باربری دزاشیب

همتا بار > مقالات > مقالات > باربری دزاشیب
اتوبار دزاشیب

آیا با باربری دزاشیب در تهران بزرگ و خدمات انجام شده در آن آشنا هستید؟ آیا می دانید در این مرکز حمل و نقل اثاثیه ارائه خدمات به چه شیوه ای انجام می پذیرد؟

چگونگی ارائه خدمات با کیفیت در زمینه حمل و نقل کالا و اثاثیه ذهن فعالان این عرصه را به شدت مشغول کرده است. هر بنگاه خدماتی در این زمینه تلاش می کند با به کارگیری نیروهای متخصص و آموزش دیده و با استفاده از ماشین آلات و تجهیزات مدرن کمیت و کیفیت خدمات خود را ارتقاء دهد. باربری دزاشیب در تهران یکی از معروفترین و معتبرترین باربری های فعال تهران است و تلاش می کند کیفیت خدمات خود را هر چه بیشتر بالا ببرد و به درآمد و سود بیشتر دست یابد. در ادامه با اتوبار دزاشیب بیشتر آشنا شوید.

اسباب کشی دزاشیب

مراحل انجام کار در اتوبار دزاشیب

در اتوبار دزاشیب مراحل زیر طی خواهد شد تا کالا و لوازم به مقصد برسد ،.

۱-      مشتری باربری با استفاده از شماره های زیر با دفتر اتوبار دزاشیب تماس می گیرد.

۲-      مشاوران کاربلد در رابطه با چگونگی حمل صحیح لوازم و زمان مشخص آن و هزینه های دریافتی با مشتری صحبت می کنند.

۳-      پس از آگاهی یافتن از شرایط کاری و چگونگی ارائه خدمات در مرکز حمل و نقل اثاثیه دزاشیب تصمیم می گیرد ، کار حمل و نقل اثاثیه و ملزومات خود را به این شرکت بسپارد.

۴-      پس از آن تصمیم همکاری بین مشتری و اتوبار دزاشیب گرفته و بارنامه تنظیم میشود. در این مرحله مدیریت اتوبار متعهد می شود با امنیت تمام جنس مشتری را در زمان تعین شده صحیح و سالم به مقصد برساند. مشتری نیز در رابطه با پرداخت هزینه رضایت خود را اعلام و بارنامه را طرفین امضاء می کنند.

۵-      قبل از حمل و نقل ،  ملزومات را بیمه می کنند .

۶-      پرسنل اتوبار به محل اثاثیه می روند.

۷-      عوامل اتوبار دزاشیب ، بار را به صورت اصولی بسته بندی و سپس منتقل می کنند.

۸-      بار به  سمت مقصد راهی میشود و در مقصد توسط کادر موجود به محل ثانوی با احتیاط منتقل میشود.

۹-      کادر موجود در چیدمان مجدد لوازم در مقصد به صاحب بار کمک می کنند.

باربری دزاشیب

روش های نوین بسته بندی و چیدمان بار در شرکت اسباب کشی دزاشیب

برای این که ملزومات و اثاثیه مشتری در امنیت تمام به مقصد منتقل شود ، در شرکت اسباب کشی دزاشیب به چگونگی بسته بندی بار توجه ویژه می شود. افراد موجود دانش و تخصص مربوط به بسته بندی اصولی و محکم کالا را به خوبی بلدند.

علاوه بر بسته بندی ، چیدمان بار در درون خودرو از اصولی خاص پیروی می کند. کادر باربری دزاشیب به خوبی بر اصول و قوانین چیدمان اصولی مسلط هستند و در همه تجربه های کاری خود آن اصول و قوانین را رعایت می کنند.

نکات ضروری در هنگام بسته بندی اصولی در مرکز حمل و نقل اثاثیه دزاشیب

  •         قبل از هر کاری وسایل غیر ضروری پیچیده شود.
  •        پس از بسته بندی  مشخصات و اطلاعت هر بسته و اسم محل یا شخص صاحب آن اشیاء روی  جعبه یا کارتون آن با ماژیک نوشته می شود.
  •         در هنگام بسته بندی تلاش می شود یک بسته سبک و یکی خیلی سنگین نباشد. برای همین تعادل وزن بین بسته ها و تناسب بین مواد و جعبه مورد نظر به درستی ارزیابی می شود.
  •         در هنگام بسته بندی فضاهای خالی و بین ظروف و اشیاء مختلف با پارچه ، حوله ، نایلون و کاغذ بالطه پر شود.
  •         به صورت ویژه سطوح صاف و صیقلی و شکستنی بسته بندی می شود. دقت می شود این سطوح به صورت افقی در جعبه قرار بگیرد.
  •       در حمل لوسترها و لوازم حساس شکستنی نکات و اصول ایمنی رعایت می شود.
  •         وسایل حساس ، ظریف ، قیمتی و شکستنی با دقت ویژه بسته بندی می شود.
  •         در پایان بسته بندی ، بسته ها محکم با چسب یا طناب بسته می شود.

بیمه اثاثیه و حمایت از کالای مشتری در باربری دزاشیب

کالای مشتری در هر نوع و اندازه ای ، قبل از جا به جایی در شرکت اسباب کشی دزاشیب بیمه می شود.  بیمه بار توسط شرکت های معتبر بیمه انجام می پذیرد. بیمه لوازم بیش از هر چیز دیگر سبب آرامش و آسودگی خیال صاحب بار می شود.

هزینه انتقال لوازم در شرکت اسباب کشی دزاشیب

در برابر خدماتی که دریافت می کنید ، هزینه مناسب را به مرکز حمل و نقل اثاثیه دزاشیب می پردازید. هزینه انتقال کالا در این شرکت جا به جایی کالا منصفانه است و هیچ کس مجبور به پرداخت هزینه اضافی نمی شود. مدیریت قصد دارد با پایین آوردن هزینه انتقال بر تعداد مشتریان خود بیفزاید و از این طریق به درآمد بیشتر برسد.

مشاوره رایگان در شرکت اسباب کشی دزاشیب

پس از ارتباط با مرکز حمل و نقل اثاثیه دزاشیب مشاوران متبحر شما را در زمینه چگونگی انتقال ایمن و مطمئن وسایل ، بهترین مسیر ، بهترین زمان ممکن و هزینه  دریافتی مطلع می کنند. این مشاوره کاملاً رایگان می باشد و بابت آن مجبور نیستید هزینه ای پرداخت کنید.

ماشین و خودروهای موجود در باربری دزاشیب

در این باربری بسیار معتبر انواع مختلف خودروهای متنوع با امکانات رفاهی گوناگون موجود است و مشتری هیچ گاه از بابت نیاز به ماشین مناسب معطل نخواهد شد. پارامترهایی چون حجم ، وزن ، جنس ، اندازه و مسیر انتقال در انتخاب ماشین مناسب دخیل است. بر اساس پارامترهای ذکر شده در این موسسه ماشین مناسب برای کالا و اجناس متفاوت انتخاب می شود.

حمل بار دزاشیب

راه تماس با شرکت اسباب کشی دزاشیب

اگر می خواهید تعویض مکان و منزل نمایید ، کار اسباب کشی و جا به جایی وسایل را به پرسنل  متبحر مرکز حمل و نقل اثاثیه دزاشیب بسپارید. برای ارتباط از طریق شماره های زیر با دفتر این اتوبار تماس بگیرید و ضمن آشنایی با چگونگی خدمات ارائه شده در شرکت  کار جا به جایی لوازم خود را به آنها بسپارید.

نیروهای این موسسه با صداقت تمام و با امنیت کامل اسباب و لوازم شما را به محل مورد نظر انتقال می دهند و در چیدمان مجدد آن شما را یاری خواهند کرد.

اتوبار دزاشیب

اتوبار و باربری دزاشیب ارائه دهنده خدمات حمل بار و حمل اثاثیه منزل در محدوده دزاشیب و حمل بار و حمل مبلمان در محدوده دزاشیب تهران همراه با مجوز از اتحادیه باربری داران تهران و قیمت های زیر نظر اتحادیه.

باربری در دزاشیب

باربری دزاشیب با تجربه ای که در چندیدن ساله گذشته در عرصه حمل بار کسب کرده است آماده است خدمات خود را به شما ارائه داده و یک اسباب کشی بدونه دردسر را برای حمل بار های شما به عمل آورد.

وقتی که شما قصد دارید اسباب کشی کنید و با باربری و اتوبار دزاشیب تماس می گیرید خدمت گزاران شما در باربری دزاشیب به صورت ۲۴ ساعته آماده اند خدمات مشاوره ای را در خصوص اثاث کشی به شما ارائه دهند خدمات مشاوره ای را با تجربه ی چندیدن ساله ی خود به شما ارائه داده و شما را با روال کلی کار آگاه ساخته و یک روز را برای اثاث کشی شما در نظر خواهند گرفت.

اتوبار در محدوده دزاشیب

ما از صفر تا صد اسباب کشی همراه شما خواهیم بود و یک اسباب کشی بیاد ماندنی را برای شما به عمل خواهیم آورد ، پس از بسته بندی گرفته تا چیدمان وسایل منزلتان را بدست باربری و اتوبار دزاشیب بسپارید ما بارهای شما را به سبک کشور های اروپایی به روش استرچ رپ و بابل رپ برایتان انجام داده و آماده حمل خواهیم نمود بسته بندی با فوم و وکیوم و کارتن های رگال دار صورت خواهد گرفت که اتوبار و باربری دزاشیب کلیه این کار های را برایتان انجام خواهد داد ، بعد از اینکه بسته بندی وسایل منزل برای اسباب کشی را برایتان انجام دادیم یک خاور و یک تیم حمل بار که تعداد این افراد بستگی به طبقات شما خواهد داشت را وارد کار خواهیم نمود که یکی از آنها راننده خاور می باشد و جز یک کارگر محسوب شده و تعداد افراد باقی مانده مسئولیت حمل بار های شما را به درون خاور و در مقصدتان مسئولیت تخلیه بار ها را بر عهده خواهند داشت.

حمل اثاثیه منزل در دزاشیب

بارهای شما را از مبلمان منزلتان شروع کرده و در درون خاور ها چیده و این کار به اتاق های منتهی شده و تا وسایل آشپرخانه شما به اتمام خواهد رسید را در درون خاور های مسقفی که مخصوص اسباب کشی هستند را چیده و آماده حمل خواهیم نمود.

باربری دزاشیب بعد از بارگیری وسایل منزل شما بارهای شما را به مقصد مورد نظرتان برده و در آنجا نیز به همین روال تخلیه کرده و در صورت نیاز شما سرویس چیدمان وسایل منزل را نیز برای شما انجام خواهد داد که اگر شما دکوراسیون بخصوصی را در نظر داشته باشید ما به سبک شما برایتان انجام خواهیم داد.

شرکت اسباب کشی در دزاشیب

لازم به ذکر است که بگوییم ما سرویس نیسان بار را برای شما در نظر گرفته ایم که می توانید بارهای کم خود را با این سرویس دهی باربری تهران انجام دهید.

تیم باربری دزاشیب بزرگترین باربری در محدوده دزاشیب می باشد که دارای مجوز از اتحادیه باربری داران تهران می باشد و قیمت باربری را با قیمتی منصفانه برای شما به عمل می آورد.

از باربری های همجوار با باربری دزاشیب می توان باربری نیاوران ، باربری زعفرانیه ، باربری تجریش ، باربری سعادت آباد ، باربری قلهک را می توان نام برد.

شماره تلفن باربری دزاشیب

۰۲۱۲۲۸۹۵۳۶۴

۰۲۱۸۸۱۰۴۴۷۹

۰۲۱۴۴۴۴۰۴۲۶

با ما در تماس باشید ما در خدمتتان خواهیم بود.