باربری میرداماد

همتا بار > مقالات > مقالات > باربری میرداماد
اتوبار میرداماد

آیا قصد اسباب کشی و تعویض منزل را دارید؟ یا می خواهید محل کار و حرفه خود را جا به جا نمایید؟ باربری میرداماد در تهران بزرگ در ارائه خدمات با کیفیت نظیر ندارد.

در تهران باربریهای متنوع و گوناگون برای ارائه خدمات در زمینه جا به جایی اثاثیه و کالاهای مشتریان وجود دارد. آیا می توان به هر باربری اعتماد کرد و کار جا به جایی اسباب و اثاثیه خود را به آنها سپرد؟ برای اینکه مردم بتوانند به باربری ها اعتماد کنند، باید آن مرکز حمل و نقل بار از اعتبار بالایی برخوردار باشد. باربری میرداماد در تهران بزرگ با تجربه چند ساله خود به مشتریان ثابت کرده است که اعتبار لازم برای جا به جایی حمل ایمن بار را دارد و مردم با اعتماد کامل کار حمل و نقل لوازم و ملزومات خود را به این شرکت حمل بار می سپارند. برای آشنایی بیشتر باربری میرداماد و چگونگی ارائه خدمات با کیفیت در آن با ما همراه باشید.

باربری میرداماد

ارائه خدمات با کیفیت در باربری میرداماد

برای اینکه ملزومات و اثاثیه مردم به صورت ایمن و صحیح در زمان مورد نظر به مقصد مورد نظر منتقل شود ، باربری میرداماد تمهیدات ویژه ای را اندیشیده است. از جمله ان تمهیدات می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 •         به خدمت گرفت پرسنلی آگاه ، فعال با اخلاقی نیکو
 •         استفاده از کامیون های و ماشین های متنوع با امکانات رفاهی فراوان
 •         استفاده از خدمات بیمه ای و بیمه بار
 •         اهمیت ویژه به اخلاق کاری پرسنل
 •         به کار گیری روش های نوین و اصولی بسته بندی و چیدمان محکم بار
 •         دادن مشاوره تخصصی رایگان به مشتریان

پرسنل وفادار و کاردان در اتوبار میرداماد

همه اعضای کاری اتوبار میرداماد افرادی خبره ، ماهر، توانمند از نظر جسمی و روحی هستند. این افراد تخصص ویژه کار خود را به خوبی آموخته و در تجربه های کاری آن را نشان داده اند. داشتن اخلاق نیکو و پسندیده از دیگر ویژگی های این افراد است. مشتریان از رفتار و برخورد پرسنل اتوبار میرداماد رضایت کامل دارند و همین امر به محبوبیت و اعتبار این اتوبار افزوده است.

روشهای بسته بندی و چیدمان بار در اتوبار میرداماد

بسته بندی اصولی اثاثیه و ملزومات از مهمترین نکاتی است که در اتوبار میرداماد به آن توجه زیادی می شود. اگر کار بسته بندی به درستی انجام نشود ، در فرایند حمل و نقل لوازم آسیب می بیند. تفکیک لوازم ریز و درشت از همدیگر ، استفاده از روش بسته بندی مناسب ، به کار بردن مواد بسته بندی صحیح ، و چیدن اصولی بار در درون خودرو حمل بار به تخصص نیاز دارد و پرسنل مرکز حمل و اسباب کشی میرداماد در این زمینه ها کارشناس هستند.

اتوبار میرداماد

استفاده از خدمات بیمه ای و بیمه بار مرکز حمل و اسباب کشی میرداماد

بار و بنه مشتری قبل از حمل و نقل در مرکز حمل و اسباب کشی میرداماد بیمه می شود. حمایت مالی از خسارت های احتمالی وارد شده به ملزومات در هنگام وقوع سانحه های احتمالی در فرایند اسباب کشی سیاستی است که رضایت و آرامش خاطر مشتری را به همراه دارد.

حمل بار میرداماد

ماشین و خودروهای موجود در مرکز حمل و اسباب کشی میرداماد

در مرکز حمل و اسباب کشی میرداماد هر نوع خودروی که مشتری نیاز داشته باشد وجود دارد. در این مرکز حمل و نقل انتخاب ماشین مناسب بر اساس وزن بار ، نوع و جنس بار ، حجم بار و مسیر حمل و نقل تعیین می شود. هر خودروی مناسب برای هر بار ی در هر مسیری نیست. انتخاب ماشین مناسب امری کارشناسی است و مشاوران خبره مرکز حمل و اسباب کشی میرداماد با تخص تمام این کار را انجام می دهند.

وانت نیسان ، تاکسی بار ، کامیون های ۶ چرخ کوچک ، کامیونهای ۴ تا ۱۲ تن ، ترانزیت با قابلیت حمل بار ۲۲ تون و کمرشکن های بسیار مجهز و پیشرفته با قدرت حمل ۱۶ تا ۳۶ تن حمل بار در مرکز حمل بار میرداماد برای خدمت رسانی به مردم عزیز در تمام طول هفته حاضر و آماده هستند.

فرایند جابه جایی بار در مرکز حمل بار میرداماد

 •         اولین اقدام این است که مشتری با دفتر مرکز حمل بار میرداماد از طریق شماره های زیر تماس می گیرد.
 •         مشاوران مرکز حمل بار به مشتریان مشاوره کاملاً تخصصی ارائه می دهند.
 •         بار نامه تنظیم شده و طرفین آن را امضاء می کنند.
 •         بار و اثاثیه تحت حمایت شرکت بیمه قرار می گیرد و شرکت بیمه گر متعهد می شود خسارت های احتمالی ناشی از حوادث غیر مترقبه را جبران نماید.
 •         پرسنل مرکز حمل بار میرداماد در محل بار مستقر می شوند و در بسته بندی اصولی بار با استفاده از لوازم بسته بندی مرکز حمل بار به مشتری کمک می کنند.
 •         بارها به صورت اصولی و با احتیاط به درون خودرو حمل بار منتقل می شود.
 •         کادر موجود اسباب و اثاثیه را با دقت تمام محکم و با استحکام در درون خودرو می چینند. به گونه ای که تعادل وزن داخل خودرو برقرار شود و در مسیرهای پر پیچ و خم ماشین به یک طرف منحرف نشود.
 •         بار و ملزومات با رعایت اصول رانندگی به محل مورد نظر منتقل می شود.
 •         در محل بارهای از ماشین خارج شده و با احتیاط به درون منزل و محل جدید منتقل می شود.
 •         در پایان نیروهای مرکز حمل بار میرداماد در چیدمان مجدد بار به مشتری کمک و یاری می رسانند.

برقراری تماس و ارتباط با شرکت حمل اثاثیه میرداماد

از طریق شماره های پایین این صفحه با دفتر مرکز حمل بار میرداماد تماس بگیرید. ضمن تماس مشاوران دلسوز و کاربلد این مرکز حمل و نقل به شما در رابطه با چگونگی حمل بار ، انتخاب ماشین مناسب ، انتخاب مسیر حمل و نقل صحیح ، بهترین زمان باربری و هزینه های پرداختی مشاوره می دهند. این مشاوره کاملا تخصصی بوده و بابت آن هزینه ای از شما دریافت نمیشود.

پس از توافق مابین شما و مرکز حمل بار میرداماد بارنامه مربوطه تنظیم و طرفین آن را مضائ میکنید. سپس نیروهای مرکز حمل و نقل به محل بار شما اعزام می شوند و اثاثیه و کالاهای شما را با احتیاط تمام به مقصد منتقل می کنند.

باربری در میرداماد

ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار و حمل اثاثیه منزل در محدوده میرداماد می باشد که خدمات خود را زیر نظر اتحادیه باربری های تهران ارائه می دهد این شرکت با داشتن مجوز از اتحادیه و یک دهه سابقه درخشان و تجربه ای که در این چند ساله اخیر در امر اثاث کشی کسب کرده است شما را برای یک اسباب کشی دعوت می نماید. اگر ساکن محدوده میرداماد هستید و قصد دارید اسباب کشی کنید و یا جابجا شوید تیم باربری میرداماد به صورت شبانه روزی و هفت روزی هفته در خدمت شما عزیزان می باشد.

هنگامی که شما با باربری میرداماد تماس می گیرید ما یک تیم مشاوره ای را برای شما قرار داده ایم تا شما را با روال کلی اسباب کشی آگاه سازند و به تمامی سوالات شما پاسخ دهند افرادی که امور مشاوره ای را به شما ارائه می دهند حداقل دارای ۵ سال سابقه کاری می باشند و هر کدام از آنها یک استاد در امر اسباب کشی می باشند . به تمامی سوالات شما پاسخگو خواهیم بود و مشاوره را به صورت رایگان به شما ارائه خواهیم داد.

باربری در محدوده میرداماد

بعد از انجام امورات بالا به توجه به هماهنگی هایی که باربری میرداماد با شما انجام می دهد یک روز را بسته به نیاز شما برای اسباب کشی در نظر خواهند گرفت و یک تاریخی را برای شما در نظر خواهیم گرفت. لازم به ذکر است که باربری و اتوبار میرداماد بجز امور حمل و نقل بسته بندی وسایل برای اسباب کشی را نیز برایتان انجام خواهد داد که پشنهاد ما به شما این است که قبل از اینکه اسباب کشی کنید بسته بندی را به صورت حرفه ای انجام دهید تا در حین حمل و جابجایی دچار مشکلی نشوید نگران نباشید ما بسته بندی را به سبک کشور های اروپایی به صورت بابل رپ و استرچ رپ را برایتان انجام خواهیم داد.

بعد از اینکه بسته بندی تمام شد تیم حمل بار و حمل اثاثیه وارد کار خواهند شد که این تیم شامل یک نفر راننده می باشد که مسئولیت چیدمان وسایل شما را بر عهده دارد و حق المزد آن با بقیه کارگر ها هیچ فرقی ندارد و سه نفر کارگر را برای حمل بار ها اعزام می کنیم که تخصصشان حمل بار و حمل اثاثیه می باشد که مسئولیت حمل بارهای شما را از خانه ی شما به داخل خاور ها بر عهده می گیرند ، بارهای شما را از خرده ریز گرفته تا بزرگترین آنها در درون خاور ها چیده و به مقصد مورد نظرتان جابجا خواهند کرد و در خانه جدیدتان تخلیه خواهند کرد.

حمل اثاثیه منزل در میرداماد

تیم باربری میرداماد برای حمل بارهای کم شما سرویس نیسان بار را در نظر گرفته است که اگر برای حمل بارها نیاز به یک خاور را ندارید می توانید از یک نیسان و یا وانت استفاده کنید که هم در هزینه و هم در وقت شما صرفه جویی خواهد شد.

ما برای حمل بارهای شما از خاور بزرگ ۷ متری استفاده می کنیم.

به صورت شبانه روزی در خدمت شما هستیم و قیمت باربری که ارائه می دهیم زیر نظر اتحادیه باربری های تهران خواهد بود.

شماره تماس باربری میرداماد:

۰۲۱۲۲۸۹۵۳۶۴

۰۲۱۸۸۱۰۴۴۷۹

۰۲۱۴۴۴۴۰۴۲۶

در خدمت شما هستیم.