باربری سنایی

همتا بار > مقالات > مقالات > باربری سنایی
اتوبار سنایی

آیا باربری سنایی را می شناسید؟ آیا می دانید خدمات در این مرکز حمل و نقل چگونه و با چه کیفیتی ارائه می شود؟ برای آگاهی بیشتر با ما همراه باشید.

امروزه توسعه تبادلات جاده ای به ارائه خدمات با کیفیت از سوی بنگاه های حمل بار منجر شده است. در باربری سنایی برای اینکه بار و اثاثیه مردم با امنیت و سلامت کامل به مقصد برسد ، تمهیدات ویژه ای اندیشیده شده است. مدیریت باربری راهکارها و استراتژی های ویژه ای را به کار می برد تا بار مشتری هر طور شده و تحت هر شرایطی صحیح و سالم به مقصد انتقال یابد.

استراتژیهای موجود در باربری سنایی

برای این که کار حمل و نقل به صورت ایمن و مطمئن به مقصد برسد و صاحب بار راضی باشد ، در مرکز حمل و نقل  سنایی استراتژی های متنوع به کار برده می شود که می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 •         در این مرکز حمل بار افراد خبره و کارآزموده مشغول به فعالیت هستند.
 •         تجهیزات و ماشین آلات این مرکز حمل و نقل بسیار مجهز و پیشرفته هستند و بار مشتری در اسرع وقت با امنیت کامل به مقصد می رسد.
 •         بسته بندی و چیدمان بار توسط اعضای مجرب به صورت اصولی و محکم انجام می شود.
 •         بیمه بار و خدمات حمایتی برای پشتیبانی مالی از بار مشتری انجام می شود.
 •         مشاوران دلسوز و ماهر مردم را با متانت و صعه صدر راهنمایی و مشاوره می دهند.
 •         رضایت مشتری بزرگترین هدفی است که فعالیت های باربری در راستای تحقق آن صورت می گیرد.
 •         هزینه های حمل بار منصفانه است و هزینه اضافی از کسی دریافت نمی شود.  

جابه جایی بار در سنایی

 مراحل انجام بار در اتوبار سنایی

 •         در شرکت حمل بارسنایی اولین اقدام این است که مشتری از طریق شماره های زیر با دفتر مرکز تماس می گیرد.
 •         مشاوران کاربلد ، او را از هزینه های حمل بار ، بهترین زمان حمل و نقل و مطمئن ترین مسیر حمل و نقل آگاه می کند.
 •         سپس مشتری تصمیم به همکاری با شرکت حمل و نقل سنایی در تهران می گیرید.
 •         پیمان نامه حمل بار بین طرفین منعقد می شود و هزینه حمل بار تعیین خواهد شد.
 •         بار در شرکت بیمه مورد اعتماد بیمه می شود.
 •         عوامل باربری به محل بار اعزام شده و پس از استقرار کار خود را شروع می کنند.
 •         در صورتی که بسته بندی قبلاً انجام نشده باشد ، عوامل مرکز حمل با استفاده از تجهیزات و مواد مرکز بسته بندی اصولی بار را انجام می دهند.
 •         پس از بسته بندی بار با رعایت اصول ایمنی به درون خودرو حمل بار انتقال می یابد.
 •         پرسنل مرکز حمل و نقل در چیدمان بار دقت کافی مبذول می دارند وبار را با بهترین شیوه به گونه ای که اسباب و اثاثیه حین حرکت تکان نخورد و جابجا نشود و همچنین تعادل وزن خودرو حمل بار برقرار شود ، بار را منظم می چینند.
 •         با امنیت تمام بار به مقصد منتقل می شود.
 •         در مقصد پرسنل حمل بار با رعایت نکات امنیتی بار را صحیح و سالم به محل اصلی منتقل می کنند.
 •         در نهایت لوازم بزرگ و سنگین و جاگیر توسط پرسنل موجود با سلیقه صاحب بار چیده و مرتب می شود.

نکات ایمنی و اصول بسته بندی در اتوبار سنایی

 •         در مرکز حمل بارسنایی انواع مختلف لوازم از هم تفکیک می شوند.
 •         بارهای بزرگ ، فضاگیر و سنگین با اصول خاص خود با فوم ، پتو ، نایلونهای بزرگ و حبابدار یا پارچه های کلفت پیچیده  و با طناب محکم می شوند.
 •         بارهای بزرگ و حساس همچون بوفه ، پیانو ، میزهای شیشه ای و غیره با امنیت تمام بسته بندی می شوند.
 •         پوشاک و وسایل خواب در ساک های زیپ دار بسته بندی و در یک گوشه قرار می گیرند.
 •         لوازم ریز ، ظروف شکستنی آشپزخانه و عتیقه جات و زیورآلات منزل با مهارت تمام به صورت اصولی بسته بندی می شود.
 •         ضمن بسته بندی تعادل وزن اجناس و جنس کارتون یا جعبه بسته بندی مد نظر قرار می گیرد.
 •         همچنین تعادل وزن بسته ها رعایت می شود و اشیاء با وزن مناسب در داخل جعبه ها قرار می گیرند.
 •         در زمان بسته بندی اسم مواد درون هر بسته و اسم شخص یا مکانی که محتویات بسته مربوط به آن است ، با ماژیک روی آن نوشته می شود.

حمل اثاثیه سنایی

مواد بسته بندی  در باربری سنایی:

فوم ، نایلون ، نایلکس ، سلفون ، چسب ، ماژیک ، جعبه میوه و کارتون در سایز و استحکام متفاوت ، طناب ، چرخ های حمل بار برای بسته بندی و حمل بار موجود است. در صورت نیاز می توانید درخواست مواد بسته بندی نمایید.

چیدمان بار در مرکز جابه جایی اثاثیه سنایی

پرسنل مرکز حمل اثاثیه بارهای سنگین و جادار را در اول خودرو ، بارهای لوله ای و تخته فرش ها را در وسط ، وسایل خواب و پوشاک را در میانه خودرو و وسایل شکستنی ، ظریف و حساس را در انتهای خودرو محکم و با ثبات می چینند. در موقع چیدمان مجدد بار نیز پرسنل موجود در چیدمان لوازم به صاحب بار کمک خواهند کرد.

پرسنل  و امکانات مرکز بسته بندی بار و اثاثیه سنایی

پرسنل موجود در این مرکز حمل بار همه و همه اعضایی کارکشته و ماهر هستند و دانش و تخصص حرفه خود را به خوبی یاد گرفته اند. ماشین آلات و تجهیزات حمل بار در این مرکز حمل بار پیشرفته و مدرن و با امکانات رفاهی کامل است. متناسب با بار مشتری خودرو مناسب در این موسسه یافت می شود.

حمل و نقل بار سنایی

بیمه بار و خدمات حمایتی از بار در باربری سنایی

بار مشتری هر نوع ، جنس و اندازه ای که باشد ، قبل از حمل و نقل در مرکز حمل بار و اثاثیه سنایی توسط شرکت های بیمه گر بیمه می شوند و تحت حمایت مالی قرار می گیرند. بیمه بار یکی از مهمترین سیاست هایی است که آسودگی خاطر را برای صاحب بار به همراه دارد. در صورت هر نوع حادثه اتفاقی در ضمن حمل و نقل شرکت بیمه ، خسارت مالی وارد آمده به بار را جبران می نماید.

راههای برقراری ارتباط با باربری سنایی

اگر بار و اثاثیه برای حمل و نقل دارید ، از طریق شماره های زیر با مرکز جمل بار و اثاثیه سنایی تماس بگیرید. پس از برقراری تماس مشاوران کاردان شما را در زمینه چگونگی حمل بار و خدمات مرکز حمل بار و اثاثیه سنایی مطلع کرده و به شما مشاوره رایگان خواهند داد.

باربری سنایی ارائه دهنده خدمات حمل اثاثیه منزل و جابجایی بار در محدوده سنایی با نیم قرن سابقه درخشان در امر اسباب کشی و حمل بار در استان تهران با نیرویی متخصص و دوره دیده و کارآزموده در استان تهران با مجوز رسمی اتحادیه باربری داران استان تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شما ساکنین استان تهران می باشد ، این شرکت آماده است به صورت شبانه روز و هفت روز هفته خدمات خود را در قالب اسباب کشی و حمل و نقل به شما ارائه داده و یک اسباب کشی بدونه دردسر را برایتان انجام دهد ، با توجه به تخصصی که در این زمینه کسب کرده ایم در باربری سنایی به صورت شبانه روزی در خدمت شما عزیزان خواهیم بود.

اگر ساکن محدوده سنایی هستید و قصد دارید اسباب کشی کنید باربری سنایی در خدمت شما عزیزان این محدوده خواهد بود و به صورت شبانه روزی مفتخر است که خدمات خود را به شما ارائه دهد و یک اسباب کشی بی دردسر را برایتان به عمل آورد ، مفتخریم که در این چند سال اخیر با نام و نشان باربری سنایی بهترین سرویس دهی را به شما ارائه داده ایم و رضایت ۹۸ درصد مشتریان را به عمل آورده ایم نگران هیچ چیزی نباشید ما راه و روش اسباب کشی را بلدیم و یک جابجایی بی دردسر را برایتان به عمل خواهیم آورد.

وقتی که گوشی تلفن را بر می دارید و با باربری سنایی تماس می گیرید این شرکت به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته کار یک تیم ۱۰ نفره را به عنوان کارشناس در دفتر کاری خودش قرار داده است که می توانید از این افراد مشاوره لازمه را در خصوص اسباب کشی دریافت کرده و تمامی سوالات خودتان را از این افراد دریافت نمایید ، این شرکت با توجه به سابقه ای درخشان که در امر مشاوره اسباب کشی دارد آماده است در تمام مراحل اسباب کشی خدمات خود را به شما ارائه دهد در هر صورت این افراد مشاوره را در خصوص اسباب کشی به شما ارائه داده و دیدگاه شما را نسبت به اسباب کشی تغییر خواهند داد و در نهایت قیمت اسباب کشی را به شما اعلام خواهند کرد قیمت اسباب کشی کاملا زیر نظر اتحادیه بوده و تمامی این قیمت ها زیر نظر اتحادیه باربری داران استان تهران خواهد بود که در صورت توافق بین شما و باربری سنایی یک روز را با هماهنگی شما جهت اسباب کشی شما در نظر خواهند گرفت که در آن روز تیم حمل بار را برایتان اعزام خواهیم کرد.

شرکت باربری سنایی بجز امور حمل اثاثیه منزل و جابجایی بار به صورت درون شهری و برون شهری خدمات بسته بندی وسایل منزل را نیز انجام می دهد ، بسته بندی وسایل منزل با فوم و وکیوم و کارتن های رگال دار و چسپ انجام خواهد شد که توسط افرادی خبره و متخصص کار بسته بندی انجام خواهد شد ، در هر صورت نگران هیچ چیزی نباشید ما راه و روش اسباب کشی را خوب می دانیم و آماده ایم یک اسباب کشی بی دردسر را برایتان به عمل آوریم ، از خرده ریز وسایل منزلتان گرفته با بزرگترین وسیله ای که در خانه شما می باشد را برای شما بسته بندی خواهیم کرد و آماده حمل می کنیم.

بعد از انجام کارهایی که در بالا خدمت شما عرض کردیم تیم حمل و نقل را برای شما اعزام خواهیم کرد که تیم حمل و نقل شامل یک خاور مسقف و موکت کاری شده می باشد و تیم اسباب کشی شامل ۴ نفر خواهند بود که یکی از این افراد راننده خاور بوده و سه نفر باقی مانده مسئولیت حمل بار ها را برعهده خواهند گرفت ، با توجه به تخصصی که در امر اسباب کشی و حمل بار داریم کلیه اثاثیه شما را از خرده ریز تا بزرگترین وسیله ای که در خانه شما می باشد را در خاور چیده کار جابجایی را برای شما با نهایت دقت انجام خواهیم داد ، نگران هیچ چیزی نباشید و کار را بدست ما بسپارید ما راه و روش اسباب کشی را خوب می دانیم بارهای شما را به مقصدتان برده و در خانه جدیدتان تخلیه خواهیم کرد

باربری سنایی با تجربه ای که در این امر دارد مفتخر است که در خدمت شما عزیزان خواهد بود

این شرکت دارای ماشین های نیسان بار و وانت بار و خاور می باشد این شرکت به صورت شبانه روزی حتی در ایام تعطیلات خدمات خود را به شما ارائه دهد.

تلفن های تماس با شرکت باربری سنایی جهت دریافت مشاوره و رزرو سرویس :

۸۸۱۰۴۴۷۹

۷۷۷۲۸۴۸۶

۴۴۴۴۰۴۲۶

۲۲۸۹۵۳۶۴

ما به صورت شبانه روزی در خدمت شما عزیزان خواهیم بود !