باربری مرکز تهران - اتوبار مرکز تهران - خدمات حمل بار در مرکز تهران - 88104479

تلفن تماس 22895364

ایمیل [email protected]

ساعت کاری 24 ساعته حتی تعطیلات

باربری مرکز تهران

همتا بار > مقالات > مقالات > باربری مرکز تهران
اتوبار مرکز تهران

با خدمات صورت گرفته در باربری مرکز تهران آشنا شوید و بارهای های کوچک و بزرگ خود را با خیالی آسوده و به درو از پریشانی به این مرکز حمل و نقل بسپارید.

با گسترش ارتباطات جاده ای ، سرویس های ارائه خدمات از طریق باربری های معتبر و قابل اعتماد هر روزه دامنه گستره تری پیدا کرده است. به طوری که امروزه شاهد ارائه خدمات با کیفیت از طرف باربری های معابر و قابل اعتماد در سراسر تهران همه شهرهای بزرگ کشور هستیم. باربری های موجود تمام توان و امکانات خویش را به کار میبرند تا بار مشتری را با امنیت کامل و در اسرع وقت به مقصد برسانند. مشتریان نیز از خدمات دریافت کرده از این مراکز مسرورند و رضایت کامل دارند. یکی از باربری های بسیار معتبر در تهران بزرگ ، باربری مرکز تهران است. این موسسه معتبر و با تجربه تاکنون هزاران سرویس حمل و نقل ایمن و سالم را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده است و اعتبار خود را در بین مشتریان بارها و بارها به اثبات رسانیده است. برای این که با خدمات و امکانات شرکت اسباب کشی مرکز تهران بیشتر آشنا شوید ، با ما همراه باشید.

محدوده تحت پوشش اتوبار مرکز تهران

هم میهنان گرامی در هر شهر و منطقه ای از کشور ایران باشند می توانند از خدمات باربری مرکز تهران بهره مند شوند. اگر چه منطقه مرکز تهران بیشترین دسترسی به خدمات باربری مرکز تهران را دارند. اما دامنه فعالیت های این اتوبار به مرکز تهران محدود نشده و هر نوع بار بین شهری و درون شهری و حتی بین المللی تا لبه مرزهای کشور را پرسنل خبره باربری مرکز تهران جا به جا می کنند.

حمل بار مرکز تهران

مناطق مرکز تهران

در این باربری تمام محله های موجود در مرکز تهران چون : تخت جمشید (طالقانی) ، جلفا ، توحید ، عباس آباد ، آذربایجان ، یوسف آباد ، بهار شیراز ، تخت جمشید ، سهروردی ، استانبول ، امیرآباد ، تخت طاووس ، آپادانا ، جمهوری (نادری) ، توپخانه ، لاله زار ، خواجه عبدالله ،  بهجت آباد ، فاطمی ، باغ صبا و آرژانتین را پوشش می دهد. هر نوع باری از این محله ها به سایر نقاط کشور و از سایر نقاط به این محله ها دارید ، می توانید از شرکت اسباب کشی مرکز تهران کمک بگیرید.

استراتژی های موجود در باربری مرکز تهران

برای این که اثاثیه مشتری صحیح و سالم منتقل شود به شرایط و امکاناتی نیاز است که مدیریت شرکت اسباب کشی مرکز تهران با درایت ، کاردانی و  تلاش فراوان شرایط و امکانات مورد نیاز را تهیه و تامین کرده است. برای دست یابی به بزرگترین هدف باربری که همانا انتقال سالم اثاثیه مشتری و به طبع آن کسب رضایت مشتری است ، مدیریت این اتوبار پرسنل خبره و کارآزموده را به خدمت گرفته و ماشین های مجهز و عالی متنوع در مدل و اندازه های گوناگون فراهم آورده است. وی همچنین توجه به نیاز کارکنان و توجه به خواست و نیاز مشاری را در اولویت اهداف حرفه ای خود قرار داده است.

استفاده از حمایت های بیمه ای ، تهیه مواد بسته بندی و انتقال کالای صنعتی ، منصفانه در نظر گرفتن هزینه های اتوبار و ارائه مشاور رایگان تخصصی در زمینه اسباب کشی صحیح به مشتریان از دیگر راهکارهای مدیریت باربری مرکز تهران برای تحقق اهداف خود است.

رضایت مشتری بزرگترین هدف اتوبار مرکز تهران

در این اتوبار برای این که بار مشتری با امنیت کامل به مقصد برسد و مشتری راضی باشد ، برنامه ریزی اصولی و کارآمد صورت گرفته است. در برنامه مذکور ،در کنار توجه وافر به رضایت مشتری به نیازهای  کارکنان باربری اهمیت ویژه ای داده شده است. برای حصول رضایت کارکنان و علاقه مند کردن آن ها به شغل و حرفه خود ، مدیریت کلاس های آموزشی در رابطه با دانش روز در زمینه حرفه باربری را برگزار می کند. آموزش چگونگی رفتار درست با مشتری و داشتن اخلاق پسندیده از طرف کارکنان مرکز حمل بار موضوعی است که مدیریت باربری روی آن حساس است و در جهت تحقق آن تلاش می کند.

کادر مجرب و کارآزموده در اتوبار مرکز تهران

اعضای این موسسه حمل بار ، افرادی با تجربه و کارآزموده هستند که  دانش و تخصص مورد نیاز حرفه خود را به خوبی آموخته اند. نتیجه کار این اعضا ، حمل بار مطمئن و ایمن به سراسر کشور می باشد. تجربه این گروه در تجربه های کاری خود ، اعتبار موسسه را بالا برده است.

امکانات و تجهیزات موجود در اتوبار مرکز تهران

در باربری غرب تهران ماشین آلات پیشرفته سبک و سنگین موجود است. بار مشتری هر اندازه ، جنس و نوعی که باشد ، متناسب با آن در این موسسه ماشین مناسب وجود دارد و مشتریان بدون معطلی بار خود را حمل خواهند کرد. علاوه بر ماشین ها ، امکانات و لوازم بسته بندی و چیدمان بار پیشرفته و صنعتی در این موسسه به صورت  فراوان وجود دارد و بار مشتری به صورت اصولی و محکم با استفاده از امکانات موجود بسته بندی و منتقل می شود.

ماشین آلات و تجهیزات مکانیکی در باربری مرکز تهران

برای این که اثاثیه منزل ، شرکت و  اداره جا به جا شود ، باربری مرکز تهران با استفاده از سرمایه های مالی و مادی ، خودروهای متنوع در اندازه و مدل های گوناگون را به خدمت گرفته است. ماشین های بزرگ و خیلی بزرگ و متوسط و کوچک در اتوبار مرکز تهران موجود است. در انتخاب ماشین مناسب مجموعه ای از عوامل دخیلند. در ادامه با عوامل موثر در انتخاب خودرو مناسب در مرکز حمل و نقل اثاثیه مرکز تهران آشنا شوید.

عوامل موثر در انتخاب خودرو مناسب

انتخاب خودرو مناسب یکی از مهمترین آیتم هایی که در اسباب کشی باید به آن توجه کرد. انتخاب خودرو مناسب در هزینه های دریافتی از مشتری تاثیر بسزایی دارد. برای همین انتخاب ماشین مناسب به کارشناس خبره نیاز دارد و مشاوران موجود در باربری مرکز تهران با فنون انتخاب ماشین مناسب به گونه ای که مشتری برای بار کم هزینه ماشین گران قیمت را متحمل نشود و خیلی موارد ریز و جزئی دیگر که تاثیر زیادی در زمان و هزینه اسباب کشی دارد آشنا هستند و به مشتری یان خود در این رابطه مشاوره تخصصی ارائه می دهند.

حتی اگر به کمک نیروهای این اتوبار کالای خود را حمل نمی کنید می توانید در رابطه با اسباب کشی آسان و مطمئن از آنها مشاوره تخصصی و رایگان دریافت کنید.

عوامل موثر در انتخاب ماشین مناسب در مرکز حمل و نقل اثاثیه مرکز تهران

وزن ، حجم  و نوع کالا ، مسیر حمل و نقل و شرایط آب و هوایی عواملی هستند که بر اساس آنها نوع و اندازه ماشین مناسب انتخاب می شود.  در انتخاب خودرو مناسب برای اسباب کشی ، وزن بار یکی از مهمترین عواملی است که نوع خودرو بر اساس آن تعیین می شود.

 انواع مختلف خودروهای باربری غرب تهران

 •         خاور با ظرفیت  ۳- ۴ تن وزن قابل انتقال  که ۴ متر طول و ۲ متر عرض دارد.
 •         خاور مسقف با ظرفیت  ۳ تن وزن قابل انتقال  که ۵/۴ متر طول و ۲ متر عرض دارد.
 •         ۶ چرخ (تک چرخ) با ظرفیت  ۱۰ تن وزن قابل انتقال  که طول  ۸۰/۵ متر و ۲/۲ متر عرض دارد.
 •         ۱۰ چرخ جفت ۱۵ تن وزن قابل انتقال  ۸۰/۶ طول و ۲۵/۲ عرض دارد.
 •         تریلی با ظرفیت  ۲۲ تن وزن قابل انتقال  که ۲۰/۱۲ طول و عرض ۴۵/۲ متر را دارا است.
 •         ترانزیت با ظرفیت ۲۲ تن وزن قابل جا به جایی  ۲۰که /۱۲ متر طول و عرض ۴۵/۲ متر دارد.
 •         کمر شکن با ظرفیت  ۱۶ تا ۳۶ تن وزن قابل انتقال که طول ۱۸ متر و عرض ۶/۲ تا ۳ متر دارد.

هر نوع کالا با ابعاد خاص و وزن ویژه به خودرو مخصوص نیازمند است. برای همین است که انتخاب خودرو مناسب امری تخصصی است.

نقش مسیر انتقال در انتخاب خودرو مناسب

یکی از عواملی که درتعیین خودرو مناسب دخالت دارد ، مسیر جا به جایی است. برخی از خودروها در هر مسیری قادر به حرکت نیستند. برخی مسیرها هم برای عبور و مرور عده ای خودروها ممنوعیت دارد. انتخاب مسیر درست در حمل ایمن و مطمئن کالا بسیار مهم و تاثیر گذار است. پر تردد بودن ،  لغزنده بودن و درون شهر بودن و بیرون شهر بودن مسیر و همچنین کوتاه و طولانی بودن آن در انتخاب خودرو مناسب موثر است.

نقش نوع  و جنس کالا در انتخاب ماشین مناسب

اندازه و وزن قابل انتقال را اتاق حمل بار تعیین می کند. کالاهای با وزن کم هستند که به علت حجم زیاد نمی توان با هر خودروی آن را منتقل کرد. جنس کالا نیز در انتخاب خودرو مناسب دخیل است. برخی بارها حساس هستند و نیاز دارند با خودرو مسقف منتقل شوند. برخی کالای خیلی سنگین با وزن زیاد و حجم کم هستند که با خاور و ماشین های سبک تر نمی توان آن را جا به جا کرد و برای منتقل کردن آنها به ترانزیت و کامیون های بسیار بزرگ نیاز دارد. مانند سنگ معدن و غیره.

شرایط آب و هوایی

یکی دیگر از عواملی که در انتخاب ماشین مناسب تاثیر دارد ، چگونگی شرایط آب و هوایی است. در روزهای  برفی ، بارانی و روزهایی که هوا غبار آلود و مه گرفته است ، هر نوع ماشینی نمی تواند در برخی مسیرها تردد نماید. در اتوبار مرکز تهران به صورت کارشناسی و تخصصی به این موضوع رسیدگی می شود.

انواع مختلف خاورها در مرکز حمل و نقل اثاثیه مرکز تهران

خاورها در دو نوع مسقف و بدون سقف در مراکز حمل و نقل اثاثیه مرکز تهران موجود است. خاورهای مسقف مشبک و خاورهایی با پوشش چادری یا ضد آب و موکت کاری شده موجود است.

مرکز تهران

خاورهای مسقف در شرکت اسباب کشی مرکز تهران

بارهای حساس ، فاسد شدنی و شکستنی باید با خاورهای مسقف منتقل شوند در مرکز حمل و نقل اثاثیه مرکز تهران انواع مختلف خاورهای مسقف با پوشش مشبک و غیر مشبک موجود است. بارهای زنده همچون مرغ را با خاورهای مسقف منتقل میکنند. اثاثیه منزل ، شرکت و بارهای دیگر را با استفاده از خاورهای مسقف موکت کاری شده منتقل می کنند.

حمل بار با خاور های مسقف و موکت کاری شده

خاورهای مسقف و موکت کاری شده در اتوبار مرکز تهران ، جا به جایی لوازم مشتری را انجام می دهند. کف خاورها را به دو دلیل موکت کرده اند.  اول این که موکت موجب می شود تا کف و دیوار خاور نرم باشد و اثاثیه در حین بارچین شدن آسیب نبیند و دوم این که موکت موجب افزایش نیروی اصطکاک در کف خودرو می شود و از فرو ریختن و لغزیدن اثاثیه و بسته ها پیشگیری می کند. موکت نیروی ضربه و تکان های احتمالی را کاهش خواهد داد و چون عایق و ضربه گیر عمل خواهد کرد.

بسته بندی و چیدمان اصولی لوازم در اتوبار مرکز تهران

پرسنل متبحر و کارآزموده مرکز حمل و نقل اثاثیه مرکز تهران ، اثاثیه مشتری را به صورت منظم و اصولی طبقه بندی و بسته بندی می کنند. آنها کالاهای سنگین و سبک و بزرگ و کوچک را از هم جدا کرده و هر وسیله را به شیوه مخصوص بسته بندی می کنند. برای بسته بندی هر کالا از مواد ویژه استفاده شده و  منظم و مرتب هر بسته در محلی ردیف می شود. سپس بسته های دسته بندی شده را به درون خودرو منتقل کرده و به صورت محکم و استوار پشت سرم و بر روی هم می چینند. با رسیدن به مقصد ، کارگران با احتیاط  لوازم را تخلیه کرده و در چیدن مجدد اثاثیه و دکوراسیون و آرایش منزل و محل کار به مشتریان کمک می کنند.

مراحل بسته بندی در شرکت اسباب کشی مرکز تهران

نیروهای کار بلد مرکز حمل و نقل اثاثیه مرکز تهران برای این که به بهترین شیوه بسته بندی انجام شود ، به مشتری توصیه می کنند که قبل از اسباب کشی همه اسباب و وسایل را تمیز کنند. سپس پرسنل مراحل زیر را برای بسته بندی اثاثیه طی می نمایند.

چگونگی بسته بندی ظروف حساس و شکننده در شرکت اسباب کشی مرکز تهران

اثاثیه بر اساس نوع  ، اندازه و وزن از هم جدا شده و وسایل در چند دسته طبقه بندی می شوند. وسایل حساس و شکستنی در کارتون های محکم و جادار بسته بندی می شوند. اشیاء حساس مانند : آینه ، لوازم نوازندگی ، بوفه های شیشه ای ، عتیقه های قیمتی ، ظروف آشپزخانه را به صورت مجزا در کارتون های محکم به روش اصولی و دقیق چیده می شوند. هر کالایی را با موادی مخصوص بسته بندی می کنند که در ادامه به آن اشاره می کنیم.

لوازم بسته بندی شرکت اسباب کشی مرکز تهران

لوازمی که برای بسته بندی مصرف می شوند ، بطور مستقیم بر کیفیت بسته بندی تاثیر می گذارد. به همین دلیل در اتوبار مرکز تهران از بهترین لوازم بسته بندی مدرن صنعتی برای بسته بندی لوازم استفاده می شود. برخی از مواد بسته بندی موجود در اتوبار مرکز تهران عبارتند از:

 •         استفاده از ساک های های رختخواب سه لایه برای بسته بندی رختخواب ها و انواع پتو که حاوی پشم شیشه بوده و مانع از کثیف شدن یا پاره شدن وسایل خواب می شود.
 •         انواع چسب ، نوارهای بسته بندی و طناب های محکم با ضخامت متفاوت
 •         انواع فوم ضد ضربه بزرگ و کوچک یک لایه و چند لایه با کاربرد ضربه گیر
 •       بابل رپ یا همان فوم های ضربه گیر و اترج رپ برای بسته بندی لوازم ویژه
 •         کارتون های رگال دار چند لایه برای حمل پوشاک
 •         نایلون های حبابدار کوچک و بزرگ که اغلب با نام ضربه گیرهای نخودی در بازار شناخته می شود.
 •         جعبه و کارتون های محکم و با دوام برای بسته بندی لوازم حساس و شکستنی گاه از جعبه میوه نیز استفاده می شود.
 •         بقچه های زیپ دار برای بسته بندی لوازم نرم
 •         سلفون های نازک و ضخیم برای پیچیدن اشیا عتیقه و قیمتی
 •         جرثقیل ، قرقره ، بالابر و انواع مختلف بیل های مکانیکی برای جابجایی کالا از ساختمان های چند طبقه در صورت نیاز

نکات ضروری در رابطه با حمل لوازم حساس در اتوبار مرکز تهران

برای این که کار جا به جایی اثاثیه به درستی انجام پذیرد و هیچ گونه آسیب و زیانی به وسایل وارد نیاید ؛ توصیه های زیر را جدی بگیرید.

 •         ۲۴ ساعت قبل از اسباب کشی یخچال را خاموش کنید ، به دقت تمیز نماید و خشک بودن آن اطمینان حاصل کنید.
 •         همه اتصال های لوازم الکتریکی ، گاز سوز و اتصال های لوله آب را قطع نمایید.
 •         هر چه در منزل دارید را به خوبی بشوید و خشک کنید.
 •         هر قطعه و تکه ای از وسایل  که قابل جدا شدن است ف را جدا کرده و در بسته های ویژه بگذارید و روی بسته با ماژیک بنویسید که چه چیزی داخل آن بسته موجود است. پایه های مبل و میز  ، دستگیره ها و لوازم جانبی وسایل را از قطعه اصلی جدا کنید و در بسته های مشخص بسته بندی کنید.
 •         وسایلی چون : تلویزیون ، ویدئو ، کامپیوتر و لب تاب ، پیانو با سایر آلات موسیقی ، ماکروفر ، لوستر و چراغ های شب سوز و تزئینی ، آینه و شمع دادن و همه لوازم حساس دیگر را در کارتون های ویژه بسته بندی و درب آن را محکم ببندید.
 •         همه وسایل سنگین و جا گیر مانند : کمد لباس ، بوفه ، اجاق گاز ، میز و صندلی ناهار خوری ، ماشین ظرفشویی ، ماشین لباسشویی ، مبلمان ،میز و صندلی کتابخانه ، کمد و تخت بچه، سرویس خواب و به طور کلی هر نوع وسیله دیگر در این طبقه را با نایلون های محکم یا فوم  یا پتو و پارچه های ضخیم بپوشانید و با طناب یا چسب پهن محکم کنید.
 • باربری مرکز تهران

چیدمان اصولی کالا در شرکت اسباب کشی مرکز تهران

در مرکز حمل و نقل اثاثیه مرکز تهران پس از بسته بندی اصولی اثاثیه ، مرحله چیدمان  لوازم شروع می شود. چیدمان کالا در دو مرحله قبل و بعد از اسباب کشی انجام می دهند. پرسنل اتوبار مرکز تهران قبل از شروع به کار در دوره های آموزش تخصصی شرکت کرده و قواعد و اصول چیدمان صحیح و منظم را به خوبی یاد گرفته اند.

چیدمان لوازم در داخل خودرو

همه لوازم پس از بسته بندی با امنیت تمام به داخل خودرو حمل می شود. در داخل خودرو در بخش بالایی وسایل سنگین و جاگیر ، سپس وسایل لوله ای چون تخته قالی و وسایل خواب و رد نهایت بسته های حاوی لوازم شکستنی بارگیری می شود. پرسنل همه لوازم را محکم در درون ماشین می چینند. طوری که در مسیرهای پر پیچ و خم و صعب العبور در اثر تکان های موجود لوازم تکان نخورد و آسیب نبیند.

مراحل مختلف چیدمان مجدد اثاثیه در شرکت اسباب کشی مرکز تهران

پس از آن که با امنیت کامل اثاثیه در مقصد خالی شد ، پرسنل مرکز حمل و نقل اثاثیه مرکز تهران با احتیاط همه وسایل را به داخل منزل یا محل کار جدید منتقل می کنند. سپس برای چیدمان مجدد سه مرحله زیر را طی می کنند.

 •         همه بسته ها را در محل اصلی قرار می دهند تا سر فرصت باز شده و جاساسزی شوند.
 •         کنترل تاسیسات الکتریکی و مکانیکی و وصل کردن همه اتصال های موجود را انجام می دهند.
 •         لوازم سنگین مانند مبلمان و غیره را در محل اصلی به درستی می چینند و ریزه کارهای را برای صاحب بار باقی می گذارند.

حمل وسایل سنگین معضلی جدی است که خیلی ها با آن دست و پنجه نرم می کنند. در ادامه به عنوان نمونه به چگونگی حمل گاوصندوق و هزینه انتقال ان و عوامل موثر در هزینه حمل گاوصندوق اشاره می کنیم. تا کاربران گرامی با نمونه ای از خدمات ارائه شده در شرکت اسباب کشی مرکز تهران آشنا شوند.

چگونگی بسته بندی گاوصندوق قبل از انتقال

احتمالاً شما نیز چنین تجربه ای داشته اید که به منزل تازه نقل مکان کنید و با مشکل چگونگی جا به جایی گاوصندوق برخورد نمایید. یا در منزل خود خواسته باشید که این وسیله سنگین را از یک اتاق به اتاقی دیگر انتقال دهید. به احتمال زیاد به خوبی از عهده آن بر نیامده و در و دیوار را خش انداخته اید. شاید هم وزن آن کم و اندازه اش کوچک باشد و با جمع کردن چند نفر از همسایه توانست باشید ، این کار را انجام دهید. اما حمل گاوصندوق بزرگتر مخصوصاً اگر در چندمین طبقه ساختمان باشد ، در زمان اسباب کشی کار آسانی نیست و هرکسی به خوبی از عهده آن بر نمی آید.

حمل و نقل گاوصندوق توسط پرسنل شرکت اسباب کشی مرکز تهران

چگونگی حمل و نقل گاوصندوق های بزرگ و سنگین براستی که تبحر و دانش نیاز دارد. افراد حرفه ای موجود در باربری مرکز تهران ،چگونگی حمل و نقل ایمن صحیح آن را می دانند و با مهارت تمام بدون آسیب رساندن به خود ،گاوصندوق ،دیگران و در و دیوار  گاوصندوق شما را به صورت صحیح و سالم انتقال خواهند داد.برای پرسنل اتوبار غرب تهران تفاوتی ندارد که گاو صندوق در چندمین طبقه ساختمان باشد. با استفاده از وسایل مخصوص به کمک تکنیک های مخصوص این افراد در کمترین زمان ممکن گاو صندوق و یا هر وسیله سنگین دیگر همچون یخچال و فریزر ساید بای ساید و کمد و غیره را منتقل خواهند کرد.

جا به جایی گاوصندوق توسط پرسنل اتوبار

چنانچه گاوصندوق ، یخچال بزرگ ، کمدهای سنگین و هرگونه شیء دیگر برای منتقل کردن دارید ، خودسرانه عمل نکنید و از نیروهای متخصص موجود در باربری مرکز تهران برای انتقال آن کمک بگیرید. این افراد با استفاده از وسایل دستی چرخدار و با رعایت اصول صحیح جا به جایی کالاهای سنگین وزن آن را برای شما در بهترین زمان ممکن جا به جا خواهند کرد. نگران هزینه پرداختی برای این کار نباشید. چون که هزینه ای که به باربری برای جا به جایی گاو صندوق و لوازم سنگین می پردازید در رابطه با مشکلاتی  که ممکن است در جا به جایی خودسرانه با ان برخورد کنید ، بسیار ناچیز و قابل چشم پوشی است.

 مشکلات موجود در زمینه جا به جایی گاوصندوق

وزن زیاد گاوصندوق و یخچال ، بزرگترین مشکلی است که ضمن جا به جایی با آن روبرو خواهید شد. به علت وزن زیاد در زمان جابجایی ممکن است به کمر یا دست و پای خود آسیب برسانید. یا وسیله سنگین از دستتان بیفتد و علاوه بر آسیب رساندن به وسیله ، به سنگ و سرامیک کف اتاق یا دیوارها ضربه بزند و آنها را خط و خراش بندازید.

انتقال ایمن و مطمئن گاوصندوق در اتوبار مرکز تهران

جا به جایی گاوصندوق در راه پله ها و طبقات بلند ساختمان مشکل را افزایش می دهد. اتوبار مرکز تهران پرسنل موجود اصول صحیح انتقال صحیح وسایل سنگین چون گاوصندوق ،یخچال و کمدهای بزرگ و جاگیر را به خوبی آموخته اند و با فوت و فن حمل وسایل سنگین به خوبی آشنایی دارند. این افراد بدون آسیب رساندن به خود و در و دیوار خانه یا وسیله مورد نظر می دانند که چگونه و با چه روشی آن را بلند و جا به جا نمایند.

هزینه حمل و نقل گاوصندوق در باربری مرکز تهران

میزان هزینه جا به جایی گاوصندوق به شرایط خاص بستگی دارد و برای افراد مختلف متفاوت است. شرایط خاص شامل : تعداد طبقه ساختمان ، تعداد کارگر مورد نیاز ، نوع وسیله نقلیه ، وزن آن و… می باشد. اتوبار مرکز تهران تلاش می کند تا با مناسب ترین هزینه بهترین خدمات را به هم میهنان ارائه دهد. به عنوان مثال هزینه انتقال گاوصندوق به صورت زیر است:

در شرکت اسباب کشی مرکز تهران با توجه به وزن گاوصندوق  تعداد کارگر مورد نیاز  تعیین می شود.

 1.      گاوصندوق هتلی به دو کارگر آموزش دیده برای انتقال نیاز دارد.
 1. گاوصندوق خانگی به سه کارگر ماهر نیاز دارد.
 2. گاوصندوق بانکی دست کم به شش الی هفت کارگر متبحر نیازمند است.

هزینه جا به جایی گاوصندوق با توجه به وزن آن

 •         مدل کوچک هر طبقه ۱۰ تا ۱۲ هزار تومان هزینه دارد.
 •         مدل ۹۰ تا ۱۲۴ کیلوگرم هر طبقه ۱۰ هزار تومان هزینه در بر می گیرد.
 •         مدل ۱۸۸ تا ۲۸۰ کیلوگرم هر طبقه ۲۵ هزار تومان تمام می شود.
 •         مدل ۳۰۰ تا ۳۳۰ کیلوگرم هر طبقه ۳۰ هزار تومان منتقل می شود.
 •         مدل ۴۲۰ کیلوگرم هر طبقه ۳۵ هزار تومان آب می خورد.
 •          مدل ۴۲۰ تا ۴۸۰ کیلوگرم هر طبقه ۴۵ هزار تومان نیاز دارد.
 •         مدل  ۶۷۵ تا ۷۸۰ کیلوگرم هر طبقه ۱۳۰ هزار تومان می خواهد.
 •         اگر حمل و نقل از طبقات با آسانسور انجام شود ، هزینه یک طبقه برای همه طبقات محاسبه می شود.

بیمه بار و خدمات حمایتی در شرکت اسباب کشی مرکز تهران

اثاثیه منزل و سایر کالاها در مرکز حمل و نقل اثاثیه مرکز تهران قبل از انتقال توسط شرکت های بیمه گر بیمه می شوند. خسارت های احتمالی در فرایند جا به جایی و آسیب مالی ناشی از حوادث غیر مترقبه با حمایت های بیمه ای جبران می شود و مشتری با خیالی آسوده و فارغ از هر گونه نگرانی اثاثیه خود را به عوامل مرکز حمل و نقل اثاثیه مرکز تهران می سپارد.

در مرکز حمل و نقل اثاثیه مرکز تهران با توجه به طریقه حمل و نقل جاده ای ، دریایی و یا هوایی انجام دادن کار نوع بیمه متفاوت است. کالا از هر روشی انتقال یابد ، قبل از شروع به کار باید که تحت حمایت شرکت بیمه گر قرار بگیرد. این سیاست راهبردی بیشترین نفع را برای مشتری باربری خواهد داشت.

مراحل حمل بار در اتوبار مرکز تهران

برای این که بتوانید از خدمات تخصصی در زمینه اسباب کشی برخوردار باشید ، از طریق شماره های زیر با مرکز حمل و نقل اثاثیه مرکز تهران ارتباط برقرار کنید.

 •         پس از ارتباط مشاوران حرفه ای مرکز حمل و نقل اثاثیه مرکز تهران به شما مشاوره  تخصصی و رایگان ارائه می دهند. در این مشاوره شما با چگونگی کیفیت خدمات موسسه ، بهترین زمان انتقال با توجه به شرایط جوی و هزینه های پرداختی آشنا می شوید.
 •         پس از دریافت مشاوره کامل ، برنامه تنظیم شده و بیمه نامه تنظیم و هر دو به امضاء طرفین قرارداد می رسد.
 •         نیروهای باربری در به محل اثاثیه شما اعزام می شوند.
 •         نیروهای مرکز حمل و نقل اثاثیه مرکز تهران در زمینه بسته بندی و چیدمان لوازم داخل خودرو دست به کار می شوند.
 •         پس از بارگیری و  اطمینان از امنیت آن ، اجناس با رعایت اصول ایمنی به مقصد  منتقل می شود.
 •         در مقصد نیروهای متبحر و کارآزموده لوازم را تخلیه کرده و در محل اصلی مستقر می کنند.
 •         در آخر کار نیروها در چیدمان وسایل سنگین و جاگیر به شما یاری می رسانند. با توجه به نیاز و خواست شما پرسنل تا پایان چیدن وسایل همراه شما خواهند ماند.

پس اگر باری در محدوده کاری این شرکت برای منتقل دارید ، تاخیر نکنید و با شماره های زیر با آنها تماس برقرار کنید.

ساعت های کاری باربری مرکز تهران

 در همه ساعات شبانه روز و در تمام طول هفته می توانید با دفتر این باربری تماس بگیرید و درخواست خود در زمینه جا به جایی هر نوع کالایی را صادر نمایید. پرسنل این باربری در کمترین زمان ممکن به بهترین شیوه به شما خدمات ارزنده تخصصی و عالی ارائه خواهند داد.

Summary
Article Name
باربری مرکز تهران
Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonدریافت مشاوره و رزرو سرویس