باربری جماران

همتا بار > مقالات > مقالات > باربری جماران
اتوبار جماران

آیا با شرکت اسباب کشی جماران و خدمات انجام شده در آن آشنا هستید؟ آیا می دانید در این اتوبار با سابقه کاری بسیار شگفت انگیز کیفیت  ارائه خدمات به چه صورتی است؟

امروزه در سراسر تهران اتوبارهای معتبر و با امکانات رفاهی خدماتی فراوان مشغول به فعالیت در زمینه اسباب کشی منزل و محل کار هستد. باربری بسیار معروف و مجهز جماران بکی از این اتوبارهای بسیار موفق است که تجربه درخشانی در زمینه انتقال کالا ارائه داده است. در ادامه با باربری جماران و خدمات ارائه شده در آن بیشتر آشنا شوید.

باربری جماران

هزینه جا به جایی ملزومات در اتوبار جماران

در فرایند اسباب کشی یکی از نکاتی که برای مشتری خیلی با ارزش است و اهمیت ویژه به آن داده میشود ، بحث هزینه های انتقال ملزومات است. در اتوبار جماران به نسبت خدمات ارائه شده  هزینه دریافتی از مشتری مناسب و پایین است. البته کالای کم و نزدیک هزینه کمتر و اجناس بزرگ و بیشتر و مسافت طولانی تر هزینه بیشتری می طلبد. مدیریت  این موسسه بر این باور است که همه اقشار جامعه حق دارند از خدمات تخصصی اسباب کشی برخوردار باشند ، برای همین هزینه ها را جوری در نظر گرفته است که افراد کم درآمد جامعه نیز بتوانند در زمینه جا به جایی کالا خدمات با کیفیت و اصولی دریافت کنند.

امکانات و تجهیزات موجود در اتوبار جماران

در اتوبار جماران همه نوع ماشین در اندازه های کوچک مثل : نیسان و وانت ، متوسط : کامیون های ۳ تن و ۱۰ تونی و کامیون های ۱۶ تونی و ترانزیت های سنگین  و کامیون های بسیار بزرگ برای اجناس زیاد و یا بزرگ در مسافت طولانی در دسترس است. بار مشتری هر نوع ، جنس ، اندازه ، وزن و حجمی باشد ، مناسب با آن در این بنگاه خدماتی ماشین مناسب برای آن یافت می شود. برای همین مشتری برای جنس کم و فاصله کوتاه مجبور نیست هزینه ماشین بزرگ و مسافت طولانی را بپردازد.

بیمه بار و خدمات حمایتی در باربری جماران

حتی اگر برنامه ای بسیار منظم و دقیق توسط اتوبار برای جا به جایی کالا ریخته شود و همه سوراخ سمبه های جوانب کار بررسی شده باشد، نمی توان ادعا کرد که با سوانح غیر مترقبه در فرایند جا به جایی لوازم برخورد نخواهید کرد. برای این که در اینگونه موارد مشتری از نظر مالی ضرر نکند و خسارت نبیند ، در باربری جماران هر نوع بار قبل از جا به جایی بیمه می شود. تا در صورت مواجه شدن با حوادث ناگهانی و وارد آمدن آسیب به کالای مشتری ، ضرر مالی او جبران شود و از این بابت نگرانی نداشته باشد.

 شیوه برقراری ارتباط با شرکت اسباب کشی جماران

اگر باربری جماران را برای انتقال لوازم خود برگزیده اید ،برای سفارش کار با شماره های زیر ارتباط برقرار کنید. مشاوران متبحر این موسسه در تمام روزهای هفته آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

دریافت مشاوره رایگان در باربری جماران

پس از این که با دفتر مرکز حمل و نقل اثاثیه جماران تماس گرفتید ، مشاوران شرکت اسباب کشی جماران شما را از چگونگی انتقال صحیح و سالم کالا ، انتخاب مسیرهای مناسب و زمان مناسب جا به جایی لوازم و همچنین هزینه های پرداختی مطلع می کنند. این جلسه مشاوره  تلفنی کاملاً تخصصی و رایگان است و از این بابت هیچ پولی از شما دریافت نمی شود.

اسباب کشی جماران

مراحل حمل بار در شرکت اسباب کشی جماران

در شرکت اسباب کشی جماران مراحل زیر برای جا به جایی کالا طی میشود:

  •         مشتری تصمیم  به اسباب کشی می گیرد و از این شرکت  به صورت تلفنی تقاضای کمک می کند.
  •         پس از برقراری تماس ، مشاوره تخصصی رایگان دریافت می نماید.
  •         برنامه تنظیم و امضا میشود
  •         بیمه ملزومات انجام میشود.
  •         پرسنل موجود به محل اعزام شده و در محل اولیه لوازم استقرار می یابد.
  •         اعضای موجود در بسته بندی اصولی کالا به صاحب آن کمک می کنند.
  •         کالاها به صورت دسته بندی و مرتب شده به ترتیب با احتیاط به درون خودرو منتقل میشود.
  •         پرسنل موجود با استفاده از تخصص خود ملزومات را مرتب می چینند.
  •         خودرو به سمت مقصد به راه می افتد.
  •         در مقصد کالاها توسط اعضای اتوبار با نهایت دقت و سرعت پیاده شده و در محل ثانوی مستقر و چیده می شود.

بسته بندی و چیدمان اصولی بار در مرکز حمل و نقل اثاثیه جماران

در مرکز حمل و نقل اثاثیه جماران ، نیروهای موجود در بسته بندی اولیه وسایل و چیدمان کالا درون خودرو و در چیدمان مجدد بار در مقصد نهایی با مشتریان همکاری می کنند. در این شرکت برای بسته بندی لوازم ، از وسایل صنعتی و مدرن بسته بندی استفاده می شود. تا بار در فرایند انتقال از خطر آسیب و زیان محافظت شود. تفکیک وسایل ، بسته بندی اصولی هر نوع کالا ، چیدمان منظم و انتقال صحیح آن کار ساده ای نیست و به تبحر و مهارت بالا نیاز دارد پرسنل مرکز حمل و نقل اثاثیه جماران با این قوانین و اصول آشنا هستند و در کار خود دانش خود را نمایش می دهند.

حمل بار جماران

چیدمان اصولی بار در اتوبار جماران

کادر مجرب اتوبار جماران اثاثیه را به صورت دسته بندی شده منظم در درون خودرو به صورت محکم و بادوام می چینند. با رسیدن به مقصد ، کارگران ماهر این مرکز در چیدن دوباره لوازم و دکوراسیون منزل و محل کار به صاحب لوازم کمک می کنند.

پرسنل موجود در مرکز حمل و نقل اثاثیه جماران

در مرکز حمل و نقل اثاثیه جماران افرادی کار آزموده ، متخصص و حرفه ای در حیطه وظایف و مسئولیت های خود مشغول به فعالیت و خدمت رسانی هستند. راننده های ماهر  ، مشاوران متخصص و مسلط و کارگران کاردان و ماهر در این موسسه مشغول کار و ارائه خدمت هستند و برای این که جا به جایی وسایل با امنیت منتقل شود ، از جان و دل مایه می گذارند. انتقال وسایل از یک مکان به مکانی دیگر به تخصص و مهارت زیاد نیاز دارد و افراد عادی به خوبی از عهده این کار بر نمی آید.

 مدیریت مرکز حمل و نقل اثاثیه جماران برای همه هم میهنان گرامی اسباب کشی آسان و لذت بخش و تعویض مکان و منزلی سرشار از خوشبختی را برای همه مردم ایران آرزومند است.

اتوبار جماران

باربری و اتوبار جماران بزرگترین موسسه حمل و نقل و باربری در محدوده جماران با یکی دهه سابقه درخشان در عرصه حمل اثاثیه منزل در منطقه جماران با مجوز از اتحادیه باربری داران استان تهران.

باربری در جماران

اگر ساکن محدوده جماران هستید و قصد دارید اسباب کشی کنید ، پیشنهاد می کنم که یکبار باربری جماران را امتحان کنید و از خدمات این شرکت بهره بگیرید.

وقتی که شما با باربری و اتوبار جماران تماس می گیرید تیم مشاوره دهنده اتوبار جماران خدمات مشاوره ای را به شما ارائه داده و شما را با روال کلی اثاث کشی منزلتان اگاه خواهد ساخت و نکاتی را که باید در حین حمل بار و اسباب کشی رعایت کنید را به شما ارائه خواهند داد و در همین راستا بعد از ارائه قیمت باربری که به شما ارائه می دهیم در صورت توافق بین شما مشتری گرامی و باربری جماران یک روز را برای اثاث کشی شما در نظر خواهیم گرفت که این تاریخ و زمان بستگی به وقت شما خواهد بود که باربری جماران یک روز را برای شما در نظر خواهد گرفت.

باربری در محدوده جماران

ما در شرکت اتوبار جماران کلیه مراحل اسباب کشی را انجام می دهیم از خدمات مشاوره ای گرفته تا چیدمان وسایل را انجام خواهیم داد که مهمترین قسمت  اثاث کشی بسته بندی وسایل منزل برای اسباب کشی خواهد بود که هر خانه ای به آن نیاز دارد که قبل از اسباب کشی باید حتما این کار را انجام دهد ، بنا به نیاز شما ما سرویس بسته بندی وسایل منزل را نیز برایتان انجام خواهیم داد که به سبک کشور های اروپایی به روش استرچ رپ و بابل رپ این کار ها را برایتان انجام خواهیم داد.

حمل اثاثیه منزل در محدوده جماران

بعد از انجام این کار باربری جماران تیم حمل بار و حمل اثاث را برایتان اعزام خواهد کرد که شامل یک کامیون مسقف فلزی می باشد که داخل کامیون موکت کاری شده می باشد و در داخل کامیون ها ۴۰ پتو را قرار داده ایم که از این پتو ها برای لا به لای وسایل شما استفاده خواهیم کرد و تیم حمل و نقل شامل ۴ نفر خواهند بود که این افراد دارای حداقل ۵ سال سابقه کاری در این عرصه هستند که این اطمینان را به شما می دهیم که بدونه هیچ مشکلی اسباب کشی شما را انجام دهیم.

از باربری های همجوار با باربری جماران را می توان باربری دزاشیب ، باربری نیاوران ، باربری زعفرانیه ، باربری تجریش ، باربری قلهک ، باربری آفریقا ، باربری شهرک غرب ، باربری پاسداران را نیز نام برد.

تلفن باربری در جماران

با ما در تماس باشید تیم باربری جماران در خدمت شماست.

۰۲۱۴۴۴۴۰۴۲۶

۰۲۱۸۸۱۰۴۴۷۹

۰۲۱۲۲۸۹۵۳۶۴

به صورت شبانه روزی در خدمت شما هستیم.