باربری شهرک غرب

همتا بار > مقالات > مقالات > باربری شهرک غرب
اتوبار شهرک غرب

استفاده از اتوبار شهرک غرب دارای چه مزایایی است و چه نوع خدماتی ارائه می کند؟ آیا باربری شهرک غرب بهترین شرکت حمل بار این منطقه می باشد؟ تعرفه ها و هزین های دریافتی در این شرکت به چه صورتی می باشد؟ پاسخ تمامی این سوالات در مطلب زیر داده خواهد شد

باربری و اتوبار شهرک غرب یکی از با سابقه ترین و قدیمی ترین شرکت های حمل بار در منطقه شهرک غرب است و پس از چندین سال خدمات رسانی به ساکنین این منطقه و مشتریان خودش به اعتبار و شهرت قابل توجهی رسیده است. این اتوبار از ماهرترین و با سابقه ترین افراد متخصص و متعهد  بهره می برد و با داشتن انواع ماشین های سبک و سنگین مسقف و روباز و همچنین مدرن ترین و به روزترین تجهیزات بسته بندی روز دنیا ، اسباب کشی و انتقال اثاثیه مشتریان خود را به صورت تضمینی و بالاترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن و البته با مناسب ترین هزینه ها انجام می دهد.  شهرک غرب که در منطقه ۲ شهرداری تهران قرار دارد قدمت بسیار زیادی ندارد و به همین دلیل یکی از مناطق مدرن تهران می باشد که دارای خیابان ها و ساختمان های بزرگی است و از ترافیک و شلوغی بسیار به دور است اما به دلیل وسعت بالایی که دارد می توان گفت که اسباب کشی در این منطقه می تواند زمان بر و هزینه بر باشد و برای افراد عادی مشکلات زیادی در پی داشته باشد به همین دلیل استفاده از اتوبار و باربری شهرک غرب می تواند گزینه بسیار مناسب و منطقی باشد.

حمل بار شهرک غرب

نحوه بسته بندی و اماده سازی اثاثیه در اتوبار شهرک غرب برای جابه جایی

بسته بندی کردن اثاثیه و لوازم اصلی ترین و مهم ترین مرحله از اسباب کشی است که به مهارت ، تخصص و زمان زیادی نیاز دارد و افراد عادی نمی توانند به خوبی آن را به انجام برسانند چرا که امکان دارد خسارت هایی به اثاثیه وارد شود از این رو شرکت حمل بار شهرک غرب با در اختیار داشتن نیروهای ماهر و متخصص و همچنین تجهیزات و ماشین آلات مدرن و به روز می تواند بسته بندی را به صورت اصولی و دقیق و تضمین شده انجام دهد. از مهم ترین مراحل بسته بندی در این شرکت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • اعزام تعداد نفرات مختلف در قالب تیم برای بسته بندی سریع تر و آسان تر
 • بسته بندی تمامی وسایل حجیم و سنگین مانند یخچال ، تلویزیون ، مبلمان ، سرویس های خواب و راحتی ، ماشین لباسشویی ، بوفه و آینه و تمامی وسایل بزرگ و حجیم با استفاده از کاورهای ضد ضربه و حبابی
 • بسته بندی تمامی وسایل ظریف و حساس به ضربه مانند وسایل آشپزخانه با استفاده از کارتن های چند لایه و کاورهای حبابی ضد ضربه
 • استفاده از ابزارهایی مانند پتو ، پارچه ها ، نایلون ، کاغذ و روزنامه ها برای محافظت هر چه بیشتر از وسایل حساس به ضربه
 • بسته بندی تمامی اسناد و مدارک و فایل های مهم در کارتن های مشخص و تفکیک تمامی بسته ها با استفاده از برچسب گذاری آنها برای تشخیص راحت تر در مقصد

خدماتی که شرکت جابه جایی بار شهرک غرب ارائه می کند

اتوبار و باربری شهرک غرب از زمان تاسیس خود تا به امروز همواره سعی داشته که از رفاه و رضایت مشتریان خود را در اولویت قرار دهد و به همین دلیل تمامی خدمات خود را مطابقه اقتضای روز دنیا ارائه می کند. این شهرک با بهره گیری از نیروها و کارشناسان خبره و ماهر خود و همچنین ماشین آلات و تجهیزات مدرن خدماتی را مانند موارد زیر به مشتریان خود ارائه می کند:

 • ارائه انواع مشاوره ها توسط کارشناسان متخصص قبل ، حین و بعد از اسباب کشی به مشتریان
 • خدمات رسانی ۲۴ ساعته و شبانه روزی در تمامی ایام سال ، حتی روزهای تعطیل
 • امکان رزرو آنلاین برای مشتریان در تمامی ساعات شبانه روز و در تمامی نقاط
 • اعزام افراد متخصص و ماهر در تیم هایی با تعداد نفرات درخواستی مشتریان برای بسته بندی و بارگیری و در صورت خواسته مشتری چیدمان نهایی لوازم و اثاثیه
 • بیمه کردن بار و اثاثیه و صدور بیمه نامه به صورت رایگان از معتبرترین بیمه گذاری های کشور
 • استفاده از راننده های ماهر برای انتقال بار به شهرستان ها
 • استفاده از انواع ماشین های سبک و سنگین ، مسقف و روباز ، موکت پوش شده و عادی با توجه به درخواست مشتری و مقصد نهایی

اتوبار شهرک غرب

مزایای استفاده از شرکت اتوبار و باربری شهرک غرب برای اسباب کشی

استفاده از اتوبار شهرک غرب برای ساکنین این منطقه و دیگر مشتریان می تواند مزایای زیادی داشته باشد چرا که اسباب کشی یکی از دغدغه های افراد در چنین مناطق وسیع و بزرگی است. از مهم ترین مزایای استفاده از شرکت حمل بار شهرک غرب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • آرامش خاطر و اطمینان و اعتماد مشتریان از انتقال بار و اثاث به صورت اصولی و دقیق
 • سرعت بخشیدن به جابه جایی
 • کاهش هزینه ها و صرفه جویی در زمان افراد
 • کاهش خسارت های احتمالی و جبران آنها در صورت بروز با توجه به بیمه شدن بار
 • تضمین و امنیت سلامت بار با توجه به بسته بندی اصولی و دقیق
 • استفاده از ماشین های مناسب و مختص اثاث کشی

باربری شهرک غرب

نحوه محاسبه هزینه ها و قیمت خدمات ارائه شده در اتوبار شهرک غرب

اتوبار شهرک غرب از زمان شروع فعالیت خود همواره زیر نظر اتحادیه باربران تهران خدمات خود را به مشتریان ارائه داده است و تمامی هزینه ها و تعرفه های آن بر اساس مصوبات قانونی این اتحادیه می باشد اما قیمت و دستمزد نهایی اخذ شده از مشتریان می تواند به مواردی مانند تعداد نفرات اعزام شده به محل ، نوع ماشین درخواستی مشتریان ، مقدار مسافت مبدا تا مقصد، تعداد طبقات ساختمان های مبدا و مقصد و همچنین حجم وسایل و تعداد سرویس هایی که نیاز است بستگی دارد. با توجه به شرایط گفته شده و فاکتورهایی که در قیمت و تعرفه دستمزدها تاثیر می گذارند این اتوبار می تواند با مناسب ترین قیمت ها و بالاترین کیفیت ممکن خدمات خود را به مشتریان عرضه بکند و رضایت صد در صدی آنها را جلب کند و این امر نیز تا حدود بسیار زیادی به نتیجه رسیده و اعتبار ، شهرت و محبوبت این باربری گویای آن است

اتوبار شهرک غرب

اتوبار و باربری شهرک غرب ارائه خدمات خدمات حمل اثاثیه منزل با کادر فنی مجرب و دوره دیده ، این باربری خدمات حمل بار و حمل اثاثیه را در محدوده شهرک غرب تهران به شما ارائه می دهد و آماده است این خدمات خود را به صورت ۲۴ ساعته و هفت روز هفته به شما ارائه دهد.

باربری در شهرک غرب

شهرک غرب یک منطقه لوکس و مرفه نشین در شمال غرب تهران واقع شده است شهرک غرب در منطقه دو واقع شده است و در قدیم الیام محل تورسیت های خارجی بود که به ایران می آمدند.

کارشناسان باربری شهرک غرب به صورت ۲۴ ساعته گوش به زنگ هستند که شما با این باربری تماس گرفته تا مشاوره را در خصوص باربری به شما ارائه دهند ، وقتی شما با باربری شهرک غرب تماس گرفتید مشاوره اولیه را در خصوص باربری به شما ارائه داده و یک روز را برای اسباب کشی شما در نظر خواهیم گرفت که با توجه به روز و ساعتی که شما وقت دارید هماهنگ خواهد شد و بنا به نیاز شما ما سرویس بسته بندی را نیز برایتان انجام خواهیم داد که این بنا به نیاز شما خواهد بود . ولی این کار باعث می شود که در حین اسباب کشی وسایل چوبی و حساس شما دچار مشکلی نشوند و دچار شکستگی نشود.

باربری در محدوده شهرک غرب

باربری شهرک غرب

در روزی که قرار است اسباب کشی کنید اگر سرویس بسته بندی وسایل را سفارش داده باشید تیم بسته بند را برایتان اعزام خواهیم کرد که بسته بندی وسایل را به سبک استرچ رپ برایتان انجام دهند ، استرچ رپ را به سبک کشورهای اروپایی با فوم و سلفون و وکیوم و … بسته بندی خواهند کرد.

حمل بار در محدوده شهرک غرب

بعد از انجام امور بالا تیم حمل و نقل وارد کار خواهند شد که این تیم اکثر چهـــار نفره خواهد بود که یکی از آنها راننده خواهد بود و سه نفر باقی مانده کار حمل بار های شما را بر عهده خواهند داشت.

خاور هایی که برای حمل بارهای شما اعزام می کنیم کاملا مسقف و موکت کاری شده هستند و در درون خاور ها ۴۰ پتو را قرار داده ایم که اگر وسایل را بسته بندی نکردید در لا به لای وسایلتان بپیچیم ، بارهای شما را از مبلمان گرفته تا اتاق ها در درون خاور چیده واماده حمل خواهیم نمود.

بعد از انجام این امور بارهای شما را به مقصد مورد نظرتان انتقال خواهیم داد و در آنجا تخلیه خواهیم نمود.

تیم اتوبار و باربری شهرک غرب بزرگترین باربری در شهرک غرب خواهد بود ، اتوبار شهرک غرب دارای مجوز از اتحادیه باربری دراران استان تهران می باشد.

تلفن باربری در شهرک غرب

۰۲۱۲۲۸۹۵۳۶۴

۰۲۱۸۸۱۰۴۴۷۹

۰۲۱۴۴۴۴۰۴۲۶

در خدمتتان هستیم.!