باربری زرگنده

همتا بار > مقالات > مقالات > باربری زرگنده
باربری زرگنده

آیا با باربری زرگنده و خدمات صورت گرفته در آن آشنایی دارید؟ آیا می دانید ارائه  خدمات در این مرکز حمل و نقل چگونه است؟ برای کسب آگاهی بیشتر با ما همراه باشید.

امروزه استفاده از امکانات و تجهیزات صنعتی و مدرن به ارائه کار و خدمت با کیفیت از سوی بنگاه های خدماتی و تجاری شده است. باربری زرگنده امکانات و تجهیزات مدرن و دانش و تخصص روز را برای ارائه خدمات با کیفیت به خدمت گرفته است. مدیریت این اتوبار در تهران تمام توان موجود را به کار برده است تا بار و ملزومات مردم را با امنیت و سالم به مقصد برساند و اعتبار خود را بالا ببرد و به هدف خود دست یافته و اعتبار بالایی کسب کرده است.

باربری زرگنده

راه و روش های باربری زرگنده برای حمل ایمن بار

 •         برای این که لوازم و اثاثیه مشتریان مرکز خدماتی حمل بار به صورت ایمن و سالم به مقصد انتقال یابد ، در این موسسه حمل بار پرسنل آموزش دیده و کارآزموده به خدمت گرفته شده اند.
 •         بار و ملزومات هر نوع و اندازه ای که باشد قبل از حمل و نقل در پوشش حمایت بیمه ای قرار می گیرد.
 •         تجهیزات و امکانات موجود در مرکز حمل و نقل بسیار پیشرفته و مدرن است.
 •         اصول بسته بندی و چیدمان بار از اصول اساسی شرکت حمل و نقل زرگنده است.
 •         داشتن اخلاق نیکو و رفتار پسندیده از ضروریات این شرکت است.
 •         رضایت مشتری اهمیت ویژه ای در این مرکز حمل و نقل بار دارد و برای کسب آن تلاش صادقانه و مستمر صورت می گیرد.

اعتبار باربری زرگنده

با استفاده از این راهکارها تا کنون باربری زرگنده توانسته است اعتبار بسیار بالایی را در بین مشتریان چندین ساله کسب کند. در این موسسه حمل بار در طی چندین سال تجربه شرکت همه مشتریان راضی بوده اند و بار مشتری با امنیت تمام به مقصد رسیده و تاکنون شکایتی مبنی بر نارضایتی مشتریان صورت نگرفته است. بنابراین اعتبار شرکت بالا رفته و هر روز بر تعداد طرفداران و مشتریان آن افزوده می شود.

بسته بندی اثاثیه در باربری زرگندی

تخصص پرسنل اتوبار زرگنده

افراد موجود در اتوبار زرگنده از مدیر و راننده و مشاور گرفته تا کارکنان حمل بار همه دانش و تخصص حوزه فعالیت خویش را به خوبی آموخته اند و در زمینه حرفه خود متخصص هستند. رعایت اصول ایمنی و نکات ضروری در این مرکز حمل بار اهمیت فراوانی دارد.

امکانات و ماشین های موجود در اتوبار زرگنده

در اتوبار زرگنده ماشین های مجهز و با کلاس در سایز و مدل های متنوع به خدمت گرفته شده است. ترانزیت های بسیار بزرگ و مجهز مخصوص حمل بارهای بزرگ و مسیرهای طولانی هستند. کامیون های متوسط و بزرگ برای بار های متوسط و بزرگ استفاده می شود. بارهای بسیار کم و کوچک نیز با تاکسی بار و وانت بار منتقل می شود. تناسب بین بار با وسیله یکی از شرط های اساسی حمل بار است.

هزینه حمل بار در اتوبار زرگنده

تناسب بین خدمات دریافت شده و هزینه های پرداختی توسط مشتری در مرکز حمل اثاثیه زرگنده برقرار است. به دلیل این که اکثر مردم قشر متوسط و حتی کمتر از متوسط هستند ، برای این که اکثریت بتوانند از خدمات استاندارد حمل بار برخوردار باشند ، مدیریت این مرکز حمل و نقل هزینه ها را منصفانه در نظر گرفته است. با این سیاست راهبردی مدیریت در صدد است با افزایش تعداد بار بیشتر درآمد و سود موسسه خود را بالا ببرد.

بسته بندی و چیدمان بار در مرکز حمل و نقل زرگنده

بسته بندی بار قبل از حمل و چیدمان بار درون خودرو حمل بار قاعده و قانون خاص خود را دارد. پرسنل مرکز حمل و نقل زرگنده اصول صحیح بسته بندی و روش درست چیدمان بار را به خوبی رعایت می کنند. تجربه چند ساله و اعتبار مرکز حمل اثاثیه این گفته را ثابت می کند. تفکیک انواع بار ، تناسب وزن بار  با جعبه های موجود و تناسب بین وزن جعبه های بسته بندی شده از اصول بسته بندی می باشد. تعدا وزن درون خودرو حمل و نقل ، ثبات و استحکام بار نیز از جمله اصول چیدمان منظم می باشد.

باربری زرگندی

حمایت از بار و بیمه آن در اتوبار زرگنده

در این اتوبار برای این که مشتری آسوده خاطر بار خود را به مرکز حمل اثاثیه بسپارد و همچنین در صورت برخورد با حوادث اتفاقی خسارت های احتمالی جبران شود ، بار مشتری هر نوع و اندازه ای باشد ، تحت پوشش بیمه قرار می گیرد. در صورت مواجه شدن با حوادث اتفاقی شرکت بیمه گذار خسارت مالی بار را جبران می کند.

مراحل  انجام کار در مرکز حمل و نقل زرگنده

 •         ابتدا با مشاوران مرکز تماس می گیرید.
 •         مشاوران کارآزموده شما را در زمینه فعالیت ها و هزینه حمل بار و غیره هدایت می کنند.
 •         پیمان همکاری بین طرفین منعقد می شود.
 •         بیمه بار صورت می گیرد.
 •         پرسنل مرکز حمل و نقل در محل بار مستقر می شوند.
 •         پرسنل بار را به درستی بسته بندی می کنند.
 •         بسته ها و لوازم با رعایت اصول ایمنی به درون خودرو منتقل می شود.
 •         چیدمان اصولی درون خودرو صورت می گیرد.
 •         پس از اطمینان از استحکام بار ، خودرو به سمت مقصد حرکت می کند.
 •         در مقصد پرسنل با امنیت تمام بار را به محل اصلی منتقل می کنند.
 •         پرسنل باربری به شما در چیدمان مجدد لوازم کمک می کنند.

راههای برقرای تماس با اتوبار زرگنده

اگر بار برای حمل و نقل دارید و قصد حمل آن توسط پرسنل اتوبار زرگنده را دارید ، از طریق شماره های زیر با دفتر تماس بگیرید. مشاوران مرکز حمل و نقل شما را در زمینه خدمات مرکز حمل بار ، هزینه های دریافتی ، چگونگی بیمه بار ، بهترین مسیر برای حمل بار و بهترین زمان برای حمل و نقل بار راهنمایی و هدایت می کنند. مشاوره صورت گرفته توسط عوامل مرکز حمل بار کاملاً رایگان بوده و از شما بابت آن هزینه دریافت نمی شود. در صورت توافق با شرایط و مقررات باربری میتوانید سفارش بار را صادر کنید و پیمان همکاری را منعقد نمایید.

مدیریت باربری زرگنده برای همه هموطنان گرامی سفری مفرح و خمل باری ایمن و سالم را آرزومند است.

باربری زرگنده

عرض ادب و احترام خدمت شما بازدید کننده محترم ، به وب سایت شرکت باربری زرگنده خوش آمدید این شرکت خدمات حمل اثاثیه منزل و اسباب کشی را در استان تهران و در این محدوده انجام می دهد ، این شرکت با توجه به سالها سابقه درخشان در امر اسباب کشی آماده است خدمات خود را به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته حتی در ایام تعطیل به شما ارائه دهد این شرکت که با برند و اسم باربری زرگنده خدمات اتوبار و جابجایی وسایل منزل را ارائه می دهد آماده است به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته خدمات خودش را به شما ارائه دهد

باربری در زرگنده

اگر قصد دارید اسباب کشی کنید و ساکن محدوده زرگنده هستید این موسسه حمل و نقل آماده است به خاور های مسقف و موکت کاری شده ای که در اختیار دارد کار جابجایی اثاثیه منزل شما را انجام دهد ، ما یک تیم سازمان یافته در امر اسباب کشی منزل هستیم در مرحله اول کار که شما با این شرکت اتوبار تماس می گیرد ما خدمات مشاوره ای را به شما ارائه داده و با توجه به نیاز شما یک روز را برای اثاث کشی منزل شما در نظر خواهیم گرفت ، این شرکت یک تیم مشاور دهنده را برای سوالات شما در نظر گرفته است ، ما به صورت شبانه روزی در کنارتان هستیم ، بعد از انجام خدمات مشاوره ، تیم بسته بندی اثاثیه منزل را برایتان ارسال خواهیم کرد که بسته بندی وسایل به صورت کاملا حرفه ای و قوی صورت خواهد گرفت که وسایل بسته بندی شامل چسپ ، وکیوم ، سلفون و … خواهد بود ، اگر نیاز دارید یک اسباب کشی بدونه شکستن را تجربه کنید خواهشمندیم کار بسته بندی را به صورت حرفه ای انجام دهید ، تهیه کلیه وسایل بسته بندی از کارتن تا چسپ توسط شرکت باربری زرگنده خواهد بود ، بنا به درخواست شما چند نفر را برای بسته بندی برایتان ارسال خواهیم کرد تا کار بسته بندی را انجام دهند ، کار بسته بندی به صورت حرفه ای انجام خواهد شد

باربری زرگنده

بعد از انجام امورات پک کردن وسایل یک تیم حمل اثاث را برای شما اعزام خواهیم کرد که این تیم اکثرا شامل ۴ نفر خواهند بود که یکی از آنها راننده بوده و بارهای شما را در خاور خواهد چید و ۳ نفر باقی مانده مسئولیت حمل بار ها را برعهده خواهند گرفت ، این افراد تمامی وسایل شما را در درون خاور های مسقف و موکت کاری شده خواهد چید و کار حمل بار را برایتان انجام خواند داد ، نگران هیچ چیزی نباشید این افراد کاملا نیرومند و قوی هستند که دارای ۵ سال سابقه کاری در کار باربری هستند.

بعد از انجام امور حمل اثاثیه منزل ما کار چیدمان وسایل شما را انجام خواهیم داد ، یعنی کلیه ظروف آشپزخانه را در جای خود قرار داده ، کار سرویس ساید بای ساید و لباس شویی را انجام داده و مبلمان را در جای مناسب خود قرار خواهیم داد.

اتوبار زرگنده

این شرکت برای ارائه هر چه بهتر خدمات خود امکان رزرو بار به صورت اینترنتی را برای شما فراهم آورده است که می توانید سرویس خودتان را به صورت کاملا اینترنتی رزرو نمایید.

شرکت باربری زرگنده کار حمل اثاثیه منزل به شهرستان را نیز انجام می دهد که می توانید اسباب و اثاثیه ای را که می خواهید به شهرستان ببرید با این شرکت حمل کنید این شرکت دارای ماشین های خاور ، نیسان ، تک ، تریلر و … می باشد

تلفن شرکت حمل و نقل زرگنده

۰۲۱-۲۲۸۹۵۳۶۴

۰۲۱-۸۸۱۰۴۴۷۹

۰۲۱-۴۴۴۴۰۴۲۶

به صورت شبانه روز در کنارتان خواهیم بود.