باربری تهرانسر

همتا بار > مقالات > مقالات > باربری تهرانسر
اتوبار تهرانسر

آیا با باربری تهرانسر و خدمات صورت گرفته در آن آشنا آید؟ آیا می دانید در این اتوبار بی نهایت معتبر و قابل اعتماد ارائه خدمات با چه کیفیتی و چگونه انجام میشود؟

گسترش روابط اجتماعی و تبادلات جاده ای به گسترش باربری های بسیار مجهز و معتبر در شهر تهران منجر شده است. باربری تهرانسر با چندین سال سابقه تلاش صادقانه و پرشور درصدد است تا ارائه خدمات خود را هر چه بیشتر ارتقاء دهد. این مرکز حمل بار برای دستیابی به این هدف ارزشمند و بی نظیر خود سیاست ها و استراتژی های متنوعی را در برنامه کاری خود گنجانده است. برای آشنایی بیشتر با خدمات این باربری و نحوه انجام آن با ما همراه باشید.

جابه جایی بار تهرانسر

ارائه کار با کیفیت هدف نهایی باربری تهرانسر

در باربری تهرانسر کالا و لوازم مشتری به صورت ایمن و سالم در بهترین زمان ممکن با کمترین هزینه جا به جا می شود. تجربه چند دهه تلاش صادقانه و دلسوزانه این مرکز حمل و نقل طرفداران و مشتریان برابری را به شدت افزایش داده و هر روز بر تعداد این افراد افزوده می شود. مدیریت باربری تهرانسر برای حفظ موقعیت فعلی خود در بازار کار و ارتقاء آن سیاست های مهم و استراتژی را در برنامه کاری خود قرار داده است.

از جمله این سیاست ها می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 •         استفاده از پرسنل متبحر ،با مهارت ، دلسوز و با اخلاق
 •         به خدمت گرفتن ماشین های حمل بار مسقف و بدون سقف در سایز و مدال های گوناگون
 •         استفاده از مواد بسته بندی و وسیله حمل دستی صنعتی برای ارائه خدمات با کیفیت تر
 •         استفاده از خدمات بیمه ای و تحت حمایت بیمه قرار دادن بار
 •         توجه به کادر باربری و رفع نیازهای آنان
 •         مدیریت باربری به سبک مدیریت نوین سازمانی
 •         شعار باربری تهرانسر حمل و نقل ایمن بار جهت کسب رضایت مشتری و کسب اعتبار بیشتر
 •         ارائه مشاوره رایگان تخصصی در زمینه چگونگی حمل و نقل سالم و ایمن بار و ملزومات به مشتری

حمل بار تهرانسر

نیروی انسانی ماهر و کاردان در اتوبار تهرانسر

همه پرسنل کاری اتوبار تهرانسر افرادی متخصص و دانش آموخته در زمینه حرفه خود می باشند. آگاهی از شیوه های نوین بسته بندی و چیدمان اصولی بار و حمل و نقل ایمن و مطمئن بار نیاز به یادگیری اصولی دارد که افراد موجود در باربری تهرانسر همه آن دانش ها را به خوبی آموخته و در تجربه های کاری خود به معرض نمایش قرار داده اند.

ماشین آلات و تجهیزات بسته بندی مدرن در اتوبار تهرانسر

ماشین های کوچک و بزرگ با امکانات رفاهی اندک و بسیار مجهز و پیشرفته در اتوبار تهرانسر موجود است. با توجه به نوع ، جنس ، حجم و اندازه بار ، و مسیر حمل و نقل درون شهری یا برون شهری نوع وسیله حمل و نقل بار در این مرکز حمل بار مشخص می شود. انتخاب صحیح ماشین مناسب امری تخصصی است  و کار هر کسی نیست. کارشناسان متخصص مرکز حمل و نقل بار تهرانسر متناسب با نوع و جنس و اندازه بار مورد نظر ماشین مناسب را برای جا به جایی بار انتخاب میکنند.

استفاده از خدمات بیمه ای و بیمه بار در اتوبار تهرانسر

بار و اثاثیه مشتری هر نوع و اندازه و جنسی که باشد لازم است که قبل از بارگیری تحت حمایت یک شرکت بیمه معتبر قرار بگیرد. شرکت بیمه متعهد می شود که خسارت های احتمالی مسیر جا به جایی بار و ملزومات را به صورت مالی جبران کند. بیمه بار بیش از هر راهکار دیگری به آسودگی خاطر مشتری منجر می شود.

بسته بندی و چیدمان اصولی بار در مرکز حمل بار تهرانسر

اگر بسته بندی و چیدمان بار به درستی انجام شود ، بیش از ۸۰% امنیت بار تامین میشود. با رعایت نکات احتیاطی در زمان حمل و نقل می توان ۲۰% بقیه امنیت بار را تامین کارد. بسته بندی مطمئن و محکم بار اصولی دارد که کارگران مرکز حمل بار تهرانسر با آن به خوبی آشنا هستند و در بسته بندی لوازم آن را به دقت رعایت می کنند.

 از جمله اصول بسته بندی  و چیدمان بار  در مرکز حمل بار تهرانسر می توان به موارد زیر اشاره کرد.

باربری تهرانسر

تفکیک بارهای کوچک و بزرگ از همدیگر

لوازم جاگیر و سنگین مثل مبلمان ، تخت و خواب ، میز نهار خوری ، کمد بچه ، صندلی و هر وسیله بزرگ دیگر از سایر وسایل جدا شده و با فوم ، نایلون ، پارچه بزرگ یا پتو کامل پیچیده می شوند و با طناب محکم سفت می شوند. در مرکز حمل بار تهرانسر در زمان چیدمان بار این سری وسایل در ردیف جلو با استحکام تمام چیده می شوند.

لوازم نرم و بزرگ و طویل مثل موکت و فرش و وسایل خواب و بسته های بزرگ پوشاک به روش ویژه بسته بندی و در هنگام چیدمان درون خودرو حمل بار پس از وسایل بزرگ در کف خودرو قرار میگیرد.

بسته بندی لوازم حساس در مرکز حمل بار تهرانسر

بسته بندی لوازم حساس دقت زیادی در موقع بسته بندی می طلبد. اگر بارهای حساس به درستی بسته بندی نشود ، بیشترین آسیب به بار وارد می شود.

لوازمی چون : پیانو ، لوسترهای بزرگ و کوچک ، عتیقه جات و ظروف تزئینی ، ظروف شکستنی آشپزخانه ، تابلو و قاب عکس، تلویزیون های ال ای دی و متعلقات آن بسیار حساس بوده و روش بسته بندی ویژه خود را دارند. پرسنل مرکز حمل بار تهرانسر با استفاده از مواد بسته بندی مدرن مانند ، کارتون و جعبه های مناسب و محکم ، کارتون های رگال دار برای حمل پوشاک ، فوم در سایز و ضخامت های متنوع ، نایلون های حبابدار و بی حباب ، چسب و ماژیک و غیره همه وسایل حساس را به دقت بسته بندی می کنند.

چیدمان لوازم حساس در مرکز حمل و اسباب کشی تهرانسر

مرکز حمل و اسباب کشی تهرانسر لوازم حساس در زمان چیدمان درون خودرو حمل بار در انتها و پس از سایر وسایل جاسازی می شود. دقت کافی انجام می شود تا با استحکام و بدون آسیب دیدگی لوازم درون خودروهای حمل بار چیده شود. در زمان چیدن لوازم پرسنل دقت می کنند که تعادل وزن درون اتاق بار خودرو را تنظیم کنند تا در مسیرهای پر پیچ و خم ماشین به سمتی خاص منحرف و واژگون نشود.

راه های برقراری تماس با مرکز حمل و اسباب کشی تهرانسر

برای اینکه بتوانید از خدمات با کیفیت مرکز حمل و اسباب کشی تهرانسر بهره مند شوید ، از طریق شماره های زیر با دفتر این مرکز حمل بار تماس بگیرید و در رابطه با چگونگی ارائه خدمات توسط مرکز حمل و اسباب کشی تهرانسر آشنا شوید و با آنها پیمان همکاری در زمینه حمل و جابجایی لوازم منزل خود ببندید.

اتوبار تهرانسر

اتوبار و باربری تهرانسر ارائه خدمات باربری و اتوبار در منطقه تهرانسر با بهره گیری از بهترین خاور ها و نیسان ها برای حمل اثاثیه منزل شما در محدوده تهرانسر ،این شرکت باربری خود را موظف می داند که بهترین سرویس دهی را با خاور های مسقف و موکت کاری شده ای که در باربری تهرانسر موجود می باشد را به شما ارائه داده و شما را با روال کلی کار اسباب کشی آگاه سازد ، این باربری که با برند باربری تهرانسر خدمات خود را ارائه می دهد دارای مجوز رسمی از اتحادیه است و بهترین خدمات را با بهترین سرویس دهی در این محدوده برای شما انجام می دهد ، خدمات شرکت ما به صورت حرفه ای و سبکی درست انجام می شود و اگر شما قثصد داشته باشید تا اسباب کشی کند باربری تهرانسر به صورت شبانه روزی انجام وظیفه خواهد کرد.

باربری تهرانسر

باربری در تهرانسر

اگر ساکن محدوده تهرانسر هستید تیم باربری و اتوبار تهرانسر ارائه دهنده خدمات اسباب کشی و حمل اثاث در تهرانسر می باشد می توانید اسباب کشی خودتان را به دست تیم باربری تهرانسر سپرده و نگران هیچ چیزی نباشید و خدمات خودمان را زیر نظر اتحادیه باربری داران استان تهران به شما ارائه می دهیم و دارای خاور و وانت هایی هستیم که در تمامی ماشین ها به ۳۰ عدد پتو را قرار داده ایم که در لا به لای وسایل شما قرار دهیم.

باربری در محدوده تهرانسر

اگر شما بخواهید با باربری تهرانسر تماس بگیرید ما یک تیم مشاوره دهنده را در دفتر باربری تهرانسر قرار داده ایم که کار مشاوره را به شما ارائه داده و شما را با روال کلی اسباب کشی اگاه می سازند و راه و شیوه درست اسباب کشی را به شما ارائه خواهند داد ، بعد از اینکه مشاوره را دریافت کردید ما قیمت باربری را به شما ارائه می دهیم که اگر مد نظرتان بود سرویس خودتان را در اتوبار تهرانسر رزرو کرده و تیم کارشناسی باربری تهرانسر یک روز را برای اسباب کشی منزل شما در نظر خواهند گرفت و در همین راستا اگر شما بخواهید قبل از اسباب کشی سرویس بسته بندی وسایل منزل را برای اسباب کشی انجام دهید ما این کار را به سبک و روش کشور های خارجه یعنی استرچ رپ انجام خواهیم داد و بسته بندی وسایل شما با یک تیم حرفه ای و کار آزموده صورت خواهد گرفت.

حمل اثاثیه منزل در تهرانسر

بعد از اینکه امور بسته بندی که انجام شد تیم حمل اثاث منزل وارد کار شده و بارهای شما را از خرده ریز گرفته تا بزرگترین وسایل شما را در خاور های ۶ متری که مخصوص اسباب کشی هستند و تمامی آنها موکت کاری شده اند را خواهیم چید ، تیم حمل اثاث منزل تعدادشان بستگی به تعداد طبقات شما خواهد داشت که باربری تهرانسر اکثرا یک تیم چهار نفره را برای شما اعزام می کند که یکی از این پرسنل راننده خاور و سه نفر الباقی مسئولیت حمل بار ها را بر عهده خواهند داشت ، خدمات حمل اثاثیه را همراه با بسته بندی اثاثیه منزل برای شما انجام می دهیم وب هرتین خدمات را برای شما به عمل می آوریم ، اگر شما خودتان بخواهید کار بسته بندی را انجام دهید باید در مرحله اول اثاث منزل خودتان را بسته بندی کنید که از این رو شرکت حمل و نقل تهرانسر وسایل مورد نیاز را برای بسته بندی بارهای شما در نظر گرفته است که می توانید از این وسایل برای بسته بندی کردن وسایل منزلتان استفاده کنید و بارهای خودتان را بسته بندی کنید این وسایل می تواند شامل سلفون و چسپ و ضربه گیر و … نیز شود که شما می توانید از این خدمات بهره کامل را بگیرید

باربری در تهرانسر

بعد از امورات بارگیری تیم اتوبار تهرانسر بارهای شما را به مقصدتان رسانده و در خانه جدیدتان تخلیه بار را برایتان انجام خواهند داد.

اتوبار تهرانسر

حالا کارهایی که باربری تهرانسر انجام می دهد شامل چه موارد می شود ؟ :

 1. باربری تهرانسر مشاوره را در خصوص اسباب کشی به شما ارائه می دهد
 2. قیمت باربری زیر نظر اتحادیه را اعلام می کند
 3. بارهای شما را بسته بندی می کند
 4. حمل بار به صورت درون شهری و برون شهری
 5. حمل اثاثیه منزل با خاور های مسقف
 6. حمل بار به شهر و شهرستان با ماشین های برگشتی
 7. ارائه و صدور بیمه و بارنامه دولتی فقط در باربری تهرانسر
 8. خدمات شبانه روزی و هفت روز هفته

ما یک تیم سازمان یافته در عرصه حمل بار و حمل اثاث منزل در محدوده تهرانسر هستیم صفر تا صد اسباب کشی منزلتان را بدست ما سپرده و نگران هیچ چیزی نباشید ما آرامش را برای شما به عمل خواهیم آورد.

شماره تلفن های باربری و اتوبار تهرانسر :

۰۲۱۴۴۴۴۰۴۲۶

۰۲۱۸۸۱۰۴۴۷۹

۰۲۱۲۲۸۹۵۳۶۴

در خدمتتان خواهیم بود.