باربری اختیاریه

همتا بار > مقالات > مقالات > باربری اختیاریه
باربری اختاریه

با باربری اختاریه و خدمات صورت گرفته در آن ، هزینه های حمل و نقل بار ، استراتژیها و راهکارهای عملی ارائه خدمات با کیفیت و چگونگی حمل بار ایمن و مطمئن آشنا شوید.

امروزه افزایش ارتباطات جاده ای به ارائه خدمات با کیفیت در زمینه حمل و نقل و باربری در تهران و  اسباب و اثاثیه و ملزومات منزل منجر شده است. بار مشتری هر نوع و اندازه ای که باشد، مهمترین شرط در حمل و نقل آن ، انتقال ایمن و سالم آن به مقصد بدون آسیب دیدگی و صدمات احتمالی در فرایند انتقال بار است. برای دست یابی به این امر خطیر و انتقال ایمن بار و اثاثیه در باربری اختاریه راهکارهای اجرایی و عملی صورت می گیرد که در ادامه با آنها آشنا می شوید.

راهکاری عملی و اجرایی برای انتقال ایمن بار در باربری اختاریه

برای این که کار حمل و نقل به صورت صحیح و کامل انجام شود و اثاثیه و اسباب منزل مشتری به صورت صحیح و سالم به مقصد منتقل شود ، مدیریت باربری اختاریه راهکارهای زیر را در بنگاه خدماتی خود عملی کرده است.

 •         حمایت از بار مشتری و بیمه بار توسط شرکت های بیمه گر
 •         استفاده از تجهیزات و ماشین های حمل بار پیشرفته
 •         استفاده از مواد بسته بندی مدرن و رعایت اصول ایمنی در موقع بسته بندی و چیدمان بار
 •         استفاده از دانش و تخصص در فرایند حمل بار
 •         استفاده از پرسنل مجرب و آموزش دیده در مرکز حمل و نقل
 •         مشتری مداری و پیشبرد اهداف و فعالیت ها در راستای تحقق رضایت مشتری
 •         استفاده از برنامه ریزی هدفمند و سازمان یافته برای تحقق اهداف

اتوبار اختاریه

ارزنده ترین  و مهمترین هدف اتوبار اختاریه

بزرگترین و با اهمیت ترین هدف باربری اختاریه در تهران کسب رضایت مشتری و حفظ بازار کار است. در این مرکز حمل و نقل برای این که مشتری راضی باشد و به صورت مشتری دائمی مرکز حمل بار اختاریه در بیاید ، مدیریت باربری مسیر فرایند کار مرکز حمل و نقل را در راستای حصول رضایت قرار داده است. چرا که اگر مشتری راضی باشد ، مرکز حمل و نقل بار اعتبار کسب می کند. اعتبار بالا به تداوم کار باربری و ارتقاء آن منجر می شود. راستی چه موقع مشتری راضی است؟

چگونگی کسب رضایت مشتری در اتوبار اختاریه

آنگاه که بار و لوازم مشتری صحیح و سالم به مقصد برسد و آسیب و خسارت به آن وارد نیاید ، در موعد مقرر کار حمل و نقل انجام پذیرفته باشد ، پرسنل اخلاق و رفتار نیکو داشته باشند و با ملاطفت و نرمی با صاحب بار و بار برخورد کنند ، رضایت مشتری به دست می آید. لازمه این کارها ، در دست داشتن امکانات و تجهیزات مدرن همچون ؛ ماشین های حمل بار مدرن و متنوع و استفاده از مواد و منابع بسته بندی صنعتی و داشتن دانش و تخصص کافی است. در اتوبار اختاریه منابع و سرمایه مالی و انسانی فراهم است و پرسنل با استفاده از آنها در راستای حمل بار ایمن و سالم و کسب رضایت مشتری گام برمی دارند.

برنامه ریزی در مرکز حمل بار اختاریه

بر اساس برنامه ریزی که در مرکز حمل بار اختاریه چیده شده است ، امکانات و منابع اساسی در دسترس پرسنل قرار گرفته و پرسنل  با استفاده از مهارت و تخصص خود در ارائه خدمات به مشتریان در موعد مقرر اقدام می کنند. کارها بر اساس برنامه از پیش تعیین شده به پیش می رود و پرسنل خود را متعهد و ملزم به رعایت قوانین و مقررات باربری می دانند.

بیمه بار و حمایت مالی از بار در مرکز حمل بار اختاریه

اثاثیه و اسباب و ملزومات مشتریان قبل از حمل و نقل بیمه می شود و در حمایت شرکت های بیمه گر قرار می گیرد. تا در صورت مواجه شدن با حوادث احتمالی خسارت مالی اثاثیه و لوازم جبران شود و مشتری مستوجب خسارت و زیان نشود. بیمه بار از مهمترین راهکارهایی است که آسودگی خیال صاحب بار را تامین می کند و مشتری با خیالی آسوده و به دور از هر نوع نگرانی بار خود را به مرکز حمل بار اختاریه می سپارد.

حمل بار اختاریه

فرایند حمل و نقل بار و اثاثیه در شرکت حمل و نقل اختاریه

برای این که یک چرخه و فرایند از فعالیت های شرکت حمل و نقل اختاریه تکمیل شود ، مراحل زیر در شرکت حمل و نقل اختاریه انجام میشود.

 1.   مشتری از طریق شماره های پایین صفحه با مرکز حمل و نقل تماس می گیرد.
 2.   مشاوران کاردان به آنها مشاوره می دهند.
 3.   توافق بین طرفین ایجاد می شود و پیمان همکاری بسته می شود.
 4.   بیمه بار انجام می شود.
 5.   پرسنل در محل بار مستقر می شوند.
 6.   پرسنل بار را با رعایت اصول بسته بندی صحیح بسته بندی می کنند.
 7.   بار با احتیاط به داخل خودرو حمل بار منتقل می شود.
 8.   چیدمان صحیح و اصولی بار انجام می شود.
 9.   بار با امنیت تمام به مقصد منتقل می شود.
 10.  در مقصد بار خالی و در محل اصلی چیده می شود.

حمل اثاثیه اختاریه

راه های برقراری تماس با مرکز حمل و اسباب کشی اختاریه

اگر می خواهید نقل مکان کنید و از یک محل به محلی دیگر و از یک شهر به شهری دیگر و یا از یک ناحیه به ناحیه ای دیگر بروید ، از طریق شماره های زیر با مرکز حمل و اسباب کشی اختاریه تماس بگیرید و پس از آگاهی یافتن از شرایط کاری این مرکز حمل و نقل و توافق با آنها سفارش حمل بار بدهید.

دریافت مشاوره از طرف مرکز حمل و اسباب کشی اختاریه

پس از برقراری تماس با مرکز حمل و اسباب کشی اختاریه مشاوران ماهر این مرکز شما را در زمینه هزینه های حمل بار، بیمه بار و بهترین زمان حمل و نقل مطلع می کنند. شما نیز در رابطه با محل بار و مقصد نهایی و نوع بار به مشاوران اطلاعاتی را ارائه می دهید. مشاوره مرکز حمل و اسباب کشی اختاریه کاملاً رایگان است و مشتری هزینه ای بابت مشاوره نمی پردازد.

مدیریت شرکت حمل و نقل اختاریه برای همه هموطنان گرامی حمل بار ایمن و سالم و سفری شاد و سلامت را آرزومند و خواهان است.

باربری در خیابان اختیاریه

اتوبار و باربری اختیاریه ارائه خدمات باربری در محدوده اختیاریه با یک دهه سابقه درخشان در امر حمل اثاثیه منزل با کادر فنی مجرب و دوره دیده در استان تهران با ارائه مجوز از اتحادیه باربری داران استان تهران در خدمت شماست.

اگر ساکن محدوده اختیاریه هستید و قصد دارید اسباب کشی کنید تیم باربری و اتوبار اختیاریه به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته در خدمت شما عزیزان ساکن استان تهران می باشند.

باربری در محدوده اختیاریه

از وقتی که شما با باربری اختیاریه تماس می گیرید تیم باربری اختیاریه مشاوره اولیه را در خصوص اسباب کشی به شما ارائه می دهند و در همین راستا قیمت باربری را به شما ارائه می دهیم بعد از انجام امور مشاوره ای و قیمت باربری در صورت توافق شرکت باربری اختیاریه یک روز را برای اسباب کشی شما در نظر خواهند گرفت که در روز اسباب کشی بسته به نیاز شما شرکت باربری اختیاریه سرویس بسته بندی اثاثیه منزل را نیز برایتان انجام می دهیم که بسته بندی به سبک کشور های اروپایی صورت خواهد گرفت لازم به ذکر است که بگوییم تهیه کلیه لوازم بسته بندی توسط باربری اختیاریه صورت خواهد گرفت.

حمل اثاثیه منزل در اختیاریه

شرکت باربری و اتوبار اختیاریه بعد از انجام امور بسته بندی اثاثیه منزل تیم حمل اثاثیه منزل را برایتان اعزام خواهد کرد ، این تیم شامل ۴ نفر خواهد بود که یکی از آنها راننده کامیون بوده و سه نفر باقی مانده مسئولیت حمل بار ها را بر عهده دارند.

ما از ماشین هایی برای حمل اثاثیه منزل شما استفاده می کنیم که این ماشین ها کاملا مسقف و موکت کاری شده هستند و مخصوص اسباب کشی هستند ، شرکت باربری اختیاریه به صورت شبانه روزی خدمات خود را به شما ارائه می دهد.

شرکت اسباب کشی در اختیاریه

بعد از انجام امور حمل اثاثیه منزل تیم باربری و اتوبار اختیاریه آماده است که حتی سرویس چیدمان وسایل منزل را برای شما انجام بدهد.

شرکت باربری اختیاریه با تیمی که در اختیار دارد شما را در تمامی مراحل اسباب کشی یاری خواهد کرد ، فقط و فقط کافیست با شرکت باربری و اتوبار اختیاریه تماس بگیرید.

تلفن باربری اختیاریه

۰۲۱-۲۲۸۹۵۳۶۴

۰۲۱-۴۴۴۴۰۴۲۶

۰۲۱-۸۸۱۰۴۴۷۹

به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته در خدمت شما عزیزان ساکن محدوده اختیاریه هستیم