اتوبار و باربری بلوار تعاون

همتا بار > مقالات > مقالات > اتوبار و باربری بلوار تعاون
باربری بلوار تعاون

چرا بابری تعاون بهترین گزینه برای ساکنین بلوار تعاون می باشد؟ خدماتی که باربری تعاون ارائه می دهد چیست؟ مزایای استفاده از شرکت حمل بار بلوار تعاون چیست؟

اتوبار و باربری بلوار تعاون را می توان یکی از نخستین شرکت های خدمات حمل بار در این منطقه تهران دانست که چندین سال است که با بهره گیری از کادری مجرب و حرفه ای ترین نیروها و همچنین استفاده از به روز ترین امکانات بسته بندی و حمل بار به مشتریان خود خدمت رسانی می کند. با توجه به وسعت بلوار تعاون که از شمال به شهر زیبا ، از جنوب به پارک ارم ، از شرق به اتوبان باکری و از غرب به دهکده المپیک منتهی می شود دارای خیابان های بسیار زیاد و شلوغی است که جابه جایی و حمل بار در این مناطق می تواند مشکلات زیادی را برای افراد عادی به همراه داشته باشد اما شرکت جابه جایی بار تعاون با داشتن انواع ماشین های سبک و سنگین مسقف و روباز و همچنین نیروهای متعهد و مجرب می تواند در کمترین زمان و با مناسب ترین هزینه ها به مشتریان خود خدمت رسانی می کند.

حمل بار بلوار تعاون

نحوه بسته بندی در حمل بار بلوار تعاون

در امر جا به جایی و انتقال بار می توان گفت که بسته بندی لوازم و اثاثیه اصلی ترین و مهم ترین قسمت کار می باشد به صورتی که اگر بسته بندی به صورت اصولی و دقیق صورت نگیرد و یا توسط افراد غیر متخصص انجام شود می تواند خسارت های زیادی را به بار آورد از همین رو اتوبار بلوار تعاون همیشه سعی کرده است علاوه بر آنکه از نیروهای مجرب ، متعهد و با سابقه استفاده کند از مدرن ترین و به روز ترین امکانات و لوازم بسته بندی بهره می برد که نتیجه آن محبوبیت و معروفیت بالای این شرکت در منطقه بلوار تعاون در یک دهه اخیر می باشد. بسته بندی توسط کارکنان باربری تعاون به صورت زیر صورت می گیرد:

 • بسته بندی لوازم حجیم مانند یخچال ، تلویزیون ، ماشین لباسشویی در کاورهای ضد ضربه و حبابی
 • بسته بندی مبلمان ، میز و صندلی و سرویس های خواب با کاروهای حبابی و تفکیک قطعات آنها
 • بسته بندی کلیه لوازم آشپزخانه در بسته های مخصوص و کارتن های ضد ضربه و برچسب گذاری آنها برای تشخیص بهتر در مقصد
 • استفاده از پارچه ، نایلون ، پتو و روزنامه برای محافظت بیشتر لوازم مشتریان
 • استفاده از انواع ضربه گیرهای حبابی و کارتن های چند لایه برای وسایل حساس به ضربه مانند لوازم موسیقی و لوسترها

جابه جایی بار بلوار تعاون

خدمات باربری بلوار تعاون

همانطور که گفته شد این شرکت از کادری مجرب و دوره دیده و با سابقه استفاده می کند و خدمات خود را به صورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی در تمام ایام هفته و حتی روزهای تعطیل سال به مشتریان خود ارائه میکند. اتوبار تعاون همچنین علاوه بر آنکه از منطقه بلوار تعاون به تمامی مناطق دیگر تهران حمل بار انجام می دهد خدمات انتقال بار به شهرستان ها را نیز برای مشتریان خود در نظر گرفته است و با بهترین کیفیت ممکن ، سریع ترین زمان، مناسب ترین هزینه این کار را انجام می دهد.  شرکت حمل بار تعاون بار مشتریان خود را از نظر خسارت ها، صدمات احتمالی، ضرب خوردگی و آتش سوزی تا مقصد نهایی بیمه کرده و به صورت تضمینی اثاثیه و وسایل مشتریان خود را جا به جا می کند . برای انتقال بار به شهرستان ها خدمات ویژه ای نیاز است که باید شرکت های حمل بار آنها را ارائه کنند که باربری تعاون این خدمات را به بهترین شکل ممکن عرضه می کند از مهم ترین خدمات انتقال بار به شهرستان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • استفاده از راننده های برون شهری ماهر و نیروی کار مجرب و متعهد
 • بیمه کردن بار و صدور بیمه نامه به صورت رایگان از شرکت های بیمه گذار معتبر
 • استفاده از ماشین های سبک و سنگین موکت پوش شده و مسقف
 • استفاده از ابزارهای بسته بندی مدرن روز دنیا
 • امکان رزرو آنلاین و دادن مشاوره های رایگان به مشتریان

همچنین شرکت حمل بار بلوار تعاون از کارشناسان زیادی استفاده می کند که قبل از جا به جایی و در حین انجام انتقال بار به مشتریان خود مشاوره های رایگانی ارائه می کنند و امکان روزرو آنلاین نیز در این شرکت به صورت ۲۴ ساعته فراهم شده است.

اتوبار بلوار تعاون

محاسبه قیمت ها و هزینه های حمل بار در شرکت بلوار تعاون

با توجه به آنکه اتوبار و باربری بلوار تعاون زیر نظر اتحادیه باربری های تهران به مشتریان خود خدمات رسانی می کند بنابراین باید انتظار داشت تمام تعرفه ها و هزینه های آن نیز بر اساس مصوبات اتحادیه باشد که به همین شکل نیز می باشد اما برآورد دستمزدها و هزینه خدماتی ارائه شده توسط این شرکت حمل بار می تواند با توجه به فاکتورهای مشخصی تعیین شود که از مهم ترین آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تعداد افراد و نیروهای اعزام شده به محل در قالب تیم های خدماتی
 • نوع ماشین درخواستی مشتریان برای انتقال بار (ماشین های سنگین یا سبک که می توانند از نوع موکت پوش شده و مسقف باشند و یا آنکه روباز و عادی باشند)
 • میزان حجم وسایل مشتریان و اینکه به چه تعداد سرویس نیاز دارد
 • میزان مسافت مبدا تا مقصد ( انتقال بار از بلوار غرب به محلات دیگر تهران و یا انتقال به شهرستان های دیگر کشور)
 • ابزارها و وسایل مورد استفاده برای بسته بندی وسایل
 • تعداد طبقات ساختمان های مبدا و مقصد در صورتی که مشتریان درخواست چیدمان نهایی را نیز داشته باشند.

مزایای استفاده از باربری بلوار تعاون

اسباب کشی امروزه به یکی از دغدغه های اصلی افراد در محیط های شهری شلوغ تبدیل شده است که تقریبا می توان گفت هر ساله با آن دست و پنجه نرم می کنند بنابراین نداشتن مهارت و تخصص کافی می تواند هم از نظر هزینه و هم زمان برای افراد مشکلاتی را به وجود بیاورد پس قطعا بهترین گزینه می تواند استفاده از شرکت های حمل بار باشد. از مزایای استفاده از شرکت حمل بار بلوار تعاون می توان به تسریع در انجام امور انتقال بار، صرفه جویی در هزینه ها و کاهش خسارت های احتمالی، اطمینان از سلامت وسایل و اثاثیه، بسته بندی اصولی و دقیق، استفاده از ماشین های مناسب و نیروهای کار حرفه ای و مجرب و  در نهایت آرامش بیشتر اشاره کرد.

باربری و اتوبار تعاون ارائه دهنده خدمات حمل بار و حمل اثاثیه منزل با کادری مجرب و دوره دیده در استان تهران و در محدوده تعاون تهران ، اگر ساکن بلوار تعاون هستید و می خواهید اسباب کشی کنید تیم باربری تعاون در خدمت شماست.

بلوار تعاون از سمت شمال به شهر زیبا از سمت غرب به دهکده المپیک و از سمت شرق به اتوبان باکری و از سمت جنوب به پارک ارم منتهی می گردد و یکی از مناطق غربی تهران است که باربری بلوار تعاون خدمات خود را زیر نظر باربری غرب تهران ارائه می دهد.

باربری تعاون

وقتی که شما با باربری بلوار تعاون تماس می گیرید خدمت گزاران شما در باربری تعاون مشاوره اولیه را در خصوص باربری به شما ارائه داده و مشاوره اولیه را در خصوص اسباب کشی و سختی های اسباب کشی آگاه می سازند ما در باربری تعاون تیمی سازمان یافته هستیم که کار حمل و نقل و باربری را انجام می دهیم.

کارشناسان ما یک روز را برای اسباب کشی شما در نظر خواهند گرفت که تاریخ و روز اسباب کشی به شما بستگی دارد که شما روز آنرا معلوم می کنید. اگر شما بخواهید بسته بندی وسایل منزل برای اسباب کشی را برایتان انجام خواهیم داد این سرویس دهی توسط کارکنان باربری تهران صورت خواهد گرفت و وسایل منزل شما با روش استرچ رپ و بابل رپ بسته بندی خواهد شد.

بعد از انجام امور بالا تیم باربری تعاون اکیپ حمل بار را برای شما اعزام خواهد کرد که تعداد این افراد بستگی به طبقات شما خواهد بود یعنی اگر طبقات بالا باشد کارگران از ۴ الی ۶ نفر برای شما اعزام شده و اگر طبقات شما پایین باشد از ۲ الی ۴ نفر را برای حمل بار های شما اعزام خواهیم نمود یک تیم ۴ نفره را برای حمل بارهای شما اعزام می کنیم که همراه با یک خاور مسقف فلزی همراه خواهد بود که در درون خاور ها ۳۰ پتو را قرار داده ایم که لا به لای وسایل شما قرار دهند البته در  صورتی که بسته بندی برای شما انجام نشود این کار صحت پیدا خواهد کرد.

اتوبار تعاون

بعد از بارگیری تیم باربری تعاون بارهای شما را به مقصد مورد نظرتان انتقال خواهد داد.

ما به صورت ۲۴ ساعته در استان تهران اماده ایم خدمات خود را به شما ارائه دهیم ، همیشه برای هر کاری از متخصص خود برای حمل اثاثیه تان استفاده کنید شرکت باربری تعاون در خدمت شماست ما تجربه کافی را برای حمل بار های شما را داریم با ما در تماس باشید مشاوره و بازدید از وسایل شما به صورت رایگان صورت خواهد گرفت.

شماره تلفن های تماس اتوبار و باربری بلوار تعاون :

۰۲۱۴۴۴۴۰۴۲۶

۰۲۱۸۸۱۰۴۴۷۹

۰۲۱۲۲۸۹۵۳۶۴