باربری ستارخان

همتا بار > مقالات > مقالات > باربری ستارخان
باربری ستارخان

آیا با باربری ستارخان و خدمات انجام شده در آن آشنا هستید؟ آیا می دانید در این اتوبار قابل اعتماد و با تجربه جا به جایی کالا چگونه انجام می پذیرد؟

اگر قصد اسباب کشی دارید و می خواهید این کار را  به یک  اتوبار مجرب ، کارآزمودن و معتبر بسپارید ، باربری ستارخان را امتحان کنید. این شرکت حمل و نقل اثاثیه در طی چند سال سابقه کاری خود ، اعتبار زیادی بین مشتریان به دست آورده است. تامین امنیت  لوازم و تضمین سالم بودن آن اهداف اصلی و عمده این شرکت است. در ادامه با باربری ستارخان و خدمات ارائه شده در آن بیشتر آشنا شوید.

اتوبار ستارخان

اصول و قواعد صحیح انتقال کالا در باربری ستارخان

حمل و نقل صحیح اثاثیه اصول و تکنیک های مخصوص به خود را دارد. مشتری ملزومات خود را به هر شرکت حمل و نقلی نمی سپارند. یک مرکز مجرب باید الزاماتی را رعایت کند ، تا اعتبار کاری خود را تامین و تضمین نماید. پرسنل کارآزموده و حرفه ای ، استفاده از خدمات بیمه ای و بیمه وسایل ، استفاده از روش های نوین بسته بندی و چیدمان اصولی لوازم در زمان جا به جایی مواردی است که موجب بالا رفتن اعتبار یک مرکز حمل و نقل می شود.

مرکز حمل و نقل اثاثیه ستارخان همه این الزامات را به بهترین شیوه  در تجربه های کاری خود به انجام رسانیده است و خود را متعهد و ملزم  به اجرای این اصول در آینده نیز کرده است.

اسباب کشی ستارخان

پرسنل شرکت اسباب کشی ستارخان

مهمترین نکته در اسباب کشی حفظ امنیت و عدم آسیب دیدگی وسایل در فرایند انتقال است. بخش مدیریت شرکت اسباب کشی ستارخان در رابطه با حفظ امنیت کالا،  سیاست کاری استفاده از نیروی ماهر ، کارآزموده و کاردان در همه بخش های کاری خود را به کار برده است. همه کارکنان باربری دانش تخصصی در حیطه کاری خود را به خوبی یاد گرفته اند.

دلایل استفاده از خدمات بیمه ای در باربری ستارخان

سیاست بعدی در شرکت اسباب کشی ستارخان استفاده از خدمات بیمه ای برای تضمین ارزش مادی لوازم در صورت بروز ناگهانی حوادث و  حفط ارزش مالی کالا است. استفاده از خدمات بیمه ای در اتوبار ستارخان به این منظور انجام می شود که شرکت بیمه‌گذار موظف شود تا ضرر و زیان ناشی از آسیب های وارد شده به کالا و ضررهای جانبی مشتریان اتوبار را به‌صورت کامل از نظر مالی جبران کند..

استفاده از ماشین های متنوع در شرکت اسباب کشی ستارخان

در شرکت اسباب کشی ستارخان ماشین های متفاوت از نیسان و وانت بار گرفته تا کامیون های برزگ و پیشرفته و ترانزیت های بسیار بزرگ و  مجهز موجود است. این اتوبار از این ماشین ها مناسب با کالای مشتری استفاده می کند. برای انتقال وسایل کم از وانت بار و نیسان وبرای  کالای بزرگتر یا بیشتر با فاصله انتقال طولانی از ماشین های بزرگتر چون ترانزیت و کامیون های بزرگ و بسیار استفاده می کند. حجم ، اندازه ، وزن ، جنس و مسیر انتقال در انتخاب ماشین مناسب در این شرکت دخیل است.

باربری ستارخان

هزینه های مناسب و به صرفه در شرکت اسباب کشی ستارخان

در اتوبار ستارخان هزینه های دریافتی با خدمت های ارائه شده متناسب است. این اتوبار به هیچ وجه هزینه اضافی ازمشتریان خود دریافت نمی کند. سیاست کاری  تعداد مشتری بیشتر و درآمد بالاتر از اهداف اساسی این مرکز است. بر اساس این سیاست کاری مدیریت مرکز در نظر دارد ، در ازای ارائه خدمات با کیفیت تر هزینه آن را پایین بیاورد و لوازم را ارزان تر منتقل کند. با این سیاست شمار کارهای خود را افزایش داده و افزایش درآمد خود را از طریق افزایش شمار مشتری تحقق دهد.

امکانات موردنیاز برای بسته‌ بندی وسایل در اتوبار ستارخان

برای این که وسایل مشتریان در فرآیند انتفال از امنیت بیشتری برخوردار باشند ، در اتوبار ستارخان وسایل و اثاثیه را در جعبه‌ و کارتون های مناسب در اندازه‌های مختلف ، بسته‌بندی می کنند. سپس درب آن‌ها را با نوارچسب یا یک طناب محکم می بندند. بسته بندی صحیح بیش از هر عامل دیگری در امنیت لوازم دخالت دارد. فوم ، نایلون حباب دار ، تایلون ، چسب ، کارتون های گوناگون ، جعبه های میوه  و موادی دیگر در این مرکز موجود است و در بسته بندی کالا از انها استفاده می شود.

چیدمان اصولی لوازم در اتوبار ستارخان

علاوه بر بسته نبدی ، چیدمان منظم و دقیق لوازم در داخل ماشین از ضروریات حمل و نقل ایمن لوازم است. اگر چیدمان به صورت محکم و دقیق انجام شود ، اسباب کشی به درستی و صحیح انجام خواهد شد. در مرکز حمل و نقل ستارخان اصول اساسی چیدمان منظم در فرایند انتقال کالا به درستی رعایت می شود و لوازم به صورت صحیح و سالم منتقل می شود. تا کنون موردی حاکی از بی احتیاطی و بی دقتی پرسنل موجود دیده نشده و همین امر موجب شده مردم هر چه بیشتر به این مرکز اعتماد کنند و کار اسباب کشی خود را به آنها بسپارند.

چیدمان بار ستارخان

تماس با دفتر مرکز حمل و نقل اثاثیه ستارخان

اگر کار اسباب کشی داشتید ، می توانید از طریق شماره های زیر با دفتر مرکز حمل و نقل اثاثیه ستارخان تماس حاصل نمایید و درخواست کمک کنید. پرسنل متبحر این مرکز در کمترین زمان ممکن اسباب کشی شما را به بهترین شیوه انجام خواهند داد.

ارائه مشاوره رایگان در مرکز حمل و نقل اثاثیه ستارخان

پس از تماس با مرکز حمل و نقل اثاثیه ستارخان مشاوران خبره این موسسه به شما مشاوره تخصص ارائه خواهند. یک جلسه مشاوره غیر حضوری برای شما برگزار می شود. در این جلسه در رابطه با جزئیات و اصول ارائه خدمات اسباب کشی صحبت خواهد شد. مشاوران مواردی را به شما خواهند گفت که کاملاً تخصصی است و در هیچ مکان دیگریآ ن موارد را به صورت تخصصی به شیوه واضح و رسا به شما نخواهند گفت. این جلسه مشاوره کاملاً تخصصی و رایگان است و بابت آن از شما هرینه ای دریافت نمی شود.

در این جلسه مشاوران به شما بهترین شیوه جا به جایی اثاثیه و بهترین زمان انتقال و بهترین مسیر برای جا به جایی را خواهند گفت. پس از توافق بین شما و مرکز ، بارنامه تنظیم شده و بیمه بار انجام می شود.

اتوبار ستارخان

شرکت باربری تهران ارائه دهنده خدمات حمل اثاثیه منزل را در محدوده ستارخان برای شما به وجود آورده است که شما ساکنین منطقه ستارخان تهران می توانید از آن برای حمل اثاثیه منزل و ادارات و شرکت های خود استفاده کنید.

باربری در ستارخان

خیابان ستارخان که یکی از بزرگترین خیابان های تهران می باشد در منطقه ۲ شهرداری استان تهران قرار گرفته است که از فلکه دوم صادقیه شروع شده و تا پل یادگار امام به طول می انجامد.

باربری ستارخان
باربری ستارخان

وقتی که شما با باربری ستارخان تماس می گیرید مشاورین شرکت باربری ستارخان مشاوره اولیه را به شما ارائه می دهند این مشاوره شامل توضیحات اولیه در خصوص اسباب کشی می باشد و اگر سوالی خاصی را مد نظر داشته باشید کارشناسان باربری ستارخان به شما مشاوره را ارائه خواهند داد.
بعد از ارائه مشاوره کارشناسان باربری ستارخان به شما یک روز را برای اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل شما را در نظر خواهیم گرفت. اگر شما بسته بندی وسایل منزلتان را انجام نداده باشید تیم باربری ستارخان بسته بندی وسایل منزل شما را به سبک کشور های اروپایی برای شما بسته بندی می کند لازم به ذکر است که بگویم هرچه بسته بندی اثاثیه منزل بار به درستی صورت بگیرد در حین حمل آن دچار هیچگونه مشکلی نخواهید شد. ( برای راهنمایی بیشتر لطفا این مطلب را بخوانید )
بعد از اینکه امورات بالا برای شما صورت گرفت یک تیم حمل بار وارد عمل شده و بارهای شما را به درون خاور ها انتقال خواهند داد. تعداد کاگر ها بستگی به تعداد طبقات شما می باشد که تعداد آنها را در حین انجام مشاوره به شما خواهیم گفت. یک نفر که راننده ماشین می باشد بارهای شما را در داخل خاور می چیند و ضامن بار شما می باشد ، و تعداد کارگر های باقی مانده وظیفه حمل بار ها را به درون ماشین ها بر عهده خواهند گرفت.

باربری در محدوده ستارخان

اگر با شرکت های باربری دیگر دچار مشکل شده اید باربری محدوده ستارخان در کنار شماست تا یک جابجایی رویایی را به شما ارائه داده و به تمامی نیاز های شما پاسخ دهند و یک جابجایی رویایی را برای شما به عمل اورده تا در آینده ای نزدیک به عنوان یک اسباب کشی شیرین از آن یاد کنید و شرکت ما را به دوستان و آشنایانتان معرفی کنید تا اسباب کشی بی دردسری را برای دوستانتان هم انجام دهیم ، این باربری در کنار شماست تا یک اسباب کشی بی مشکل را برای شما انجام دهد.

حمل اثاثیه منزل در ستارخان

باربری ستارخان با توجه به سختی کار اسباب کشی تصمیم به ایجاد سرویس دهی بسته بندی اثاثیه منزل نموده است که بسته بندی توسط نیرویی زبده و کار آزموده و حرفه ای انجام می شود ، این باربری با تجربه ای چندیدن ساله در امر اسباب کشی مفتخر است که خدمات خود را به شما ارائه دهد و به تمامی سوالات شما پاسخ دهد این شرکت باربری در محدوده ستارخان اسباب کشی را انجام می دهد و شما ساکنین محدوده ستارخان می توانید صفر تا صد اسباب کشی را بدست تیم باربری ستارخان سپرده و نگران هیچ چیزی نباشید ، در مرحله اولیه ما مشاوره را در خصوص اسباب کشی به شما ارائه می دهیم کار بسته بندی توسط نیرویی زبده و نیرومند صورت می گیرد و خدمات بسته بندی با فوم وکیوم و کارتن و بخصوص برای بسته بندی لباس های شما از کارتن های رگال دار استفاده می کند که این کارتن ها می تواند ۱۲ دست لباس را در خود جای دهد که حتی اتو لباس هایتان خراب نمی شود ، بسته بندی ظروق چینی و … نیز توسط افرادی خبره و کار آزموده صورت میگیرد که در لابه لای کلیه وسایل منزل شما از فوم استفاده می شود و می توانید از این وکیوم و فوم ها در لابه لای وسایل استفاده کنید ، شرکت باربری و اتوبار ستارخان بعد از انجام بسته بندی پروسه حمل و نقل را نیز انجام می دهد

باربری ستارخان
شرکت باربری در خیابان ستارخان

باربری ستارخان از خاورهای مسقف و موکت کاری شده برای اسباب کشی شما استفاده می کند و از پرسنلی زبده و نیرومند برای حمل اثاثیه منزل شما استفاده می کند ، این شرکت با تخصص چند ساله در امر اسباب کشی و حمل بار با مجوز رسمی اتحادیه و قیمت هایی ارزان در خدمت شماست، نگران دغدغه های اسباب کشی نباشید باربری ما اسباب کشی را به سبکی حرفه ای و درست برای شما بسته بندی اثاثیه را انجام می دهد این شرکت باربری با تجربه ای ۵۰ ساله در کنار شماست و شما می توانید از خدمات ما بهره بگیرید ، سرویس دهی شرکت باربری ستارخان فقط در محدوده ستارخان خلاصه نمی شود شما در هر نقطه ای از تهران باشید ما خدمات اسباب کشی را به شما ارائه داده و شما را از سختی های اسباب کشی نجات خواهیم داد، ما در این شرکت باربری در کنار شما هستیم تا با تخصصی که در اختیار داریم در کنار شما باشیم و بهترین خدمات را به شما ارائه دهیم.
باربری ستارخان
بعد از انجام این امور تیم باربری ستارخان بارهای شما را به مقصد مورد نظرتان ارسال می کند و بارهای شما را در خانه جدیدتان تخلیه خواهد نمود.
بنا به نیاز شما مشتریان گرامی سرویس چیدمان وسایل منزل را برایتان انجام خواهیم داد که این نحوه چیدمان وسایل با سلیقه شما خواهد بود.
اگر از دلهره های اسباب کشی می ترسید تیم باربری و اتوبار ستارخان در خدمت شما عزیزان ساکن محدوده ستارخان می باشد.

ما در شرکت باربری ستارخان قابلیت رزرو اینترنتی را نیز برای شما قرار داده ایم که شما می توانید از این سرویس دهی این شرکت برای رزرو بارهای خود استفاده کنید رزرو بار به صورت شبانه روزی می باشد و به صورت اینترنتی انجام می شود و میتوانید آدرس مبدا و مقصد را در سیستم وارد کرده و شماره تلفن خود را وارد نموده و سرویس خود را رزرو نمایید بعد از انجام رزرو بار شرکت اتوبار ستارخان با شما تماس می گیرید و هماهنگی های لازمه را انجام خواهد داد ، در هر مرحله تلفن پشتیبانی باربری ستارخان در خدمت شماست.
کارشناسان گوش بزنگ باربری تهران در خدمت شما خواهند بود ، لطفا با ما تماس بگیرید ، روش صحیح اسباب کشی را با تجربه ی چندیدن ساله ما تجربه کنید.

تلفن باربری ستارخان

۰۲۱۲۲۸۹۵۳۶۴
۰۲۱۸۸۱۰۴۴۷۹
۰۲۱۴۴۴۴۰۴۲۶
در خدمتتان خواهیم بود.