باربری مرزداران

همتا بار > مقالات > مقالات > باربری مرزداران
اتوبار مرزداران

آیا با باربری مرزداران در تهران بزرگ و خدمات انجام شده در آن آشنا هستید؟ آیا می دانید در این شرکت بی نهایت معتمد ارائه خدمات به چه شیوه ای انجام می پذیرد؟

امروزه چگونگی ارائه خدمات با کیفیت در زمینه انتقال اثاثیه ذهن فعالان این حرفه را به شدت مشغول کرده است. هر بنگاه خدماتی تلاش می کند با به کارگیری پرسنل متخصص و ماهر و با استفاده از ماشین آلات و امکانات مرفه کیفیت و کمیت خدمات خود را بالا ببرد. باربری مرزداران در تهران یکی از معتبرترین و معروفترین باربری های موفق تهران است و تلاش می کند خدمات با کیفیت تر در زمینه حمل و نقل اثاثیه ارائه دهد و به درآمد و سود بیشتر دست پیدا کند.  در ادامه با اتوبار مرزداران بیشتر آشنا شوید.

اثاث کشی مرزداران

کادر موجود در باربری مرزداران

همه نیروهای موجود در اتوبار مرزداران افرادی آگاه ، دانش آموخته و کار آزموده در زمینه کار خود هستند. این افراد چم و خم حرفه خود را به خوبی آموخته و در رشته کاری خود کارشناس هستند. بسته بندی اصولی لوازم ، انتقال صحیح ان و چیدمان وسایل در داخل خودرو حمل و نقل اصول و قوانین خاص خود را دارد و پرسنل موجود با آن آشنایی دارند و میدانند که چطوری و چگونه در این موارد عمل کنند.

ماشین و خودروهای موجود در اتوبار مرزداران

در اتوبار مرزداران بسیار معتبر انواع مختلف ماشین های متنوع با امکانات رفاهی فراوان موجود است و مشتری هیچ گاه از بابت نیاز به ماشین مناسب معطل نخواهد شد. پارامترهایی چون مسیر انتقال ، جنس ، حجم ، وزن  و اندازه در انتخاب ماشین مناسب در این اتوبار دخیل است. بر اساس پارامترهای مذکور ماشین مناسب در این موسسه برای کالا و کالاهای متفاوت انتخاب می شود. انتخاب ماشین مناسب طوری که نیاز به تکرار دفعات بارگیری نشود ، برای کالا و جنس کم هزینه ماشین بزرگ و مجهز پرداخت نگردد ، کالای فاسد شدنی فاسد و خراب نشود و موارد بسیار دیگر در انتخاب ماشین مناسب دخیل است که کارشناسان مرکز حمل و نقل اثاثیه مرزداران به خوبی با آن آشنا هستند و در انتخاب دقیق ماشین به کار می برند.

هزینه انتقال ملزومات در شرکت اسباب کشی مرزداران

مشتری در برابر خدماتی که دریافت می کند ، هزینه مناسب را به مرکز حمل و نقل اثاثیه مرزداران می پردازید. هزینه انتقال کالا در این شرکت جا به جایی ملزومات منصفانه است و هزینه اضافی از هیچکس دریافت نمی شود. مدیریت این موسسه قصد دارد با پایین آوردن هزینه انتقال و افزایش کیفیت خدمات بر تعداد مشتریان خود بیفزاید و از این طریق به درآمد بالاتر دست پیدا کند.

باربری مرزداران

 روش های نوین بسته بندی و چیدمان اثاثیه در شرکت اسباب کشی مرزداران

برای این که اثاثیه مشتری در امنیت تمام صحیح و سالم به مقصد منتقل شود ، در شرکت اسباب کشی مرزداران به چگونگی بسته بندی بار توجه مخصوص می شود. پرسنل این شرکت خدماتی در رابطه با دانش و تخصص مربوط به بسته بندی اصولی و محکم کالا آشنا هستند.

بعد از بسته بندی ، چیدمان کالا در درون ماشین حمل و نقل از اصولی ویژه پیروی می کند. کادر باربری مرزداران به خوبی بر اصول و قوانین چیدمان اصولی لوازم تسلط دارند و در همه تجربه های کاری خود چم و خم چیدمان اصولی را رعایت می کنند.

نکاتی که در هنگام بسته بندی اصولی در اتوبار مرزداران رعایت می شود

 •         قبل از هر کاری ملزومات غیر ضروری بسته بندی میشود. در گوشه ای قرار داده میشود.
 •         در حین بسته بندی  اطلاعت و مشخصات هر بسته و اسم محل یا شخص صاحب آن وسیله روی  جعبه یا کارتون آن با ماژیک نوشته می شود.
 •         در موقع بسته بندی در ایجاد تعادل وزن درون جعبه دقت می شود تا یک بسته سبک و یکی خیلی سنگین نباشد.
 •         سطوح صیقلی ، صاف ، پهن ، نازک و شکستنی بسته بندی مخصوص می طلبد برای همین در موقع بسته بندی دقت و توجه کافی به بسته بندی اینگونه وسایل می شود.
 •         اصول ایمنی در جا به جایی لوسترها و لوازم حساس و شکستنی به درستی رعایت می شود..
 •         در موقع بسته بندی فضاهای خالی بین ظروف و ملزومات با نایلون ، فوم ،  پارچه ، حوله و کاغذ بالطه پر شود.
 •        در پایان بسته بندی ، بسته ها محکم طناب پیچ یا با چسب باند پیچی میشود.

حمل بار مرزداران

بیمه اثاثیه و حمایت از کالای مشتری در باربری مرزداران

کالای مشتری در هر نوع و اندازه ای داشته باشد ، قبل از جا به جایی و انتقال در شرکت اسباب کشی مرزداران بیمه می شود. شرکت های معتبر بیمه خدمات بیمه ای را ارائه می دهند. بیمه لوازم خسارت حوادث احتمالی را جبران می کند.

راه تماس با شرکت اسباب کشی مرزداران

اگر قصد اسباب کشی دارید ، کار اسباب کشی و جا به جایی وسایل خود را به کادر  ماهر و آموزش دیده مرکز حمل و نقل اثاثیه مرزداران بسپارید. برای برقراری ارتباط با دفتر این اتوبار از طریق شماره های زیر اقدام کنید. ضمن آشنایی با چگونگی خدمات ارائه شده در این شرکت اسباب کشی را به این مرکز حمل و نقل بسپارید.

پرسنل موجود در نهایت صداقت و امنیت کامل ملزومات شما بسته بندی و آن را به محل مورد نظر منتقل می کنند و در چیدمان مجدد آن به شما یاری خواهند کرد.

مشاوره رایگان در شرکت اسباب کشی مرزداران

پس از ارتباط با مرکز حمل و نقل اثاثیه مرزداران مشاوران آگاه و کارشناس این مرکز  شما را در زمینه هزینه  دریافتی ، چگونگی انتقال ایمن و مطمئن ملزومات ، بهترین زمان ممکن و بهترین مسیر انتقال با خبر می کنند. در این جلسه مشاوره به موارد ریز و جزئی در رابطه با چگونگی جا به جایی کالا و ملزومات اشاره می شود که نمونه آن را در هیچ زمان و مکان دیگری نشنیده اید. این مشاوره کاملاً تخصصی و کارشناسانه است و افراد عادی از آن آگاهی ندارد. این جلسه مشاوره در شرکت اسباب کشی مرزداران کاملا رایگان بودجه و هزینه ای بابت مشاوره کارشناسی از شما دریافت نمی شود.

مدیریت باربری مرزداران برای همه مردم ایران سرفراز سفری ایمن و حمل و نقل مطمئن را آرزومند است.

باربری مرزداران

متخصص در امر حمل بار و حمل اثاثیه و جابجایی مبلمان و وسایل سنگین در محدوده مرزداران می باشد این باربری با داشتن تجربه کافی در امر اسباب کشی منزل مفتخر است که تجربیات خود را با شما به اشتراک بگزارد و خدمات تخصصی حمل بار را برایتان انجام دهد ، با تجربه ای که در این زمینه داریم آماده ایم تا رویایی ترین بخش های اسباب کشی را برایتان به عمل آورده و به تمامی نیاز های شما در حوزه کار بسته بندی بار انجام بدهیم این شرکت با داشتن سابقه ای درخشان در حوزه اسباب کشی با نام تجاری باربری مرزداران در کنار شما عزیزان خواهد بود و اسباب کشی شما را با بهترین روشهای بسته بندی که فقط در شرکت باربری مرزداران ارائه داده می شود را برای شما انجام دهد

باربری مرزداران

باربری مرزداران

ارائه دهنده خدمات باربری در محدوده مرزداران همراه با مجوز از اتحادیه باربری داران تهران.

مرزداران یکی از مناطق غربی تهران می باشد که از سمت جنوب به آریا شهر و از سمت شمال به پونک و از سمت شرق به اتوبان یادگار امام و از سمت غرب به خیابان اشرفی اصفهانی منتهی می گردد.

اتوبار مرزداران

وقتی که شما با باربری مرزداران تماس می گیرید تیم باربری مرزداران به صورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی افرادی را قرار داده است که خدمات مشاوره ای را در خصوص اسباب کشی به شما ارائه دهند این شرکت اسباب کشی با تجربه ی چندیدن ساله ای که در عرصه حمل بار و حمل اثاث منزل دارد شما را تا آخرین مرحله اسباب کشی یاری خواهد نمود بنا به همین دلیل تیم باربری و اتوبار مرزداران یک روز را برای اثاث کشی منزل شما در نظر خواهند گرفت که باربری مردازان در آن روز بیمه و بارنامه بار شما را صادر خواهد کرد. شرکت باربری مرزداران کار بسته بندی وسایل منزل را نیز انجام می دهد که این کار با افرادی صورت می گیرد که دارای ۵ سال سابقه کاری در باربری مرزداران را دارند ، اگر در همین روزها باید اسباب کشی کنید و نیاز دارید تا خدمات جابجایی وسایل منزل را انجام دهید این شرکت باربری در خدمت شماست تا رویایی ترین اثاث کشی

باربری در محدوده مرزداران

در روزی که قرار است اسباب کشی کنید شرکت باربری مرزداران یک تیم بسته بندی را برای شما اعزام می کند که این تیم کار بسته بندی را برایتان انجام می دهند که این کار با هماهنگی هایی که قبلا با باربری مرزداران انجام داده اید صورت خواهد گرفت.

بعد از انجام این امورات تیم باربری مرزداران یک خاور مسقف که اکثرا این خاور ها ایسوزو هستند را برای حمل بارهای شما اعزام خواهد نمود که تعداد تیم حمل بار اکثرا ۴ نفره هستند که یکی از آنها بارچین بوده و سه نفر باقی مانده مسئولیت آوردن بارهای شما را از خانه شما به داخل خاور را دارند ، خلاصه بارهای شما را به داخل خاور ها آورده و بارهای شما را آماده حمل می کنند و بارهای شما را به خانه جدیدتان راهی می کنند ، این افراد تجربه کافی را برای حمل بار و حمل اثاثیه منزل دارند و می توانند بهترین ها را در اسباب کشی به شما ارائه دهند

خدماتی که شرکت باربری مرزداران ارائه می دهد:

 1. خدمات مشاوره در امر اسباب کشی
 2. بسته بندی وسایل منزل به صورت حرفه ای
 3. حمل بار و حمل اثاث با ماشین های نیسان و وانت
 4. حمل بار به صورت درون شهری و برون شهری
 5. صدور بیمه و بارنامه
 6. خدمات شبانه روزی
 7. اسباب کشی به روشی درست
 8. چیدمان اثاثیه منزل بعد از اسباب کشی
 9. سایر خدمات چیدمان وسایل منزل اعم از نصب وسایل برقی و وسایل بسیار حساس

باربری در مرزداران

حمل اثاثیه منزل در مرزداران

تخلیه بار شما هم توسط باربری مرزداران صورت می گیرد که این شرکت دارای ۲۰ سال سابقه کاری درخشان در عرصه حمل اثاث منزل می باشد.

ما یک تیم سازمان یافته در عرصه حمل بار هستیم با تخصص چندیدن ساله ی خود در خدمتتان خواهیم بود با ما تماس بگیرید و از خدمات باربری و اتوبار مرزداران بهره بگیرید.

شماره تلفن اتوبار مرزداران

۰۲۱۴۴۴۴۰۴۲۶

۰۲۱۲۲۸۹۵۳۶۴

۰۲۱۸۸۱۰۴۴۷۹

به صورت شبانه روزی در خدمت شما هستیم. راحتی اثاث کشی را با ما تجربه کنید. !

از باربری ها همجوار با باربری و اتوبار مرزداران می توان باربری پونک ، باربری سردار جنگل ، باربری آریا شهر ، باربری کاشانی ، باربری جنت آباد را نیز نام برد که شما می توانید از این باربری ها هم سرویس خود را رزرو کنید.