باربری فرمانیه

همتا بار > مقالات > مقالات > باربری فرمانیه
باربری فرمانیه

آیا با خدمات باربری فرمانیه و چگونگی ارائه خدمات صورت گرفته در آن آشنا هستید؟ آیا می دانید برای این که بار ایمن و سالم به مقصد برسد ، چه اقداماتی صورت می گیرد؟

پیشرفتهای صنعتی و خدماتی به گسترش بنگاه های حمل و نقل بار و افزایش رقابت در این باربری ها منجر شده است. از جمله باربری موفق در این زمینه می توان به مرکز حمل اثاثیه فرمانیه در تهران اشاره کرد. مدیریت باربری فرمانیه از همه امکانات مادی و معنوی و سرمایه های موجود کمک گرفته است و رتبه و اعتبار خود را در بین رقیبان کاری افزایش داده و سوکان دار میدان رقابت تجاری و خدماتی است. چرا که این باربری رضایت صد درصد مشتریان بنگاه خود را به دست آورده است.

کسب رضایت صد درصدی مشتریان در باربری فرمانیه

طی چندین سال سابقه کاری که از تجربه باربری فرمانیه می گذرد ، این مرکز حمل و نقل توانسته است رضایت صد درصد مشتریان خود را به دست آورد. برای رسیدن به این مقام ارزشمند مدیریت این مرکز تلاش های فراوانی را انجام داده است. نتیجه تاش های صورت گرفته از طرف این بنگاه خدماتی کسب اعتبار و اعتماد بالا از طرف مشتریان بوده است.

اتوبار فرمانیه

اعتبار و اعتماد مرکز حمل و اسباب کشی فرمانیه

در مرکز حمل و اسباب کشی فرمانیه برای کسب اعتبار و اعتماد مشتریان در چندین سال گذشته که از تجربه کاری این شرکت می گذرد ، تمهیدات ویژه ای به کار گرفته شده و راهبرد ها و سیاست های متفاوتی به کار رفته است. برای دستیابی به این هدف مهم و کسب اعتبار بیشتر در این مرکز از سرمایه انسانی متبحر، سرمایه مالی فراوان و سرمایه صنعتی ویژه  استفاده کرده بود.

کادر موجود در مرکز حمل اثاثیه فرمانیه

به گونه ای که همه اعضای مرکز حمل اثاثیه فرمانیه افرادی کاردان و قدرتمند از نیروی بدنی و فکری بوده اند. ماشین آلات و تجهیزات موجود در مرکز حمل اثاثیه فرمانیه همه پیشرفته و مجهز بوده و اخلاق کاری کادر باربری پسندیده و مشتری مدار بوده است.

باربری فرمانیه

انجام برنامه ریزی گام به گام حمل بار در مرکز حمل و اسباب کشی فرمانیه

از اصول ضروری هر شرکت و سازمانی برنامه ریزی نظام مند و سازماندهی شده است. در صورت  عدم برنامه ریزی بهینه،  بی نظمی، هرج و مرج و آزردگی خاطر در مرحله های مختلف حمل بار در باربری بوجود می آید. کارهای خدماتی در صورت داشتن یک نظم و زمانبندی اساسی می توانند با کیفیت و سودمند ارائه شود. برای همین در مرکز حمل و اسباب کشی فرمانیه قبل از انتقال بار مشاوره رایگان به تمام مشتریان ارائه می شود.  در آن مشاوره بهترین زمان حمل بار و برنامه ای دقیق و اصولی برای حمل و نقل لوازم منزل و ادارات و شرکت ها ارائه می شود. همچنین در برنامه ریزی چیده شده مراحل مختلف حمل  بار بصورت قدم به قدم و در زمان مناسب مشخص می شود.

مراحل انجام کار در اتوبار فرمانیه

برای این که یک بار در اتوبار فرمانیه به مقصد برسد ، مراحل زیر را طی خواهد کرد.

۱-    مشتری باربری با استفاده از شماره های اتوبار فرمانیه که در پایین همین صفحه آمده است با مشاوران کاردان و کاربلد مرکز حمل و نقل تماس می گیرند.

۲-    مشاوران در رابطه با چگونگی حمل بهینه بار و زمان مشخص آن و هزینه های حمل بار با مشتری ها صحبت می کنند.

۳-    پس از آگاهی یافتن از شرایط کاری و چگونگی ارائه خدمات در مرکز حمل و نقل بار فرمانیه مشتری تصمیم می گیرد ، کار حمل و نقل اثاثیه و ملزومات خود را به این شرکت بسپارد.

۴-    پس از آن پیمان نامه همکاری بین مشتری و باربری فرمانیه بسته می شود. در این مرحله مدیریت باربری متعهد می شود با امنیت تمام بار مشتری را در زنان مقرر صحیح و سالم به مرکز برساند. مشتری نیز در رابطه با هزینه پرداخت حمل بار رضایت خود را اعلام می کند.

۵-    در این مرحله قبل از حمل و نقل بار را بیمه می کنند و کادر باربری به محل اثاثیه و بار می روند.

۶-    اگر بسته بندی قبلاً انجام شده باشد ، بار به درون خودرو حمل می شود. در صورتی که بسته بندی انجام نشده باشد ، عوامل اتوبار فرمانیه ، بار را به صورت اصولی بسته بندی و سپس حمل می کنند.

۷-    بار به مقصد حمل می شود و در مقصد توسط کادر موجود خالی می شود.

۸-      پرسنل موجود همچنین در چیدمان بار در مقصد به صاحب بار کمک می کنند.

حمل اثاثیه فرمانیه

روش های نوین بسته بندی و چیدمان بار در مرکز حمل و اسباب کشی فرمانیه

برای این که ملزومات و اثاثیه مشتری در امنیت تمام به مقصد منتقل شود ،در مرکز حمل و اسباب کشی فرمانیه به چگونگی بسته بندی بار توجه ویژه شده است. افراد موجود در مرکز حمل و نقل دانش و تخصص مربوط به بسته بندی اصولی و محکم بار را به خوبی یاد گرفته اند و در موقع بسته بندی بار آن را به خوبی عملی می کنند.

علاوه بر بسته بندی ، چیدمان بار در درون خودرو حمل بار در محل ثانوی و مقصد از اصولی خاص پیروی می کند و کادر باربری فرمانیه به خوبی بر آن اصول و قوانین مسلط هستند و در همه تجربه های کاری خود ، دانش مذکور را به مرحله اجرا در می آورند.

نکات ضروری در هنگام بسته بندی صحیح در مرکز حمل و نقل بار فرمانیه

  •         اولین اقدام این است که وسایل غیر ضروری پیچیده شود.
  •         مشخصات و اطلاعت مربوط به هر بسته و اسم محل یا شخص صاحب بسته روی آن با ماژیک نوشته می شود.
  •         تعادل وزن بین بسته ها و تناسب بین مواد و جعبه مورد نظر به درستی سنجیده می شود.
  •         در هنگام بسته بندی فضاهای خالی با پارچه ، حوله ف نایلون و کاغذ بالطه مسدود می شود.
  •         سطوح صاف و صیقلی و شکستنی با دقت تمام بسته بندی می شود. دقت می شود این سطوح به صورت افقی در جعبه گذاشته شود.
  •         نکات ایمنی و اصول امنیتی در حمل لوسترها و لوازم حساس شکستنی رعایت می شود.
  •         وسایل حساس شکستنی با دقت ویژه بسته بندی می شود.
  •         در پایان بسته بندی ، بسته ها با چسب یا طناب محکم بسته می شود.

راههای برقراری ارتباط با مرکز حمل و نقل بار فرمانیه

اگر بار و اثاثیه خود را منتقل می کنید با مشاوران مرکز حمل و نقل بار فرمانیه تماس برقرار کنید و سفارش حمل و نقل بار را صادر کنید. در صورت آگاهی از شرایط و ویژگی های ارائه خدمات حمل بار از طرف مرکز حمل و نقل بار فرمانیه می توانید پیمان نامه همکاری را به امضاء برسانید.

باربری فرمانیه ارائه دهنده خدمات باربری در محدوده فرمانیه با یک دهه سابقه درخشان در امر اسباب کشی و حمل و نقل می باشد این شرکت خدمات باربری در محدوده فرمانیه ارائه می دهد این باربری که در محدوده فرمانیه خدمات خودش را ارائه می دهد آماده است خدمات حمل بار را به صورت درون شهری و برون شهری جهت اسباب کشی شما در محدوده فرمانیه ارائه داده و یک جابجایی رویایی را برای شما به عمل آورد.

باربری در خیابان فرمانیه

وقتی که شما با باربری فرمانیه تماس می گیرید خدمت گزاران شما در شرکت اتوبار فرمانیه مشاوره اولیه را در رابطه با اثاث کشی به شما ارائه می دهند و هر سوالی که در نظر شما گنگ به نظر می رسد شرکت حمل بار فرمانیه به آن پاسخگو خواهد بود و در همین حالی که شما با کارشناسان موسسه حمل و نقل فرمانیه گپ می زنید شرکت حمل بار و اتوبار فرمانیه یک روز را برای اسباب کشی شما در نظر خواهد گرفت ، این شرکت با تخصص چند ساله ای که در امر اسباب کشی دارد در خدمت شما ساکنین این محدوده می باشد.

باربری در فرمانیه

لازم به ذکر است که بگوییم شرکت باربری فرمانیه خدمات بسته بندی وسایل منزل را نیز انجام می دهیم ، بسته بندی به سبک کشور های اروپایی به روش استرچ رپ و بابل رپ برای شما انجام خواهیم داد ، شرکت باربری و اتوبار فرمانیه با یک دهه تجربه کلیه وسایل بسته بندی مورد نیاز شما را تهیه کرده و برای شما می آورد ، اگر می خواهید یک جابجایی بدونه مشکل را تجربه کنید باربری ما پیشنهادش به شما سرویس بسته بندی می باشد در هر صورت هر چه کار بسته بندی محکمتر انجام گردد مطمن باشید در حین حمل و جابجایی دچار مشکل نخواهید شد و وسایل خودتان را در خانه جدیدتان سالمتر تحویل خواهید گرفت ، برای دریافت قیمت بسته بندی با شماره های شرکت تماس بگیرید

اتوبار فرمانیه

بعد از انجام امور بسته بندی وسایل منزل شرکت باربری و اسباب کشی فرمانیه خدمات حمل اثاثیه منزل را برای شما انجام خواهد داد که حمل اثاثیه توسط افرادی مجرب و دوره دیده همراه با خاور های مسقف صورت خواهد گرفت ، تعداد کارگر ها بستگی به وسایل شما و بستگی به تعداد طبقات شما می باشد که ما اکثرا یک تیم ۴ نفره را برای حمل بار اعزام می کنیم که راننده هم جز کارگر محسوب می شود و سه نفر از این کارگر ها کار حمل بار را انجام می دهند این افراد تجربه لازم را برای اسباب کشی را داشته و آماده اند یک جابجایی بدونه مشکل را برای شما به عمل آورند ، ما با تخصص چند ساله ای که در اختیار داریم آماده ارائه خدمات به شما خواهیم بود.

حمل اثاثیه منزل در فرمانیه

این شرکت دارای ماشین های خاور – نیسان – وانت می باشد که می توانید کار حمل بار به شهرستان را نیز انجام دهید ، با مجوز از اتحادیه و قیمت باربری زیر نظر اتحادیه در خدمت شما عزیزان ساکن تهران خواهیم بود.

تلفن باربری فرمانیه

۰۲۱-۲۲۸۹۵۳۶۴

۰۲۱-۸۸۱۰۴۴۷۹

۰۲۱-۴۴۴۴۰۴۲۶