اسباب کشی در عید نوروز !

همتا بار > مقالات > مقالات > اسباب کشی در عید نوروز !

با سلام خدمت شما بازدید کننده گرامی از وب سایت باربری تهران ، شاید شما یکی از مستاجرانی باشید که بخواهید اسباب کشی را در عید نوروز انجام دهید و ما در شرکت باربری تهران انجام کلیه امور باربری و حمل بار را برای شما انجام می دهیم ، شرکت باربری تهران با بهره گیری از بروزترین روش های اسباب کشی آماده است خدمات خود را در عرصه اسباب کشی و حمل و نقل برای شما انجام دهد.

لازم به ذکر است که بگوییم اسباب کشی در عید نوروز ممنوع می باشد و برای این کار نیاز به گرفتن مجوز از کلانتری منطقه است و برای این کار  نیاز به مدارک شناسایی معتبر نیاز می باشد و اگر کسی که در حین حمل اثاثیه دارای مجوز نباشد ماشین باربری توقیف شده و با آن برخورد جدی خواهد شد. رئیس پلیس پیشگیری نیروی انتظامی اعلام کرد اسباب کشی در عید نوروز در تمام ایران ممنوع است.

photo_2017-02-07_10-49-49

پس قبل از اینکه اسباب کشی شما به تاخیر بیافتد ، نسبت به حمل بار و حمل اثاثیه خود هر چه زودتر اعلام کنید. شما می توانید در اسفند ماه با ما تماس گرفته و از خدمات ما بهره بگیرید.

اسباب کشی در عید نوروز همراه با مشکلاتی در پیش است که باید با استفاده از یک باربری متخصص جلو این مشکلات را گرفت این باربری با مجوز رسمی و تجربه ای چند ساله با تیمی حرفه ای و متخصص برای اسباب کشی و حمل بار در خدمت شما هستند تا یک اسباب کشی رویایی را برای شما عزیزان ساکن استان تهران به وجود بیاورند این باربری در کنار شماست تا یک اسباب کشی رویایی را برایتان به عمل آورد و حمل اثاثیه منزل را به صورت تخصصی برایتان انجام دهد در هر مرحله از اسباب کشی کارشناسان باربری تهران در خدمت شما هستند تا اسباب کشی راحتی را برایتان به وجود بیاورند و یک اسباب کشی رویایی را انجام دهند ، نگران هیچ چیزی نباشید صفر تا صد کار را به صورت تخصصی برای شما به عمل خواهیم آورد و با شرکت ما اسباب کشی راحتی را تجربه خواهید کرد ، این شرکت متخصص در امر بسته بندی اثاثیه منزل و حمل بار به شهر و شهرستان می باشد و شما می توانید از خدمات این شرکت به صورت شبانه روزی حتی در ایام تعطیل انجام دهید.

اسباب کشی در عید نوروز

برای کسب اطلاعات بیشتر و رزرو سرویس با شماره تلفن های زیر تماس گرفته و از خدمات ما بهره بگیرید.

۰۲۱۲۲۸۹۵۳۶۴

۰۲۱۸۸۱۰۴۴۷۹

۰۲۱۴۴۴۴۰۴۲۶

به صورت ۲۴ ساعته و هفت روز هفته در کنارتان خواهیم بود.

One thought on “اسباب کشی در عید نوروز !

نظرات بسته شدند.