باربری طرشت

همتا بار > مقالات > مقالات > باربری طرشت
اتوبار طرشت

آیا قصد اسباب کشی و حمل بار را دارید؟ آیا از به هم ریختگی و ناهماهنگی های موجود در اسباب کشی بیزارید؟ حمل و نقل بار خود را با خیالی آسوده  به باربری طرشت بسپارید.

امروزه جا به جایی و عوض کردن خانه به صورت وسیع گسترده شده است. هر روزه شاهد حمل و نقل اسباب و اثاثیه خانواده هایی هستید که منزل و محل زندگی خود را به دلایل گوناگون تغییر می دهند. اسباب کشی به روش سنتی کاری سخت و طاقت فرسا است. صاحب خانه ها از جا به جا کردن اثاثیه و ملزومات خود به شدت در هراسند و کار حمل و نقل برای آنها سخت و طاقت فرسا است. اما تخصصی شدن کارها به گسترش باربری های معتبر با امکانات و سرمایه های انسانی و رفاهی مناسب منجر شده است. در باربری ها کار حمل و نقل و اسباب کشی توسط افرادی خبره و متخصص به شیوه ای منطقی و منظم انجام می شود. باربری طرشت از سرمایه های مالی و انسانی خود برای ارائه هرچه بهتر خدمات استفاده می کند.

خدمات صورت گرفته در باربری طرشت

هر نوع حمل و نقل اسباب و اثاثیه در باربری طرشت به صورت حرفه ای در بهترین زمان ممکن انجام می شود. بار مشتری هرچه باشد ،  اثاثیه منزل یا لوازم شرکت های تجاری و یا کالاهای تجاری همه و همه توسط باربری طرشت در تهران به شیوه ای صحیح و دقیق منتقل می شود. در همه اوقات شبانه روز پرسنل موجود در تمام طول هفته آماده ارائه خدمات در زمینه حمل و نقل اسباب و اثاثیه یا هر نوع بار دیگر هستند.

جابه جایی بار طرشت

کسب رضایت مشتری در اتوبار طرشت

مهمترین هدف اتوبار طرشت این است که بار و ملزومات مشتری را صحیح و سالم در موعد مقرر به مقصد برساند و رضایت مشتری و صاحب بار را به دست آورد. مدیریت اتوبار طرشت برای به انجام رساندن این هدف عمده تمام توان خود را به کار میگیرد و از کادر خبره و امکانات مجلل و پیشرفته برای سالم  رساندن بار استفاده می کند.

پرسنل متخصص و کاربلد اتوبار طرشت

در اتوبار طرشت همه اعضا دانش و مهارت شغل خود را به خوبی آموخته و در تجربه های کاری آن را عملی و اجرا می کنند. کادر موجود اصول صحیح بسته بندی و چیدمان مرتب بار را به خوبی می دانند و در ارائه خدمات خود از آن استفاده می کنند. رعایت اصول ایمنی ضمن حمل و نقل بار طوری که نه حامل و نه وسیله آسیب نبیند ، یکی دیگر از اصولی است که پرسنل موجود در زمان حمل و نقل بار آن را رعایت می کنند.

اتوبار طرشت

بسته بندی اصولی بار در مرکز حمل و اسباب کشی طرشت

بسته بندی بار یکی از مراحل بسیار تاثیر گذار در چگونگی حمل و نقل آن است. اگر بسته بندی به درستی انجام شود تا حدود زیادی امنیت بار تامین شده است. با رعایت سایر موارد می توان امنیت بار را تکمیل کرد. در مرکز حمل و نقل بار طرشت در بسته بندی اصولی رعایت نکات زیر ضروری است.

نکاتی که در بسته بندی بار در مرکز حمل و اسباب کشی طرشت رعایت می شود

 •         قبل از بسته بندی اثاثیه و ملزومات از هم جدا می شوند. لوازم درشت و بزرگ و جاگیر در یک طرف ، اسباب بزرگ و منعطف یک طرف و لوازم حساس و شکستنی در یک طرف دیگر قرار می گیرند.
 •         همه وسایل سنگین و فضاگیر همچون: کمد لباس ، مبلمان ، میز غذا خوری ، صندلی ، کمد بچه و … با فوم ، نایلون حبابدار ، پارچه بزرگ ، پتو . ..  پوشیده می شود و در آخر محکم طناب پیچ می شود.
 •         پوشاک و وسایل خواب در داخل ساک های زیپ دار ،جعبه های رگال دار و … بسته بندی می شود.
 •         وسایل حساس ، بزرگ و شکستنی  مثل بوفه ، پیانو ، میزهای شیشه ای غذا خوری و …به صورت درست باندپیچی (با نایلون با پارچه و…) و طناب پیچ می شود.
 •         وسایل و ظروف آشپزخانه درون کارتون های مناسب و محکم با رعایت تعادل وزن در داخل کارتون و جعبه های مخصوص قرار می گیرد و از کاغذ باطله ، پارچه و نایلون برای فاصله بین ظروف و فضای خالی داخل بسته استفاده می شود.
 •         در قرار دادن ظروف مسطح دقت می شود که به صورت افقی در ته جعبه گذاشته شود و وسایل کوچک تر و سبکتر روی آنها قرار می گیرد.
 •         پس از اتمام بسته بندی روی هر بسته با ماژیک مشخصات محتوای آن نوشته می شود.
 •         در حین بسته بندی و باند پیچی لوازم بزرگ مثل مبل و غیره ، دستگیره ها ، پایه ها و اجزای جدا شده آنها در داخل جعبه های مجزا گذاشته شده و مشخصات آن روی جعبه نوشته می شود.
 •         در پایان همه بسته ها محکم با چسب پهن یا سیم و یا طناب محکم بسته می شوند.

حمل اثاثیه طرشت

چیدمان اسباب و اثاثیه در مرکز حمل و اسباب کشی طرشت

پس از بسته بندی نوبت به چیدمان منظم بار می رسد. به همان ترتیبی که وسایل بسته بندی شد ، به ترتیب از وسایل بزرگ پرسنل موجود در مرکز حمل و اسباب کشی طرشت شروع به حمل و چیدن وسایل درون خودرو حمل بار می کنند. ابتدا وسایل بزرگ و جاگیر ، سپس فرش و گلیم و پوشاک و در آخر بسته های وسایل حساس مرتب و منظم به گونه ای که تعادل وزن بار داخل خودرو حفظ شود و اثاثیه در حین حرکت خودرو تکان نخورد ،محکم و استوار و منظم چیده می شود. پس از بارگیری خودرو حمل  ، رو به سمت  مقصد به راه می افتد.

ماشین های موجود در مرکز حمل و اسباب کشی طرشت

ماشین های متفاوت کوچک ، متوسط ، بزرگ و بسیار بزرگ در مرکز حمل و نقل بار طرشت موجود است. در این مرکز حمل متناسب با اندازه و جنس بار از ماشین مناسب برای حمل و نقل استفاده می شود.

راه های برقرای تماس مرکز حمل و نقل بار طرشت

اگر می خواهید اسباب و اثاثیه خود را توسط مرکز حمل و نقل بار طرشت منتقل نمایید ، از طریق شماره های زیر با عوامل موجود در باربری تماس برقراری کنید. مشاوران حرفه ای مرکز حمل و نقل بار طرشت شما را در زمینه حمل و نقل مناسب بار و خدمات صورت گرفته توسط عوامل اتوبار راهنمایی می کنند.

اتوبار در خیابان طرشت

باربری طرشت ارائه دهنده خدمات اسباب کشی با جدیدترین شیوه های و روش های اسباب کشی در محدوده طرشت می باشد این شرکت که با نام تجاری باربری طرشت انجام وظیفه می کند خود را موظف میداند بهترین خدمات اسباب کشی و حمل بار را در محدوده طرشت برای شما انجام داده و خدمات بسته بندی اثاثیه را همراه با شیوه های نوین اسباب کشی انجام بدهد این باربری در محدوده طرشت فعالیت خود را آغاز کرده و برای این کار از بهترین روشهای اسباب کشی استفاده می کند ، افرادی که در باربری طرشت خدمات حمل بار و حمل اثاث را انجام می دهند افرادی با تجربه و نیرومند و از همه مهمتر خوش اخلاق هستند که در شرکت باربری طرشت خدمات اسباب کشی و حمل بار را انجام می دهند ، این شرکت باربری با داشتن سابقه کافی در حیطه حمل بار در طرشت از بهترین ها برای اثاث کشی شما استفاده خواهد کرد

باربری در محدوده خیابان طرشت

ارائه خدمات باربری و حمل و نقل و اسباب کشی در محدوده طرشت با یک دهه سابقه درخشان در عرصه حمل بار در محدوده طرشت این باربری با تجربه چندین ساله ای که در عرصه حمل اثاثیه منزل کسب کرده است آماده است شما را در تمامی مراحل اسباب کشی همراهی کند باربری طرشت دارای پرسنلی مجرب و دوره دیده می باشد و کلیه خدمات و قیمت باربری را زیر نظر اتحادیه ارائه می دهد.

باربری طرشت

اگر ساکن محدوده طرشت هستید و می خواهید اسباب کشی کنید تیم باربری طرشت در خدمت شما عزیزان منطقه طرشت می باشد.

باربری در محدوده طرشت

وقتی که شما با باربری طرشت تماس می گیرید این شرکت افرادی را در این باربری قرار داده است که کارشناس در عرصه حمل و نقل و باربری می باشند و به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته خدمات مشاوره ای را به شما ارائه می دهند ، هر گونه سوالی در عرصه باربری دارید می توانید از این کارشناس ها پرسیده و این تیم مشاوره دهنده با کمال احترام پاسخگوی شما هستند بعد از انجام امور مشاوره ای تیم باربری طرشت قیمت باربری را به شما ارائه می دهند و بعد از ایجاد توافق بین شما و باربری طرشت با توجه به زمانبندی شما یک روز را برای اسباب کشی شما رزرو خواهیم کرد.

ما همیشه در مقابل مشتریانمان خودمان را موظف می دانیم که بهترین گزینه ها را در امر اسباب کشی برای آنها به اشتراک بگزاریم و خدمات تخخصی خودمان را برای آنها انجام دهیم، این شرکت با سرویس دهی شبانه روزی در محدوده طرشت از اوایل کار اسباب کشی تا آخر کار اسباب کشی شما را همراهی می کند و بارهای شما به مقصد مورد نظرتان ارسال کرده و در خانه جدیدتان امور چیدمان وسایل منزل را برایتان انجام می دهد ، نگران هیچ چیزی نباشید و روال کلی کار اسباب کشی را به دست پرسنل زبده و حرفه ای این شرکت بسپارید

خدمات بارز شرکت باربری طرشت

 1. سرویس دهی شبانه روزی و هفت روز هفته حتی در ایام تعطیلات
 2. انجام امورات حمل و نقل به صورت درون شهری
 3. سرویس حمل بار به شهرستان با خاورهای بزرگ ۷ متری
 4. حمل اثاثیه منزل در استان تهران و در محدوده طرشت
 5. بسته بندی اثاثیه منزل با ضربه گیر و نایلون های حبابدار ویژه
 6. حمل بار درون شهری با خاور های مسقف مخصوص کار اسباب کشی
 7. پشتیبانی و مدیریت قوی
 8. فروش لوازم بسته بندی اعم از کارتن و چسپ و …
 9. مجوز رسمی از اتحادیه باربری داران استان تهران با برند باربری طرشت

شرکت باربری طرشت بجز امور حمل بار کار بسته بندی وسایل منزل را نیز انجام می دهد که بسته بندی به سبک کشور های اروپایی به روش استرچ رپ و بابل رپ صورت می گیرد ما تمامی موارد بسته بندی را برای شما فراهم می کنیم از کارتن گرفته تا به سلفون و … منتهی خواهد شد تمامی این موارد توسط باربری طرشت تهیه می گردد و بسته بندی توسط افرادی صورت می گیرد که تخصصشان بسته بندی وسایل منزل می باشد که تمامی موارد منزل شما را بسته بندی خواهند کرد.

طرشت

بعد از انجام امور بسته بندی تیم حمل اثاثیه منزل را برایتان اعزام می کنیم که این افراد دارای سالها سابقه درخشان در این عرصه هستند و آمادگی جسمانی کامل را برای حمل اثاثیه شما دارند برای حمل بارهای شما از خاور های مسقف و موکت کاری شده ای استفاده می کنیم که ۶ متری هستند و مخصوص اسباب کشی هستند و برای حمل بار های شما از یک تیم ۴ نفره استفاده می کنیم که یکی از آنها راننده خاور می باشد و سه نفر باقی مانده مسئولیت حمل بار ها را برعهده دارند.

حمل اثاثیه منزل در طرشت

بارهای شما را از خرده ریز گرفته تا بزرگترین اجسام آن حمل کرده و به مقصدتان خواهیم رساند.

ما بجز امور حمل بار بین شهری ، حمل بار به شهرستان را نیز داریم و برای حمل اثاث های کوچک شما که برای جابجایی آنها نیاز به یک خاور ندارید سرویس نیسان بار را در نظر گرفته ایم که در هزینه های شما تفاوت بسیاری خواهد داشت.

ما به صورت شبانه روزی در باربری طرشت آماده خدمت گزاری هستیم با ما تماس بگیرید و از خدمات بارز ما بهره بگیرید.

تلفن باربری طرشت 

۰۲۱۴۴۴۴۰۴۲۶

۰۲۱۸۸۱۰۴۴۷۹

۰۲۱۲۲۸۹۵۳۶۴

در خدمتتان خواهیم بود.