید. وسایل جاگیر ، سنگین و محکم را یک سمت ، وسایل نرم و جاگیر مثل بسته های پوشاک و وسایل خواب و قالی ها را یک سمت ، وسال بزرگ حساس و شکستنی را در یک ردیف و بسته های شکستنی حاوی ظروف آشپزخانه را در بخش دیگر قرار دهید تا در هنگام حمل به راحتی کار حمل و نقل انجام شود.

در زمان چیدمان لوازم در داخل ماشین حمل بار اطراف بسته ها را با لوازم نرم و انعطاف پذیر مسدود کنید. با طناب وسایل و بسته های سنگین را محکم ببندید.

بسته های سنگین را در ته و بسته های سبک تر را روی آنها بارگذاری کنید.

اسباب کشی حرفه ای

دقت کنید که لوازم سنگین روی لوازم حساس و سبک فرو نریزد.

حمل و نقل لوازم حرفه ای توسط افراد حرفه ای انجام می شود. برای این که اثاثیه و مهمات با ارزش و گران قدرتان صحیح و سالم به مقصد برسد ، از نیروهای متخصص در باربری های معتبر کمک بگیرید و خودسرانه اقدام نورزید.

عرض ادب و احترام خدمت شما بازدید کننده گرامی از وب سایت باربری تهران ، مفتخریم که خدمات خود را به شما ارائه دهیم این شرکت با تجربه ای چندیدن ساله در امر اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل آماده است خدمات خود را به شما ارائه دهد این شرکت خدمات خود را به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته انجام می دهد و خدمات خود را زیر نظر اتحادیه باربری داران استان تهران انجام می دهد و خدمات و قیمت های خود را زیر نظر اتحادیه باربری داران استان تهران انجام می دهد که این خود یکی از مزیت های بارز این شرکت  است.

از قدیم و الیام مردم وقتی  اسباب کشی می کردند دچار مشکلاتی می شدند که باید به دوستان و آشنایان خود می گفتند که در اسباب کشی آنها را کمک می کردند تا اسباب کشی خود را انجام می دانند که این یک موضوع جالب نبود بر همین اساس شرکت های حمل و نقل به وجود آمدند و کار اسباب کشی را با ساده ترین امکانات انجام می دادند امروزه شرکت های حمل و نقل زیادی در سطح استان تهران وجود دارد که کار اسباب کشی را انجام می دهند این شرکت ها با نیروهایی که در سطح استان تهران وجود دارد کار بسته بندی و حمل اثاثیه را انجام می دهند این باربری ها با تجربه ای شبانه روزه و هفت روز هفته در خدمت شما عزیزان ساکن استان تهران می باشد ، این باربری در خدمت شما می باشد تا یک اسباب کشی بدونه دردسری را برایتان به عمل آورد ما به صورت شبانه روزی از قدم اولیه تا آخرین مرحله اسباب کشی در خدمت شما عزیزان خواهد بود

اسباب کشی

از وقتی که شما با با باربری تهران تماس می گیرید این شرکت یک تیم مشاوره دهنده را برای شما قرار داده است تا به شما مشاوره را در خصوص اسباب کشی ارائه داده و شما را با روال کلی کار اسباب کشی آگاه خواهیم و دیدگاه شما را نسبت به یک اسباب کشی تغییر خواهیم داد ، این شرکت خود را موظف می داند که بهترین ها را به شما ارائه دهد و یک اسباب کشی بی دردسر را برایتان به وجود آورد ، این باربری خود را موظف می داند که بهترین اسباب کشی را به شما انجام دهد ، این افراد که در شرکت باربری تهران مشغول به ارائه خدمات مشاوره ای هستند دارای ۱۰ سال سابقه در امر مشاوره در خصوص اسباب کشی هستند و شما را با روال کلی کار اسباب کشی آگاه خواهند ساخت و در نهایت قیمت باربری را به شما ارائه خواهند داد که این قیمت ها زیر نظر اتحادیه بوده و این قیمت ها شرکت اتحادیه به شما ارائه خواهند داد و بعد از انجام ارائه قیمت یک روز را با هماهنگی شما برای اسباب کشی شما در نظر خواهیم گرفت که باید ساعت و تاریخ اسباب کشی را شما مشتری گرامی تعیین کنید که چه روز و چه ساعتی این تیم برای حمل بارهای شما اعزام شوند

این شرکت کارشناس حضوری را برای برآورد هزینه های شما ارسال می کند برای هر وقتی که می خواهید اسباب کشی کنید و نیاز دارید اسباب کشی کنید می توانید با این باربری تماس بگیرید و از خدمات این شرکت بهره بگیرید این شرکت کارشناسی را برای شما ارسال می کند تا برای شما بررسی هزینه کند کارشناس اسباب کشی کسی است که تیم باربری تهران برای شما اعزام می کند که تمامی کار را بررسی کرده است و تعداد کارگر و وسایل که برای باربری و اسباب کشی نیاز است به شما اعلام می کند ما طبق این اصول زیر برای شما برنامه ریزی می کند

 • ارزیابی دقیق و زمابندی دقیق برای تمامی کار های شما
 • بررسی خانه جدید شما و بررسی و برنامه ریزی برای چیدمان شما
 • برنامه ریزی دقیق برای انتخاب تعداد کارگر و تعداد ماشین و انتخاب درست برای اسباب کشی
 • برنامه ریزی برای نحوه بسته بندی وسایل منزل
 • چیدمان و راه اندازی لوازم برقی از قبیل یخچال های ساید بای ساید و ماشین لباسشویی و ظرف شویی
 • چیدمان خانه شما طبق اصول و طرحی که شما در نظر دارید
 • اعزام پرسنل حمل بار و جابجایی بار
 • صدور بیمه و بارنامه برای بارهای خارج از شهر

همچنین این کارشناسان حضوری استعلام دقیق قیمت بار و نوع خدمات و استفاده از نوع ماشین و تعداد پرسنل جهت حمل بار و بسته بندی و پرسنل فنی و قیمت های تمام شده  و تعیین تاریخ و زمان اسباب کشی از جمله کارهایی است که افرادی که کار مشاوره را انجام می دهند ارائه خواهند داد

کارشناسان باربری تهران با برنامه ریزی منظم سعی دارند قیمت تمام شده را به شما اعلام کنند تا یک اسباب کشی و یک جابجایی رویایی را برایتان به وجود آورند

با کارشناسان ما می توانید دستهایتان را در جیبتان بگزارید و بقیه کار را به دست تیم ما بسپارید ما صفر تا صد کار اسباب کشی را به صورت حرفه ای برایتان انجام می دهیم اگر از اسباب کشی بیزار هستید و می خواهید یک جابجایی بدونه دردسر را با این باربری تجربه کنید ، ما در خدمت شما خواهیم بود نگران هیچ چیزی نباشید کار را به دست ما سپرده و نگران هیچ یک از مراحل اسباب کشی نباشید ما تمامی استاندارد های اسباب کشی را می دانیم و بلدیم در هر مرحله چه کاری انجام دهیم تا هم مشتری راضی باشد و هم شرکت اتوبار تهران راضی باشد شما هیچ یک از سختی کار را متوجه نخواهید شد.

اسباب کشی حرفه ای

شرکت اتوبار و باربری تهران بجز کارهای حمل بار و حمل اثاثیه منزل خدمات بسته بندی وسایل منزل را نیز انجام می دهد کار بسته بندی به سبک کشورهای اروپایی رو به روش استرچ رپ و بابل رپ برای شما انجام خواهد شد ، مطمن باشید شرکت باربری تهران کار بسته بندی به به صورت کاملا حرفه ای برای شما به عمل خواهند آورد ، اگر کار بسته بندی را هر چه محکمتر انجام دهید مطمن باشید در حین حمل بارها اثاثیه شما سالمتر حمل شده و در مقصدتان بارهای شما سالمتر به مقصدتان خواهد رسید ، این شرکت در خدمت شماست تا بهترین ها را به عمل آورد و خدمات خود را به سبکی درست و شیوه ای نوین برای شما انجام دهد ، برای بسته بندی اثاثیه منزل شما از افرادی خبره و نیرومند و قوی استفاده خواهیم کرد تا یک بسته بندی حرفه ای را برایتان به وجود آوریم ، ما کار بسته بندی وسایل را به سبک کشورهای اروپایی انجام می دهیم یعنی به سبک ترکیبی استرچ رپ و بابل رپ کلیه لوازم و اثاثیه منزل شما را بسته بندی کرده و بارهای شما را آماده حمل می کنیم ، تهیه کلیه موارد بسته بندی که شامل : فوم ، وکیوم ، سلفون ، چسپ و … خواهد بود را تیم باربری تهران برای شما تهیه خواهد کرد و این وسایل را برایتان توزیع می کند ، از خرده ریز آشپزخانه تان تا بزرگترین وسایلی که شامل مبلمان و سرویس خواب می شود را برایتان بسته بندی خواهیم کرد ، افرادی که کار بسته بندی را انجام می دهند کاملا متخصص در امر بسته بندی هستند و کار شما را به گونه ای انجام می دهند تا در حین حمل و نقل دچار خرابی و ساییدگی نشوند ، این شرکت متخصص در امر اسباب کشی است و کار اسباب کشی را به صورت حرفه ای انجام می دهد ، برای لباس های شما کارتن های رگال داری را در نظر گرفته ایم که می توانید از ان برای بسته بندی لباس هایتان استفاده کنید که در این کارتن ها ۴۰ دست لباس جا می شود و شما می توانید ۴۰ دست لباس را در ان جا دهید.

شاید مشکلی که در اسباب کشی وجود داشته باشید مشکل باز و بسته کردن بعضی از وسایل باشد که از تخصص خودتان خارج باشد ، همانند باز و بسته کردن وسایل آشپزخانه که شامل ماشین ظرف شویی ، ماشین لباسشویی ، یخچال های ساید بای ساید که شامل بازکردن فیلتر اب و باز و بسته کردن در می باشد را شامل می شود و یا تخت خواب هایی که در اتاق خواب ها وجود دارد و بازکردن لوستر ها و پرده ها را شامل می شود که نیاز به فردی متخصص و به قول معروف تر دست که کار باز و بسته کردن وسایل را برایتان انجام دهد ما این تیم را برای شما اعزام می کنیم تا کار باز و بسته کردن وسایل را برایتان انجام دهند این افراد یک جعبه ابزار را همراه دارند که کلیه لوازمی که برای باز و بسته کردن وسایل باید باشد در داخل آن جعبه ابزار وجود دارد.

شرکت اسباب کشی

باربری و اتوبار تهران برای حمل بارهای شما از افرادی خبره و کار آزموده استفاده می شود که این افراد متخصص و قوی و مهمتر از همه خوش اخلاق هستند ، این تیم که کار حمل و نقل و اسباب کشی را انجام می دهند قبل از استخدام در باربری تهران باید طبق قوانین و مقررات این شرکت با مشتری برخورد کنند ما در این شرکت از افرادی خبره و خوش اخلاق استاده می کنیم مطمن باشید یک اسباب کشی بی دردسر را با این شرکت تجربه خواهید کرد در هر صورت بعد از انجام کار بسته بندی وسایل منزل یک تیم حمل بار برای شما اعزام می شود که این تیم شامل یک تیم ۴ نفره خواهند بود که یکی از این افراد راننده خاور بوده و سه نفر باقی مانده مسئولیت حمل بار های شما را بر عهده خواهند گرفت این افراد کلیه اثاثیه های شما را بسته بندی کرده و آماده حمل خواهند کرد ، این شرکت بارهای شما را بارگیری کرده و بارهای شما با به مقصدتان خواهد رساند ،خاور ها و کامیون هایی که برای حمل بارهای شما اعزام می شوند کاملا مسقف و موکت کاری شده هستند ، ما در این خاور ها به تعداد ۴۰ عدد پتو را قرار داده ایم که در صورتی که کار بسته بندی را انجام ندهید می توانید از این پتو ها برای لا به لای وسایلتان استفاده کنیم تا دچار خط و خش و مشکل نشوند ، ما کلیه بارهای شما را به مقصد مورد نظرتان انقال خواهیم داد ، نگران حتی خش خوردن وسایلتان نباشید برای تمامی مراحل کار از افرادی زبده و کارآزموده استفاده می کنیم و کار را به صورت حرفه ای برای شما به عمل خواهیم آورد در هر صورت بعد از انجام کار بارگیری خاور همراه با کارگر ها بار را به مقصد مورد نظرتان برده و در آنجا نیز کار تخلیه بار را برای شما انجام خواهیم داد ، تخلیه بار توسط این افراد نیرومند انجام می شود و هر وسیله ای که در خانه جدیدتان تخلیه می شود در جای مناسب خود قرار داده می شود ، این افراد کار تخلیه را با رعایت تمامی نکات برای شما انجام خواهند داد.

شرکت باربری تهران بعد از انجام کار تخلیه بار و بعد از اینکه کار تخلیه انجام شد تیم باربری تهران کار چیدمان وسایل را نیز برایتان انجام خواهند داد این افراد کار چیدمان وسایل منزل را به نحو احسنت و با توجه به طرحی که خودتان مد نظر دارید را برای شما انجام خواهند داد و وسایلی که قبلا بسته بندی شده اند را برای شما باز کرده و در خانه جدیدتان کار چیدمان را نیز برایتان انجام می دهند ، این یکی از سرویس های حرفه ای باربری و اتوبار تهران می باشد که این شرکت را از سایر شرکت ها متمایز می کند

اگر تا به الان خواننده این مقاله بوده اید لطفا تا آخر ما را همراهی کنید ، در هر صورت استفاده از نیرویی متخصص و کار آزموده و قیمتی مناسب از خصوصیات بارز این شرکت می باشد شما می توانید با تکیه بر رزومه قابل اجرای شرکت باربری تهران این اعتماد را برای خودتان به وجود بیاورید که شرکت اتوبار تهران یک اسباب کشی بی دردسر را برایتان انجام داده و یک جابجایی رویایی را برای شما به عمل خواهد آورد ، ما متخصص در امر بسته بندی و حمل بار و جابجایی در استان تهران هستیم و خود را موظف می دانیم با تجربه ای که در این چند سال اخیر در امر اسباب کشی کسب کرده ایم یک جابجایی رویایی را برایتان به عمل آوریم و به تمامی سوالات شما در هر مرحله از اسباب کشی جواب دهیم ، نگران هیچ یک از مراحل کار نباشید ما راه و روش کار اسباب کشی را می دانیم و متخصص در امر حمل بار هستیم.

شاید این سوال را از خودتان پرسیده باشید که آیا شرکت باربری تهران کار حمل بار به شهرستان را نیز انجام می دهد ، پاسخ این شرکت به شما بله است این شرکت با خاور های مسقف و موکت کاری شده ای که مخصوص حمل بار به شهرستان می باشد را برای شما اعزام می کند ، این خاور ها کاملا بزرگ و سقف پوشیده هستند و این خاور ها به طول ۶ متر خواهند بود تا کلیه اثاثیه منزل شما در داخل این خاورها جای گیرد ، ما برای حمل بار به شهرستان تمامی بارهای شما را بیمه می کنیم سقف بیمه که تا ده میلیون تومان رایگان می باشد که این ده میلیون تومان برای خاور و ایسیوزو می باشد و برای سرویس نیسان بار ۲ میلیون تومان بیمه به صورت رایگان برای شما در نظر خواهیم گرفت ، ما متخصص در امر حمل بار و جابجایی بار در استان تهران هستیم ، نگران هیچ چیزی نباشید کلیه قیمت ها زیر نظر اتحادیه می باشد شرکت حمل و نقل تهران کار بارنامه دولتی را نیز برایتان انجام می دهد ،بیمه و بارنامه دولتی توسط باربری و حمل بار تهران انجام خواهد شد ، این شرکت دارای ماشین های خاور و نیسان و وانت و تک و تریلر به تمامی نقاط ایران می باشد ، اگر قصد دارید به شهرستان بروید و نگران اسباب کشی هستید و یا باری دارید ما در تمامی مراحل در کنار شما خواهیم بود.

شرکت باربری و اتوبار تهران پیشرو در امر حمل و نقل می باشد و خدمات مشاوره و بازدید را به صورت رایگان برای شما به عمل می آورد ، در هر مرحله از اسباب کشی اگر دچار مشکل هستید تیم باربری تهران نیرویی متخصص را برای شما اعزام می کند.

برخی از خدمات ما عبارتند از :

 • مشاوره اولیه و حرفه ای در خصوص اسباب کشی و حمل بار در استان تهران
 • بسته بندی حرفه ای به سبک کشور های اروپایی
 • ارائه خدمات شبانه روزی به مشتریان حتی در ایام تعطیل
 • فروش کلیه لواز بسته بندی از قبیل کارتن و سلفون و چسپ و سایر موارد بسته بندی
 • حمل بار به صورت درون شهری
 • حمل بار به صورت برون شهری و حمل بار به شهرستان
 • ارائه خاورهای حجیم و متناسب با بارهای شما برای ارائه هر چه بهتر سرویس دهی
 • حمل و نقل بار به صورت زمینی در سطح بین الملل با بیمه تمامی بارها
 • ارسال بار با سرعت بالا و نهایت دقت
 • اعزام نیرو ماهر برای اساباب کشی
 • ارسال و حمل و جابجایی در سطح تهران در تمامی مناطق تهران از قبیل شمال ، غرب ، مرکز ، جنوب و شرق
 • حمل بارهای شرکتی و اداری در سطح تهران و خارج از تهران
 • رعایت کلیه موارد ایمنی و استفاده از نیرویی زبده در امر اسباب کشی
 • صدور بیمه و بارنامه دولتی برای سرویس های حمل بار به شهرستان

شرکت باربری تهران با وجود ارائه خدمات شبانه روزی و تجربه ای بالغ برای ۱۰ سال سابقه کاری و استفاده از نیرویی متخصص و کار آزموده و حرفه ای آماده است یک جابجایی رویایی را به شما ارائه دهد ، ما در این باربری خدمات مشاوره رایگان در خصوص اسباب کشی را انجام می دهیمو در زیر به بعضی از سوالات شما پاسخ داده ایم که می توانید در زیر مطالعه کنید

 1. من در حال اسباب کشی هستم و نمی دانم از کجا شروع کنم ؟
 2. بسته بندی وسایل منزلم را به چه صورت انجام دهم که کار اسباب کشی به راحتی انجام شود.
 3. ایا باربری شما کار بیمه و بارنامه را انجام می دهد
 4. حق دستمزد کارگر ها و ماشین به چه صورت است بعد از انجام کار به چه صورت انجام دهم
 5. شرکت شما دارای ماشین های نیسان بار و وانت بار نیز می باشد؟
 6. آیا امکان این کار وجود دارد که سرویس را برای چند روز بعد رزرو کنم
 7. شیوه بسته بندی بارها به چه صورت است
 8. از چند نفر کارگر برای حمل بار و اسباب کشی من استفاده می شود
 9. شما کار حمل بار به شهرهای دور را با نیسان و خاور انجام می دهید

اگر شما نیز سوالی در ذهنتان دارید که در لیست بالا وجود ندارد می توانید با شماره های شعبات مختلف باربری تهران تماس بگیرید و از خدمات مشاوره رایگان ما بهره مند شوید ما به تمامی سوالات شما پاسخ خواهیم داد

ما برای بهبود هر چه بهتر سرویس دهی خود قابلیت رزرو اینترنتی را در وب سایتمان قرار داده ایم که می توانید از این سرویس دهی برای حمل بارهایتان استفاده کنید و جابجایی رویایی را تجربه کنید و در زیر نکاتی را برای شما نوشته ایم که می توانید آنها را بخوانید که مطمنا در اسباب کشی شما تاثیر بسزایی خواهد داشت ، این نکات توسط کارشناسان باربری تهران تهیه شده است و دارای نکاتی حائز اهمیتی می باشد.

اسباب کشی

 1. قبل از هر چیزی لیستی از کارهایی که باید انجام شود را در یک دفتر یاداشت کنید و طبق کارهایی که ما برای شما نوشتیم انجام دهید
 2. ملزوماتی که برای بسته بندی نیاز است را می توانید از شرکت ما تهیه کنید که شامل و فوم و وکیوم و کارتن های رگال دار و … را شامل می شود
 3. برای اسباب کشی طبق اصول و یک اسباب کشی بدونه دردسر ظروف آشپزخانه را شسته و با دستمال خشک کنید و در جای خود قرار دهید
 4. در این مرحله از اسباب کشی شما باید ظروف چینی و لوازمی که دارید را با نهایت دقت در داخل کارتن ها قرار دهید و در لابه لای وسایل از وکیوم حباب دار استفاده کنید تا در حین حمل و نقل دچار ساییدگی نشوند
 5. برای تمیز نگاه داشتن فرش ها باید ریش های فرش را با چسپ زده و دور تا دور فرش را با سلفون بزنید
 6. وسایل خرده ریز داخل کشو ها و دراور ها را با با کارتن و یا کیسه های زباله بسته بندی کنید و آنرا با طناب محکم کنید تا در حین حمل بار دچار مشکل نشوند
 7. هرگز کارتن ها را یکجا با کتاب پر نکنید تا پرسنل باربری در حین حمل و نقل آن دچار مشکل نشوند ، نصفی از کارتن ها را با کتاب و نصفی را با خرده ریز و لباس سبک پر کنید
 8. قبل از هر کاری بهتر است که قبل از اینکه تیم باربری تهران از راه برسند یک جای پارک برای ماشین بگزارید تا در حین پارک کردن دچار مشکل نشوید
 9. اجناس گران بها و طلاهایتان را بهتر است با خودتان حمل کنید چون این شرکت هیچ مسئولیتی در قبال وسایل گرانبهای شما ندارد
 10. هنگامی که پرسنل اتوبار تهران از راه رسیدند بهتر است قبل از هر کاری وسایل بزرگ را حمل کنند که از مبلمان شروع کرده و تا وسایل بزرگ خانه شما تمام شود
 11. قبل از اینکه به منزل جدیدتان بروید بهتر است انرا تمیز کنید تا دچار مشکل نشوید

شرکت باربری تهران دارای ۴۰ خاور مسقف و موکت کاری شده و ۱۰ نیسان و وانت می باشد که میتوانید از این سرویس ها برای حمل بارهایتان استفاده کنید این شرکت دارای پرسنلی به تعداد ۲۰۰ نفر می باشند که می توانید از خدمات این شرکت بهره مند شوید ، در سال ۹۶ ما تمامی خاور ها را به ماشین های ایسوزو تغییر دادیم که این خاور ها کاملا مسقف و موکت کاری شده اند و با طبیعت کاملا سازگاری دارند که هوا را آلوده نمی کنند که این یکی از تفکر های شرکت باربری تهران است تا بهترین سرویس دهی را ارائه دهد ، این شرکت متخصص در امر اسباب کشی است و جز برترین شرکت هایی است که در داخل تهران خدمات حمل بار به شهر و شهرستان را ارائه می دهد این باربری با کارگر هایی قدرتمند در خدمت شماست

با سابقه ای طولانی و درخشان در امر اسباب کشی و حمل بار منزل و جابجایی بار در تهران حمل و نقل بار به صورت تخصصی در حمل بار در تهران در کنار شما هستیم با مدیریتی قوی و خدماتی شبانه روزی در سطح تهران برای جابجایی بارهای منزل ادارای و تجاری و خدماتی شبانه روزی مفتخر است که بهترین ها را برایتان به عمل آورد ، برای جابجا کردن وسایل منزل و حمل اثاثیه منزل انتخاب یک باربری خوب و حرفه ای و استفاده از نیرویی زبده نیاز است که هر باربری دارای این خصوصیت نیست چون هر خانه ای که در نظر بگیرید لوازم شیشه ای و لوازم شکستنی در  ان وجود دارد که باید در حین جابجایی وسایل نهایت دقت انجام شود ، باربری و اتوبار تهران این قول را به شما می دهد تا یک جابجایی رویایی را برایتان به عمل آورد

امروز با رشد کردن شهر ها و بیشتر شده اجاره نشینان در سطح تهران احتیاج به یک شرکت حمل بار داریم تا یک خصوصیت بارز در امر اسباب کشی را داشته باشد شرکت باربری تهران می تواند گزینه ای از این باربری ها باشد تا یک اسباب کشی بی دردسر را برایتان به عمل آورد این باربری مفتخر است که در خدمت شما ساکنین این محدوده باشد و یک جابجایی رویایی را برایتان به عمل آورد و وسایلی شما را هر چه سالمتر به مقصد مورد نظرتان انتقال دهند این شرکت حمل بار با مجوز رسمی از اتحادیه باربری داران و مجوز از وزارت صنعت و معدن در خدمت شما عزیزان باشد

این شرکت دارای محدوده هایی و شعباتی در سطح تهران وجود دارد که می توان باربری غرب تهران را نام برد تا یک جابجایی حرفه ای و رویایی را برایتان به عمل آورند را نام برد این شرکت متخصص اسباب کشی و حمل بار است که در غرب تهران فعالیت خود را انجام می دهد

ما بجز خدمات حمل بار و بسته بندی و حمل بار خدمات انبار دارای را انجام می دهیم کار انبار داری توسط شرکت حمل بار باربری و اتوبار تهران انجام می شود ، امروز با وجود مشکلات مردم به امری اجتناب ناپذیر تبدیل شده و برای این منظور ما از انبارهای موقت در سطح شهرها ایجاد شده اند تا منجر به رفاه بیشتر حال شهروندان شوند و کار تخصصی چیدمان وسایل منزل را انجام می دهند شرکت باربری تهران از کانکس های موقت با سایز های مختلف و خدمات انبار داری بسته به وسایل منزل شما برایتان در نظر گرفته ایم صرفه جویی در هزینه ها و وقت شما می تواند این باربری را از سایر باربری ها جدا کند

وقتی که اسباب کشی با نظرم و ترتیب انجام می شود نام شرکت باربری تهران بر روی زبان ها می آید اسباب کشی آسان و بی دردسر رویای هر یک از خانواده هاست تا یک جابجایی آسان و بی دردسر را تجربه کنند داشتن یک اسباب کشی اسان و طبق اصول آرزوی هر یک از انسان ها و خانواده هاست حتی در کسانی که در طول عمرشان یک بار اسباب کشی می کنند این امر برای هر اسباب کشی صدق می کند باربری تهران با تخصص و تجربه ای که در امر اسباب کشی کسب کرده است و با سبک و روش کار حرفه ای و نیرویی حرفه ای آماده است یک جابجایی راحت را برایتان به عمل آورد ؛ این شرکت در خدمت شماست تا رویایی ترین و یک اسباب کشی آسان را برایتان به عمل آورد ما در باربری تهران در پله پله های اسباب کشی شما خدمات خود را به شما ارائه می دهیم و یک جابجایی حرفه ای و اسباب کشی اسان را برایتان به عمل آورد ، ما در کنار شما هستیم تا رویایی ترین کار و یک جابجایی آسان را برایتان انجام دهند.

سرویس دهی ما در اویل کار به تمامی نقاط تهران نبود اما با همت پرسنل باربری و همت کارگران سرویس دهی به تمامی نقاط میسر شده است که شما می توانید به صورت شبانه روزی در هر جایی از تهران باشید با شماره تلفن های این شرکت تماس گرفته و از خدمات بارز این شرکت بهره مند شوید ما راه و روش اسباب کشی را بلدیم و می دانیم که چطور اسباب کشی کنیم از اولین قدم تا اخرین قدم اسباب کشی با شما خواهیم بود و مطمنیم که بهترین ها را به شما ارائه دهیم در هر محلی از تهران باشد فرقی نمیکند شب باشد یا روز یا دم صبج باشد ما در کنار شما هستیم و می توانیم یک اسباب کشی رویایی را برایتان به وجود اوریم در خدمت شما هستیم و می تواییم یک جابجایی رویایی را به شما ساکنین تمامی محدوده های غرب و شرق و شمال و مرکز تهران ارائه دهیم.

باربری تهران با توجه به سختی کار اسباب کشی از افرادی نیرومند استفاده می کند در اول صبح هر روز خاور ها و اکیپ باربری تهران برای تمامی نقاط تهران اعزام می شوند و تیم حمل ار به تمامی نقاط تهران اعزام خواهند شد یعنی هر اکیپ به نقطه ای از تهران اعزام می شوند که وقتی شما باربری تماس می گیرید همان لحظه برای حمل بارهای شما اعزام خواهند شد که در آن لخظه تیم تخصصی حمل بار برای شما اعزام شده و یک اسباب کشی رویایی را برایتان به عمل خواهند آورد

امیدواریم که این نکاتی که برای شما نوشتیم برایتان مفیده بوده باشد و در حین اسباب کشی بتوانید از این نکات استفاده کنید تا یک اسباب کشی بدونه دردسر را تجربه کنید ما در خدمت شما عزیزان خواهیم بود تا یک اسباب کشی بی دردسری را انجام دهیم

کار را به دست یک تیم زبده و خوش اخلاق بسپارید ما راه و روش صحیح اسباب کشی را خوب می دانیم و بلدیم که چطور یک اسباب کشی بی دردسر را برایتان به عمل آوریم ، از قدم اولیه تا اخرین قدم اسباب کشی در خدمت شما عزیزان خواهیم بود ما در خدمت شما عزیزان هستیم و مفتخریم که یک اسباب کشی بی دردسر را برایتان به عمل آوریم کار را به دست کاردان بسپارید ما با تخصصی که در این امر داریم در خدمت شما خواهیم بود

تلفن های باربری تهران جهت دریافت مشاوره و رزرو سرویس :

۰۲۱-۴۴۴۴۰۴۲۶ شعبه غرب تهران ( رزرو سرویس و  پاسخگویی به صورت شبانه روزی )

۰۲۱-۲۲۸۹۵۳۶۴ شعبه شمال تهران ( رزرو سرویس و  پاسخگویی به صورت شابنه روزی )

۰۲۱-۸۸۱۰۴۴۷۹ شعبه مرکز تهران (رزرو سرویس و  پاسخگویی به صورت شبانه روزی )

۰۲۱-۷۷۷۲۸۴۸۶ شعبه شرق تهران (رزرو سرویس و  پاسخگویی به صورت شبانه روزی )

در هر ساعت از شبانه روز که میخواهید جابجا شوید کارشناسان پاسخگوی ما در خدمت شما عزیزان خواهند بود با ما در تماس باشید