باربری سعادت آباد

همتا بار > مقالات > مقالات > باربری سعادت آباد
اثاث کشی سعادت آباد

چرا اتوبار و باربری سعادت آباد بهترین اتوبار این منطقه است؟ این شرکت حمل و نقل چه خدماتی را به مشتریان خود ارائه می کند؟ مزایای استفاده از این اتوبار برای مردم چیست؟ تعرفه ها و هزینه های این شرکت بر اساس چه معیارهایی از مشتریان اخذ می شود؟ پاسخ این سوالات را در مطلب زیر مشاهده خواهیم کرد

با آنکه سعادت آباد تهران قدمت بسیار زیادی ندارد و عمر این منطقه به ۱۰۰ سال هم نمی رسد اما در همین مدت کوتاه تبدیل به یکی از مناطق شلوغ و پر ترافک شده است که وسعت بسیار بالایی هم دارد و جمعیت زیادی را نیز در خود می بیند. در این منطقه که در ناحیه ۲ شهرداری تهران قرار دارد می توان شرکت های حمل بار متعدد و متنوعی را دید اما اتوبار و باربری سعادت آباد یکی از با سابقه ترین و قدیمی ترین شرکت های حمل بار این منطقه می باشد که از زمان شروع فعالیت خود تا به امروز همواره با به خدمت گرفتن نیروهای متخصص و با سابقه و بهره گرفتن از انواع ماشین های سبک و سنگین و به روزترین و جدیدترین تجهیزات بسته بندی روز دنیا سعی داشته است که از اعتبار خود دفاع کرده و رضایت تمامی مشتریان خود را به صورت صد در صدی جلب نماید. اتوبار سعادت آباد می تواند بهترین گرینه برای افراد عادی باشد که مهارت ، زمان ، انرژی و تجهیزات کافی برای اسباب کشی و تغییر محل کار و زندگی خود ندارند چرا که با بالاترین کیفیت ، کمترین زمان و مناسب ترین هزینه ها این کار را انجام خواهد داد.

باربری سعادت آباد

نحوه بسته بندی و آماده سازی وسایل در اتوبار سعادت آباد در اسباب کشی

اسباب کشی در کل در سه مرحله بسته بندی ، بارگیری و تخیله و چیدمان تشکیل می شود که می توان گفت بسته بندی مهمترین قسمت آن می باشد چرا که در صورتی که مرحله اول به خوبی صورت نگیرد نمی توان انتظار داشت که دو مرحله بعدی به راحتی و بدون مشکل انجام شود و قطعا خسارت های زیادی به وجود می آید. بنابراین بهترین راه حل برای افراد عادی که مهارت و توانایی لازم برای بسته بندی وسایل را ندارند استفاده از شرکت باربری سعادت آباد می باشد که با استفاده از نیروهای متخصص و تجهیزات و ماشین آلات به روز این امر را به خوبی انجام می دهد . از جمله کارهایی که در بسته بندی اتوبار سعادت آباد صورت می گیرد شامل :

 • استفاده از انواع کارتن های چند لایه و کاورهای ضدضربه حبابی برای بسته بندی
 • بسته بندی تمامی وسایل حجیم و سنگین که در هنگام جا به جایی نیاز دارند در برابر ضربات احتمالی محافظت شوند مانند آلات موسیقی و یخچال با استفاده از کاورهای ضدضربه حبابی
 • بسته بندی تمامی وسایل آشپزخانه و دیگر نقاط منزل که حساسیت وظرافت بالایی دارند با استفاده از کارتن های چند لایه
 • تفکیک و بسته بندی تمامی وسایل با توجه به نوع و محیط استفاده آنها و برچسب زدن کارتن های آنها برای تشخیص راحت تر در مقصد و چیدمان راحت تر
 • استفاده از وسایلی مانند پتو ، پارچه ها ، روزنامه ها و نایلون برای محافظت بیشتر از وسایل حساس به ضربه

حمل بار سعادت آباد

خدماتی که شرکت حمل و جا به جایی بار سعادت آباد به مشتریان خود ارائه می کند

اتوبار سعادت آباد در مدت زمان چندین سال فعالیت خود همواره سعی کرده است که از کارشناسان خبره و ماهر و نیروهای خدماتی متخصص ومتعهد بهره ببرد و مطابق با نیازهای روز مشتریان خود تغییراتی را در ساختار خود ایجاد کرده است و با بهره بردن از تجهیزات مدرن و به روز خود سعی دارد که رضایت مشتریان را بیش از پیش جلب کند. از جمله مهم ترین خدماتی که این اتوبار امروزه به مشتریان خود ارائه می کند می توان موارد زیر را نام برد:

 • امکان رزرو آنلاین خدمات به صورت ۲۴ ساعته از تمامی نقاط سعادت آباد
 • انتقال بار و اثاثیه مشتری ها با استفاده از بهترین ماشین ها و ماهرترین راننده های درون جاده ای به شهرستان های دیگر کشور
 • بیمه کردن تمامی اثاثیه و وسایل انتقالی مشتریان و صدور بیمه نامه رایگان از معتبرترین شرکت های بیمه گذار ایران
 • خدمات رسانی به مشتریان و ساکنین سعادت آباد در تمام ساعات شبانه روز و تمام ایام سال حتی ایام تعطیلات
 • اعزام نیروهای خدماتی در قالب تیم ها چند نفره به محل برای بسته بندی ، بارگیری و تخلیه بار
 • انجام چیدمان نهاییتوسط نیروهای خدماتی اتوبار سعادت آباد در صورت تمایل مشتریان
 • ارائه مشاوره های رایگان از طرف کارشناسان اتوبار در تمام مراحل سه گانه اسباب کشی به مشتریان

مزایای استفاده از اتوبار و باربری سعادت آباد

اسباب کشی امروز به یکی از معظلات شهرهای بزرگ و فضاهای شلوغ و یکی از دغدغه های افراد می باشد که تقریبا اکثر افراد جامه برای تعویض محل زندگی و یا کار خود با آن دست و پنجه نرم می کنند و کسانی که مهارت ، زمان و تجهیزات مناسبی نداشته باشند با مشکلاتی روبه رو خواهند شد و احتمال وارد آمدن خسارت به اموال آنها نیز وجود دارد از این رو استفاده از اتوبار سعادت آباد بهترین گزینه برای آنها خواهد بود که دارای مزایای زیادی همچون موارد زیر است:

 1. تسریع در انجام اسباب کشی
 2. کاهش هزینه ها و خسارت های احتمالی
 3. بسته بندی و بارگیری اصولی توسط نیروهای متخصص
 4. استفاده از ماشین آلات و تجهیزات مناسب و مختصص اسباب کشی
 5. جبران خسارت های احتمالی با توجه به بیمه شدن بار
 6. ایجاد آرامش و اطمینان خاطر در مشتریان از امنیت و سلامت بار

تعرفه ها و هزینه ها در اتوبار سعادت آباد به چه صورتی است؟

اتوبار سعادت آباد تمام فعالیت ها و خدمات خود را زیر نظر اتحادیه باربری های تهران انجام می دهد و به همین دلیل باید انتظار داشت که تمامی هزینه ها و تعرفه دستمزدها بر اساس مصوبات و قوانین این اتحادیه باشد که به همین شکل نیز می باشد اما قیمت ها در باربری سعادت آباد با توجه به فاکتورهای مختلفی همچون میزان و حجم بار و اثاثیه مشتریان و تعداد سرویس های مورد نیاز برای انتقال آن، میزان مسافت مبدا تا مقصد ، نوع ماشین درخواستی مشتریان ، تعدا طبقات ساختمان های مبدا و مقصد و تعداد افراد اعزامی در قالب تیم خدماتی به محل می تواند تغییر کند که البته باز هم بر اساس تعرفه های قانونی بوده و هیچگونه وجه اضافی از مشتریان دریافت نخواهد کرد.

اتوبار سعادت آباد

اتوبار و باربری سعادت آباد ارائه خدمات باربری و اتوبار در محدوده سعادت آباد با کادری مجرب و دوره دیده با بیش از یک دهه سابقه درخشان در عرصه حمل اثاثیه منزل  این باربری با داشتن ۵۰ خاور و ۱۵۰ پرسنل آماده است خدمات حمل بار را در منطقه سعادت آباد تهران به شما ارائه دهد ، ما با تخصص چندیدن ساله ی خود در خدمت شما همشریان عزیز ساکن سعادت آباد می باشد.

باربری در سعادت آباد

محدوده سعادت آباد تهران در شمال غرب تهران واقع شده است سعادت آباد از سمت جنوب به شهرک غرب ، از سمت شرق به سمت اوین ، از شمال غرب به فرحزاد و از سمت شرق تهران به سمت بزرگراه چمران منتهی می گردد.

وقتی که شما با باربری سعادت آباد تهران تماس می گیرید خدمت گزاران شما در اتوبار و باربری سعادت آباد مشاوره اولیه را برای حمل اثاثیه شما در نظر خواهند گرفت و شما را با فراز و نشیب های اسباب کشی اگاه می سازند ، راه و روش صحیح حمل بار را به شما ارائه خواند داد و یک روز را برای حمل و نقل بارهای شما در محدوده سعادت آباد در نظر خواهند گرفت ، بعد از اینکه تاریخ اسباب کشی شما معلوم شد و سرویس دهی شما را معلوم کردیم سرویس بسته بندی وسایل منزل را برایتان در نظر خواهیم گرفت ، سرویس بسته بندی شامل  بسته بندی وسایل منزل به سبک استرچ رپ و بابل رپ خواهد بود که به سبکی کشور های اروپایی صورت خواهد گرفت.

باربری سعادت آباد

بعد از اینکه سرویس بسته وسایل توسط شرکت باربری سعادت آباد صورت گرفت تیم حمل و نقل وارد عمل شده و بارهای شما را به در درون خاور ها خواهند چید ، تعداد پرسلی که حمل اثاثیه را برایتان انجام می دهند بستگی به طبقات شما خواهد داشت اکثرا اوقات این تیم حمل بار شامل ۴ نفر خواهند بود که یکی از آنها بارچین و سه نفر باقی مانده مسئولیت حمل بار ها را بر عهده خواهند داشت بارهای شما را در درون خاور و کامیون چیده و آماده حمل خواهیم کرد.

باربری در محدوده سعادت آباد

بعد از اینکه بارگیری وسایل منزل شما تمام شد و اثاثیه منزل شما در درون خاور قرار گرفت بارهای شما را به مقصد مورد نظرتان انتقال خواهیم داد. این شرکت دارای یک دهه سابقه می باشد پس مطمن باشید حمل بار را به سبکی درست برایتان انجام خواهیم داد . بعد از اینکه بار شما به مقصدتان رسید ، وسایل شما را تخلیه خواهیم نمود.

ما با تخصص چنیدن ساله ی خود در خدمتتان خواهیم بود ، شما می توانید به صورت ۲۴ ساعته با اتوبار و باربری سعادت آباد تماس گرفته و از خدمات این باربری بهره مند شوید.

حمل اثاثیه منزل در سعادت آباد

فاصله ما با شما فقط یک تماس می باشد پس اگر ساکن محدوده سعادت اباد هستید و قصد اسباب کشی و حمل اثاث خود را دارید تیم ما در خدمتتان خواهد بود.

 تلفن باربری سعادت آباد تهران

۰۲۱۲۲۸۹۵۳۶۴

۰۲۱۸۸۱۰۴۴۷۹

۰۲۱۴۴۴۴۰۴۲۶

آسوده خاطر باشید ما روش صحیح اسباب کشی را می دانیم…