باربری آفریقا

همتا بار > مقالات > مقالات > باربری آفریقا
اتوبار آفریقا

چرا باربری و اتوبار آفریقا گزینه بسیار مناسبی برای اسباب کشی می باشد؟ خدماتی که این شرکت حمل بار ارائه می کند به چه صورت است؟ مزایای استفاده از اتوبار آفریقا چیست؟ هزینه و قیمت خدمات ارائه شده در این اتوبار بر چه اساسی از مشتریان اخذ می شود؟ جواب این سوالات را در مطلب زیر پیدا خواهیم کرد.

اتوبار و باربری آفریقا که مدت زمان فعالیت آن نزدیک به دو دهه می باشد با به خدمت گرفتن کارشناسان  و نیروهای خدماتی ماهر و متخصص و همچنین استفاده از انواع کامیون ها ، کامیونت ها  و وانت بارهای مسقف و روباز و همچنین مدرن ترین و به روزترین تجهیزات بسته بندی اثاثیه منزل روز دنیا سعی دارد که رضایت مشتریان خود را به صورت کامل و صد در صدی جلب نماید. با توجه به شلوغی و پر ترافیک بودن فضای شهری و همچنین اینکه افراد عادی فاقد مهارت ، زمان و تجهیزات لازم و کافی برای اسبا کشی می باشند ، استفاده از باربری آفریقا می تواند یکی از بهترین گزینه ها باشد چرا که با سابقه و اعتباری که دارد می تواند خیال مشتریان را مورد اسباب کشی به صورت دقیق ، اصولی و تضمینی راحت کند.

اتوبار آفریقا

نحوه بسته بندی در اتوبار و باربری آفریقا به چه صورت می باشد

اسباب کشی شامل سه مرحله اساسی بسته بندی ، بارگیری و تخلیه و چیدمان وسایل می باشد که قطعا مهم ترین و اصلی ترین بخش آن مرحله بسته بندی می باشد چرا که در صورت بسته بندی نامناسب نمی توان انتظار داشت که مراحل بعدی بدون مشکل و به آسانی انجام می گیرد. افراد عادی که زمان ، مهارت و تجهیزات لازم برای بسته بندی را ندارند می توانند از باربری آفریقا برای بسته بندی در خواست کمک بکنند. این شرکت با توجه به نیروهای دوره دیده و کار آزموده و همچنین استفاده از تجهیزات و وسایل مناسب می تواند در کمترین زمان و با بهترین کیفیت این کار را انجام دهد. بسته بندی در اتوبار آفریقا به صورت زیر انجام می شود

 • استفاده از انواع کاورهای ضد ضربه حبابی ، سلفون ، استرچ و کارتن های چند لایه و ضد ضربه برای بسته بندی
 • بسته بندی انواع وسایل سنگین و حجیم مانند یخچال ، پیانو ، تلویزیون ، سرویس خواب و راحتی ، مبلمان ، ماشین لباسشویی و دیگر وسایل بزرگ که برای بارگیری نیاز به محافظت دارند
 • بسته بندی تمامی وسایل حساس و ظریف آشپزخانه و نقاط دیگز منزل با استفاده از کارتن های چند لایه
 • استفاده انواع وسایل مانند پتو ، پارچه ، نایلون و روزنامه ها برای محافظت بیشتر وسایل حساس در مقابل ضربات
 • تفکیک وسایل بر اساس نوع و محیط استفاده و بسته بندی آنها و برچسب گذاری برای راحت تر شدن تشخیص و چیدمان نهایی

باربری آفریقا

خدماتی که اتوبار و باربری آفریقا به مشتریان خود ارائه می کند

همانطور که گفته شد اتوبار آفریقا نزدیک به دو دهه می باشد که مشغول به فعالیت است و خدمات خود را به مشتریان ارائه می کند، این شرکت حمل و جابه جایی برای آنکه بتواند رضایت مشتریان خود را جلب نماید و از اعتبار و سابقه خود به خوبی دفاع کند سعی می کند که از بهترین و ماهرترین نیروهای خدمتی و کارشناسان و همچنین از بهترین ماشین های سبک و سنگین که موکت پوش شده و مسقف و یا روباز هستند و همچنین تجهیزات مدرن و به روز دنیا برای بسته بندی استفاده می کند. از مهم ترین خدماتی که این شرکت به مشتریان خود ارائه می کند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. اعزام راننده های ماهر و بهترین ماشین های برای انتقال بار و اثاثیه مشتریان به نقاط مختلف تهران و سایر شهرستان های کشور
 2. بیمه کردن بار مشتریان از معتبرترین شرکت های بیمه گذار داخلی و صدور بیمه نامه به صورت رایگان
 3. اعزام نیروهای خدماتی در قالب تیم های مختلف با تعداد نفرات مختلف به محل برای بسته بندی ، بارگیری و تخیله بار و در صورت تمایل مشتریان برای چیدمان نهایی
 4. امکان رزرو آنلاین خدمات به صورت شبانه روزی
 5. خدمات رسانی به مشتریان به صورت ۲۴ ساعته و در تمام طول سال و ایام تعطیلات
 6. ارائه مشاوره های رایگان توسط کارشناسان شرکت در طول تمامی مراحل اسباب کشی
 7. استفاده از انواع ماشین های سبک و سنگین ، مسقف و روباز و موکت پوش شده به محل

حمل بار آفریقا

مزایای استفاده از اتوبار و باربری آفریقا برای مشتریان

همانطور که گفته شد اسباب کشی در فضای شلوغ و پر ترافیک شهری می تواند مشکلات و معظلات عدیده ای را برای افراد عادی خصوصا افرادی که هیچ تخصص و تجهیزاتی برای این کار ندارند به وجود بیاورد بنابراین استفاده از اتوبار آفریقا می تواند کمک بسیار زیاد به آنها بکند. استفاده از این شرکت می تواند مزایایی مانند موارد زیر را برای مشتریان داشته باشد:

 • سرعت بخشیدن به امر اسباب کشی
 • ایجاد آرامش و اطمینان خاطر در مشتریان از امنیت و تضمین سلامت بار آنها
 • جبران خسارت های احتمالی که به بارها وارد می شود به سبب بیمه نامه های صادر شده
 • استفاده از ماشین آلات و تجهیزات مناسب و مختص اسباب کشی
 • بسته بندی و بارگیری اصولی و دقیق توسط نیروهای خبره و متعهد
 • کاهش هزینه ها و خسارت های احتمالی

تعرفه ها و قیمت خدمات ارائه شده در اتوبار و باربری آفریقا چگونه است؟

شرکت حمل و جا به جایی بار آفریقا در مدت زمان چندین ساله فعالیت خود همواره زیر نظر اتحادیه باربران تهران خدمات خود را به مشتریان ارائه کرده است و همین امر نیز می تواند اطمینان بخش باشد که هیچگونه وجه اضافی در قبال خدمات عرضه شده از طرف این اتوبار از مشتریان دریافت نخواهد شد. قیمت و تعرفه خدمات در این اتوبار به فاکتورهایی مانند میزان مسافت میدا تا مقصد ، تعداد طبقات ساختمان های مبدا و مقصد ، میزان حجم وسایل و تعداد سرویس هایی که برای انتقال آنها نیاز است، نوع ماشین درخواستی مشتریان ، تعداد افرادی که در قالب تیم خدماتی به محل اسباب کشی اعزام می شوند بستگی دارد. اما آنچه که روشن و واضح است دریافت دستمزد و هزینه خدمات بر اساس مصوبات و قوانین وضع شده در اتحادیه باربران تهران می باشد.

اتوبار آفریقا

اتوبار و باربری آفریقا ارائه خدمات باربری در محدوده آفریقا این باربری ارائه دهنده خدمات حمل اثاثیه منزل با کادر فنی مجرب و دوره دیده در محدوده آفریقا تهران ، اگر ساکن محدوده آفریقا هستید تیم باربری تهران در خدمت شماست.

وقتی که گوشی تلفن را بر می دارید و با باربری آفریقا تماس می گیرید خدمت گزاران شما در باربری تهران مشاوره اولیه را در خصوص باربری و حمل نقل به شما ارائه می دهند ، یک روز را برای اسباب کشی منزل شما در نظر خواهند گرفت که این با هماهنگی شما صورت خواهد گرفت ، تیم باربری و اتوبار آفریقا در روز اسباب کشی بنا به نیاز شما سرویس بسته بندی وسایل منزل را برایتان انجام خواهیم داد برای مشاهده و توضیحات اضافه خواهشمندیم این مطلب را بخوانید.

باربری در آفریقا

تیم باربری آفریقا وارد کار شده و بسته بندی را برایتان انجام می دهند این بسته بندی شامل استرچ رپ و بابل رپ خواهد بود ، بسته بندی با فوم و وکیوم توسط اتوباربری آفریقا صورت خواهد گرفت ،این شرکت با تجربه ای که در این امر دارد یک تیم متخصص را جهت بسته بندی اثاثیه شما را برای شما اعزام خواهیم کرد که این تیم متخصص در امر اسباب کشی می باشند و بسته بندی را به گونه ای برای شما انجام می دهند که همانند کشور های اروپایی انجام خواهد شد.

باربری آفریقا
باربری آفریقا

بعد از اینکه بسته بندی را برایتان انجام دادیم  همان تیم کار حمل بار را برایتان انجام خواهیم داد ، حمل بار با خاور ۶ متری صورت خواهد گرفت و کارگرانی که کار حمل بار را انجام می دهند تمامی آنها دارای ۱۰ سال سابقه در کار باربری هستند این تیم شامل ۴ نفر خواهند بود که یکی از این افراد راننده کامیون بوده و سه نفر باقی مانده مسئولیت حمل بار ها را برعهده خواهند گرفت و با تجربه ای که در این چند سال اخیر در امر اسباب کشی کسب کرده اند کار حمل بار و جابجایی اثاثیه را برایتان انجام خواهند داد ، این باربری از صفر تا صد جابجایی را برایتان انجام می دهد و کار را با شیوه ای نوین برایتان انجام خواهد داد.

باربری در محدوده آفریقا

نگران هیچ چیزی نباشید ما پروسه کلی کار را می دانیم و به گونه ای انجام می دهیم که هیچگونه مشکلی برای شما و دغدغه ای برایتان پیش نیاید.

باربری افریقا بارهای شما را به منزل جدیدتان خواهد برد و بنا به نیاز شما چیدمان وسایل منزل را برایتان انجام خواهد داد.

شما ساکنین محدوده افریقا می توانید با باربری آفریقا تماس گرفته و سرویس خود را به صورت ۲۴ ساعته و هفت روز هفته انجام دهید ما در خدمتتان خواهیم بود.

حمل اثاثیه منزل در آفریقا

ما در وب سایتمان قابلیت رزرو اینترنتی را برایتان قرار داده ایم که می توانید سرویس خود را به صورت کاملا آنلاین رزرو کنید

شماره تلفن های اتوبار افریقا :

۰۲۱۲۲۸۹۵۳۶۴

۰۲۱۸۸۱۰۴۴۷۹

۰۲۱۴۴۴۴۰۴۲۶

در خدمتتان خواهیم بود !