باربری آریا شهر

همتا بار > مقالات > مقالات > باربری آریا شهر
آریا شهر

آیا قصد اسباب کشی دارید؟ آیا از به هم ریختگی و ناهماهنگی های این کار بزارید؟ کار جا به جایی لوازم خود به باربری آریاشهر که متخصص در این کار است ، بسپارید.

امروزه عوض کردن منزل به صورت وسیع گسترده شده است. هر روزه بر تعداد خانواده هایی که اسباب کشی می کنند ، افزوده میشود. در روش سنتی اسباب کشی سخت و طاقت فرسا بود. صاحب خانه ها از جا به جا کردن اثاثیه و ملزومات خود به شدت در هراس بودند. امروزه تخصصی شدن فعالیت ها سبب گسترش باربری های مجهز و پیشرفته شده است . در باربری ها کار اسباب کشی توسط کادری خبره و متخصص به شیوه ای اصولی و منظم انجام می شود. باربری آریاشهر سرمایه های مالی و انسانی خود برای ارائه هرچه بهتر خدمات به خدمت گرفته است و کار انتقال اسباب و اثاثیه را برای مشتریان لذت بخش و دلپذیر کرده است.

حمل بار آریا شهر

پرسنل حرفه ای باربری آریاشهر

همه افراد موجود در باربری آریاشهر افرادی خبره و دانش آموخته هستند. همه این اعضا با قواعد و اصول حرفه خود آشنا هستند و دانش و تخصص خود را در انتقال صحیح ، بسته بندی و چیدمان اصولی لوازم به منصه ظهور درمی آورند. کارگران ، مدیر ، مشاور و راننده های این اتوبار همه تخصص حرفه خود را کسب کرده و رد تجربه های خود آن را به طور مکرر اثبات کرده اند.

ماشین و خودروهای موجود در اتوبار آریاشهر

در اتوبار آریاشهر همه نوع ماشین در سایز و مدل های گوناگون سبک و سنگین ، مجهز و کم امکانات ، سقف دار و بدون سقف و غیره موجود است. مناسب با کالا و جنس مورد انتقال ماشین مناسب در این موسسه انتخاب می شود. انتخاب ماشین مناسب طوری که  مشتری نیازمند به تکرار کار و افزایش دفعات بار کشی نباشد ، مشتری برای کالای کم هزینه ماشین سنگین را نپردازد ، اجناس فاسد شدنی در بین راه فاسد نشود و موارد دیگر کاری تخصصی است و هر کسی به راحتی از عهده آن بر نمی آید. مشاوران اتوبار آریاشهر با فوت و فن انتخاب ماشین مناسب  طوری که نه سیخ بسوزد و نه کباب آشنا هستند و به درستی ماشین مناسب را برای مشتری انتخاب می کنند.

بسته بندی و چیدمان اصولی لوازم در شرکت اسباب کشی آریاشهر

یکی از مراحل بسیار تاثیر گذار در فرایند انتقال لوازم ، چگونگی بسته بندی آن است. در صورتی که کار بسته بندی به درستی انجام شود ، امنیت اثاثیه تا حد زیادی تامین میشود.  نکاتی که در شرکت اسباب کشی آریاشهر در زمان بسته بندی رعایت می شود ، در ادامه آمده است.

باربری آریا شهر

نکاتی که در بسته بندی کالا در شرکت اسباب کشی آریاشهر رعایت می شود

  •         در اتوبار آریاشهر قبل از بسته بندی اثاثیه و ملزومات از هم جدا شده ، لوازم درشت و بزرگ و جاگیر در یک سمت ، اسباب بزرگ و منعطف یک طرف و لوازم حساس و شکستنی در طرفی دیگر قرار داده میشود.
  •         همه وسایل سنگین و جاگیر و محکم شبیه : کمد لباس ، میز غذا خوری ، مبلمان ، تخت خواب ، صندلی ، کمد بچه و … بابا ویله مناسب مثل پتو نازک ف پارچه یا نایلون و فوم بسته بندی و طناب پیچ می شود.
  •         پوشاک و وسایل خواب در داخل ساک های زیپ دار ،جعبه های رگال دار و … به روش مناسب و محکم بسته بندی می شود.
  •         وسایل حساس ، بزرگ و شکستنی  شبیه : پیانو ، بوفه میزهای شیشه ای غذاخوری و …به روش ویژه باند پیچی (با نایلون با پارچه و…) و با طناب محکم پیچیده می شود.
  •         در قرار دادن ظروف مسطح دقت می شود که این وسایل به صورت افقی در ته جعبه قرار بگیرد و وسایل کوچک تر و سبکتر روی آنها گذاشته میشود.
  •         در زمان بسته بندی لوازم بزرگ مثل مبل و غیره ، دستگیره ها ، پایه ها و اجزای جدا شده وسایل در داخل جعبه های جداگانه گذاشته شده و مشخصات آنها روی جعبه نوشته می شود.
  •         وسایل و ظروف آشپزخانه در کارتون های مناسب و محکم با رعایت تعادل وزن در داخل کارتون قرار می گیرد. با پارچه ، کاغذ باطله و نایلون  فاصله بین ظروف و فضای خالی داخل بسته گرفته میشود.
  •         روی هر بسته مشخصات محتوای آن با ماژیک پس از اتمام بسته بندی نوشته می شود.

بسته بندی بار آریا شهر

چیدمان اسباب و اثاثیه در شرکت اسباب کشی آریاشهر

بعد از اتمام بسته بندی نوبت به چیدمان منظم کالا می رسد. در اتوبار آریاشهر به همان ترتیبی که وسایل بسته بندی می شود ، به ترتیب از وسایل بزرگ پرسنل موجود در شرکت اسباب کشی آریاشهر شروع به انتقال وسایل به داخل خودرو  چیدن آن می کنند. قبل از هر چیز وسایل بزرگ و جاگیر ، پس از آن فرش و گلیم و پوشاک و در نهایت بسته های وسایل حساس مرتب و با ثبات طوری که تعادل وزن وسایل داخل خودرو حفظ شود وسایل در زمان حرکت خودرو در جاده های پر پیچ و خم و دستاندازها تکان نخورد ، محکم و استوار چیده می شود. پس از بارگیری خودرو حمل  ، رو به سمت  محل نهایی  به راه می افتد.

راه های برقرای تماس مرکز حمل و نقل لوازم آریاشهر

اگر قصد دارید ، اسباب و اثاثیه خود را توسط مرکز حمل و نقل لوازم آریاشهر منتقل نمایید ، از طریق شماره های زیر با عوامل موجود در باربری تماس بگیرید. مشاوران حرفه ای مرکز حمل و نقل لوازم آریاشهر شما را در زمینه حمل و نقل مناسب اسباب و اثاثیه ، بهتری مسیر انتقال و بهترین زمان انجام کار راهنمایی می کنند.

هزینه جا به جایی ملزومات در باربری آریاشهر

در مرکز حمل و نقل لوازم آریاشهر نگران هزینه پرداختی نباشید. در این اتوبار انصاف و عدالت به خوبی رعایت می شود. هزینه ای که مشتری در برابر خدمت دریافت کرده پرداخت میکند بسیار مناسب است. چرا که مدیریت مرکز حمل و نقل لوازم آریاشهر در نظر دارد هزینه ها را نسبت به سایر رقیبان پایین تر انتخاب کند تا تعداد مشتریان خود را بالا ببرد و از طریق افزایش مشتری درآمدش را بالا ببرد.

اتوبار آریا شهر

اتوبار و باربری آریا شهر ارائه دهنده خدمات حمل اثاثیه منزل و حمل بار در محدوده آریا شهر تهران این باربری با داشتن مجوز از اتحادیه باربری داران تهران خدمات حمل اثاث منزل را انجام می دهد.

باربری در آریا شهر

آریا شهر یکی از مناطق غرب تهران می باشد که از شمال به بزرگراه اشرفی از سمت غرب به جنت آباد از سمت شرق به ستارخان و از سمت جنوب به میدان آزادی منتهی می گردد و باربری آریا شهر خدماتی که به شما ارائه می دهد تمامی آن توسط باربری غرب تهران مدیریت می گردد.

باربری آریا شهر
باربری آریا شهر

اتوبار آریا شهر

وقتی که شما با باربری آریا شهر تماس می گیرید مشاورین گوش به زنگ باربری آریا شهر خدمات مشاوره اولیه را به شما ارائه داده و شما را از سختی های اسباب کشی آگاه خواهند ساخت و تمامی راه حل ها را در خصوص باربری به شما ارائه داده و یک روز را برای حمل بار های شما در یک زمان مشخص و معین در نظر خواهند گرفت بعد از این کار ما سرویس بسته بندی وسایل منزل برای اسباب کشی را نیز انجام می دهیم که هر خانه ای که شما در نظر بگیرید قبل از اسباب کشی نیاز به بسته بندی خواهد داشت.

باربری در آریا شهر

ما در مرحله اول اسباب کشی مشاوره را در خصوص اسباب کشی به شما ارائه داده و شما را با روال کلی کار اسباب کشی آگاه خواهیم ساخت و شما را با رمز و راز های کار اسباب کشی آگاه می سازیم و به شما صفر تا صد کار مشاوره ارائه می دهیم خدمات باربری آریا شهر به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته می باشد و این شرکت با تخصصی که در امر اسباب کشی دارد مفتخر است که به صورت شبانه روزی حتی در ایام تعطیلات در خدمت شما عزیزان ساکن استان تهران باشد ، شرکت باربری آریا شهر با هماهنگی شما مشتری گرامی یک روز را برای اسباب کشی منزل شما در نظر خواهیم گرفت که تاریخ و زمان اسباب کشی را شما مشتری گرامی تعیین خواهید کرد و کل خدمات این شرکت به شما ارائه داده خواهد شد ، این باربری مفتخر است که در تمام ایام سال در کنار شما باشد و یک اسباب کشی بی دردسر را برایتان به عمل آورد ، ما تخصص در امر بسته بندی و حمل اثاثیه منزل هستیم و با تجربه ای که در این چند سال اخیر در امر اسباب کشی کسب کرده ایم آماده ایم بهترین خدمات را به شما ارائه دهیم و کار جابجایی اثاثیه منزل را به شما ارائه دهیم ، شرکت اتوبار آریا شهر با توجه به سختی کار اسباب کشی و اثاث کشی سرویس بسته بندی وسایل منزل را نیز برای شما انجام می دهد بسته بندی وسایل منزل توسط افرادی متخصص در این امر صورت خواهد گرفت و خدمات اسباب کشی به صورت شبانه روزی حتی در ایام تعطیلات صورت خواهد گرفت ، این شرکت باربری با تجربه ای فراوان در امر حمل بار و بسته بندی اثاثیه کلیه اثاثیه منزل شما را بسته بندی کرده و آماده حمل خواهد کرد ، دیگر نیاز به هیچ چیزی ندارید و مطمن باشید ما روال کار اسباب کشی را خوب بلدیم و با تجربه ای چندیدن ساله در کنار شما خواهیم بود ، تهیه کلیه لوازم بسته بندی که شامل ضربه گیر های حباب دار و کارتن و سلفون می باشد توسط شرکت باربری تهران تهیه و توزیع خواهد شد این باربری با برترین خدمات به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته مفتخر است که بهترین ها را برایتان به عمل آورد و خدمات خود را به شما ارائه دهد ، این شرکت با تجربه ای فروان و با مجوز رسمی از اتحادیه در کنار شما خواهد بود

حمل اثاثیه منزل در آریا شهر

باربری و اتوبار آریا شهر با تخصصی که در این امر دارد مفتخر است که در کنار شما عزیزان ساکن تهران باشد ، در این چند سال اخیر تمامی خاور ها را به خاور های جدید عوض کردیم و کلیه این ماشین ها دارای کانتن های مسقف و موکت کاری شده هستند و آماده اند در کنار شما ساکنین این محدوده باشند ، مطمن باشید هر چه بسته بندی به سبکی درست انجام شود در حین حمل و نقل و جابجایی دچار مشکل و زدگی و خط و خش نخواهید شد و اثاثیه منزل شما به نحو احسنت به خانه جدیدتان خواهد رسید ، در هر مرحله ای از اسباب کشی شرکت اتوبار آریا شهر در کنار شماست تا بهترین خدمات را به شما ساکنین این محدوده ارائه داده و در خدمت شما عزیزان باشد ، نگران هیچ چیزی نباشید ما راه و روش اسباب کشی را خوب بلدیم و می دانیم که به چه صورت اسباب کشی را انجام دهیم ، افرادی که در شرکت حمل و نقل آریا شهر مشغول به کار هستند افرادی با تجربه و متخصص در امر اسباب کشی هستند و مطمن باشید ما راه و روش اسباب کشی منزل را خوب می دانیم و به گونه ای اسباب کشی را انجام می دهند که اسباب و وسایل منزل شما دچار هیچگونه مشکلی نشوند ، کار را به دست تیم باربری آریا شهر سپرده و فقط نظاره گر کار باشید ما راه و روش اثاث کشی را می دانیم و در خدمت شما خواهیم بود

در روز اثاث کشی باربری و اتوبار آریا شهر یک تیم بسته بند را برای شما اعزام خواهد نمود که بسته بندی وسایل خانه شما را انجام دهند که بسته بندی به سبک کشور های اروپایی به صورت استرچ رپ و بابل رپ صورت خواهد گرفت.

بعد از اینکه سرویس بسته بندی وسایل را برایتان انجام دادیم تیم حمل اثاث منزل که از نیرو های اتوبار آریا شهر می باشند را وارد کار خواهیم کرد که متشکل از یک خاور و یک راننده و سه نفر باربر خواهند بود تا بارهای شما را حمل کنند ، فردی که راننده است وظیفه چیدمان وسایل را بر عهده دارد و ضامن بارهای شما می باشد ، بعد از انجام امور بارگیری بارهای شما را به خانه جدیدتان خواهیم برد و بارهای شما را در خانه جدیدتان تخلیه خواهیم کرد.

ما یک تیم متخصص در عرصه حمل بار و حمل اثاث منزل در آریا شهر هستیم ، نگران هیچ چیزی نباشید روش اصول بسته بندی و سرویس دهی ۲۴ ساعته را از باربری آریا شهر بخواهید.

از باربری های که در غرب تهران فعالیت دارند و جزء باربری و اتوبار غرب تهران هستند می توان باربری پونک ، باربری ستارخان ، باربری کاشانی ، باربری جنت آباد و … را نام برد که در این رسته فعالیت دارند.

شماره تلفن باربری اریا شهر :

۰۲۱۴۴۴۴۰۴۲۶

۰۲۱۸۸۱۰۴۴۷۹

۰۲۱۲۲۸۹۵۳۶۴

تماس از شما ارائه خدمات از ما ….