باربری یخچال

همتا بار > مقالات > مقالات > باربری یخچال
حمل و نقل یخچال

اگر در زندگی خود مستاجری را تجربه کرده باشید یا به هر دلیل خانه و کاشانه خود را عوض کرده باشید، حتماً با مشکلات ناشی از حمل وسایل سنگین و گران بها چون یخچال و فریزر آشنایی دارید. حمل و نقل وسایل سنگین خانگی هم مشکل است و هم حساس و زمان بر. حمل ایمن و مطمئن یخچال و فریزر نیاز به دقت، هوشیاری و تخصص دارد. همان طور که داشتن زور بازو برای حمل بار نیاز است ، داشتن دانش و تخصص هم برای حمل و نقل صحیح و اصولی وسایل بزرگ ضروری است.  حال اگر یخچال شما از جنس ساید بای ساید باشد و بخواهید آن را از راه پله های طولانی و راهروهای تنگ و باریک جا به جا کنید به تخصص و به کار بردن یک سری اصول و تکنیک نیازمند خواهید بود. برای آشنایی با شیوه درست و اصولی حمل و نقل یخچال و فریزر با ما همراه باشید.

روش های مناسب حمل و نقل یخچال و فریزر

کسانی که خانه خود را عوض می کنند، یا جوانانی هستند که تازه ازدواج کرده اند ، یا مستاجر اند و یا تازه خانه خریده و صاحب خانه شده اند. تامین امنیت وسایل منزل در زمان حمل و نقل به منزل جدید برای این خانواده ها بسیار با مهم و حیاتی می باشد. افراد لوازم خود را دوست دارند و برای تهیه آن هزینه گزافی پرداخت کرده اند. پس آسیب وارد آمدن به لوازم برای آنها درد آور و تاسف بار خواهد بود. حمل و نقل نادرست برای پرسنل باربری ها هم گران تمام می شود. به گونه ای که موجب بی اعتباری باربری خواهد شد.

حمل یخچال

قبل از حمل یخچال این موارد را رعایت کنید

همه وسایل داخل یخچال را بیرون بریزید. برفک  و آلودگی های آن را تمیز کنید. ۶ ساعت قبل از حرکت دادن و جا به جا کردن ، آن را از برق بکشید و سیستم یخساز و آب سرد کن را از لوله کشی ساختمان جدا کنید. در این مرحله یخچال آماده جا به جایی است. در زمان جا به جایی ممکن است آسیب هایی به یخچال وارد شود. در ادامه  این متن آسیب های وارده و راه های پیشگیری از آن آمده است.

دانش و تخصص چگونگی جا به جایی یخچال و فریزر

برای حمل و نقل صحیح لوازم و ملزومات خانه، مهارت و تخصص و رعایت کردن نکات  اصولی لازم است. فنون و تکنیک هایی هستند که با استفاده از آنها از آسیب دیدن وسایل منزل در زمان حمل و نقل پیشگیری می شود. یادگیری این فنون موجب عدم آسیب دیدگی وسایل می شود. به کار بردن تکنیک هایی برای حمل وسایل سنگین چون یخچال و فریزر که هم سنگین اند و هم گران قیمت ضرورتی انکار ناپذیر است. اگر خودتان قصد دارید لوازم را منتقل کنید، با این تکنیک و روش ها آشنا شوید.

 

راهکارهای مقابله با آسیب دیدگی یخچال در زمان  حمل و نقل

وارد آمدن خط و خش و قر شدگی بدنه یخچال ، یکی از شایعترین صدماتی که در هنگام حمل یخچال ممکن است ایجاد شود. آسیب دیدیگی یخچال در آپارتمان هایی که راهروی تنگ و باریک دارند، بیشتر دیده میشود. برای این که ضمن حمل و نقل یخچال شما آسیب نبیند و خط و خش بر روی آن نیفتد به شیوه زیر اقدام کنید.

جدا کردن قطعه های اضافی داخل یخچال

اگر قطعه های اضافی را جدا نکرده اید، همه وسایل و ملحقات جدا شدنی یخچال را بیرون بریزید. قفسه ها و کشوهای یخچال را از آن بیرون بیاورید تا وزن یخچال سبک شود. اگر درب یخچال را جدا نکردید، با چسب های مخصوص دور و بر درب را چسب کاری نمائید. چسب زدن درب از باز و بسته شدن ناگهانی درب یخچال در هنگام جابه جایی پیشگیری میکند.

راه حل های مناسب برای جا به جایی یخچال و فریزر

 بهتر است که درب یخچال را از بدنه جدا کنید. برای انجام این کار از کارشناس فنی کمک بگیرید. به این شیوه  درب یخچال را جداگانه بسته بندی کنید. با ورود به منزل جدید از کارشناس فنی بخواهید که درب را سر جای خود وصل نماید. با جدا کردن درب کاهش وزن یخچال را خواهید داشت. به این شیوه از خط و خش و قر شدگی درب و بدنه نیز پیشگیری می کنید.

استفاده از چرخ های حمل بار برای جا به جایی یخچال

بهترین روش برای حمل و نقل  یخچال استفاده از چرخ حمل بار می باشد. استفاده از چرخ حمل بار چون اهرم عمل می کند و موجب روان تر شدن حرکت یخچال و جابجایی عمودی آن میشود.

پس از قرار دادن یخچال درون خودرو حمل بار از استحکام  آن اطمینان حاصل کنید. با وسایل نرم و منعطف  مثل، پتو یا فوم های نرم یا نایلون های حبابدار اطراف یخچال را بپوشانید تا ضمن حرکت ماشین حمل بار نیافتد و خراش و آسیب بر ندارد.

باربری یخچال

جا به جایی یخچال به حالت ایستاده

در مرحله جا به جایی و حمل  سعی کنید ، یخچال را به صورت ایستاده جا به جا نمایید. اگر  یخچال را به حالت افقی قرار دهید ، روغن کمپرسور به داخل لوله های خنک کننده گاز نفوذ خواهد کرد.همچنین مواظب باشید یخچال را به حالت کج و مورب نگیرید.  مواظب بخش های پشتی یخچال ، موتور و تاسیسات آن باشید تا به آن آسیب وارد نشود.

حمل و نقل یخچال توسط باربری ها

 می توانید ، کار حمل و نقل  یخچال را به کارگران مجرب و کاربلد شرکت های باربری بسپارید هزینه ای که در این روش به باربری پرداخت می کنید، به مراتب کمتر از هزینه ای است که در صورت ایجاد مشکل برای یخچال باید برای تعمیر یخچال برای تعمیر بپردازید.کارگران موجود در اتوبار ها فنون حمل و نقل صحیح یخچال را می دانند و به راحتی این کار را به صورت ایمن و درست انجام می دهند.

سخن آخر در رابطه با حمل و نقل یخچال

  •         پس از حمل و نقل یخچال و مسقر کردن آن در منزل تازه از کارشناس فنی بخواهید که سیستم آبی آن متصل نماید.
  •         ۵ ساعت  صبر کنید و آن را روشن نکنید.
  •         پس از روشن کردن در صورتی که پس از مدت زمان ۷۲ ساعت یخچال شما به دمای خنک کننده مورد نظر نرسید از تکنسین مربوطه کمک بگیرید.
  •         اگر در زمان جا به جایی یخچال مجبور شدید، آن را به حالت افقی بگیرید ، پس از مستقر شدن در مکان جدید، تا ۲۴ ساعت آن را روشن نکنید.

برای این که به صورت صحیح و سالم یخچال و سایر لوازم سنگین خود را جا به جا کنید از نیروهای موجود در باربری ها کمک بگیرید. این افراد فوت و فن صحیح این کار را می دانند و به صورت صحیح و در کمترین زمان ممکن بار شما را به مقصد می رسانند و در چیدمان مجدد آن به شما یاری خواهند رساند. به این شیوه خود را از دردسرهای حمل وسایل سنگین نجات می دهید.

اتوبار و باربری یخچال ارائه دهنده خدمات باربری در محدوده خیابان یخچال با یک دهه سابقه درخشان در امر اسباب کشی در منطقه یخچال همراه با صدور بیمه و بارنامه رایگان در امر اسباب کشی و حمل و نقل

اتوبار یخچال

اگر مستاجر هستید و قصد دارید اسباب کشی کنید تیم باربری یخچال با یک دهه سابقه در امر اثاث کشی وسایل منزل در خدمت شما عزیزان ساکن محدوده یخچال می باشد.

از وقتی که شما با شرکت باربری یخچال تماس می گیرید ما مشاوره اولیه را در خصوص اسباب کشی به شما ارائه می دهد و آماده است خدمات خود را به شما ارائه دهد ما در باربری یخچال یک تیم مشاوره دهنده را برای شما قرار داده اند که می توانید تمامی سوالات خود از این کارشناسان بپرسید تا سوالاتی که در ذهن شما گنگ هستند به آن پاسخ دهند ، شرکت باربری و اتوبار یخچال مشاوره اولیه را در خصوص باربری به شما ارائه خواهد داد و بعد از این نرخ باربری را به شما ارائه خواهد داد که در صورت توافق یک روز را برای اسباب کشی شما در نظر خواهیم گرفت.

باربری در محدوده خیابان یخچال

لازم به ذکر است که بگوییم شرکت باربری یخچال سرویس دهی بسته بندی اثاثیه منزل را نیز برای شما انجام می دهد که بسته بندی به سبک کشور های اروپایی به سبک استرچ رپ و بابل رپ صورت خواهد گرفت و تهیه کلیه لوازم بسته بندی توسط شرکت باربری یخچال صورت خواهد گرفت.

حمل اثاثیه منزل در محدوده یخچال

بعد از انجام امورات بسته بندی وسایل منزل تیم حمل اثاثیه وارد عمل خواهند شد که این حمل بار توسط یک خاور مسقف و موکت کاری شده که مخصوص اسباب کشی می باشد صورت خواهد گرفت افرادی را برای حمل اثاثیه شما اعزام می کنیم که کاملا متخصص بوده و حمل بار را به شیوه ای درست برای شما انجام می دهند.

ا

به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته اتوبار یخچال در خدمت شما عزیزان ساکن منطقه یخچال جهت حمل بار های شما می باشد.

تلفن باربری یخچال

۰۲۱-۲۲۸۹۵۳۶۴

۰۲۱-۸۸۱۰۴۴۷۹

۰۲۱-۴۴۴۴۰۴۲۶

در خدمت شما هستیم کار را به دست کاردان خود بسپارید.