باربری شمال تهران

همتا بار > مقالات > مقالات > باربری شمال تهران
اتوبار شمال تهران

دیگر نگران سردرگمی و به هم ریختگی اسباب کشی نباشید ، اسباب کشی آسان و لذت بخش خواهد بود اگر به  کمک پرسنل باربری مرکز تهران صورت تخصصی انجام پذیرد.

با افزایش مهاجرت های بین شهری و درون شهری ، اسباب کشی هایی که در درون  و بین شهرها انجام می شود ، روز به روز نیاز به دریافت خدمات تخصصی تر در زمینه اثاث کشی دارد. امروزه در همه مناطق و محله های تهران و همه شهرهای بزرگ ایران باربری های بسیار معتبر با امکانات مرفه برای جا به جایی اثاثیه فراهم آمده است و کار اسباب کشی را به صورت تخصصی به بهترین شیوه ارائه می دهند. باربری مرکز تهران یکی از معتبرترین اتوبارهای تهران بزرگ است که با چندین سال تجربه کاری بسیار درخشان خدمات ارزنده ای در زمینه اثاث کشی به همه مردم ایران ارائه داده است. در ادامه با چگونگی ارائه خدمات در باربری مرکز تهران بیشتر آشنا شوید.

باربری شمال تهران

در این متن تلاش شده است که شما را با باربری شمال تهران ، چگونگی ارائه خدمات آن ، امکانات و کیفیت خدمات انجام شده در این اتوبار بسیار معتبر ، روش های اصولی بسته بندی و چیدمان اثاثیه و مراحل انجام آن ، ماشین های موجود در این موسسه و چگونگی انتخاب ماشین مناسب برای مشتری ، هزینه های دریافتی ، خدمات حمایتی و بیمه کالا ، مراحل ارائه خدمات ، راه های ارتباطی با دفتر اتوبار  و دریافت مشاوره تخصصی آشنا کنیم.

محله های شمال تهران

شمال تهران شامل محله های : نیاوران ، تجریش ، مبارک آباد ، فرمانیه ، کامرانیه ، دزاشیب، جماران ، لویزان ، قلهک ، مینی سیتی ، ازگل ، اوین ، ظفر ، دروس ، سوهانک ، درکه ، پونک ، حسین آباد ، محمودیه ، اقدسیه ، زعفرانیه جردن ، ولنجک ، ، داودیه ، الهیه ، فرحزاد و سعادت آباد است.

باربری شمال تهران منطقه شمال تهران را به طور کامل پوشش می دهد و خدمات جا به جایی کالا را در این محدوده جغرافیایی به طور مفصل ارائه می دهد.

محدوده تحت پوشش باربری شمال تهران

محدوده باربری شمال تهران به منطقه شمال تهران محدود نیست. اگرچه دسترسی افراد منطقه شمال تهران نسبت به بقیه به خدمات این اتوبار بیشتر است. اما این باربری خدمات ارزنده خود را در کل کشور گسترانده و هر نوع جنس و کالای قابل جا به جایی مردم شریف را در بهترین زمان ممکن به مقصد انتقال می دهد. هم میهنان عزیز می تواند برای اسباب کشی یا انتقال هرگونه کالایی از خدمات تخصصی اتوبار شمال تهران کمک بگیرند.

ساعت کاری مرکز حمل و نقل اثاثیه شمال تهران

مشاوران خبره مرکز حمل و نقل اثاثیه شمال تهران در همه ساعت های شبانه روز در طول هفته بی وقفه حضور دارند و به هم میهنان عزیز در رابطه با چگونگی اسباب کشی تخصصی مشاوره و راهنمایی تخصصی ارائه می دهند. می توانید پا دفتر این موسسه تماس بگیرید و خدمات با کیفیت مشاوره ای دریافت نمایید.

خدمات انجام گرفته در باربری شمال تهران

مرکز حمل و نقل اثاثیه شمال تهران تمام تلاش خود را به برده است تا کالای مردم عزیز را از کل تهران به سراسر کشور و برعکس و همچنین کالا را از سراسر کشور به همه نقاط این و حتی تا سر مرزهای بین المللی جا به جا نماید. این اتوبار برای انجام این امر مهم به شیوه صحیح ، پرسنل خبره و کارآزموده و  امکانات به روز و تجهیزات مدرن را به خدمت گرفته است. رضایت مشتری مهمترین هدفی است که فعالیت های مرکز حمل و نقل اثاثیه شمال تهران بر اساس آن پایه گذاری و برنامه ریزی شده است. شعار این بنگاه خدماتی همیشه حق با مشتری است ، می باشد و به تحقق شعار خود پایبند و متعهد است.

رضایت مشتری مهمترین هدف باربری شمال تهران

مدیر باربری شمال تهران فردی متعهد ، مسئولیت پذیر و توانمند است که برنامه های بنگاه خدماتی خود را در راستای ارائه خدمات با کیفیت و جلب رضایت کامل مشتری طرح ریزی کرده است. انتقال به موقع و سالم کالا چیزی  است که رضایت مشتری را حاصل می کند. به همین دلیل زمینه تحقق این هدف در این باربری به خوبی فراهم شده است. با چگونگی کارهایی که برای تحقق رضایت مشتری در این اتوبار صورت می گیرد ، بیشتر آشنا شوید.

تخصص و دانش کادر اتوبار شمال تهران

 همه اعضای باربری شمال تهران افرادی ماهر و کاربلد هستند که دانش و تخصص ویژه حرفه خویش را به خوبی آموخته اند. کارگران حرفه ای در رابطه با چگونگی جا به جایی  صحیح هر نوع کالایی : اعم از سبک و سنگین ، بزرگ یا کوچک ، ظریف یا ضخیم ، مواد فاسد شدنی و فساد ناپذیر آشنایی کامل دارند و هر نوع وسیله ای را با رعایت اصول ایمنی به طور سالم و با امنیت کامل به مقصد انتقال می دهند.

اثاث کشی شمال تهران

ماشین آلات و تجهیزات مکانیکی در باربری شمال تهران

برای این که اثاثیه منزل ، شرکت و  اداره و سازمان های بزرگ به درستی جا به جا شود ، باربری شمال تهران با استفاده از سرمایه های مادی و معنوی خود ، خودروهای متنوع در اندازه و مدل های گوناگون را به خدمت گرفته است. ماشین های بزرگ و خیلی بزرگ و متوسط و کوچک در اتوبار شمال تهران موجود است. هر وسیله نقلیه ای مناسب هر انتقال هر نوع کالایی نیست. در انتخاب ماشین مناسب مجموعه ای از عوامل دخالت دارند. در ادامه با عوامل موثر در انتخاب خودرو مناسب در مرکز حمل و نقل اثاثیه شمال تهران آشنا شوید.

عوامل موثر در انتخاب خودرو مناسب در اتوبار شمال تهران

انتخاب خودرو مناسب یکی از مهمترین مراحل اسباب کشی است که باید به آن توجه ویژه کرد. انتخاب وسیله نقلیه مناسب در هزینه جا به جایی کالا تاثیر زیادی دارد. در واقع انتخاب ماشین مناسب کاری کارشناسانه است و به متخصص و کارشناس نیازمند است. مشاوران موجود در مرکز حمل و نقل اثاثیه شمال تهران با روش های انتخاب ماشین مناسب آشنا هستند و به مشتری در این رابطه مشاوره تخصصی ارائه می دهند.

اگر به کمک نیروهای این اتوبار کالای خود را حمل نمی کنید و خودتان کار اسباب کشی را انجام می دهید ، نیز می توانید در رابطه با اسباب کشی حرفه ای از مشاوران متخصص این موسسه کمک بگیرید. با تماس شما مشاوران مرکز حمل و نقل اثاثیه شمال تهران به شما مشاوره رایگان و تخصصی در رابطه با اثاث کشی آسان و صحیح ارائه خواهند داد. با این شیوه اسباب کشی خودسرانه شما نیز لذت بخش و رویایی خواهد بود.

عوامل موثر در انتخاب ماشین مناسب در مرکز حمل و نقل اثاثیه شمال تهران

وزن ، حجم  ، نوع و اندازه  کالا ، تعداد دفعات بارگیری ،  مسیر انتقال و چگونگی شرایط آب و هوایی عواملی هستند که نوع و اندازه ماشین مناسب بر اساس آنها تعین می شود.  در انتخاب وسیله نقلیه مناسب ، وزن اجناس یکی از مهمترین عواملی است که نوع وسیله نقلیه بر اساس آن انتخاب می شود. در مرکز حمل و نقل اثاثیه شمال تهران کالای کم مانند یک گاوصندوق یا کمد بزرگ یا یخچال را با وانت جا به جا می کنند. وسایل بیشتر را با خاور و کامیون های متوسط ، بزرگ ، بسیار بزرگ و ترانزیت های خیلی مجهز و پیشرفته منتقل می کنند. در ادامه با وسایل نقلیه مرکز حمل و نقل اثاثیه شمال تهران آشنا شوید.

 انواع مختلف خودروهای باربری شمال تهران

  •         خاور با ۴ متر طول و ۲ متر عرض و ظرفیت  ۳- ۴ تن  وزن قابل انتقال
  •         خاور مسقف با ۵/۴ متر طول و ۲ متر عرض و  ظرفیت  ۳ تن وزن قابل انتقال
  •         ۶ چرخ (تک چرخ) با طول  ۸۰/۵ متر و ۲/۲ متر عرض و  ظرفیت  ۱۰ تن وزن قابل جا به جایی
  •         ۱۰ چرخ جفت با ۸۰/۶ طول و ۲۵/۲ عرض که ظرفیت ۱۵ تن وزن قابل انتقال دارد  .
  •         تریلی با ۲۰/۱۲ طول و عرض ۴۵/۲ متر و  ظرفیت  ۲۲ تن وزن بار
  •         ترانزیت با ۱۲ متر طول و عرض ۴۵/۲ متر که ظرفیت ۲۲ تن وزن قابل جا به جایی دارد.
  •         کمر شکن با طول ۱۸ متر و عرض ۶/۲ تا ۳ متر که ظرفیت  ۱۶ تا ۳۶ تن وزن قابل انتقال دارد.

باربری شمال تهران

کاربرد وسایل نقلیه در اتوبار شمال تهران

هر یک از این وسایل نقلیه مناسب برای انتقال نوعی جنس خاص است. بار کم با وسیله نقلیه کوچک و بار بزرگ با وسیله بزرگ جا به جا می شود. مواد فاسد شدنی با وسایل یخچالدار و مرغ زنده با خاور مسقف مشبک منتقل می شود. اثاثیه منزل با خاورهای مسقف و موکت کاری شده انتقال می یابد و اجناس تجاری و شرکتی در جاده های بین شهری را با ترانزیت های بسیار مجهز و مجلل جا به جا می کنند. این موارد و موارد ریز دیگری موجود است که انتخاب وسیله  نقلیه مناسب از روی آن تعیین می شود. برای همین است که عوامل اتوبار شمال تهران معتقدند که انتخاب خودرو مناسب امری کارشناسی و تخصصی است و به کارشناس آگاه نیاز دارد.

نقش نوع  و جنس وسایل قابل انتقال  در انتخاب ماشین مناسب

اندازه و وزن قابل انتقال را اتاق حمل بار تعیین می کند. کالاهای با وزن کم هستند که به علت حجم زیاد نمی توان با خودرو کوچک آن را انتقال داد. جنس و نوع کالا نیز در انتخاب خودرو مناسب دخیل است. برخی کالاها حساس هستند و نیاز دارند با خودرو مسقف منتقل شوند. برخی کالای خیلی سنگین با وزن زیاد و حجم کم مانند سنگ معدن.وجود دارد که با خاور و وسایل نقلیه سبک تر نمی توان آن را انتقال داد و برای منتقل کردن آنها به ترانزیت و کامیون های بسیار بزرگ نیاز است.

نقش مسیر انتقال در انتخاب خودرو مناسب

یکی دیگر از عواملی که درتعیین خودرو مناسب دخالت دارد ، مسیر جا به جایی است. هر وسیله نقلیه مناسب برای هر مسیری نیست. در جاده های پرپیچ و خم ، باریک و کوهستانی وسایل نقلیه بسیار بزرگ به راحتی نمی توانند تردد کنند. برخی مسیرها هم برای تردد برخی وسایل نقلیه ممنوع می باشد. لغزنده بودن ، پر تردد بودن ، درون شهر یا بیرون شهر بودن مسیر و همچنین کوتاه و طولانی بودن آن در انتخاب خودرو مناسب تاثیر گذار است.

شرایط آب و هوایی

یکی دیگر از عواملی که در تعیین خودرو مناسب موثر است ، چگونگی شرایط آب و هوایی می باشد. در روزهای  برفی ، بارانی و روزهایی که هوا غبار آلود و مه گرفته می باشد و راننده تا دو متر جلو تر را نمی تواند ببیند ، هر خودرویی در برخی مسیرها تردد نمی کند.

انواع مختلف خاورها در مرکز حمل و نقل اثاثیه شمال تهران

خاورها در دو نوع مسقف و بدون سقف در مرکز حمل و نقل اثاثیه شمال تهران موجود است. خاورهای مسقف مشبک و خاورهایی با پوشش چادری یا ضد آب و موکت کاری شده موجود است.

خاورهای مسقف در مرکز حمل و نقل اثاثیه شمال تهران

در مرکز حمل و نقل اثاثیه شمال تهران ، بارهای حساس ، فاسد شدنی و شکستنی را با خاورهای مسقف منتقل می کنند. انواع مختلف خاورهای مسقف با پوشش مشبک و غیر مشبک در این اتوبار موجود است.

حمل کالا با خاورهای مسقف و موکت کاری شده

در اتوبار شمال تهران با خاورهای مسقف و موکت کاری شده ، جا به جایی لوازم مشتری را انجام می دهند. کف خاورها را به دو دلیل موکت کاری کرده اند. اولین دلیل این است که موکت موجب می شود تا کف و دیوار وسیله نقلیه نرم و منعطف باشد ، لوازم در حین بارگیری آسیب نخواهد دید. در این حالت موکت کاربرد ضربه گیر دارد. دوم این که موکت نیروی اصطکاک در کف خودرو را افزایش میدهد و مانع فرو ریختن و لغزیدن کالاها در مسیر انتقال می شود.

حمل بار شمال تهران

بسته بندی اصولی لوازم در اتوبار شمال تهران

کادر مجرب شرکت اسباب کشی شمال تهران کالای مشتری را به صورت منظم و اصولی بسته بندی می کنند. آنها کالاها را از هم تفکیک کرده و هر کدام را به شیوه مخصوص و ویژه بسته بندی می کنند. برای هر کالا از مواد بسته بندی ویژه استفاده می کنند و منظم و مرتب بسته بندی را انجام می دهند. سپس بسته های دسته بندی شده را درون خودرو به صورت محکم و بادوام می چینند. با رسیدن به مقصد ، کارگران با احتیاط  لوازم را خالی کرده و در چیدن مجدد لوازم و دکوراسیون منزل و محل کار به مشتریان یاری می رسانند. در ادامه با ریزه کاری های بسته بندی و چیدمان کالا بیشتر آشنا شوید.

مراحل بسته بندی در شرکت اسباب کشی شمال تهران

مهمترین مرحله انجام کار در فرایند اسباب کشی در شرکت اسباب کشی شمال تهران مرحله بسته بندی اثاثیه است.اگر مرحله بسته بندی به درستی انجام شود ، تا حدود زیادی امنیت بار تامین و تضمین می شود. هر گونه سهل انگاری در این مرحله کار را با خسارت و زیان مواجه خواهد کرد و امنیت لوازم را به خطر خواهد انداخت. بسته بندی اصول و قواعدی دارد که باید به صورت سلسله مراتبی انجام شود.  در ادامه مراحل بسته بندی صحیح و اصولی در شرکت اسباب کشی شمال تهران را دنبال کنید.

تفکیک وسایل در شرکت اسباب کشی شمال تهران

اولین مرحله در بسته بندی لوازم مرحله جدا کردن وسایل متفاوت از هم است. وسایل بزرگ ، سنگین و جاگیر چون مبلمان ، کمد و تخت کودک و غیره را به صورت محکم با فوم و نایلون های حبابدار به صورت کامل می پوشند و با طناب محکم دور آنها را سفت می کنند. قالی و گلیم و موکت و… را به صورت لوله ای می پیچند و در مرحله پایانی بسته بندی لوازم حساس و ظروف شکستنی آشپزخانه را انجام می دهند.

چگونگی بسته بندی ظروف حساس و شکننده در شرکت اسباب کشی شمال تهران

بر اساس نوع  ، اندازه و وزن اجناس همه اشیا حساس و شکستنی از هم جدا می شوند. از کارتون های محکم و جادار برای بسته بندی اشیاء استفاده می شود. اشیاء حساس چون آینه ، لوازم نوازندگی ، بوفه های شیشه ای ،  عتیقه جات و اشیای با ارزش قیمتی و ظروف غذا خوری را به صورت مجزا در کارتون های محکم به روش اصولی و دقیق و با دوام بسته بندی می کنند. در زمان بسته بندی در شرکت اسباب کشی شمال تهران مواردی رعایت میشود که در ادما به معرفی آن نکات می پردازیم.

نکاتی که در بسته بندی اصولی باید رعایت شود

انتخاب جعبه مناسب ، چگونگی بسته بندی ظروف و اشیاء حساس و شکستنی ، بسته بندی ظروف مسطح شکستنی ، بسته بندی لوازم شبیه به هم با هم و استفاده از کارتون های رگال دار از مواردی است که در این بخش به تشریح ان خواهیم پرداخت.

انتخاب جعبه و کارتون های مناسب

انتخاب جعبه های مناسب با نوع و اندازه کالای مورد بسته بندی از اهمیت خاص برخوردار است. پرسنل مرکز حمل و نقل اثاثیه تهران در انتخاب جعبه مناسب ، دقت و توجه زیادی می کنند. اگر جنس و اندازه جعبه مناسب باشد و تعادل وزن در بین بسته ها رعایت شود ، امنیت بار بالا خواهد رفت.

وسایل زیر جداگانه بسته بندی می شود

کادر مجرب شرکت اسباب کشی شمال تهران در این مرحله ، پایه مبل ، دستگیره یا هر جزء قابل جدا شدنی لوازم بزرگ و سنگین را از وسیله اصلی جدا کرده  و در بسته های جداگانه می پیچند. آنها تکه های جدا شده وسایل را را با دقت در بسته های جداگانه قرار داده و روی آن می نویسند که این تکه مربوط به چه کالایی است. با این کار ،  مانع از گم شدن بخش های جدا شدنی وسایل می شوند.

بسته بندی ظروف و اشیاء حساس و شکستنی

بسته بندی لوازم حساس به راستی که توجه ویژه می طلبد. پرسنل شرکت اسباب کشی شمال تهران بین تک تک ظروف ، کاغذ باطله ، نایلون یا دستمال نرم و حوله کهنه قرار می دهند و لوازم سنگین تر در ته جعبه و اشیاء سبکتر در بخش بالایی جعبه ها قرار می دهند. این کار چون ضربه گیر عمل کرده و در اثر تکان های بین راه اجناس به هم برخورد خواهند کرد.

بسته بندی ظروف مسطح شکستنی

بسته بندی ظروف شکستنی همچون : آینه و شمعدان ، ظروف شکستنی غذاخوری و وسایل تزئینی و قیمتی حساس است و باید این لوازم را با صبر و حوصله بسته بندی نمود. در بسته بندی اشیا مسطح دقت شود که به صورت افقی در جعبه جاسازی شود. پرسنل شرکت اسباب کشی شمال تهران  این موارد را رعایت کرده و دقت می کنند که شیء سنگین تر در ته جعبه و شیء سبکتر روی آن قرار گیرد.

لوازم مشابه با هم بسته بندی می شود

کارگران شرکت اسباب کشی شمال تهران  دقت می کنند که وسایل با هم قره قاطی نشوند. آنها وسایل ریز چون دارو و یا وسایل اتاق خواب را با لوازم آشپزخانه بسته بندی نمی کنند. تمام توجه خود را به کار میبرند تا اشیاء هم جنس را باهم بسته بندی کنند. دلیل این کار این است که در زمان چیدمان مجدد در منزل جدید با مشکل درهم ریختگی و سردرگمی و کلافه شدن ، روبرو نشوند.

لباس ها را در کارتون رگال دار می چینند

کارتون های رگال دار وسیله ای بسیار مناسب برای حمل پوشاک است. این کارتون ها در اتوبار شمال تهران موجود است. در زمان بسته بندی پرسنل پوشاک را به همان فرمی که داخل کمد آویزان شده است را از رگال کمد برمی دارند و در کارتون رگال دار به رگال مخصوص وصل می کنند. به این شیوه در مقصد ، پوشاک مرتب و منظم از رگال کارتون جدا شده و به رگال کمد منزل تازه آویخته خواهد شد. کارتون رگال دار  از وسایل بسته بندی مدرن است که کار حمل و چیدمان مجدد پوشاک را چندین برابر سهل و راحت می کند و از چروکیدگی لباس ها پیشگیری می کند.

چیدمان اصولی کالا در شرکت اسباب کشی شمال تهران

یکی دیگر از مراحل مهم در اسباب کشی  چیدمان منظم کالا است. در باربری شمال تهران پس از بسته بندی اصولی و با دوام لوازم به مرحله چیدمان کالا می رسند. در این مراحل چیدمان کالا قبل و بعد از اسباب کشی انجام می شود. پرسنل اتوبار شمال تهران قبل از شروع به کار در دوره های آموزش تخصصی حرفه خود شرکت کرده و قواعد و اصول چیدمان صحیح و محکم کالا در درون خودرو و روش های دکوراسیون و چیدمان اثاثیه منزل و محل کار را به خوبی آموخته اند. این افراد می داند وسایل سنگین وزن و جاگیر و لوازم حساس و شکستنی را در درون خودرو چگونه کنار هم جاساسزی کنند که در پروسه جا به جایی لوازم بر روی هم اوار نشود و تلفاتی در بر نداشته باشد.

مراحل چیدمان بار داخل خودرو در شرکت اسباب کشی شمال تهران

در شرکت اسباب کشی شمال تهران چیدمان لوازم درون خودرو در سه مرحله انجام می شود. ابتدا وسایل سنگین ، جاگیر و بزرگ همچون : مبلمان ، کمد و هر وسیله بزرگ دیگر در بخش بالایی اتاق بار وسیله نقلیه منظم و محکم چیده می شود. سپس وسایل طویل و باریک مانند : تخته فرش ، قالی ، قالیچه ، موکت و هر وسیله دیگر از این قبیل در وسط ماشین و  در کف آن به صورت افقی قرار می گیرد.

در مرحله آخر ، نوبت به بسته های وسایل حساس و ظروف شکستنی می رسد. در این مرحله همه کارتون ها و بسته های حاوی وسایل حساس و شکستنی و ریز با نظم و ترتیب به گونه ای که وسایل سنگین در ته و بسته های سبکتر در روی آنها قرار بگیرد همه بسته ها به درستی بار می شود. رعایت کردن تعادل وزن لوازم در همه بخش های اتاق بار خودرو از اصولی است که پرسنل شرکت اسباب کشی شمال تهران به آن می پردازند. عدم برقراری تعادل وزن به منحرف شدن ماشین در مسیر انتقال و ایجاد خسارت و زیان و واژگونی ماشین منجر می شود.

پس از اتمام مرحله چیدمان ماشین با احتیاط به سمت مقصد به راه می افتد. در  مقصد مرحله دوم چیدمان  مجدد اثاثیه در منزل یا محل کار تازه شروع می شود.

چیدمان اثاثیه بعد از اسباب کشی در باربری شمال تهران

برخلاف باور عموم با تخلیه بار در مقصد کار پرسنل شرکت اسباب کشی شمال تهران پایان نمی یابد. بلکه چیدمان مجدد اثاثیه در منزل نو شروع می شود. در این مرحله پرسنل آموزش دیده در چیدمان مجدد کالا و تنظیم دکوراسیون خانه و چگونگی ترتیب و نظم وسایل به مشتری کمک می کنند.

مراحل مختلف چیدمان مجدد اثاثیه در مرکز حمل و نقل اثاثیه شمال تهران

پرسنل شرکت اسباب کشی شمال تهران با روش های نوین دکوراسیون و آرایش منزل به سبک کلاسیک و مدرن و یا تلفیقی از آن دو آشنا هستند و در کلاس های منزل آرایی شرکت کرده اند. آنها بر طبق خواسته و سلیقه مشتری کار دکوراسیون و چیدمان منزل را انجام می دهند. این مرحله چیدمان و دکوراسیون اثاثیه نیز در سه مرحله انجام می شود. در ادامه به معرفی آن سه مرحله خواهیم پرداخت

چیدمان بسته ها در محل اصلی

در مرحله اول همه لوازم به داخل منزل انتقال یافته و هر وسیله در محل اصلی خود جا داده می شود. همه بسته ها پشت سر هم ردیف می شوند تا سر فرصت جاسازی آنها انجام شود. وسایل اتاق خواب در اتاق خواب و مبلمان و دیگر وسایل ها در نشیمن گذاشته می شود.

کنترل تاسیسات الکتریکی و مکانیکی

در مرحله دوم تجهیزات الکتریکی و مکانیکی  (برق، آب و گاز ) منزل تازه از نظر کنترل و خرابی و نواقص رفع می شود. سپس ، اتصال های تاسیسات الکتریکی و مکانیکی انجام می شود.

کل ها را در جای مخصوص قرار می دهند

در مرحله پایانی هال و اتاق خواب ها مرتب شده و بعد از آن به سراغ آشپزخانه و سایر ریزه کاری هایی که به زمان و حوصله نیاز دارند ، می پردازند. پرسنل

استفاده از خدمات بیمه ای در اتوبار شمال تهران

کالای قابل انتقال مشتری فارغ از این که چه اندازه ، نوع و جنسی باشد ، قبل از جابه جایی در شرکت اسباب کشی شمال تهران بیمه می شود. بیمه بار خسارت ناشی از حوادث ناگهانی و غیرمترقبه را جبران می کند.  بیمه اثاثیه جلب اعتماد و آسودگی خیال مشتری را به همراه دارد. بنابراین هر نوع کالا در اتوبار شمال تهران بیمه می شود و از حمایت و پشتیبانی شرکت های بیمه گذار برخوردار می شود. در صورت حوادث ناگهانی احتمالی در فرایند انتقال شرکت بیمه گر از نظر مالی همه خسارت را عیناً جبران می کند.

هزینه های دریافتی در اتوبار شمال تهران

در اتوبار شمال تهران به هیچ وجه هزینه اضافی از مشتری دریافت نخواهد شد. هزینه ها با توجه به وضعیت اقتصادی افراد جامعه که اغلب متوسط  رو به پایین هستند ، تعین می شود.این سیاست برای این است که همه اقشار جامعه بتوانند ، از امکانات و خدمات تخصصی اسباب کشی برخوردار شوند. متناسب با نوع و اندازه کالا و فاصله و نوع مسیر انتقال ، هزینه خدمات ارائه شده برای هرگونه کالا و هر وسیله نقلیه متفاوت است. اما نکته قابل توجه در این اتوبار در نظر گرفتن هزینه های دریافتی به صورت منصفانه است. مشتری بابت هزینه ای که پرداخت می کند ، خدمات با کیفیت دریافت می نماید.

اعتماد سازی از اصول اولیه شرکت اسباب کشی شمال تهران

تحویل به موقع کالا ، اطمینان از امنیت و سلامت آن ، پشتیبانی از خسارت های احتمالی و به طبع آن جلب رضایت مشتری اهدافی است  که اتوبار شمال تهران با استفاده از آنها توانسته است ، اعتماد مشتریان را جلب کند و اعتبار خود را بالا ببرد. اعتماد به خدمات این موسسه خدماتی در بالا بردن اعتماد به نفس و رضایت از کار اتوبار موثر بوده است. رضایت مشتریان از کیفیت خدمات دریافتی و رضایت کارکنان از شرایط کاری و حقوق و مزایای کاری ، اثربخشی و کارائی فعالیت های این مرکز را بالا برده است.

برقراری تماس با مرکز حمل و نقل اثاثیه شمال تهران

 شما نیز میتوانید یک بار برای همیشه به اتوبار شمال تهران اعتماد کنید و با دفتر این موسسه خدماتی تماس برقرار نمایید و کار اسباب کشی خود را به این موسسه خدماتی بسپارید. اسباب کشی حرفه ای و تخصصی را تجربه نمایید و از اعتماد خود به باربری شمال تهران سود ببرید.

دریافت مشاوره تخصصی در مرکز حمل و نقل اثاثیه شمال تهران

پس از تماس مشاوران خبره مرکز حمل و نقل اثاثیه شمال تهران به شما در رابطه با بهترین زمان و بهترین مسیر انتقال ، هزینه های دریافتی و انواع مختلف خدمات گوناگون ارائه داده و کیفیت خدمات ارائه شده مشاوره تخصصی ارائه می دهند.

اتوبار شمال تهران

ارائه دهنده خدمات اسباب کشی در شمال تهران می باشد که به صورت شبانه روزی حتی در روزهای تعطیل آماده است به صورت شبانه روزی خدمات اسباب کشی را در استان تهران ارائه داده و شما را با روال کلی اسباب کشی ارائه داده و به تمامی نیازهای شما در امر اسباب کشی خدمات جابجایی را ارائه داده و یک اسباب کشی حرفه ای را برای شما به عمل آورد ، این شرکت با داشتن تخصص کافی در در اثاث کشی منزل در خدمت شما خواهد بود

این شرکت با سابقه ای که در شمال تهران دارد مفتخر است که اسباب کشی شما را در محدوده شمال تهران ارائه داده و نیازهای شما را از اسباب کشی تامین نماید که بی شک با سابقه ای درخشان در این منطقه جز برترین شرکت های اسباب کشی در تهران محسوب می شود

شرکت باربری شمال خدمات ویژه اسباب کشی را برای شما مشتریان عزیز در نظر گرفته است که می توان این خدمات را به حمل بار به شهر و شهرستان و حمل اثاثیه منزل به صورت درون شهری اشاره نموده که این شرکت دارای خدمات ویژه بسته بندی وسایل منزل نیز می باشد که این خدمات در حین کار برای شما نمایان خواهد شد ، این تیم یک تیم تخصصی میباشد و در شمال تهران فعالیت خود را انجام می دهد.

باربری شمال تهران

حمل اثاثیه منزل شمال تهران

اسباب کشی در شمال تهران می تواند سخت باشد چون به دلیل ترافیک در محدوده شمال تهران حمل بارها می تواند به سختی صورت بگیرد از این رو این شرکت یک تیم تخصصی را برای حمل بارهای شما در محدوده شمال تهران در نظر گرفته است که این مجموعه را می توان به یک دفتر کاری شرکت و ماشین های باربری که در شرکت اتوبار فعالیت می کنند می توان نام برد افرادی که در این محدوده خدمات اثاث کشی را انجام می دهند افرادی خوش اخلاق و نیرومند و متخصص هستند که کار جابجایی را انجام می دهند و برای حمل بارها تخصص کافی را دارند از شرکت هایی که می توان به اشاره کرد و زیر نظر باربری شمال تهران فعالیت می کنند می توان باربری زعفرانیه را نام برد که جز برترین شرکت های باربری در این استان می باشد و خدمات تخصصی توسط این افراد ارائه داده می شود شرکت شمال بار تهران در کنار شما خواهد بود و بهترین سرویس دهی را برای شما انجام خواهد داد

اسباب کشی در شمال تهران

به دلیل تراکم جمعیت و شلوغی در این محدوده شعباتی را برای شما ایجاد کرده ایم که در هر منطقه ای که باشید این شرکت تیم متخصص را در این محدوده برای شما ارسال خواهد کرد تا روال کار اسباب کشی برای شما به درستی صورت بگیرد ، این شرکت با نهایت دقت و کیفیت بارهای شما را در این محدوده بسته بندی کرده و بارهای شما را به مقصد مورد نظرتان ارسال خواهد کرد ، شرکت ما در خدمت شماست تا رویایی ترین جابجایی را برای شما انجام دهد و به عنوان بهترین باربری تهران خدمات تخصصی خود را برای شما انجام دهد این باربری جز محدود باربری هایی می باشد که خدمات صفر تا صد اسباب کشی را انجام داده و بارهای شما را به مقصد مورد نظرتان انتقال خواهد داد ، دیگر نگران هیچ چیزی نباشید ما با تخصصی کافی در این زمینه شما را همراهی می کنیم و بارهای شما را به مقصد مورد نظرتان انتقال خواهیم داد.

حمل اثاثیه منزل شمال تهران

خدمات اتوبار شمال تهران همانطور که خدمت شما عرض کردیم به صورت صفر تا صد می باشد و از وقتی که شما با این شرکت تماس می گیرید تا آخرین مرحله از اسباب کشی این افراد مشاوره را در خصوص اسباب کشی به شما ارائه داده و به بهترین روال ممکن این خدمات را به شما ارائه می دهند در مرحله اول کار اسباب کشی تیم بسته بندی را برای شما ارسال می کنیم تا خدمات بسته بندی اثاثیه منزل را برای شما انجام دهند و در مرحله بعدی امور حمل و نقل وسایل منزل برای شما انجام داده و در نهایت تیم حمل اثاثیه را برای بارهای شما اعزام می کنیم تا کار حمل بارها را برای شما انجام دهند و خدمات تخصصی خود را برای شما انجام دهند این شرکت از محدود شرکت های باربری تهران می باشد که از خاورهای جدید برای اسباب کشی استفاده می کند و انجام این امور توسط تیمی متخصص و حرفه ای انجام داده می شود در هر صورت این روال توسط شرکت ما به سبکی درست و شیوه ای نوین برای شما انجام داده خواهد شد ، اگر در هر مرحله از اسباب کشی دچار مشکلی شدید متخصصین و کارشناسان این باربری در کنار شما خواهند بود تا به موضوع شما رسیدگی کنند و بارهای شما را با نهایت دقت انجام دهند ، همواره شرکت ما در خدمت شما خواهد بود و رویایی ترین اثاث کشی را با نهایت دقت انجام می دهند ، ترس از هیچ چیزی نداشته باشید شاید چیدمان وسایل منزل نیز کار بسیار سختی برای شما باشد ما تصمیم به ایجاد سرویس دهی چیدمان وسایل منزل کرده ایم که هر چه راحت تر اسباب و اثاثیه شما توسط پرسنل این شرکت انجام داده شود و بارهایتان به نحو احسنت به مقصد برسند

اگر ساکن شمال تهران هستید و در همین روزها باید اسباب کشی کنید و بارهایتان را باید بسته بندی کنید شرکت ما در خدمت شما تا بهترین گزینه ها را برای شما انجام دهند

تلفن باربری شمال تهران

۰۲۱-۲۲۸۹۵۳۶۴

۰۲۱-۸۸۱۰۴۴۷۹

۰۲۱-۷۷۷۲۸۴۸۶

۰۲۱-۴۴۴۴۰۴۲۶

فاصله خدمات ما با شما فقط و فقط یک تماس می باشد با ما تماس گرفته و از خدمات ما بهره بگیرید