باربری چیذر

همتا بار > مقالات > مقالات > باربری چیذر

باربری چیذر

باربری چیذر ارائه خدمات باربری در محدوده چیذر با یک دهه سابقه درخشان در عرصه حمل اثاثیه منزل همراه با کادر فنی مجرب و دوره دیده در استان تهران با قیمت باربری زیر نظر اتحادیه در خدمت شماست.

باربری چیذر

اگر ساکن محدوده چیذر هستید و قصد دارید اسباب کشی کنید باربری چیذر به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته آماده است خدمات باربری و اتوبار را در محدوده چیذر به شما ارائه دهد و اسباب کشی شما را با تجربه ای که در چندیدن سال اخیر به دست آورده است به شما عزیزان ساکن محدوده چیذر ارائه داده و یک خاطره شیرین را از یک اسباب کشی بدونه دردسر با باربری چیذر تجربه کنید.

از وقتی که شما گوشی تلفن را بر می دارید و با باربری چیذر تماس می گیرید خدمت گزاران شما در باربری چیذر مشاوره اولیه را در خصوص اسباب کشی به شما ارائه داده و در همین راستا یک روز را برای اسباب کشی شما در نظر خواهند گرفت که تاریخ و ساعت اسباب کشی با هماهنگی شما صورت خواهد گرفت ، شما یک تاریخ و زمان بخصوصی را برای حمل اثاثیه منزل خودتان در نظر گرفته و تیم باربری چیذر آن روز تیم خود را برای اثاث کشی شما اعزام خواهد نمود.

شرکت حمل اثاثیه منزل در چیذر

لازم به ذکر است که بگوییم شرکت باربری چیذر بجز امور حمل بار سرویس بسته بندی اثاثیه منزل را نیز انجام می دهند که بسته بندی به سبک کشور های اروپایی به سبک استرچ رپ و بابل رپ صورت خواهد گرفت که تهیه کلیه لوازم بسته بندی توسط شرکت حمل و نقل چیذر صورت خواهد گرفت.

بعد از انجام امور بسته بندی شرکت اتوبار چیذر یک خاور مسقف و موکت کاری شده را برای حمل اثاثیه منزل شما ارسال می کند که خاور کاملا مسقف و موکت کاری شده می باشد که تیم حمل و نقل و جابجایی شامل ۴ نفر خواهند بود که یکی از آنها راننده خاور بوده و ۳ نفر باقی مانده مسئولیت حمل بار ها را بر عهده می گیرند این کارگر ها تمامی وسایل منزل شما را از خرده ریز گرفته تا بزرگترین وسیله را برای شما در درون خاور ها خواهیم چید.

اتوبار در محدوده چیذر

شرکت باربری چیذر یک شرکت حرفه ای در امر اثاث کشی می باشد و خدمات خود را به صورت شبانه روزی به شما ارائه می دهد اگر قصد دارید اسباب کشی کنید و به دنبال یک شرکت معتبر در امر اثاث کشی هستید تیم باربری چیذر در خدمت شما عزیزان ساکن محدوده چیذر می باشد

تلفن باربری چیذر

۰۲۱-۲۲۸۹۵۳۶۴

۰۲۱-۸۸۱۰۴۴۷۹

۰۲۱-۴۴۴۴۰۴۲۶