باربری پاسداران

همتا بار > مقالات > مقالات > باربری پاسداران
اتوبار پاسداران

بهترین باربری و اتوبار منطقه پاسدارن تهران کدام باربری می باشد؟ شرکت حمل بار پاسداران چه خدماتی را به مشتریان خود ارائه می کند؟ مزایای استفاده از باربری پاسدارن چیست و تعرفه های این شرکت به چه صورتی است؟

پاسداران را می توان گفت مرز میان منطقه های ۳ و ۴ شهرداری تهران دانست که از شمال نیز در منطقه ۱ واقع می شود و تقریبا یکی از بزرگترین و شلوغ ترین نقاط تهران به حساب می آید بنابراین می توان انتظار داشت که در این ناحیه اسباب کشی و تغییر محل زندگی و کار با دغدغه هایی برای افراد عادی همراه باشد اما با توجه به حضور اتوبار و باربری پاسداران در این منطقه می توان گفت که خیال تمامی ساکنین پاسداران راحت است چرا که این شرکت بیش از دو دهه می باشد که در خدمت مشتریان خود و ساکنین پاسداران است و با بهره گیری از نیروه های کار ماهر و متخصص و البته متعهد خود و در اختیار داشتن انواع ماشین های سبک و سنگین مسقف و رو باز و به کار بردن تجهیزات مدرن و به روز دنیا در امر بسته بندی توانسته است که رضایت مشتریان خود را به خوبی جلب کند و انتقال بار و جابه جایی آنها را به صورت تضمینی و با کمترین زمان ممکن و مناسب ترین قیمت ها انجام دهد.

حمل بار پاسداران

نحوه بسته بندی در شرکت جا به جایی بار پاسداران

تقریبا تمامی افراد جامعه حداقل یک بار اسباب کشی را تجربه کرده اند و برای تغیر محل زندگی  و یا کار خودشان اقدام به اسباب کشی کرده اند و تقریبا می دانند که مهم ترین و اصلی ترین قسمت اسباب کشی مربوط به بحث بسته بندی وسایل می باشد چرا که این کار نیاز به مهارت ، انرژی و زمان زیادی دارد و در صورتی که قادر به انجام صحیح آن نباشید احتمال صدمه و خسارت دیدن اثاثیه بالا می باشد. شرکت اتوبار پاسداران با توجه به این موارد سعی کرده است که با بهره برده از نیروهای با سابقه و متخصص و همچنین به روزترین و جدیدترین وسایل بسته بندی روز دنیا بسته بندی وسایل و اثاثیه مشتریان را به صورت اصولی و دقیق انجام دهد. در مرحله بسته بندی از اسباب کشی مهم ترین کارهایی که در باربری پاسدارن صورت می گیرد به شکل موارد زیر می باشد:

 • استفاده از انواع کارتن های چند لایه و کاورهای شد ضربه و حبابی برای بسته بندی ها
 • بسته بندی کردن وسایل سنگین و حجیم مانند بوفه ، مبلمان ، یخچال ، تلویزیون ، ماشین لباسشویی ، سرویس خواب و راحتی ، آلات موسیقی و تمامی وسایلی که نیاز به محافظت دارند
 • بسته بندی تمامی وسایل ظریف و حساس آشپزخانه و دیگر وسایل منزل در کارتن های چند لایه ضد ضربه
 • محافظت بیشتر از وسایلی که در برابر ضربات حساسیت بالایی دارند با استفاده بردن از وسایلی مانند پتو ، نایلون ها ، روزنامه ها و پارچه ها
 • تفکیک تمامی وسایل بر اساس نوع و محل استفاده از آنها و بسته بندی در بسته های جداگانه و برچسب زدن آنها برای تشخصی راحت تر در مقصد و چیدمان سریع تر

بسته بندی بار پاسداران

خدماتی که باربری پاسداران به مشتریان خود ارائه می کند به چه صورت است؟

اتوبار پاسداران از زمان شروع فعالیت خود همواره سعی داشته است که رضایت مشتریان خود را به صورت صد در صد جلب نماید و تا به امروز نیز در این امر موفق عمل کرده است. در طول چندین سالی که این شرکت فعالیت داشته است تلاش داشته که از نیروهای کار ماهر و با سابقه و همچنین ماشین آلات و تجهیزات مناسب و به روزس استفاده کند. از مهم ترین خدمات باربری پاسارگاد می توان موارد زیر را نام برد:

 1. اعزام بهترین و ماهرترین راننده های برون شهری و جاده ای برای انتقال بار مشتریان به شهرستان ها مختلف کشور
 2. بیمه کردن بار و اثاثیه مشتریان به صورت رایگان و صدور بیمه نامه از معتبرترین شرکت های بیمه گذار ایران
 3. اعزام نیروهای خدماتی در قالب تیم های ۳ ، ۴ ، ۵ و حتی ۶ نفره به محل برای بسته بندی ، بارگیری و در صورت درخواست مشتری چیدمان نهایی
 4. ارائه مشاوره های رایگان توسط کارشناسان اتوبار به مشتریان در تمامی مراحل اسباب کشی
 5. امکان رزرو آنلاین خدمات در تمامی ساعات شبانه روز و از نقاط مختلف
 6. خدمات رسانی در تمام ایام سال و تعطیلات به صورت ۲۴ ساعته
 7. جبران خسارت های احتمالی وارد شده به اثاثیه مشتریان
 8. اعزام انواع ماشین های سنگین و وانت بارهای مسقف و روباز به درخواست مشتریان به محل اسباب کشی

مزایای استفاده از باربری پاسداران

همانطور که گفته شد منطقه پاسداران یکی از مناطق پر خیابان ، پر جنب وجوش و شلوغ تهران است که می تواند در امر اسباب کشی برای افراد عادی که تخصص ، زمان و امکانات کافی ندارند مشکلاتی به وجود بیاورد بنابراین استفاده از اتوبار پاسداران می تواند دغدغه های این افراد را برطرف نموده و به بهترین شکل ممکن کار آنها را انجام دهد. از مزایای استفاده از این اتوبار می توان موارد زیر را عنوان نمود:

 • سرعت بخشیدن به مراحل انتقال و اسباب کشی
 • کاهش هزینه ها و همچنین کاهش خسارت های احتمالی
 • بسته بندی اصولی و دقیق توسط افراد ماهر و با سابقه
 • تضمین امنیت و سلامت بار با توجه به بیمه کردن آن
 • بهره گیری از تجهیزات مناسب بسته بندی و ماشین آلات مناسب و مختص اسباب کشی
 • اطمینان خاطر دادن به مشتریان برای انجام اسباب کشی به صورت دقیق ، سریع و امن

باربری پاسداران

نحوه محاسبه تعرفه ها در اتوبار پاسداران

با عنایت به آنکه اتوبار و باربری پاسداران تحت نظر اتحادیه باربران تهران مشغول فعالیت و خدمت رسانی به مشتریان خود می باشد بنابراین تمامی هزینه ها و تعرفه هایی که در قبال خدمات خود از مشتریان دریافت می کند مطابق با قوانین و مصوبات تصویب شده در این اتحادیه می باشد و با توجه به فاکتورهایی مانند میزان مسافت مبدا تا مقصد ، میزان حجم وسایل و تعداد سرویس هایی که استفاده می شود ، تعداد طبقات ساختمان های مبدا و مقصد ، نوع ماشین درخواستی مشتری و تعداد افراد اعزام شده در قابل تیم به محل ، به بهترین شکل ممکن تعرفه ها تعیین شده و به گونه ای می باشد که مشتریان ابراز رضایت قلبی داشته باشند.

اتوبار پاسداران

ارائه خدمات باربری و اتوبار در محدوده پاسداران تهران با بیش از یک دهه سابقه در عرصه حمل و نقل ، این باربری دارای ۲۰ خاور مسقف ۱۰ نیسان و ۵ وانت نیسان می باشد که برای حمل اثاثیه منزل شما در محدوده پاسداران تهران آماده است خدمات خود را به شما ارائه دهد ، ما در باربری پاسداران به صورت ۲۴ ساعته در خدمت شماست.

خیابان پاسداران نام یکی از خیابان های شمال شرق تهران می باشد که از جنوب به سه راه ضرابخانه و از شمال به میدان نیاوران منتهی می گردد.

وقتی که شما با باربری و اتوبار پاسداران تماس می گیرید خدمت گزاران شما در شرکت باربری پاسداران مشاوره اولیه را در خصوص باربری به شما ارائه می دهد و شما را برای مسیر کار اسباب کشی مشاوره داده و یک روز را برای اثاث کشی شما در نظر خواهند گرفت که با توجه به وقت و ساعت شما و روزی که شما می گویید رزرو خواهد شد.

باربری پاسداران

در روز اسباب کشی تیم باربری پاسداران بسته بندی وسایل منزل را برای شما انجام خواهند داد که بسته بندی به سبکی درست و روشی نوین به روش کشور های اروپایی وسایل شما را بسته بندی خواهند کرد بسته بندی را با فوم و وکیوم و کارتن های رگال دار برای شما انجام خواهیم داد.

باربری در محدوده پاسداران

بعد از انجام این پروسه تیم حمل بار وارد عمل خواهند شد که تعداد آنها بستگی به طبقات و وسایل شما خواهد بود ، اکثرا این تیم ها ۴ نفره خواهند بود که یکی از آنها راننده می باشد و بارهای شما را در درون خاور ها می چیند و سه نفر الباقی کار حمل بار ها را بر عهده خواهند داشت .

این باربری با نیرویی متخصص و دوره دیده و کادری مجرب و مجوز رسمی از اتحادیه باربری داران آماده است در خدمت شما باشد و اسباب کشی شما را انجام دهد و یک خاطره ی شیرین را از یک اسباب کشی برای شما به جای بگزارد و حمل بار را به تمامی نقاط تهران و شهرستان ها انجام دهد.

بارهای شما را از مبلمان شروع کرده و در درون خاور ها خواهیم چید و این کار تا اتاق ها و آشپزخانه شما ادامه خواهد داشت. تیم باربری پاسداران تیمی سازمان یافته و خوش اخلاق هستند که حداقل ۵ سال سابقه کاری را در این باربری دارند.

حمل بار در محدوده پاسداران

بعد از این بارهای شما را به مقصدتان خواهیم برد و وسایل شما را به مقصدتان انتقال خواهیم داد.

ما آماده ایم که خدمات خود را به شما ارائه دهیم و یک اسباب کشی بدونه دردسر و اعصاب خوردی را برای شما به عمل آوریم ، شما می توانید به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته با این باربری تماس گرفته و سرویس خود را روزو کنید.

شماره تلفن باربری و اتوبار پاسداران :

۰۲۱۲۲۸۹۵۳۶۴

۰۲۱۸۸۱۰۴۴۷۹

۰۲۱۴۴۴۴۰۴۲۶

همیشه در هر کاری کار را به دست متخصص خودش بسپارید. روش صحیح حمل اثاثیه را تیم باربری پاسداران می داند.