باربری شهرآرا

همتا بار > مقالات > مقالات > باربری شهرآرا
بسته بندی بار شهر آرا

اگر قصد اسباب کشی و جا به جایی منزل را دارید ، با باربری شهرآرا در تهران بزرگ و خدمات صورت گرفته در آن آشنا شوید و کار اسباب کشی خود را به این مرکز بسپارید.

عوض کردن منزل و رفتن به منزل جدید با مقدار زیادی انرژی مثبت همراه است. تعویض خانه به رستاخیز می ماند. همان طور که در فصل بهار ، طبیعت رستاخیزی دوباره دارد و همه درختان و گیاهان دوباره زنده می شوند و سر از خاک بیرون می آورند ، منتقل شدن از یک خانه به خانه ای دیگر جانی دوبار در روح ساکنان آن خواهد دمید و رستاخیزی دوباره را در قلب و جان ساکنان آن خانه برپا خواهد کرد. اگر می خواهید لذت انتقال به منزل جدید را با تمام وجود درک کنید ، برای اسباب کشی خود از یک باربری معتبر و با تجربه کمک بگیرید. باربری شهرآرا در تهران بزرگ آماده خدمت رسانی به همه هموطنان گرامی است. این باربری امکانات مرفه و نیروی ماهر را به خدمت گرفته است تا بار و وسایل مورد مشتری را به بهترین شیوه به مقصد برساند و رضایت مشتری را حاصل کند.

اتوبار شهر آرا

کسب رضایت مشتری در باربری شهرآرا

مهمترین و با ارزش ترین هدف باربری شهرآرا که همه فعالیت های باربری در راستای تحقق آن صورت می گیرد ، کسب رضایت مشتری می باشد. زمانی که اسباب ولوازم مردم به صورت صحیح و سالم و در زمان معین به مقصد انتقال یابد ، صاحب بار از خدمات ارائه شده باربری رضایت دارد. چنانچه مشتری از کار اتوبار راضی باشد ، اعتماد و اعتبار مرکز حمل و نقل افزایش خواهد یافت. برای همین مدیریت اتوبار شهرآرا تمام تلاش خود را به کار برده است تا هر طور شده اسباب و لوازم مشتری را با امنیت تمام صحیح و سالم به مقصد منتقل نماید و رضایت مشتری را به دست آورده و اعتبار کاری خود را هر چه بیشتر افزایش دهد.

بسته بندی اثاثیه در اتوبار شهرآرا

یکی از روش هایی که تاثیر فراوانی در انتقال صحیح و سالم  اثاثیه دارد و در اتوبارشهرآرا به آن ارزش زیادی داده می شود ، بسته بندی صحیح اثاثیه بر پایه قواعد اصولی بسته بندی می باشد. چگونگی بسته بندی صحیح  اثاثیه اصول و قواعد مخصوص خود را دارد. پرسنل موجود در اتوبار شهرآرا با این اصول آشنایی هستند و تمامی نکات موجود در بسته بندی درست و اصولی را با دقت زیاد رعایت می کنند. برای این که بار و لوازم مشتری با امنیت تمام به مقصد منتقل شود.

لوازم و مواد بسته بندی در مرکز حمل بار شهر آرا

  •         جعبه های کارتونی و پلاستیکی در اندازه و سایز های متفاوت و محکم
  •         ساک های زیپ دار برای حمل پوشاک  و وسایل خواب
  •         چسب پهن برای بستن  در بسته های وسایل
  •         سلفون ، نایلکس ، نایلون های حباب دار و بی حباب ، فوم و ضربه گیرهای دیگر
  •         استفاده از بالابر و آسانسور برای وسایل در ارتفاعات بلند
  •         در مواردی استفاده از قرقره و استفاده از جرثقیل
  •         استفاده از طناب و سیم محکم برای بستن و استحکام بسته بندی
  •         استفاده از وسایل دستی چرخدار و گاری برای حمل راحت تر وسایل
  •         انتخاب خودرو مناسب

باربری شهر آرا

چیدمان بار در اتوبار شهرآرا

بعد از بسته بندی ، چیدمان بار از اهمیت زیادی در انتقال صحیح بار دارد. اگر چیدمان بار مرتب و اصولی انجام شود ، در زمان حرکت ماشین در سرعت گیرها و جاهای شلوغ یا پر پیچ و خم بار بر اثر تکان های موجود ، تکان نخواهد خورد و به درستی منتقل می شود. پرسنل موجود در مرکز حمل و اسباب کشی شهر آرا با اصول چیدمان منظم و محکم بار  آشنایی دارند و بار و لوازم مردم را صحیح و سالم به مقصد می رسانند.

دانش و تخصص نیروی انسانی اتوبار شهرآرا

کادر موجود در مرکز حمل و اسباب کشی شهرآرا علاوه بر اصول و قواعد بسته بندی و چیدمان بار در رابطه با چگونگی جا به جایی صحیح بار به گونه ای که نه به خود و نه به لوازم آسیب نزنند ، آشنا هستند و می دانند که چگونه خدمات با کیفیت در زمینه جا به جایی کالا ارائه دهند.

تجهیزات و ماشین های مرکز حمل و اسباب کشی شهرآرا

در این موسسه برای نقل و انتقال اسباب ، اثاثیه و لوازم مشتری ، خودرو های مختلف با امکانات مجهز موجود است. بار مشتری هر اندازه و نوعی که باشد ، در این مرکز اسباب کشی برای جا به جایی آن ماشین مناسب وجود دارد و هیچ گاه به خاطر کمبود ماشین آلات با مشکل مواجه خواهید شد.  نیسان و تاکسی بار ، کامیون های متفاوت در سایزها و مدل های گوناگون کوچک و بزرگ و بسیار بزرگ از وزن قابل انتقال ۳ تا ۳۶ تن بار برای جا به جایی بار مشتری   موجود است.

از امکانات دیگر باربری می توان به انواع وسایل جا به جایی و وسایل مدرن بسته بندی  و وسایل چرخدار جا به جایی  لوازم اشاره کرد.

راه های ارتباط با باربری شهرآرا

مردم ایران عزیز از طریق شماره های زیر با دفتر باربری شهرآرا تماس می گیرند و در رابطه با نوع بار ، محل اولیه بار و مقصد بار با مشاوران باتو بار صحبت خواهند کرد. مشاوران مرکز حمل و اسباب کشی شهر آرا به آنها مشاوره تخصصی ارائه خواهند داد ، مشاوره ای رایگان و تخصصی که در هیچ جای دیگر نمونه آن انجام نمی شود. سپس بار نامه تنظیم شده و بیمه بار انجام میشود. پس از این مراحل پرسنل مرکز حمل و اسباب کشی شهر آرا برای ارده خدمات به محل بار و لوازم اعزام می شوند.

حمل بار شهر آرا

دریافت مشاوره و راهنمایی در رابطه با چگونگی اسباب کشی در اتوبارشهرآرا

پس از برقرای تماس از طریق شماره های زیر ، مشاوران کاربلد مرکز حمل و اسباب کشی شهر آرا به مردم عزیز مشاوره تخصصی در زمینه  چگونگی انتقال صحیح بار ، اصول بسته بندی و چیدمان مرتب بار خواهند داد. مشاوران اتوبار نکاتی تخصصی در زمینه انتقال ایمن بار ارائه خواهند داد که هر کس در حالت عادی از آن بی خبر است و از آن نکات ریز و جزئی فقط یک حرفه ای و کارشناس با خبر است.

اتوبار در شهرآرا

باربری در شهرآرا

اتوبار و باربری شهرآرا ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در استان تهران با بیش از نیم قرن سابقه درخشان در عرصه حمل اثاثیه منزل با کادر فنی مجرب و دوره دیده با مجوز از اتحادیه باربری داران تهران در محدوده شهر آرا.
وقتی که شما با باربری و اتوبار شهرآرا تماس می گیرید خدمت گزاران شما در باربری شهرارا خدمات مشاوره ای را به شما ارائه داده و شما را با مراحل اسباب کشی یاری خواهند ساخت و در همین راستا یک روز برای اسباب کشی منزل شما در نظر گرفته که این روز و تاریخ و زمانش را شما تعیین خواهید کرد.
ما بجز امور حمل بار کارهای بسته بندی وسایل منزل را نیز برایتان انجام خواهیم داد که بسته بندی به سبک کشور های اروپایی به روش استرچ رپ و بابل رپ صورت خواهد گرفت.

باربری در محدوده شهرآرا

در روز اسباب کشی اگر بخواهید باربری شهر آرا تیم بسته بند را برایتان اعزام خواهد کرد که این کار با هماهنگی های قبلی صورت خواهد گرفت وسایل شما را از کوچک تا بزرگ ان را برایتان بسته بندی خواهیم کرد.
بعد از انجام این کار ها باربری شهر آرا تیم حمل بار را برایتان اعزام خواهد کرد که این تیم شامل یک خاور مسقف و موکت کاری شده و متشکل از چهار نفر کارگر خواهد بود که یکی از آنها بارچین می باشد که رانندگی را نیز انجام می دهد و مسئولیت چیدمان وسایل را در خاور بر عهده خواهد داشت بارهای شما را از کوچک تا بزرگ آنرا در درون خاور ها جای داده و آماده حمل خواهند کرد.

شرکت حمل اثاثیه در شهرآرا

بعد از انجام امور بارگیری وسایل تیم باربری شهرآرا بارهای شما را به مقصد مورد نظرتان برده و در خانه جدیدتان به تخلیه بار را برای شما انجام خواهند داد پیشنهاد میکنم اگر قصد اسباب کشی را دارید و ساکن محدوده شهر آرا هستید مطلب نکات اسباب کشی را حتما مطالعه فرمایید تا در حین اثاث کشی دچار هیچگونه مشکلی نشوید.
همواره و به صورت ۲۴ ساعته تیم باربری شهر آرا برای اسباب کشی شما در خدمتتان خواهد بود با ما تماس بگیرید و از خدمات اتوبار شهرآرا بهره مند شوید.

تلفن باربری شهرآرا 

۰۲۱۸۸۱۰۴۴۷۹
۰۲۱۴۴۴۴۰۴۲۶
۰۲۱۲۲۸۹۵۳۶۴
به صورت ۲۴ ساعته در خدمتتان خواهیم بود.