باربری شیخ بهایی

همتا بار > مقالات > مقالات > باربری شیخ بهایی
اتوبار شیخ بهایی

آیا با باربری شیخ بهایی و خدمات آن آشنا هستید؟ آیا می دانید در این اتوبار برای اینکه بار و اثاثیه مشتری با امنیت به مقصد انتقال یابد ، چه کارهای صورت می گیرد؟

در شهر تهران باربریهای بسیاری وجود دارد که در زمینه جا به جایی و انتقال کالا و ملزومات منزل مشغول به فعالیت هستند. اما نمیتوان به همه آنها اعتماد کرد و با آسودگی خاطر کار منتقل کردن وسایل خود را به آنها سپرد. باربری شیخ بهایی با سابقه درخشان در چند دهه فعالیت خود ، اعتبار بالایی نزد مشتریان خود به دست آورده است و هر روزه بر تعداد مشتری های آن افزوده می شود. در ادامه با باربری شیخ بهایی و چگونگی ارائه خدمات در آن بیشتر آشنا شوید.

اهمیت دانش و تخصص پرسنل در باربری شیخ بهایی

برخورداری از مهارت کافی و یادگیری دانش روز برای ارائه خدمات با کیفیت در اتوبار شیخ بهایی اهمیت ویژه دارد. در این اتوبار همه اعضا دانش و تخصص مورد نیاز حرفه خود را به خوبی یاد گرفته اند. همچنین مرکز حمل بار شیخ بهایی با برگذاری کلاس ها آموزشی تکمیلی مهارت آموزی دانش روز در رابطه با چگونگی انتقال سالم بار و یادگیری روشهای نوین بسته بندی و چیدمان مرتب بار به افراد آموزش داده می شود.

اسباب کشی شهر آرا

بسته بندی و چیدمان لوازم و اثاثیه در باربری شیخ بهایی

افراد لوازم و اثاثیه منزل  خود را دوست دارند. به همین علت تامین امنیت و سلامت ملزومات و اثاثیه در موقع انتقال با ارزش و مهم است. بی توجهی به بسته بندی و چیدمان منظم بار خسارت های زیادی برای مشتری به همراه دارد. در باربری شیخ بهایی اصول صحیح بسته بندی  به خوبی رعایت و اجرا می شود.

نکات ضروری در رابطه با جا به جایی لوازم حساس در مرکز حمل بار شیخ بهایی

 •          چندین ساعت قبل از جابجایی یخچال را از برق کشیده ، امعا و احشاء را از آن بیرون می ریزند. سپس آن را تمیز و پاکیزه می کنند.
 •         در صورت ضرورت برای این که وزن یخچال کم شود ، توسط استادکار درب یخچال جدا میشود. در مقصد دوباره استادکار فنی درب را وصل می کند. نیاز نبود ، کشوه ها و اجزای جانبی را خارج کرده و درب یخچال را محکم با چسب پهن می بندند.
 •         مبلمان ، کمد لباس ، عسلی ها ، کمد بچه ، میز نهارخوری و صندلی ها ، دراور ، بوفه و هر وسیله سنگین و جاگیر دیگر را با پارچه ، پتو ، فوم ، نایلون حباب دار و غیره باند پیچی کنید و با طناب محکم دورش را ببندید. تا در موقع جا به جایی به در و دیوار و غیره گیر نکند ، در آن ها باز نشود و خش برندارد.
 •         لوازمی مانند ، ماشین ظرف شویی ، ماشین لباس شویی ، لوله آب دستگاه تصفیه آب ، لوله های آب سرد کن یخچال ، شیلنگ گاز اجاق گاز و سماور و وسایل گاز سوز را جدا می کنند.
 •         همه لوازم را تمیز ، خشک و بسته بندی می کنند. تلویزیون ، ماکروفر ، پیانو ، چرخ گوشت ، لوستر ، پلوپز ، آرام پز و زودپز ، و هر وسیله دیگر ، اگر جعبه فابریک وسایل موجود بود هر کدام را داخل کارتون مخصوص خود بسته بندی می کنند ، اگر نبود از جعبه های محکم و مناسب برای بسته بندی لوازم و اثاثیه استفاده می شود.
 •         دستگیره ها ، پایه های مبلمان و غیره و لوازم جانبی وسایل بزرگ را جداگانه در داخل جعبه های محکم بسته بندی می کنند. روی بسته بنویسید که محتوای آن جعبه چیست. با این کار در موقع چیدمان مجدد با دستپاچگی و گم کردن بخش های جدا شده وسایل رو به رو نخواهند شد.
 •         در موقع بسته بندی با ماژیک روی بسته می نویسد که داخل آن جعبه چه چیزی ، متعلق به چه  کسی یا جایی است.

باربری شیخ بهایی

نکات مربوط به چیدمان بار در مرکز حمل بار شیخ بهایی

در مرکز حمل بار و اسباب کشی شیخ بهایی مرحله چیدمان بار نیز خیلی ارزشمند است. قبل از هر کاری وسایل جاگیر ،سنگین  و بزرگ چیده میشود، سپس وسایل طویل و دراز و لوله ای چون قالی و موکت در کف خودرو ، سپس بسته های پوشاک و رخت و خواب و در آخر بسته های حاوی وسایل ظریف ، حساس ، قیمتی و شکستنی در درون خودرو انتقال بار مرتب و منظم چیده میشود. پرسنل موجود دقت می کنند بسته های سنگین در ته و بسته های سبکتر در بالا قرار دهند. همچنین پرسنل موجود تلاش می کنند ، تعادل وزنی درون جعبه ها و تعادل وزنی بار درون خودرو تنظیم شود.

اعتبار اتوبار شیخ بهایی

اتوبار شیخ بهایی طی چندین سال سابقه کاری صادقانه خود ، اعتبار بالایی را به دست آورده است. تجربه بی عیب و ایراد این اتوبار در چندین سال گذشته اعتبار این باربری را بارها و بارها ثابت کرده است. مشتریان از دریافت خدمات این باربری رضایت کامل دارند.  به گونه ای که تا کنون گلایه یا شکایتی مبنی بر عدم رضایت و یا شکایت قضایی از این بنگاه خدماتی صورت نگرفته است. همین موضوع دلیلی محکم برای تایید اعتبار این شرکت اسباب کشی است.

چگونگی رضایت مشتری در مرکز حمل بار شیخ بهایی

برای این که اسباب و اثاثیه به سلامت به مقصد برسد و مشتری رضایت داشته باشد، مدیریت مرکز حمل بار شیخ بهایی چندین کار ارزشمند و ضروری را انجام داده است. در ادامه با آن کارها بیشتر آشنا شوید.

 • استفاده از پرسنل ماهر و نیرومند در مرکز حمل با شیخ بهایی
 • استفاده از لوازم پیشرفته بسته بندی و وسایل جا به جایی بار دستی و مکانیکی مانند وسایل چرخدار برای انتقال یخچال و گاوصندوق بالابر یا جرثقیل
 • چیدمان اصولی اثاثیه و کالاهای قابل انتقال
 • استفاده از خودروهای های پیشرفته جا به جایی بار در سایز و نوع های گوناگون
 • مشتری مداری و برنامه ریزی در برای تحقق آن
 • استفاده از بیمه بار و روش های حمایتی و پشتیبانی از بار مشتری
 • دادن مشاوره رایگان در رابطه با چگونگی اسباب کشی اصولی

حمل بار شیخ بهایی

بیمه بار و حمایت از کالای مشتری در اتوبار شیخ بهایی

در مرکز حمل بار و اسباب کشی شیخ بهایی  کالا و اجناس مستری هر چه که باشد لازم است که قبل از جا به جایی تحت حمایت یک شرکت بیمه معتبر قرار گیرد. بیمه بار خسارت های ناشی از حوادث ناگهانی را جبران میکند.

تماس با مرکز حمل بار و اسباب کشی شیخ بهایی

برای اینکه بتوانید با دفتر اتوبار شیخ بهایی تماس برقرار کنید ، از طریق شماره ای زیر اقدام کنید. مشاوران خبره و کاردان مرکز حمل بار و اسباب کشی  شیخ بهایی در رابطه با چگونگی ارائه خدمات از طرف مرکز حمل بار و اسباب کشی شیخ بهایی راهنمایی خواهند کرد.

اتوبار شیخ بهایی

شرکت باربری شیخ بهایی ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در محدوده شیخ بهایی ارائه دهنده خدمات باربری در منطقه شیخ بهایی تهران این باربری دارای مجوز از اتحادیه باربری های استان تهران می باشد و خدمات خود را زیر نظر اتحادیه انجام می دهد.

باربری در شیخ بهایی

وقتی که شما با باربری و اتوبار شیخ بهایی تماس می گیرید ما یک تیم حرفه ای و مشاوره دهنده را برای شما قرار داده ایم که می توانید از این کارشناسان بهره کافی را در خصوص باربری و اتوبار بگیرید و تمامی سوالات خودتان را از این شرکت پرسیده و هر سوالی که ذهن شما را درگیر کرده است را از این کارشناس ها بپرسید بعد از اینکه مشاوره را از باربری و اتوبار شیخ بهایی دریافت کردید ما قیمت باربری را به شما ارائه خواهیم داد و اگر در این بین توافق صورت گرفت ما یک روز را برای اسباب کشی منزل شما در نظر خواهیم گرفت که تاریخ و زمان اسباب کشی را شما تعیین خواهید کرد که در روز اسباب کشی بنا به نیاز شما ما سرویس بسته بندی وسایل منزل را نیز برایتان انجام خواهیم داد که بسته بندی به سبک استرچ رپ با فوم و وکیوم و کارتن های رگال دار صورت خواهد گرفت ما تمامی ملزومات بسته بندی وسایل منزل را برایتان تهیه خواهیم کرد.

باربری در محدوده شیخ بهایی

بعد از اینکه بسته بندی وسایل وسایل منزل را برایتان انجام دادیم تیم حمل بار را برای شما اعزام خواهیم کرد که این متشکل از چهار نفر پرسنل که همگی آنها تابعیت ایرانی را دارند و کاملا خوش اخلاق و حرفه ای هستند و یک خاور ایسوزو یا هیوندای را برای حمل بار های شما استفاده می کنیم که این خاور ۶ متری بوده و مخصوص اسباب کشی می باشد و داخل کانتن خاور که کانتن مسقف فلزی می باشد کاملا موکت کاری شده می باشد و همچنین در داخل خاور ها به تعدا ۴۰ پتو را قرار داده ایم که می توانید از آنها برای لا به لای وسایل منزل شما استفاده کنیم که دچار زدگی نشوند

شرکت باربری در منطقه شیخ بهایی

بعد از اینکه بارهای شما را در داخل خاور های بارگیری کردیم بارهای شما را به مقصد مورد نظرتان انتقال خواهیم داد و در مقصد نیز تخلیه بار صورت خواهد گرفت.

ما یک تیم سازمان یافته در عرصه حمل بار و حمل اثاثیه هستیم ، نگران هیچ چیزی نباشید کار را به دست ما سپرده و نگران هیچ چیزی نباشید.

تلفن باربری شیخ بهایی

۰۲۱۸۸۱۰۴۴۷۹

۰۲۱۲۲۸۹۵۳۶۴

۰۲۱۴۴۴۴۰۴۲۶

می باشد به صورت ۲۴ ساعته حتی در ایام تعطیلی در خدمت شما هستیم با ما در تماس باشید