باربری صادقیه - خدمات تخصصی اتوبار و حمل بار به صورت تخصصی

اتوبار و باربری صادقیه

همتا بار > مقالات > مقالات > اتوبار و باربری صادقیه
باربری تهران

آیا قصد دارید منزل خود را عوض کنید و به مکانی تازه نقل مکان کنید؟ آیا با باربری صادقیه و کیفیت خدمات آن آشنا هستید؟ میدانید در این مرکز بار چگونه منتقل می شود؟

امروزه گسترش ارتباطات جاده ای به ارائه خدمات حمل و نقل با کیفیت و آسان منجر شده است. در سراسر کشور شرکت های مجهز حمل بار برای جابجا کردن اسباب و لوازم هم میهنان و منتقل کردن آن به مکانی دیگر تجهیزات و امکانات مختلفی را به خدمت گرفته اند تا بار و ملزومات مشتری را به صورت ایمن و سالم به مقصد برسانند. باربری صادقیه در شهر تهران آماده خدمت رسانی در زمینه حمل و نقل کالا است و برای این که امنیت بار را تضمین کند ، راهبردهای گوناگون را به کار می برد.

حمل و نقل صادقیه

راهبردهای حمل ایمن بار در باربری صادقیه

  • در این مرکز حمل و نقل بار از نیروهای متخصص و کارآمد برای نقل و انتقال بار استفاده می شود.
  • تمام امکانات و تجهیزات موجود در باربری مدرن و شیک است.
  • اصول بسته بندی و چیدمان بار به خوبی رعایت می شود.
  • بار مشتری قبل از نقل و انتقال تحت حمایت شرکت بیمه قرار می گیرد.
  • کادر باربری با مشتریان و همکاران اخلاقی نیکو و پسندیده دارند.
  • رعایت اصول ایمنی از ضروریات مرکز حمل بار است.

بیمه بار و استفاده از خدمات حمایتی حمل و نقل در اتوبار صادقیه

در این شرکت حمل و نقل قبل از کار انتقال ، اثاثیه و ملزومات بیمه می شود. شرکت های بیمه طرف قرارداد با اتحادیه حمل و نقل همه بارها را حمایت و پشتیبانی می کنند تا در صورت مواجه شدن با حوادث غیر مترقبه ، خسارت ناشی از آن را جبران نماید. این راهبرد کاری ریسک کار را از بین می برد و صاحب اسباب و اثاثیه به دور از نگرانی و تشویش لوازم و ملزومات خود را در اختیار عوامل مرکز حمل قرار می دهد و از بابت صدمه و آسیب دیدن بار خیالش آسوده است.

باربری صادقیه

اعتبار باربری صادقیه

طی چند دهه که از تجربه کاری این شرکت حمل لوازم و اثاثیه می گذرد ، بار مشتری صحیح و سالم در موعد مقرر به مقصد رسیده است و تا کنون هیچ گونه شکایتی از این شرکت و کارکنان آن در رابطه با تخطی و نافرمانی صورت نگرفته است. تلاش صادقانه و کارنامه نیک این شرکت حمل بار ، بر اعتبار آن افزوده است و هموطنان گرامی با اعتماد روزافزون بار و ملزومات با ارزش خود را برای حمل و انتقال به این مرکز می سپارند.

نیروهای انسانی اتوبار صادقیه

در این شرکت حمل بار و اثاثیه همه نیروهای موجود در زمینه کاری خود متخصص و حرفه ای هستند و چم و خم کار خود را به خوبی آموخته اند. رعایت نکات ایمنی و حفظ امنیت بار از اصول اساسی و ضروری این مرکز حمل و نقل است و همه اعضا در انجام وظیفه خود صادق و پرتلاش هستند. اخلاق نیکو و پسندیده و داشتن صبر و حوصله از ویژگی های بارز این گروه است. داشتن تخصص همراه با اخلاق کاری نیکو اعتبار مرکز حمل و نقل را بالا برده است.

رعایت اصول بسته بندی در مرکز حمل و اسباب کشی صادقیه

در مرکز حمل و اسباب کشی صادقیه اصول بسته بندی نوین رعایت و اجرا می شود. با استفاده از موادی چون: فوم های نازک و ضخیم ، نایلون و نایلکس محکم و ظریف ، طناب محکم ، چسب و ماژیک ، جعبه های رگال دار حمل پوشاک ، ساک های زیپ دار حمل پتو و وسایل خواب ، وسایل دستی چرخدار برای حمل یخچال و غیره اثاثیه و لوازم مشتری به صورت دقیق و محکم بسته بندی و به درون ماشین حمل بار منتقل می شود.

در زمان بسته بندی دقت می شود که اشیاء ریز و درشت ، سنگین و سبک ، با ارزش و کم بها از هم تفکیک شود. تعادل وزن در درون بسته و جعبه های باربندی شده ، تناسب وزن لوازم با جعبه های مورد نظر و نکات ظریف و دقیق بسته بندی به خوبی رعایت می شود.

اتوبار صادقیه

شیوه چیدمان بار در مرکز حمل و اسباب کشی صادقیه

در این مرکز حمل و اسباب کشی بارهای تفکیک شده با روش اصولی به شکل زیر چیده می شود.

ابتدا وسایل خیلی بزرگ و سنگین که قبلاً با فوم ، پتو یا وسایل نرم دیگر محکم پیچیده شده اند ، درون ماشین جاسازی می شود. در مرحله بعد وسایل دراز و طویل و لوله ای شکل همچون: قالی و موکت و تخته و غیره در کف ماشین مستقر می شود. سپس وسایل خواب و بسته های حاوی پوشاک و در آخر بسته های لوازم آشپزخانه ، ظروف عتیقه ، اشیاء شکستنی مهم مثل پیانو و زینت آلات با ارزش در بخش پایین ماشین ثابت و محکم چیده می شود. توازن و تعادل بار در درون خودرو نیز رعایت می شود تا ماشین به سمتی خاص در مسیر حرکت منحرف نشود.

تجهیزات و ماشین های موجود در باربری صادقیه

در این باربری ماشین های بزرگ و کوچک مجهز و با امکانات مرفه موجود است. بار مشتری هر نوع ، رنگ و اندازه و جنسی که باشد ، متناسب با آن ماشین مناسب در باربری صادقیه موجود است. متناسب با بار مشتری ماشین مناسب به محل اعزام می شود.

روش های برقراری  تماس با مرکز حمل و اسباب کشی صادقیه

در صورتی که باری برای حمل و نقل دارید و دوست دارید با همکاری مرکز حمل و اسباب کشی صادقیه آن را منتقل نمایید با شماره های زیر تماس بگیرید.  پس از دریافت مشاوره و راهنمایی در رابطه با چگونگی ارائه خدمات حمل بار در این مرکز توسط مشاوران کاردان اتوبار ، می توانید با آنها پیمان همکاری ببندید و با خیالی آسوده اثاثیه و ملزومات با ارزش خویش را به آنها بسپارید.

 در کمترین زمان ممکن نیروهای باربری به محل بار و ملزومات شما اعزام شده و در بسته بندی ، حمل و نقل اصولی بار و چیدمان مجدد بار در مقصد اصلی به شما یاری خواهند رساند. به یاد داشته باشید که این نیروها در امر چیدن منزل و دکوراسیون وسایل متخصص هستند.

مدیریت اتوبار صادقیه برای همه هم میهنان گرامی سفری ایمن و حمل و نقل باری مطمئن را آرزومند است.

باربری صادقیه ارائه خدمات بسته بندی و حمل اثاثیه منزل در استان تهران با بیش از یک دهه سابقه در امر اسباب کشی در تهران توسط اتوبار صادقیه

Call Now Buttonدریافت مشاوره و رزرو سرویس