باربری رسالت

همتا بار > مقالات > مقالات > باربری رسالت
باربری رسالت

اگر باری برای حمل و نقل دارید و نمی دانید چگونه . چطوری آن را منتقل کنید ، با ما همراه باشید و از راز و رمز شگفت انگیز باربری رسالت در تهران با خبر شوید.

امروزه گسترش تبادلات جاده ای و ارتباطات ، تجارت و مبادلات کالا و خدمات را بیش از پیش گسترده کرده است. هر روزه بر شمار افرادی که نقل مکان می کنند و مکان اولیه خود را به عزم کار یا زندگی بهتر ترک می کنند ، افزوده می شود. افزایش نیاز به ارائه خدمات در زمینه حمل و نقل به گسترش باربری های حمل بار منجر شده است. رقابت بر سر کسب رضایت مشتری بزرگترین معضلی است که مراکز حمل بار با آن مواجه هستند. باربری رسالت در تهران تمام توان خود را به کار گرفته است و می خواهد ، پیروز میدان رقابت باشد و تلاش می کند رضایت مشتری را حاصل نماید.

اتوبار رسالت

جلب رضایت مشتری هدف اختصاصی در باربری رسالت

باربری رسالت همه روزه آماده ارائه خدمت به هموطنان در سراسر کشور می باشد. برای همین از تمام امکانات موجود بهره گرفته و تصمیم دارد بهترین خدمات را در زمینه حمل و نقل سالم بار ارائه دهد. مدیریت این مرکز حمل و نقل برای به دست آوردن رضایت مشتری ، پرسنلی مجرب ، کارآزموده و حرفه ای  ، تجهیزات و ماشین های حمل بار مجهز را فراهم آورده است. استفاده از خدمات حمایتی و پشتیبانی مالی از خسارت ناشی از صدمات احتمالی به بار از دیگر راهکارهایی است که در این باربری برای جلب رضایت مشتری به آن اهمیت مخصوص داده شده است.

مراحل انتقال بار در اتوبار رسالت

  •         پس از این که با این مرکز تماس برقرار کردید ، مشاوران  حرفه ای مرکز به صورت رایگان به شما مشاوره خواهند داد.
  •         پس از مشاوره در صورت توافق بین طرفین ، بار خود را به این موسسه می سپارید و قرارداد همکاری امضاء خواهید کرد.
  •         پس از آن نسبت به بیمه بار و تحت پوشش قرار دادن آن اقدام می شود.
  •         پس از عقد قرارداد نیروی انسانی مجرب موجود در باربری رسالت در بسته بندی اثاثیه منزل و چیدمان اصولی و بهینه بار با شما همکاری خواهند داشت.
  •         پس از بسته بندی محکم و با دوام اثاثیه و ملزومات با ارزش شما به داخل خودرو حمل بار با رعایت اصول ایمنی حمل خواهد شد.
  •         در این مرحله چیدمان منظم بار داخل خودرو انجام می شود. پس از اطمینان از استحکام آن ، اسباب و اثاثیه به مقصد منتقل می شود.
  •         بار در مقصد توسط پرسنل حرفه ای به مکان مورد نظر منتقل خواهد شد.
  •         افراد اتوبار رسالت در چیدمان و دکوراسیون مجدد بار به شما کمک خواهند کرد.

حمل بار رسالت

بسته بندی اثاثیه و لوازم منزل در مرکز حمل بار رسالت

بسته بندی محکم و با دوام یکی از نکات ارزنده و مهمی است که کم توجهی به آن ممکن است خسارت های جبران ناپذیری را به بار آورد. اگر بار و اثاثیه با استفاده از تجهیزات مدرن بسته بندی و اصول ایمنی رعایت شود ، امنیت بار تضمین و تامین خواهد شد. پرسنل  مرکز حمل بار رسالت با استفاده از مواد بسته بندی موجود در مرکز حمل و نقل در بسته بندی منظم و دقیق بار به مشتری کمک می کنند.

چیدمان بار در مرکز حمل بار رسالت

علاوه بر بسته بندی ، چیدمان بار نیز خیلی مهم است و عدم توجه کافی به آن خسارت بار و زیان آور خواهد بود. پرسنل مرکز حمل بار رسالت اصول چیدمان بار را در تفکیک انواع مختلف بار به خوبی رعایت می کنند و بارهای بزرگ و کوچک را طوری در کنار هم درون یک خودرو می چینند که در اثر تکان های بین راه ، ضربه و آسیب به اثاثیه و ملزومات وارد نیاید.

حمایت از اسباب و اثاثیه و بیمه بار در مرکز حمل بار رسالت

اثاثیه  لوازم منزل در مرکز حمل بار رسالت قبل از حمل و نقل کردن به صورت کامل بیمه می شود. شرکت های معتبر بیمه ، حمایت و پشتیبانی از خسارت های احتمالی ناشی از حوادث غیر مترقبه را به عهده می گیرند. شاید هیچ اقدام دیگری همچون بیمه بار امنیت و سلامت بار را تضمین نکند. با بیمه بار صاحب بار با خیالی آسوده و بدون نگرانی اثاثیه و لوازم خویش را به عوامل مرکز حمل و نقل می سپارد و نگرانی در رابطه با حوادث احتمالی در مسیر ندارد.

جابه جایی اثاثیه رسالت

ماشین آلات و خودرو های اتوبار رسالت

ماشین های مجهز و مجلل در سایز و مدل های گوناگون در اتوبار رسالت موجود است. بار مشتری کم باشد یا زیاد یا متوسط تفلوتی ندارد. متناسب با اندازه و نوع بار ماشین مناسب در این اتوبار موجود است و مشتری با کمبود ماشین مواجه نخواهد شد. برای بارهای کوچک و کم از نیسان و وانت و بارهای متوسط از کامیون های متفاوت و برای بارهای خیلی بزرگ از کامیون های بزرگ و ترانزیت های بسیار مجلل و مجهز حمل و نقل استفاده می شود.

امکانات و تجهیزات مرکز حمل بار و اسباب کشی رسالت

از دیگر تجهیزات و امکانات این مرکز می توان به مواد بسته بندی صنعتی  (فوم ، بابل رپ ، نایلون های حبابدار ، نایلکس و سلفون ، چسب و طناب ، وسایل چرخدار دستی حمل کالا و جعبه های بسته بندی  ( کارتون های متنوع ، جعبه میوه ، جعبه های رگال دار حمل پوشاک ، سلک های زیپ دار حمل لوازم خواب و پوشاک و غیره اشاره کرد.

پرسنل مرکز حمل بار و اسباب کشی رسالت

افراد موجود در مرکز حمل بار و اسباب کشی رسالت همه و همه افرادی متخصص و دانش آموخته در زمینه حرفه خود می باشند. این افراد مهارت لازم برای حمل و نقل بهینه بار را کسب کرده و تجربه فراوانی در این زمینه اندوخته اند. توان بدنی بالا در کنار تخصص و مهارت بر میزان اثربخشی و سودمندی کادر موجود افزوده است.

روش برقراری تماس با مرکز حمل بار و اسباب کشی رسالت

چنانچه اثاثیه و لوازم منزل را می خواهید جا به جا کنید و به مکانی دیگر نقل مکان کنید ، از طریق شماره های زیر با مرکز حمل بار و اسباب کشی رسالت در تهران تماس حاصل نمایید و در رابطه با کار حمل و نقل خود با مشاوران این مرکز را مطلع نمایید.  

باربری رسالت ارائه دهنده خدمات باربری در محدوده رسالت با بیش از یک دهه سابقه در عرصه اسباب کشی و حمل و نقل ، این باربری با داشتن یک دهه سابقه درخشان در عرصه باربری در رسالت آماده ارائه خدمات می باشد.

باربری در محدوده رسالت

اگر ساکن محدوده رسالت هستید و قصد دارید اسباب کشی کنید تیم باربری رسالت با تخصصی که در عرصه حمل اثاثیه دارد شما را در تمامی مراحل اسباب کشی یاری خواهد کرد.

وقتی که شما با باربری رسالت تماس می گیرید خدمت گزاران شما در باربری رسالت مشاوره اولیه را در خصوص باربری به شما ارائه می دهند و به تمامی سوالات شما در رابطه با اسباب کشی مشاوره اولیه را به شما ارائه خواهند داد ، شرکت باربری رسالت حمل بار و حمل اثاثیه منزل را با تجربه ی ۱۰ ساله ی خود به شما ارائه خواهند داد بعد از انجام امور مشاوره ای تیم باربری رسالت یک روز را برای اسباب کشی شما در نظر خواهند گرفت . تیم باربری رسالت بجز امور حمل بار ، بسته بندی وسایل منزل را نیز برایتان انجام خواهند داد که بسته بندی به روش کشور های اروپایی به صورت استرچ رپ و بابل رپ را برایتان انجام خواهند داد.

باربری در محدوده رسالت

در روز اسباب کشی در اولین مرحله بسته بندی را برایتان انجام خواهند داد و بعد از آن تیم حمل اثاثیه منزل وارد عمل خواهند شد که این تیم شامل ۴ نفر خواهند بود که اثاثیه شما را از خرده ریز آن گرفته تا بزرگترین وسایل شما را در درون خاور ها چیده و آماده حمل خواهند کرد ، بعد از انجام امور بارگیری بارهای شما را به مقصدتان برده و در آنجا نیز تخلیه بار را نیز برایتان انجام خواهیم داد.

شرکت حمل اثاثیه منزل در رسالت

باربری رسالت آماده است در تمامی مراحل اسباب کشی در کنار شما عزیزان ساکن محدوده رسالت باشند ، با ما تماس بگیرید و از خدمات این باربری بهره مند شوید ما در خدمتتان خواهیم بود.

تلفن باربری رسالت

۰۲۱-۷۷۷۲۸۴۸۶

۰۲۱-۸۸۱۰۴۴۷۹

۰۲۱-۴۴۴۴۰۴۲۶

۰۲۱-۲۲۸۹۵۳۶۴